Jak wyczyścić pamięć podręczną na Hulu

Jeśli jesteś użytkownikiem Hulu, być może zauważyłeś, że ich zawartość jest coraz lepsza. Programy takie jak The Handmaid’s Tale, Castle Rock czy Shill urzekają publiczność na całym świecie. Ale wyobraź sobie, że coś miałoby przeszkodzić ci w cieszeniu się ulubionymi oryginałami Hulu?

Jak wyczyścić pamięć podręczną na Hulu

Czasami, z powodu uszkodzenia plików w pamięci podręcznej, Hulu również nie będzie przesyłać strumieniowo. Możesz nawet otrzymać komunikat o błędzie informujący, że musisz wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i ponownie ją uruchomić. W tym artykule dowiesz się, jak wyczyścić pamięć podręczną w każdej przeglądarce i aplikacji Hulu.

Czyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki

Jednym z najpopularniejszych sposobów oglądania Hulu jest korzystanie z przeglądarki. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto i wybrać żądany program lub film. Ale aby upewnić się, że Twoja przeglądarka działa najlepiej, konieczne jest regularne czyszczenie pamięci podręcznej.

Ale jest to coś, o czym wszyscy zapominają, dopóki nie pojawi się problem, oczywiście. Oto kroki, aby wyczyścić pamięć podręczną w przeglądarkach Chrome, Firefox i Safari:

hulu

Chrom

Proces dla Chrome jest taki sam, niezależnie od tego, czy używasz go na komputerze Mac, czy z systemem Windows, i wygląda następująco:

 1. Wybierz trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu Chrome.
 2. Wybierz „Więcej narzędzi”.
 3. Wybierz „Wyczyść dane przeglądania…”
 4. Możesz wybrać okres. Jeśli chcesz usunąć całą pamięć podręczną, wybierz „Cały czas”.
 5. Wybierz pole z napisem „Obrazy i pliki w pamięci podręcznej”.
 6. Wybierz „Wyczyść dane”.

Firefox

Jeśli wybraną przeglądarką jest Firefox, proces jest bardzo podobny i. Wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do menu Firefox.
 2. Kliknij „Historia”.
 3. Kliknij „Wyczyść najnowszą historię…”
 4. Wybierz „Wszystko” dla zakresu czasu.
 5. Zaznacz pole „Pamięć podręczna” (nie musisz nic więcej sprawdzać).
 6. Wybierz „Wyczyść teraz”.

Po wyczyszczeniu gotówki prawdopodobnie najlepiej zrestartować Firefoksa. W ten sposób zmiany zostaną zastosowane natychmiast.

Wyczyść pamięć podręczną Hulu

Safari

Dla wszystkich użytkowników komputerów Mac, którzy zmagają się z przesyłaniem strumieniowym Hulu, czyszczenie pamięci podręcznej w Safari jest bardzo łatwe. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Z menu wybierz „Safari”.
 2. Wybierz „Preferencje”.
 3. Wybierz „Zakładkę Prywatność”.
 4. Wybierz „Zarządzaj danymi witryny”.
 5. Wybierz „Usuń wszystko”.
 6. Wybierz „Usuń teraz” i potwierdź.

Teraz wiesz, jak wyczyścić pamięć podręczną we wszystkich głównych przeglądarkach obsługujących Hulu. Jeśli problem pojawi się ponownie, prawdopodobnie oznacza to, że musisz to zrobić ponownie.

Czyszczenie pamięci podręcznej na urządzeniach z Androidem

Aby oglądać Hulu na urządzeniu z Androidem, musisz najpierw pobrać je ze Sklepu Play. Ale jeśli masz z tym problemy na telefonie lub tablecie, możesz szybko wyczyścić pamięć podręczną i dane.

W przypadku większości urządzeń z systemem Android wykonaj następujące czynności:

 1. Przejdź do Ustawień urządzenia, a następnie otwórz Aplikacje.
 2. Przewiń i dotknij aplikacji Hulu.
 3. Wybierz „Pamięć”, a następnie „Wyczyść pamięć podręczną”.
 4. Możesz także wybrać „Wyczyść dane”, aby jeszcze bardziej zoptymalizować aplikację. Pamiętaj tylko, że spowoduje to usunięcie Twoich danych logowania.

Hulu oryginał

Możesz również wyczyścić pamięć podręczną w Android TV. Proces jest bardzo podobny do aplikacji mobilnej. Po prostu przejdź do Ustawienia> Aplikacja> Hulu i kliknij „Wyczyść pamięć podręczną”.

Czyszczenie pamięci podręcznej na urządzeniach z systemem iOS

Jeśli chodzi o iPhone'a i iPada, najlepiej sprawdzić, ile pamięci aktualnie wykorzystuje Hulu. A następnie, aby zwolnić miejsce, zainstaluj ponownie aplikację. Oto jak to zrobić:

 1. Przejdź do ekranu głównego i wybierz aplikację Hulu. Naciśnij i przytrzymaj, aż zobaczysz „X”.
 2. Naciśnij ponownie, a następnie wybierz „Usuń”.
 3. Znajdź Hulu ponownie w App Store i zainstaluj go na swoim urządzeniu.

Następnie ponownie otwórz Hulu i sprawdź, czy strumieniowanie jest nieprzerwane. W przypadku Apple TV sytuacja jest taka sama. Jedynym sposobem na pozbycie się plików pamięci podręcznej jest usunięcie i ponowne pobranie aplikacji.

Pamięć podręczna Hulu

Higiena przeglądarki i aplikacji

Czyszczenie plików pamięci podręcznej może wydawać się uciążliwe i dlatego większość ludzi zapomina o tym. Jest to jednak niezbędne do maksymalizacji szybkości i wydajności urządzeń i aplikacji. Ponadto, jeśli korzystasz z sieci publicznej, staje się to kwestią utrzymania bezpieczeństwa w Internecie.

Jeśli Twoja aplikacja Hulu opóźnia się lub nie będzie działać, wyczyszczenie pamięci podręcznej w przeglądarce prawdopodobnie naprawi drobne błędy. Co więcej, ponowna instalacja aplikacji od czasu do czasu będzie jeszcze mniej obciążać urządzenie.

Czy kiedykolwiek musiałeś wyczyścić pamięć podręczną Hulu? Czy kiedykolwiek ponownie instalowałeś aplikację? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.