Jak ustawić stronę główną w Chrome na komputerze PC lub smartfonie

Za każdym razem, gdy naciśniesz ikonę domu w Chrome, zobaczysz pole wyszukiwania Google. Nie jest to zaskakujące, ponieważ Google pozwala na szybkie wyszukiwanie i zbieranie informacji w mgnieniu oka. Możesz jednak przełączyć swoją stronę główną na lokalizację, z której często korzystasz — na skrzynkę odbiorczą poczty e-mail, YouTube lub ulubioną sieć społecznościową.

Jak ustawić stronę główną w Chrome na komputerze PC lub smartfonie

Nauczenie się, jak ustawić stronę główną w Chrome, pozwala dostosować przeglądarkę i dostosować ją do swoich preferencji. W tym artykule przeprowadzimy Cię przez proces dostosowywania strony głównej na różnych platformach.

Jak ustawić domyślną stronę główną w Chrome na komputerze?

Jak wspomniano, pasek wyszukiwania Google będzie pierwszą rzeczą, którą zobaczysz po otwarciu Chrome. Jeśli chcesz to zmienić i używasz komputera PC, wykonaj poniższe czynności:

 1. Otwórz Chrome.

 2. Naciśnij trzy kropki w prawym górnym rogu.

 3. Naciśnij „Ustawienia”.

 4. Wybierz zakładkę „Wygląd” z menu po lewej stronie.

 5. Jeśli przycisk strony głównej jest wyłączony, przełącz przełącznik obok opcji „Pokaż przycisk strony głównej”. Po lewej stronie paska adresu pojawi się ikona domu.

 6. Naciśnij kółko obok „Wprowadź niestandardowy adres internetowy”, aby wybrać stronę, która ma się pojawiać po dotknięciu ikony domu.

 7. Skopiuj link do preferowanej strony głównej i wstaw go w oknie adresu.

Wszystko gotowe. Odtąd za każdym razem, gdy naciśniesz ikonę domu, wybrana strona pojawi się w Chrome.

Czy można ustawić stronę główną w Chrome na iPhonie?

Niestety, jeśli używasz Chrome na iPhonie, nie będziesz mógł ustawić swojej strony głównej. Możesz to zrobić tylko wtedy, gdy używasz komputera lub urządzenia z Androidem.

Ponieważ Safari jest domyślną przeglądarką dla iPhone'ów, zalecamy ustawienie strony głównej w tej przeglądarce.

Jak ustawić stronę główną w Chrome na urządzeniu z Androidem?

Klikając ikonę domu w Chrome na urządzeniu z Androidem, zostaniesz przeniesiony na stronę główną Google. Jeśli chcesz to zmienić, z przyjemnością dowiesz się, że możesz to zrobić w zaledwie kilku krokach. Wykonaj poniższe kroki:

 1. Otwórz Chrome na swoim urządzeniu.

 2. Przejdź do strony, której chcesz użyć jako strony głównej, i skopiuj adres URL.

 3. Stuknij trzy kropki w prawym górnym rogu.

 4. Dotknij "Ustawienia".

 5. Przewiń w dół do zakładki „Zaawansowane”.

 6. Dotknij „Strona główna”.

 7. Wklej link do preferowanej strony.

Za każdym razem, gdy klikniesz ikonę domu po lewej stronie paska adresu, zostaniesz przekierowany na stronę dodaną w ustawieniach.

Czy można ustawić stronę główną w Chrome na iPadzie?

Ustawienie strony głównej w Chrome na iPadzie nie jest możliwe. Niestety możesz to zrobić tylko wtedy, gdy masz komputer PC lub urządzenie z systemem Android.

Jak zmienić stronę główną Chrome dla wszystkich użytkowników na komputerze?

Możesz zmienić stronę główną Chrome dla wszystkich użytkowników na swoim komputerze. Wykonaj poniższe czynności, aby to zrobić:

 1. Przejdź do Komputer > Konfiguracja użytkownika > Szablony administracyjne > Google Chrome > Ustawienia domyślne > Strona główna.
 2. Znajdź „Użyj nowej karty jako strony głównej” i włącz ją.
 3. Przejdź do strony nowej karty.
 4. Włącz opcję „Konfiguruj adres URL strony nowej karty” i wprowadź adres URL wybranej strony.

Strona główna(strona) Jest tam, gdzie jest serce

Chociaż domyślną stroną główną jest Google, Chrome pozwala ją dostosować i zamiast tego ustawić dowolną inną stronę. Dowiedz się, jak ustawić stronę główną w Chrome, aby uzyskać dostęp do ulubionej witryny za pomocą jednego kliknięcia. Ta opcja jest dostępna dla użytkowników komputerów PC i Androida, ale niestety nie możesz jej użyć, jeśli masz Apple iPhone lub iPad.

Czy kiedykolwiek zmieniłeś swoją stronę główną w innej przeglądarce? Jaka jest teraz Twoja strona główna w Chrome? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.