Jak dodać GroupMe do Apple Watch

GroupMe to mobilna aplikacja do przesyłania wiadomości firmy Microsoft. Wiele osób korzysta z tego narzędzia jako alternatywy dla zwykłych wiadomości tekstowych i wiadomości przez telefon. Głównym powodem jest to, że aplikacja nie wymaga żadnych opłat i nie masz żadnych ograniczeń dotyczących przesyłania wiadomości.

Jak dodać GroupMe do Apple Watch

Ostatnio użytkownicy zaczęli szukać sposobów na włączenie aplikacji do nowych inteligentnych gadżetów, takich jak Apple Watch. Okazało się to jednak dość trudne, ponieważ GroupMe nie jest dostępna dla tego urządzenia.

Ale czytaj dalej. Istnieje doskonale realna alternatywa dla GroupMe, która jest dostępna na Apple Watch – WristMe.

Co to jest WristMe?

WristMe umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji GroupMe na zegarku Apple. Za pomocą tego narzędzia możesz połączyć wszystkie swoje konwersacje GroupMe i zarządzać nimi na zegarku.

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić:

 1. Możesz przejrzeć wszystkie konwersacje GroupMe i je przeczytać.
 2. Możesz otrzymywać pliki i obrazy za pośrednictwem aplikacji.
 3. Możesz odpowiadać na wiadomości innych osób, używając głosu, emotikonów i klawiatury FlickType.
 4. Możesz lubić i odrzucać posty i wiadomości.
 5. Możesz także tworzyć nowe grupy, blokować użytkowników itp.

Dzięki GroupMe możesz zrobić wszystko, co możesz.

Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że programiści WristMe to odrębna jednostka. GroupMe nie weryfikuje oficjalnie aplikacji. Dlatego jeśli szukasz prawdziwej okazji, możesz być trochę zawiedziony.

Jednak nadal jest tworzony na platformie GroupMe przy użyciu tego samego kodu i działa bezproblemowo. Jest również dostępny w oficjalnym AppStore, więc jest całkowicie bezpieczny.

Krok pierwszy: pobierz aplikację WristMe

Aby skonfigurować aplikację WristMe, musisz ją najpierw pobrać. Zanim przejdziesz dalej, powinieneś wiedzieć, że jest to aplikacja premium, więc musisz zapłacić, aby ją uzyskać. Oto jak to zrobić.

 1. Uruchom AppStore na swoim urządzeniu z systemem iOS.
 2. Stuknij pasek wyszukiwania u góry ekranu.
 3. Wpisz „Nadgarstek dla GroupMe”.

  jak dodać grupę

 4. Wybierz aplikację, gdy pojawi się ona w menu rozwijanym.
 5. Dotknij przycisku ceny, aby za niego zapłacić i pobrać.
 6. Poczekaj na zakończenie pobierania.

Ale to nie koniec. Aby skonfigurować aplikację na zegarku Apple Watch, musisz również zainstalować aplikację na zegarku. Domyślnie wszystkie aplikacje zainstalowane na urządzeniu z systemem iOS powinny pojawić się na zegarku.

Jeśli nie, musisz przejść do App Store na zegarku i wykonać ten sam proces od góry. Po uzyskaniu aplikacji WristMe na obu urządzeniach możesz ją skonfigurować.

Krok drugi: konfiguracja

Konfiguracja WristMe nie powinna być wcale trudna. Wystarczy wykonać poniższe czynności.

 1. Uruchom aplikację WristMe na swoim iPhonie.
 2. Wybierz przycisk „Rozpocznij” na następnej stronie. To powinno otworzyć ekran logowania GroupMe.

  dodaj groupme do Apple Watch

 3. Otwórz aplikację WristMe na zegarku i poczekaj na załadowanie aplikacji.

  Wskazówka – jeśli ładuje się przez dłuższy czas, naciśnij przycisk „Wstecz” w lewym górnym rogu ekranu iPhone'a. Powinno to spowodować powrót do ekranu początkowego aplikacji i odświeżenie aplikacji na zegarku. Twój zegarek Apple Watch wyświetli ekran alertu, informujący o konieczności zalogowania.

 4. Wprowadź swoje dane uwierzytelniające na stronie logowania na swoim iPhonie.
 5. Stuknij "Kontynuuj" na Apple Watch teraz.

Teraz Twój iPhone powinien wyświetlać ekran główny WristMe z ogromną opcją „Utwórz grupy”. Powinieneś zobaczyć poniżej komunikat „Konfiguracja zakończona”.

Z drugiej strony zegarek Apple Watch wyświetli wszystkie czaty GroupMe.

Jeśli tak jest, oznacza to, że pomyślnie skonfigurowałeś narzędzie na swoim Apple Watch.

Korzystanie z WristMe

Możesz korzystać z WristMe na zegarku, dopóki jesteś zalogowany na iPhonie.

Aplikacja jest dość łatwa w obsłudze na zegarku. Możesz przewijać rozmowy i dotykać dowolnego, aby je otworzyć. Aplikacja szybko załaduje wszystkie wiadomości z rozmowy wraz z opcją odpowiedzi na dole.

Jeśli chcesz zobaczyć dodatkowe opcje aplikacji, po prostu naciśnij i przytrzymaj ekran główny. Wyświetli wszystkie inne funkcje – odświeżanie, nową grupę, listę zablokowanych i twoje ustawienia.

Bez obaw – to to samo

Niektóre osoby mogą uznać inną nazwę aplikacji za zniechęcającą.

Jednak aplikacja jest oficjalnie dostępna w App Store. Nie potrzebujesz więc żadnego oprogramowania ani narzędzi innych firm.

Ponieważ używa tego samego kodu, przypomina aplikację do koszulki. Każdemu użytkownikowi aplikacji GroupMe trudno będzie zauważyć jakiekolwiek rozbieżności między nimi. Więc jeśli chcesz dodać GroupMe do Apple Watch, pobierz WristMe i ciesz się.

Co myślisz o aplikacji WristMe? Ściągniesz go, czy poczekasz na oficjalną wersję GroupMe? Podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej.