Jak dodać swój Fire Stick do pilota Harmony?

Wiele osób zastanawia się, czy pilotów Harmony można używać do sterowania Amazon Firestick i Amazon Fire TV. Odpowiedź to tak. W oficjalnym oświadczeniu oficjalnego zespołu Harmony potwierdzili, że piloty Harmony Express i piloty oparte na Harmony Hub współpracują z systemem Fire OS.

Jak dodać swój Fire Stick do pilota Harmony?

Możesz dodać Firestick do dowolnego z tych pilotów Harmony, z wyjątkiem pilotów Harmony na podczerwień, które nie będą działać z Amazon Firestick lub Amazon Fire TV.

Ten przewodnik pokaże Ci, jak dodać dowolne urządzenie z Fire OS do kompatybilnego pilota Harmony, a także jak sterować niektórymi z najpopularniejszych aplikacji, takich jak Netflix, YouTube itp.

Pierwsze kroki

Wkrótce będzie można używać pilota Harmony do sterowania Amazon Fire TV lub Amazon Firestick. Aby to zadziałało, potrzebujesz aplikacji mobilnej Harmony, którą możesz pobrać z oficjalnej strony pobierania Harmony.

Jeśli klikniesz w link, zobaczysz, że możesz zainstalować tę aplikację na komputery stacjonarne, urządzenia z systemem iOS lub urządzenia z systemem Android. Po prostu wybierz swoje urządzenie, a otrzymasz bezpośrednie linki do pobierania z oficjalnego sklepu Google Play i App Store.

Musisz także skonfigurować wszystko na swoim Firestick lub Amazon Fire TV. Upewnij się, że zainstalowałeś aplikacje, którymi chcesz sterować za pomocą pilota Harmony, takie jak Hulu, YouTube, Netflix itd.

Po zakończeniu przygotowań możesz przejść do dodania Firestick do pilota Harmony.

amazonka telewizja

Dodaj Firestick do dowolnego pilota Harmony (bez podczerwieni)

Poniższe instrukcje pochodzą z oficjalnej strony pomocy technicznej Logitech Harmony:

 1. Uruchom aplikację Harmony na preferowanym urządzeniu i połącz się z koncentratorem Harmony.
 2. Kliknij przycisk Menu, a następnie Konfiguracja harmonii, a następnie wybierz opcję Dodaj/edytuj urządzenia i działania, a na końcu wybierz opcję Urządzenia.
 3. Stuknij opcję Dodaj urządzenie znajdującą się na dole ekranu. Następnie wybierz urządzenie rozrywkowe.
 4. Następnie musisz wpisać producenta i numer modelu swojego urządzenia. Następnie kliknij Dodaj.
 5. Jeśli masz więcej niż jeden Firestick lub Fire TV, wybierz ten, który chcesz dodać do pilota Harmony.
 6. Gdy ją dodasz, Harmony poprosi Cię o utworzenie aktywności. Potwierdź za pomocą Tak.
 7. Zostaniesz poproszony o szereg pytań, na które musisz odpowiedzieć przed utworzeniem ćwiczenia. Obsługa Harmony sugeruje wyłączenie CEC po konfiguracji, jeśli używasz Amazon Fire TV Cube.

Utwórz aktywność Amazon Firestick lub Amazon Fire TV

Do pilota Harmony można bardzo łatwo dodać dodatkowe działania. Wykonaj następujące kroki:

 1. Kliknij opcję Działania znajdującą się po lewej stronie ekranu.
 2. Wybierz opcję Dodaj aktywność.
 3. Wybierz rodzaj aktywności Firestick i przejdź do Dalej.
 4. Ponownie musisz przejść przez wiele pytań, aż zbudujesz ćwiczenie.
 5. Gdy to zrobisz, musisz zsynchronizować pilota Harmony. Należy postępować zgodnie z instrukcjami.

Aktywność Watch Amazon Firestick musi zostać uruchomiona po raz pierwszy w aplikacji Harmony.

Synchronizacja zdalna Harmony

Synchronizacja pilota Harmony wcale nie jest trudna. Możesz to zrobić za pomocą połączenia sieciowego Wi-Fi na pilotach Harmony z koncentratorem. Jeśli korzystasz z aplikacji Harmony na komputer, musisz ręcznie zsynchronizować zmiany.

Zmiany wprowadzane za pomocą pilota lub aplikacji na smartfony będą automatycznie śledzone przez Harmony Cloud. Aby zsynchronizować zmiany z pilotem Harmony, wybierz Menu, następnie Ustawienia, a na końcu Synchronizuj pilota.

Aby zsynchronizować zmiany z aplikacją Harmony na smartfona, przejdź do Menu, wybierz opcję Harmonia Setup, a na koniec wybierz opcję Sync.

Jak uruchomić aktywność Amazon Firestick

Uruchomienie aktywności Firestick jest również proste, wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Połącz się z koncentratorem Harmony za pomocą aplikacji na smartfona Harmony.
 2. Uruchom działanie Watch Firestick. Otrzymasz powiadomienie od Harmony z poleceniem rozpoczęcia parowania Bluetooth.
 3. Przejdź do ekranu głównego Firestick za pomocą pilota Firestick.
 4. Jest niewielka różnica między pierwszą a drugą generacją Firestick. Na Firestick pierwszej generacji musisz wybrać Ustawienia, następnie Kontrolery, następnie Piloty Firestick, a na końcu Dodaj nowy pilot. Na Firestick drugiej generacji należy wybrać Ustawienia, następnie Kontrolery i urządzenia Bluetooth, następnie Inne urządzenia Bluetooth i Dodaj urządzenia Bluetooth.
 5. Pilot Firestick i Harmony powinien sparować się w ciągu kilku sekund. Nie martw się, jeśli parowanie nie zadziała od razu, po prostu powtarzaj kroki ponownie, aż sparujesz urządzenia.

  Amazon TV

Misja wykonana

Otóż ​​to. Teraz możesz używać pilota Harmony do sterowania wszelkiego rodzaju aplikacjami na Amazon Firestick lub Amazon Fire TV. Z czasem zobaczysz, jakie to może być praktyczne i przydatne. Pilot powinien również działać dobrze, nawet przy pewnych przeszkodach na drodze.

Czy lubisz używać produktów Logitech Harmony? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach lub o czymkolwiek innym, co chciałbyś omówić w sekcji komentarzy poniżej.