Jak sprawdzić, kto obejrzał Twoje najciekawsze momenty na Instagramie?

Instagram jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych na świecie aplikacji do udostępniania zdjęć i filmów, z ponad miliardem użytkowników. Użytkownicy Instagrama przesyłają niesamowitą ilość zdjęć i filmów oraz regularnie wysyłają bezpośrednie wiadomości tam i z powrotem.

W sierpniu 2016 r. Instagram wprowadził „Historie”, funkcję w dużej mierze skopiowaną ze Snapchata, ale z solidną implementacją Instagrama. Najciekawsze na Instagramie są podobne do Stories, z wyjątkiem tego, że są na stałe osadzone w Twoim profilu, dopóki ich nie usuniesz.

Najważniejsze informacje znajdują się z przodu i na środku strony profilu na Instagramie, co pozwala Ci zaprezentować, czym się zajmujesz lub czym zajmuje się Twoja firma. Ponieważ Najciekawsze treści nie są usuwane po 24 godzinach, tak jak Stories, możesz je okresowo edytować, aby Twój profil był świeży i ekscytujący.

Oto, jak możesz sprawdzić, ile wyświetleń uzyskała konkretna atrakcja i jak stwierdzić, kto obejrzał Twoje wyróżnienia na Instagramie.

Jak zobaczyć liczbę wyświetleń na Instagramie Highlights?

Od czasu do czasu możesz chcieć zobaczyć, ile wyświetleń otrzymało wyróżnienie na Instagramie, czy to z ciekawości, czy w celach biznesowych. Liczniki wyświetleń są korzystne, ponieważ informują Cię, kiedy zmienić lub usunąć je na podstawie ich skuteczności. Jednakże, liczba wyświetleń i kto obejrzał konkretną atrakcję są ograniczone do okna 48-godzinnego. Po tym okresie te statystyki znikną na zawsze. Oto jak wyświetlić liczniki Highlights na Instagramie.

  1. Odwiedź swoje konto na Instagramie i przejdź do sekcji swojego profilu.

  2. Kliknij wyróżnienie, aby je otworzyć.

  3. W lewym dolnym rogu obok "Widziany przez," wyświetlana jest aktualna liczba wyświetleń.

Jak sprawdzić, kto widział Twoje najciekawsze momenty

Aby sprawdzić, czy dane konto wyświetliło Twoje Najciekawsze treści lub jeśli chcesz zobaczyć, kto je obejrzał, wykonaj poniższe czynności. Ponownie, jesteś ograniczony do 48-godzinnego okna. Twoje wyróżnienia są trwałe, dopóki ich nie usuniesz, ale statystyki wyświetleń mają ograniczony czas.

  1. Przejdź do swojego profilu na Instagramie.

  2. Stuknij ikonę wyróżnienia, o którym chcesz uzyskać informacje.

  3. Stuknij w "Widziany przez" w lewym dolnym rogu ekranu, aby zobaczyć listę osób, które widziały Twoje wyróżnienie.

W razie potrzeby możesz także ukryć przed kimś wyróżnienie i zawsze możesz je cofnąć, zmieniając ustawienia prywatności w menu Ustawienia.

Najczęstsze pytania dotyczące zarządzania najciekawszymi momentami na Instagramie

Czy możesz zobaczyć Instagram Highlight Stories bez wiedzy plakatu?

Nie, nie możesz. Istnieje jednak sposób, aby zobaczyć czyjąś historię bez wiedzy, że to konkretnie ty. Możesz to zrobić, tworząc nowe konto na Instagramie i obejrzyj ich najważniejsze wydarzenie z nowo utworzonego konta. Nie mogą udowodnić, że to ty, chyba że użyjesz swojego podobieństwa.

Jeśli jednak konto na Instagramie jest prywatne, historie i najciekawsze momenty również stają się prywatne, więc musisz wysłać prośbę o obserwację, aby móc je wyświetlić.

Czy mogę zobaczyć, kto oglądał moją relację na Instagramie, którą opublikowałem w Najciekawszych po 24 godzinach?

Tak, zdecydowanie możesz zobaczyć wszystkich, którzy widzieli Twoją historię na Instagramie, ponieważ została ona opublikowana w Najciekawszych. Jednak tylko przez 48 godzin można zobaczyć widzów, a liczba wyświetleń to 48 godzin, wtedy te dwa elementy znikają na zawsze. Nadal możesz wyświetlić najciekawsze momenty, dopóki ich nie usuniesz.

Czy widzisz, ile razy ktoś ogląda Twoją historię z najciekawszymi momentami na Instagramie?

Nie, nie możesz zobaczyć, ile razy ktoś widzi Twoją historię z Najciekawszych na Instagramie. Najciekawsze strony na Instagramie otrzymują tylko liczbę wyświetleń i kto je widział, a nie ile razy na nie patrzył. Osoba, która patrzy na twoją historię, może zobaczyć ją milion razy, a ty nigdy się nie dowiesz. To prawdopodobnie byłoby najlepsze.

Czy ktoś może zobaczyć, czy obejrzałem jego historię na Instagramie lub historię z najciekawszymi momentami, jeśli ich nie obserwuję?

Tak, Instagram Stories pokaże każdemu, kto ogląda Twoją historię, obserwujących lub nie, chociaż stalking nie jest zalecany. Jeśli chcesz, aby ktoś nie wiedział, że to Ty, załóż inne konto bez swojego zdjęcia lub zrób to samo i zostań jego zwolennikiem!

Zawijanie

Ogólnie rzecz biorąc, wyróżnienia na Instagramie to świetny sposób na zapisywanie ulubionych historii i trwałe udostępnianie ich obserwatorom. Osoby z rozwiniętymi firmami z pewnością uznają je za przydatne do promowania swoich produktów i firmy. Niezależnie od tego, z możliwością zobaczenia, kto oglądał Twoje Najciekawsze treści i ile osób je widziało, a także z możliwością usuwania i zmieniania najważniejszych elementów według własnego uznania, Instagram to z pewnością świetny sposób na „podkreślenie” Twojego życia lub firmy. Niestety, mogłoby być lepiej, gdyby statystyki wyświetleń były stałe, a przynajmniej znacznie dłuższe niż 48 godzin.

Czy masz jakieś doświadczenia, wskazówki, sztuczki lub pytania związane z oglądaniem liczby widzów i kto ogląda Twoje historie na Instagramie? Zostaw komentarz w sekcji poniżej.