Jak dodać wyróżnienie na Instagramie bez publikowania historii

Wyróżnienia na Instagramie to świetny sposób na zbliżenie się do swoich obserwatorów. Możesz podzielić się z nimi swoimi wyjątkowymi chwilami, dzięki czemu Twój profil będzie bardziej atrakcyjny. Istnieje jednak sposób na zapisanie filmu w najciekawszych miejscach, tak aby nikt go nie widział.

Może to być film, który jest dla Ciebie wyjątkowy, a którego nie chcesz udostępniać innym osobom, i to jest w porządku. Wyjaśnimy teraz, w jaki sposób możesz dodać wideo z rolki aparatu do swoich najciekawszych na Instagramie.

Czym są najważniejsze informacje na Instagramie?

Aby zrozumieć, dlaczego chcesz dodać wyróżnienie na Instagramie bez publikowania relacji na Instagramie, musisz wiedzieć, dlaczego ta funkcja jest tak niesamowicie przydatna. Główną zaletą dodania wyróżnienia jest to, że pozostanie ono w Twoim profilu na czas nieokreślony, podczas gdy historie znikają po 24 godzinach.

Twoja atrakcja na Instagramie powinna być dobrze przemyślana i może być wykorzystana do reklamowania, łączenia się z obserwującymi lub pokazywania innym tego, z czego jesteś najbardziej dumny. Bez względu na powody dodania wyróżnienia, istnieje wiele opcji związanych z tą funkcją.

Najciekawsze elementy są podobne do plików i zawierają najcenniejsze treści. Możesz utworzyć folder i dostosować nazwę, zdjęcie w tle i nie tylko. Możesz przeglądać swoje historie, dotykając ikony profilu w lewym dolnym rogu i dotykając najciekawszych miejsc w opcji „Edytuj profil”.

Jak dodać historię do najważniejszych wydarzeń bez dodawania jej do historii?

Zazwyczaj historie na Instagramie muszą zostać opublikowane i pozostawione wszystkim do obejrzenia na co najmniej 24 godziny, zanim będzie można je przenieść do sekcji Najciekawsze. Jest jednak mały hack, dzięki któremu możesz dodać historię do swoich Najciekawszych bez jej publikowania. Proces jest prosty i łatwy do naśladowania… Oto, jak dodawać historie do Najciekawszych, tak aby nikt ich nie widział.

  1. Zmień swój profil na prywatny

  2. Zablokuj wszystkich, aby nie mogli zobaczyć Twojej historii

  3. Prześlij historię, którą chcesz
  4. Dodaj historię do swoich najważniejszych wydarzeń

  5. Po 24 godzinach odblokuj ludzi, aby mogli ponownie zobaczyć Twoje historie.

Po odczekaniu 24 godzin, aż film zostanie przesłany do Twoich Najciekawszych, nadszedł czas, aby odblokować wszystkich w taki sam sposób, w jaki je zablokowałeś. Następnym razem, gdy zobaczą Twój profil, historia zostanie już dodana do Twoich najważniejszych wydarzeń i to wszystko.

Co się stanie, jeśli Twojej historii nie można dodać do najważniejszych wydarzeń na Instagramie?

Jedynym powodem, dla którego nie możesz dodać historii do swoich Najciekawszych na Instagramie, jest to, że nie poczekasz 24 godzin, których potrzebujesz po opublikowaniu filmu. Jeśli usuniesz film przed upływem 24 godzin, nie będziesz mógł dodać historii do sekcji Najciekawsze.

Jeśli nie widzisz funkcji Wyróżnij, spróbuj ponownie przesłać historię i poszukaj przycisku po jej opublikowaniu. Jeśli to też nie działa, poczekaj, aż funkcja pojawi się na Twojej stronie głównej po 24 godzinach.

Korzyści z używania funkcji Instagram Highlights

Wyróżnienia na Instagramie to doskonały sposób na poinformowanie ludzi, o czym jesteś. Ta opcja świetnie sprawdza się w przypadku autopromocji, ale najważniejszą zaletą Highlights na Instagramie jest promowanie Twojej marki i produktów. Sekcja Najważniejsze może pomóc Twojej marce zwrócić uwagę na każdy sprzedawany produkt. W ten sposób każdy może zapoznać się z Twoją ofertą.

Możesz także dodać link do swojej witryny, aby przyciągnąć ruch z Instagrama do witryny Twojej marki. Najciekawsze elementy wyglądają świetnie i są łatwe do uporządkowania. Możesz także dostosować swoje oferty, zgodnie z opiniami swoich obserwatorów i klientów. Upewnij się, że regularnie aktualizujesz najważniejsze informacje o swojej marce.

Najważniejsze to świetny sposób na dotarcie z wiadomością do właściwych osób. Możesz poinformować swoich obserwatorów o wydarzeniu lub promocji, podając im wszystkie szczegóły dotyczące Twojej oferty i potencjalnych zniżek, prezentów i pakietów…

Ostrożnie wybieraj najciekawsze momenty

Publikowanie najważniejszych informacji to jedno, ale wiedza o tym, co publikować, to zupełnie inna sprawa. Wybierz swoje momenty i upewnij się, że Twoje posty reprezentują to, kim jesteś i kim jesteś. Jeśli robisz wszystko dobrze, sukces wkrótce nadejdzie.

Usuwanie Najciekawszych

Możesz chcieć usunąć podświetlenie i łatwo to zrobić, gdy już wiesz, jak to zrobić. Jeśli masz wyświetlone wydarzenie dotyczące nadchodzącego wydarzenia, możesz je usunąć lub zmienić po zakończeniu wydarzenia. Aby usunąć wyróżnienie na Instagramie, wykonaj następujące kroki:

  1. Przejdź do swojego profilu na Instagramie, dotykając ikony osoby w lewym dolnym rogu.

  2. Znajdź historię na Instagramie, którą chcesz usunąć, która znajduje się pod Edytuj profil opcja.
  3. Naciśnij i przytrzymaj podgląd podświetlenia (jest to okrągła ikona, która zawiera podświetlenie).

  4. Dotknij „Usuń wyróżnienie”, aby je usunąć. Możesz także dotknąć opcji „Edytuj”, aby dodać więcej do tego wyróżnienia.

Instagram nie oferuje użytkownikom wielu opcji edycji postprodukcji, więc możliwość powrotu i dodania kolejnych elementów do wyróżnienia na Instagramie jest mile widzianym dodatkiem do platformy mediów społecznościowych.