Jak sprawdzić wiadomości tekstowe Verizon online?

Wyobraź sobie, że oczekujesz bardzo ważnej wiadomości tekstowej, której nie możesz przegapić. Ciągle sprawdzasz swój telefon, czekając na pojawienie się tej wiadomości tekstowej.

Jak sprawdzić wiadomości tekstowe Verizon online?

Byłoby naprawdę strasznie, gdybyś zapomniał gdzieś swojego telefonu komórkowego i nie mógł sprawdzić wiadomości i natychmiast odpowiedzieć. A może tak?

Jeśli korzystasz z Verizon, nie musisz się w ogóle martwić tym problemem. To dlatego, że Verizon pozwala swoim użytkownikom sprawdzać swoje wiadomości online. Oczywiście oznacza to, że możesz poczekać na tę wiadomość tekstową na swoim komputerze, gdziekolwiek jesteś.

Oto jak możesz sprawdzić wiadomości tekstowe Verizon online.

Zobacz swoje wiadomości tekstowe Verizon online

Przeglądanie wiadomości tekstowych Verizon online jest w rzeczywistości dość proste i każdy może to zrobić. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać te proste kroki, a będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich tekstów Verizon na swoim komputerze w mgnieniu oka:

 1. Odwiedź witrynę Verizon, klikając tutaj.

 2. Wypełnij wymagane pola i zaloguj się z przeglądarki internetowej.
 3. Wybierz Konto na stronie głównej My Verizon.
 4. Kliknij Tekst online.

 5. Przeczytaj i zaakceptuj regulamin.
 6. Wybierz rozmowę w lewym okienku, aby wyświetlić wiadomości.

Jeśli posiadasz konto firmowe, powinieneś zalogować się do My Business. Cała reszta jest taka sama.

Jeśli chcesz odpowiedzieć na wiadomość lub wysłać nową online, również możesz to zrobić. Kroki są prawie takie same, a wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić wymagane pola po prawej stronie.

Wpisz numer telefonu, na który chcesz wysłać wiadomość w polu „Do:”. Możesz wprowadzić do 10 numerów na raz.

Następnie utwórz wiadomość tekstową w polu Twoja wiadomość i kliknij Wyślij. Maksymalna liczba znaków, których możesz użyć w wiadomości tekstowej, to 140.

Jeśli chcesz wysyłać załączniki do wiadomości tekstowych, musisz wiedzieć, że mogą nie działać w przypadku numerów, które nie korzystają z Verizon. W związku z tym dla pewności należy wysyłać załączniki tylko na numery Verizon.

Oprócz korzystania ze strony internetowej Verizon do odbierania i wysyłania wiadomości tekstowych, możesz także przeglądać ich sklep i kupować ich sprzęt. Oferują akcesoria, urządzenia do noszenia, smartwatche, laptopy, tablety, smartfony i wiele więcej.

Aby przeglądać ich sklep, kliknij „Sklep” na ich oficjalnej stronie internetowej.

Użyj aplikacji Verizon Messages Plus

Jeśli chcesz bardziej eleganckiego rozwiązania lub nie chcesz cały czas logować się do witryny Verizon, możesz skorzystać z aplikacji Verizon Messages Plus.

aplikacja Verizon

Aplikację Verizon Messages Plus można pobrać z App Store na iPhone'a i Google Play Store na telefony z Androidem. Jest również dostępny jako aplikacja komputerowa i aplikacja internetowa z oficjalnej strony Verizon. Ta aplikacja umożliwia sprawdzanie wiadomości tekstowych Verizon na dowolnym urządzeniu, kiedy tylko chcesz, bez względu na to, gdzie jesteś.

Pobierz aplikację Verizon Message Plus na preferowane urządzenie. Po pobraniu aplikacji poprosi Cię o zsynchronizowanie telefonu, z którego chcesz monitorować wiadomości tekstowe.

Możesz zsynchronizować swój telefon komórkowy, wprowadzając swój numer telefonu. Następnie Verizon automatycznie wyśle ​​weryfikacyjną wiadomość tekstową na wprowadzony numer.

Ta wiadomość tekstowa będzie zawierać kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić w samej aplikacji. Następnie wybierz pseudonim i gotowe.

Aplikacja wyświetli listę Twoich rozmów. Będziesz także mógł wysyłać SMS-y z tej aplikacji oraz tworzyć i zarządzać czatami grupowymi.

Dzięki najnowszym aktualizacjom aplikacja umożliwia korzystanie z następujących funkcji:

 1. Tryb jazdy – wyłącz przychodzące wiadomości i powiadomienia, aby uniknąć przeszkadzania podczas jazdy
 2. Połączenia głosowe HD
 3. Połączenia wideo HD
 4. Planowanie wiadomości
 5. Mnóstwo emotikonów i GIF-ów

Użytkownicy mogą również tworzyć własne GIF-y i edytować zdjęcia za pomocą ostatnio dodanych funkcji.

Sprawdź wiadomości tekstowe Verizon online

Często Zadawane Pytania

Oto kilka odpowiedzi na pytania dotyczące funkcji wiadomości tekstowych online firmy Verizon.

Czy wiadomości tekstowe online Verizon są dodatkowo płatne?

Nie. Funkcja wiadomości tekstowych jest częścią Twojego planu taryfowego. Korzystanie z tej funkcji nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Jeśli jednak przekroczysz limit danych, może zostać naliczona opłata za nadwyżkę.

Czy mogę wysłać wiadomość do kogoś, kto nie ma Verizon?

Absolutnie! Jeśli odbiorca, z którym się komunikujesz, ma ważny numer telefonu w USA, możesz wysyłać i odbierać wiadomości online.

Wysyłaj i odbieraj wiadomości tekstowe Verizon online

Te dwie metody znacznie ułatwiają użytkownikom Verizon, ponieważ nie muszą nosić wszędzie telefonów komórkowych i martwić się, że przegapią ważne wiadomości. Dopóki mają dostęp do komputera podłączonego do Internetu, mogą uzyskać dostęp do swoich wiadomości tekstowych w zaledwie kilku prostych krokach.

Ponadto zainstalowanie aplikacji Verizon Messages Plus umożliwia użytkownikom łatwiejszą wymianę tekstów i szybsze odpowiadanie.