Jak sprawdzić wynik i passę Snapchata innej osoby (kwiecień 2021)

Ten samouczek pokaże Ci, jak sprawdzić czyjś wynik Snapchata i jak poprawić swój własny. Wynik Snapchata jest jednym z bardziej kontrowersyjnych elementów sieci społecznościowej. Ocena ludzi według tego, jak wchodzą w interakcje, jak często wchodzą w interakcje, co robią, kiedy to robią i kto to robią, za pomocą brzmi dystopijnie, ale jest to w większości nieszkodliwa miara tego, jak często używasz Snapchata. Chcą, abyś konsekwentnie korzystał z ich aplikacji, więc nagradzają Cię bezsensownymi punktami. To prosta i bardzo skuteczna strategia marketingowa.

Wynik Snapchata to dodatkowa premia, którą użytkownicy otrzymują za częstsze uczestnictwo w aplikacji. Dla wielu Snap Score to nie tylko symbol statusu. Jest to sposób na sprawdzenie, czy nowy znajomy często korzysta z aplikacji, jest to sposób na pokazanie innym, że jest to preferowana metoda komunikacji, a nawet może to być sposób na sprawdzenie, czy ktoś aktywnie komunikuje się z innymi znajomymi na platformie.

Podczas gdy gracze mają swój czas i osiągnięcia, użytkownicy mediów społecznościowych mają swoje Snap Scores. Przyjrzyjmy się więc wszystkim, co wiemy o systemie punktacji, w tym tym, jak zobaczyć czyjś Snap Score.

Sprawdź swój wynik Snapchata

Twój własny wynik Snapchata jest wyświetlany jako liczba pod Twoim zdjęciem profilowym na głównej stronie głównej Snapchata w aplikacji. Znajduje się pod Twoją nazwą użytkownika i nad wszelkimi trofeami, które możesz mieć i prawdopodobnie będą liczone w tysiącach.

Twój wynik składa się głównie z liczby wysłanych i otrzymanych Snapów oraz historii, które tworzysz, publikujesz i czytasz. Według Snapchata istnieją również „inne czynniki”, ale nie mówią nam, czym one są.

Biorąc pod uwagę, że „pasmo” jest czymś, czego pożądają zapaleni użytkownicy Snapchata, możemy śmiało założyć, że mają z tym coś wspólnego. Wystarczy powiedzieć, że im częściej używasz Snapchata, tym wyższy wynik.

Sprawdź czyjś wynik Snapchata

Wiesz, że możesz zobaczyć swój własny wynik. Powiedzieliśmy ci nawet, gdzie to jest. Prawdziwe pytanie brzmi. „jak mogę zobaczyć czyjś wynik?” Odpowiedź brzmi, że możesz zobaczyć czyjś wynik, ale musisz być z nim przyjacielem na Snapchacie, aby móc go zobaczyć.

Oto jak to zrobić:

  1. Otwórz czat z osobą, której wynik chcesz sprawdzić.

  2. Stuknij ikonę jego profilu w wiadomościach lub wiadomościach, które miałeś z tą osobą.

  3. Sprawdź ich wynik w wyświetlonym oknie profilu. Będzie to obok nazwy użytkownika u góry.

Nie musisz wybierać żadnej z tych pozycji menu na dole, jeśli tylko sprawdzasz ich wynik Snapchata. Wystarczy nacisnąć przycisk „wstecz” na telefonie, aby zamknąć okno. Możesz spłukać i powtórzyć dla wszystkich znajomych w dokładnie ten sam sposób.

Popraw swój wynik Snapchata

Wyniki Snapchata rosną w miarę korzystania z aplikacji, ale wiemy, że tworzenie i odbieranie Snapów, tworzenie relacji, dodawanie znajomych i utrzymywanie Snap Streaks znacznie zwiększa ten wynik.

Proste prywatne wiadomości nie pomagają w uzyskaniu wyniku przystawki, ale aktywne uczestnictwo w wiadomościach grupowych działa zgodnie z najbardziej prawdopodobnymi teoriami.

Aby poprawić swój wynik:

  • Wyślij do znajomych Snap dzień dobry lub dobranoc. Wkrótce pojawi się jeden lub dwa dodatkowe Snapy dziennie.
  • Przeczytaj każdy Snap lub Story, które widzisz. Nawet jeśli czytanie lub nawet patrzenie na niego jest bolesne, otrzymasz punkty za samo ich otwarcie.
  • Śledź celebrytów i kontaktuj się z nimi. Nie tylko wysyłają dziesiątki Snapów dziennie, które raz otwarte pomogą Ci zbierać punkty, ale też nie będą narzekać na to, że są wysyłane dziesiątki dziennie od Ciebie. W rzeczywistości niektóre główne gwiazdy wykorzystują agencje do zarządzania swoją obecnością w mediach społecznościowych, więc mogą ich nawet nie widzieć.
  • Śledź i współpracuj z markami. Jak wyżej, większość głównych marek będzie korzystać z agencji lub marketerów w mediach społecznościowych. Obserwowanie i wysyłanie Snapów do marek powinno mieć ten sam efekt. Zwłaszcza jeśli możesz wysłać jednemu z Was markowy produkt.
  • Zrezygnuj ze Snapchata. Brzmi głupio, prawda? Zdobywasz punkty za poddanie się? Najwyraźniej otrzymujesz zastrzyk punktów, jeśli zrezygnujesz z aplikacji na jakiś czas i ponownie dołączysz.

To prawdopodobnie nic, czego jeszcze nie wiedziałeś, ale są to jedyne nagłośnione sposoby na zwiększenie twojego Snapscore.

Wreszcie, zignoruj ​​te strony, które twierdzą, że mogą poprawić Twój wynik w ciągu 24 godzin za zaledwie kilka dolarów. Zwykle są fałszywe, a niektórzy nawet wykorzystują zhakowane konta do wykonywania swojej pracy. Chociaż możesz zwiększyć swój wynik Snapchata, nikt nie chce zachęcać do hakowania lub innych nikczemnych działań.

W najlepszym razie zobaczysz zalew spamu lub mnóstwo ankiet do wypełnienia. W najgorszym przypadku zachęcasz te osoby do włamywania się do większej liczby kont Snapchat i zrujnowania doświadczenia setkom użytkowników.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego nie widzę czyjegoś Snap Score?

Jedynym sposobem, w jaki otrzymasz możliwość zobaczenia czyjegoś snapu, jest dodanie go jako znajomego i poproszenie go, aby w zamian zaakceptował Cię jako znajomego. Jeśli obaj użytkownicy nie kliknęli przycisku „Dodaj”, żaden z nich nie zobaczy Snap Score drugiego.u003cbru003eu003cbru003eTo samo dotyczy sytuacji, gdy ktoś Cię zablokował lub usunął. Jeśli raz widziałeś Snap Score, ale nie jesteś już w stanie, prawdopodobnie oznacza to, że nie jesteście już przyjaciółmi na Snapchacie.

Jak często aktualizuje się Snap Score?

Użytkownicy często widzą natychmiastowy wzrost ich własnych wyników, podczas gdy może zająć więcej czasu, aby zobaczyć wzrost wyniku innej osoby. Istnieje wiele teorii na temat aktualizacji wyniku Snapchata, ale większość zgadza się, że może minąć nawet tydzień, zanim nowy wynik zostanie odzwierciedlony na platformie.u003cbru003eu003cbru003eChociaż nie wydaje się to prawdopodobne (zwykle aktualizuje się znacznie szybciej), to możliwe, że wynik jest po prostu opóźniony, jeśli próbujesz pomóc komuś zwiększyć jego wynik. Jeśli po tygodniu wynik nie zostanie zaktualizowany, prawdopodobnie działania, w których użytkownik bierze udział w aplikacji (takie jak prywatne wiadomości), nie są częścią systemu punktacji.

Znasz inne legalne sposoby na zwiększenie wyniku Snapchata? Opowiedz nam o tym poniżej, jeśli tak!