Czy Chromecast może przesyłać strumieniowo Xfinity do telewizora?

Chromecast stał się jednym z najlepszych urządzeń do przesyłania strumieniowego na rynku, ponieważ pomaga użytkownikom bezproblemowo przesyłać treści z jednego urządzenia na drugie. Sprawia, że ​​Twój telewizor staje się inteligentnym urządzeniem, łącząc go z innymi urządzeniami i różnymi platformami strumieniowymi.

Czy Chromecast może przesyłać strumieniowo Xfinity do telewizora?

W tym artykule odpowiemy na pytanie, czy Chromecast może przesyłać strumieniowo Xfinity, a także co jeszcze możesz przesyłać strumieniowo na tym małym, ale potężnym urządzeniu Google.

Czy Chromecast może przesyłać strumieniowo Xfinity?

Tak, możesz przesyłać strumieniowo zawartość do urządzenia Chromecast z portalu Xfinity Stream i aplikacji Xfinity Stream. Po zaktualizowaniu aplikacji Xfinity Stream możesz z łatwością przesyłać swoje ulubione filmy i programy telewizyjne na dowolne urządzenie Chromecast bez żadnych zakłóceń.

Strumień z portalu Xfinity Stream

Oto jak możesz przesyłać strumieniowo Xfinity do Chromecasta za pośrednictwem portalu Stream:

 1. Zaloguj się do portalu Xfinity Stream za pomocą identyfikatora i hasła.
 2. Połącz się z urządzeniem Chromecast, klikając przycisk „Przesyłanie”.
 3. Po nawiązaniu połączenia przycisk zmieni kolor na biały.
 4. Kliknij przycisk "Przesyłanie" i wybierz urządzenie Chromecast, na które chcesz przesłać program.

Przesyłaj strumieniowo z aplikacji Xfinity Stream

Jeśli chcesz połączyć Chromecasta z aplikacją Xfinity Stream, oto jak to zrobić:

 1. Otwórz aplikację Xfinity Stream na swoim urządzeniu i zaloguj się.
 2. Przejdź do „Ustawienia” i znajdź opcję „Strumień” i dotknij przełącznika, aby ją włączyć.
 3. Stuknij ikonę „Przesyłaj” w górnej części aplikacji. Zobaczysz wszystkie dostępne urządzenia podłączone do Chromecasta, które są gotowe do przesyłania.
 4. Dotknij urządzenia, aby przesłać. Po rozpoczęciu przesyłania ikona „Przesyłaj” zmieni kolor na biały.
 5. Wybierz program do przesyłania przez Chromecasta.

Chromecast Stream Xfinity

Przesyłanie na telewizor za pomocą Chromecasta

Oglądanie multimediów na dużym ekranie telewizora to fantastyczny sposób na korzystanie z ulubionych aplikacji do przesyłania strumieniowego. Wszystko, czego potrzebujesz, to telefon lub tablet z zainstalowaną aplikacją Google Home – która pozwala również kontrolować Chromecasta – i gotowe.

Zanim zaczniesz przesyłać, upewnij się, że wszystkie urządzenia są w tej samej sieci Wi-Fi, a aplikacja Google Home ma najnowszą wersję. Jeśli wszystko jest w porządku, oto co musisz zrobić:

 1. Otwórz aplikację Google Home i naciśnij przycisk „Przesyłaj”.
 2. Stuknij urządzenie, na które chcesz przesłać zawartość.
 3. Gdy ikona „Cast” jest połączona, zmieni kolor.
 4. Gdy zdecydujesz się zatrzymać przesyłanie, dotknij przycisku "Przesyłaj", a następnie dotknij "Rozłącz".

Korzyści z korzystania z witryny obsługującej Chromecast

Przesyłanie na telewizor to świetny sposób na korzystanie z mobilnych aplikacji do strumieniowania na większym ekranie niż ten na telefonie lub tablecie. Aby korzystać z dowolnej aplikacji w systemie aplikacji Google Home, musisz upewnić się, że jest włączona, ponieważ tylko w ten sposób będzie działać poprawnie. Witryny obsługujące Chromecasta oferują takie korzyści, jak:

Wyższa jakość

Witryny obsługujące Chromecast zazwyczaj udostępniają wysokiej jakości treści, które świetnie wyglądają na ekranach telewizorów. Jakość dźwięku to często dźwięk przestrzenny 5.1, co można w pełni docenić podczas korzystania z systemu dźwięku przestrzennego.

Poprawiona żywotność baterii

Strony internetowe, które obsługują przesyłanie, odtwarzają się bezpośrednio na Chromecaście i nie mają realnego negatywnego wpływu na baterię urządzenia.

Jak się dowiedzieć, które strony internetowe obsługują Chromecast

Obecnie wiele witryn wyświetlających wideo jest włączonych do przesyłania, a nowe dodają tę funkcję co tydzień. Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia, czy witryna jest włączona, jest poszukanie ikony przesyłania obok odtwarzacza wideo.

Alternatywy dla Xfinity na Chromecaście

Jeśli potrzebujesz więcej aplikacji lub opcji do strumieniowego przesyłania wideo, oto kilka innych, które warto rozważyć:

Chromecast Xfinity

Hulu

Wypróbuj tę aplikację dzięki bezpłatnej wersji próbnej Hulu, a natychmiast uzyskasz dostęp do mnóstwa bezpłatnych treści rozrywkowych. Platforma Hulu zapewnia dostęp do wielu programów sieciowych i filmów.

Netflix

Jedna z największych internetowych platform streamingowych oferuje wiele świetnych filmów i programów telewizyjnych. Wypróbuj i zobacz, czy działa dla Ciebie i Twojej rodziny.

YouTube TV

YouTube zdecydował się wejść do gry strumieniowej, oferując treści ze świetnych sieci, takich jak ABC, Fox, NBC, Comedy Central i wielu innych.

Telewizja Plutona

Pluto TV zapewnia dostęp do dużej biblioteki ponad 100 kanałów telewizyjnych transmitowanych na żywo oraz tysięcy godzin programów i filmów. Najlepsze jest to, że możesz to wszystko oglądać za darmo.

Najlepsze wideo

Skorzystaj z Prime Video, aby cieszyć się sieciowymi i oryginalnymi serialami oraz ponad 90 000 filmów przesyłanych strumieniowo bezpośrednio na Twoje urządzenia. Dzięki Amazon Prime będziesz mieć wyłączny dostęp do jeszcze większej liczby Amazon Originals, a także popularnych programów telewizyjnych.

HBO Max oferuje jeden z najlepszych seriali i filmów, z wyłącznym dostępem do ulubionych treści HBO, kiedy tylko zechcesz.

Wyrzucać

Google wypuścił swojego pierwszego Chromecasta w 2013 roku, a teraz jest w czwartej generacji urządzeń. Stają się szybsze, mają silniejsze połączenie i obsługują treści HD.

Teraz, gdy wiesz, jak Chromecast może przesyłać strumieniowo Xfinity i jak sprawić, by działał, będziesz jeszcze bardziej cieszyć się swoim urządzeniem Chromecast. Jakie są twoje ulubione platformy do strumieniowego przesyłania wideo? Którego używasz najczęściej na Chromecaście?

Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.