Jak sprawdzić wygrane i statystyki w Apex Legends

Jeśli grasz już od jakiegoś czasu, być może zastanawiasz się, jak sprawdzić swoje wygrane i statystyki w Apex Legends. Ile zabójstw udało ci się zdobyć? Ile wygranych? Ile wskrzeszeń wykonałeś? Wszystkie te statystyki mogą być niezwykle ważne dla niektórych graczy, więc pokażę ci, jak sprawdzić swoje wygrane i statystyki w Apex Legends.

Jak sprawdzić wygrane i statystyki w Apex Legends

Możesz zobaczyć statystyki, takie jak zabójstwa i wygrane dla każdej postaci w dowolnym momencie. Niestety, nie ma systemu rankingowego, więc na ekranach wczytywania przed meczem możesz zobaczyć tylko statystyki członków twojej drużyny i czempionów na ich karcie postaci.

Sprawdzanie statystyk i wygranych w Apex Legends

Aby zobaczyć, jakie są twoje statystyki w Apex Legends:

  1. W lobby wybierz własną tabliczkę z nazwą nad postacią.

  2. Ten ekran pokaże Ci wszelkiego rodzaju statystyki dotyczące Twojego profilu Apex Legends, w tym rozegrane gry, zabójstwa i zadane obrażenia, a także nie tylko. Możesz także wybrać konkretny sezon rankingowy, aby zobaczyć bardziej szczegółowy podział

Istnieje również sposób na sprawdzenie statystyk indywidualnych Legend i liczby wygranych. Możesz zobaczyć ich zabójstwa, zadawane obrażenia, czasy użycia specjalnych umiejętności i tak dalej.

Aby zobaczyć swoje statystyki dla pojedynczej legendy, wykonaj następujące czynności:

  1. Wybierz Legendę z głównego okna gry i wybierz postać.

  2. Wybierz kartę Banery i wybierz Tracker 1, Tracker 2 i Tracker 3.

  3. Przejrzyj swoje statystyki w środkowym oknie.

Wszystkie indywidualne statystyki są tutaj śledzone. Powinieneś zobaczyć zabójstwa, strzały w głowę, finiszery i wszelkiego rodzaju dane. Możesz wybrać maksymalnie trzy takie znaczniki, które będą wyświetlane na twojej karcie postaci.

Wyświetlanie statystyk i wygranych w Apex Legends

Chociaż możesz wyświetlić swoje statystyki na karcie postaci, nie wszystkie statystyki są dostępne od razu. Musisz odblokować określone statystyki za pomocą materiałów rzemieślniczych lub szczęścia dzięki pakietom Apex. Odblokowania kosztują 30 materiałów rzemieślniczych każdy, więc wszystkie z nich będą łącznie 1380 materiałów rzemieślniczych. Biorąc pod uwagę, jak mało jest rozdanych podczas przeciętnego meczu, odblokowanie ich wszystkich zajmie trochę czasu!

Zawijanie

Czy uważasz, że ten styl zarządzania statystykami działa za czy przeciwko Apex Legends? Lubisz ten system, czy go nienawidzisz? Co byś w tym zmienił? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej!