Jak zmienić slogan w Valorant

Czy jesteś zmęczony widokiem tego hashtagu pod twoim imieniem za każdym razem, gdy grasz w Valorant? Może chcesz to pomieszać i okazać solidarność z tagiem, który pasuje do Twojej grupy?

Jak zmienić slogan w Valorant

Zmiana hashtagu lub „tagline” w Valorant powinna być tak prosta, jak wejście w ustawienia, ale niestety tak nie jest.

Jeśli więc spojrzałeś na całe menu Valorant, szukając ustawień zmiany sloganu i nie możesz ich znaleźć, nie zwariujesz. Po prostu patrzysz w złym miejscu.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dokładnie, co oznaczają slogany w Valorant, a także gdzie można je zmienić.

Jak zmienić slogan na Valorant?

Twój slogan Valorant jest powiązany z Twoim Riot ID i jest używany w różnych IP, takich jak League of Legends i Team Fight Tactics. Jednak w przeciwieństwie do innych gier, nie musisz używać Riot Points (RP), aby to zmienić – przynajmniej na razie.

Aby było jasne, Twój Riot ID jest kombinacją nazwy wyświetlanej i sloganu pod spodem. Większość ludzi ma slogan lub hashtag w oparciu o swój region lub kombinację automatycznie generowanych liczb. Możesz to zmienić i spersonalizować.

Jeśli więc chcesz zmienić swój slogan, zapoznaj się z poniższymi krokami:

  1. Wyjdź z gry, jeśli masz ją uruchomioną.
  2. Przejdź na oficjalną stronę Riot Games LUB wyszukaj „Riot Games” i wybierz „Konto Riot”.
  3. Zaloguj się do Riot Games.

  4. Wybierz Riot ID z opcji po lewej stronie wyświetlonego pola informacji o koncie. Możesz zmienić swój identyfikator co 31 dni. Jeśli od ostatniej zmiany minęło ponad 31 dni, zobaczysz opcję wpisania nowego Riot ID poniżej obecnego. Jeśli jednak nadal masz czas do następnej dostępnej zmiany, wymagany czas oczekiwania jest podany pod aktualnym identyfikatorem.

  5. Wpisz swój nowy Riot ID w pierwszym polu tekstowym.

  6. Wpisz nowy hashtag w drugim polu tekstowym.

  7. Naciśnij przycisk „Prześlij” u dołu ekranu.

  8. Uruchom ponownie Valorant i sprawdź swoją nową nazwę Valorant i hashtag.

Zanim wybierzesz nową wyświetlaną nazwę, pamiętaj, że Riot obecnie zmusza graczy do zmiany identyfikatorów, które uważają za obraźliwe. Obejmuje to oszczerstwa i mowę nienawiści, a także nazwy, które platforma uważa za naruszające jej Kodeks Postępowania.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak uruchomić Valorant?

Valorant jest obecnie dostępny tylko na PC, a wydanie na konsole planowane jest w przyszłości. Riot nie ma jednak dokładnej daty premiery konsoli, więc jeśli chcesz zagrać w Valorant, będziesz musiał dostać się do komputera.

Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś gry, zapoznaj się z poniższymi krokami:

• Przejdź do oficjalnej strony Riot Games.

• Naciśnij pierwszą ikonę w nagłówku, która przełącza między pięścią a Riot Games i wybierz Valorant LUB przewiń w dół i kliknij baner Valorant, który przekierowuje Cię na oficjalną stronę.

• Naciśnij przycisk „Graj za darmo” w pobliżu środka ekranu, aby rozpocząć pobieranie.

• Poczekaj na zakończenie pobierania.

• Uruchom plik .exe, aby rozpocząć instalację gry.

• Po wyświetleniu monitu uruchom ponownie komputer.

• Uruchom grę, naciskając ikonę Valorant na pulpicie.

• Zaloguj się na swoje konto Riot lub utwórz je.

• Wybierz wyświetlaną nazwę.

Jeśli masz już zainstalowany Valorant, upewnij się, że masz połączenie z Internetem i uruchom grę z pulpitu.

Jak zarejestrować się w Valorant?

Aby grać w Valorant, potrzebujesz konta Riot Games. Na szczęście założenie nowego konta to stosunkowo bezbolesny proces:

• Przejdź na oficjalną stronę Riot Games i wybierz Valorant LUB przejdź bezpośrednio na oficjalną stronę Valorant.

• Wybierz przycisk „Graj za darmo” na środku ekranu.

• W nowym wyskakującym oknie „Pobierz konfigurację do gry” wybierz biały przycisk, aby utworzyć nowe konto Riot.

• Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby założyć nowe konto i nie zapomnij go uwierzytelnić.

• Użyj informacji o nowym koncie Riot, aby zalogować się do gry.

Valorant wyszedł z zamkniętej fazy beta, co oznacza, że ​​jest dostępny dla wszystkich użytkowników komputerów PC. Nie trzeba się rejestrować!

Jak zmienić nazwę wyświetlaną Valorant?

Możesz bezpłatnie zmienić nazwę wyświetlaną Valorant co 31 dni. Jeśli masz dość patrzenia na swoją starą nazwę wyświetlaną, wykonaj poniższe czynności, aby ją zmienić:

• Wyjdź z gry (opcjonalnie).

• Wejdź na oficjalną stronę Riot Games i zaloguj się na swoje konto.

• W polu informacji o koncie wybierz Riot ID z panelu po lewej stronie.

• Wprowadź nową nazwę wyświetlaną i nowy hashtag.

• Wybierz przycisk „Prześlij” u dołu ekranu.

• Uruchom grę ponownie i sprawdź nową nazwę wyświetlaną.

Zmiana nazwy wyświetlanej dla Valorant jest prosta, ale starannie wybierz nową nazwę. Możesz zmienić swoje imię tylko co 31 dni, więc cokolwiek wybierzesz, utkniesz na kolejny miesiąc – czy ci się to podoba, czy nie.

Jak zmienić mój Valorant Picture?

Twoje zdjęcie profilowe w Valorant nazywa się w grze Kartą Gracza. Chociaż nie możesz przesyłać własnych obrazów, możesz zmienić polecany obraz na inną kartę. Zobacz, jak zacząć:

• Uruchom grę.

• Przejdź do zakładki „Kolekcje”.

• W Arsenale wybierz karty gracza, aby wyświetlić całą swoją kolekcję.

• Przewiń dostępne odblokowane opcje i wybierz obraz zastępczy.

• Naciśnij przycisk „Wyposaż kartę” znajdujący się bezpośrednio nad i po prawej stronie obrazów karty.

• X z menu lub naciśnij klawisz „ESC”, aby wrócić do pulpitu gry.

Możesz zdobyć więcej Kart Graczy do wykorzystania jako awatar, wypełniając kontrakty. Zarówno indywidualni agenci, jak i kontrakty związane z wydarzeniem przyznają graczom nowe karty. Możesz także zdobywać karty graczy jako nagrody Battlepass.

Jak zmienić nazwę w grze na Valorant?

Jeśli chcesz zmienić swoją nazwę w grze lub nazwę wyświetlaną w Valorant, musisz udać się na oficjalną stronę Riot Games, aby to zmienić. Wyświetlane nazwy to identyfikatory Riot ID i są powiązane z twoim kontem Riot Games.

Aby zmienić swoje imię i nazwisko, po prostu przejdź do witryny i wybierz Riot ID w oknie informacji o koncie.

Możesz zmienić nazwę wyświetlaną co 31 dni, więc jeśli opcja jest dostępna, zobaczysz kilka pól tekstowych, aby wprowadzić zmiany. Jeśli nadal jesteś w okresie odstąpienia od umowy, zobaczysz komunikat informujący, ile dni czasu oczekiwania Ci pozostało.

Po zmianie nazwy wyświetlanej i hashtagu nie zapomnij kliknąć przycisku „Prześlij”, aby upewnić się, że zmiany zaczną obowiązywać.

Co to jest slogan w Valorant?

Slogan w Valorant to hashtag składający się z serii liter i cyfr. Pomaga odróżnić Cię od innych graczy, którzy mogą mieć taką samą nazwę wyświetlaną jak Ty. Jest to również niezbędny składnik, ponieważ Twoi znajomi nie mogą Cię bez niego dodać.

Kiedy po raz pierwszy założysz konto Riot i zalogujesz się do Valorant, nie będziesz mógł wybrać swojego sloganu. Hashtag jest dla Ciebie generowany automatycznie. Nie musisz jednak zachowywać tego hashtagu, jeśli masz na myśli coś lepszego. Wejdź na oficjalną stronę Riot, sprawdź stronę swojego konta i przejdź do zakładki Riot ID, aby ją spersonalizować.

Jak znaleźć mój slogan Valorant?

Aby zobaczyć swój slogan, przejdź na oficjalną stronę Riot Games i zaloguj się, aby wyświetlić stronę swojego konta. Wybierz kartę Riot ID, aby wyświetlić swoją nazwę wyświetlaną i hashtag lub slogan.

Czy możesz zmienić swój slogan dotyczący zamieszek?

Możesz zmienić swój slogan Riot, ale jest on zgodny z tym samym niezbędnym okresem odstąpienia od umowy wynoszącym 31 dni. Zmiany nazwy wyświetlanej, sloganu lub obu tych elementów można wprowadzać tylko raz na 31 dni. Jednak ostrożnie wybieraj nowe identyfikatory, ponieważ jeśli ci się nie podobają, musisz poczekać miesiąc, aby je ponownie zmienić.

Jak dodać kogoś do mojej listy Valorant?

Dodawanie znajomych do listy w Valorant to prosty proces. Upewnij się tylko, że masz ich Riot ID i slogan, a następnie wykonaj poniższe czynności:

• Uruchom i zaloguj się do gry.

• Wybierz osobę z ikoną znaku plus w prawym dolnym rogu ekranu na dole listy.

• W polach tekstowych wprowadź identyfikator Riot ID i slogan znajomego.

• Naciśnij przycisk ze znakiem plus po prawej stronie pól, aby wyszukać informacje o ich Riot.

• Poczekaj, aż znajomy zaakceptuje prośbę.

• Gdy zaakceptują, zostaną dodani do Twojej listy.

Zjednocz się dzięki odpowiednim sloganom

Możesz otrzymać listę pozornie losowych liter i cyfr przy pierwszym logowaniu do gry, ale to nie znaczy, że musisz zachować ją na zawsze. Slogany to świetny sposób na identyfikację i ujednolicenie klanów graczy w grach wieloosobowych. To także świetny sposób, aby upewnić się, że dodajesz odpowiednią osobę do listy znajomych.

Pamiętaj tylko, że nazwę wyświetlaną i hashtag możesz zmienić tylko raz w miesiącu, więc upewnij się, że wybierzesz taki, którego nie pożałujesz. W przeciwnym razie będziesz musiał spędzić cały miesiąc jako obiekt dowcipów wszystkich znajomych, dopóki nie zdobędziesz nowego.

Jak często zmieniasz swoją nazwę wyświetlaną i/lub hashtag w Valorant? Opowiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.