Jak dodać przedmiot na StockX

Jeśli kochasz trampki i streetwear, wiesz, że jednym z najlepszych miejsc do kupowania i sprzedawania jest StockX. Dla tych, którzy lubią angażować się w wojny licytacyjne, jest jeszcze lepiej.

Jak dodać przedmiot na StockX

Ale jeśli dopiero zaczynasz sprzedawać nowe buty i akcesoria premium online, możesz nie być pewien, jak działa StockX.

W szczególności, jak dodać parę tenisówek lub inny przedmiot do swojego konta StockX? Witryna ogólnie ułatwia sprzedaż. Ale przejdźmy do szczegółów i zobaczmy, czego możesz się spodziewać, sprzedając na StockX.

Jak to wszystko działa?

Oczywiście najlepszym sposobem na przeprowadzenie Cię przez proces dodawania przedmiotu na StockX jest przykład.

StockX uważa, że ​​nienoszone, zupełnie nowe trampki są w stanie martwym. Jeśli jesteś gotowy, aby sprzedać taką parę na stronie, oto kroki, które musisz podjąć:

  1. Przejdź do StockX i utwórz darmowe konto. Musisz podać swoje dane, w tym adres e-mail, metodę płatności i lokalizację. Będziesz także musiał zweryfikować swój adres e-mail. Albo nie będziesz mógł licytować na StockX.
  2. Po skonfigurowaniu konta nadszedł czas, aby dodać trampki. W pasku wyszukiwania u góry ekranu wprowadź markę i model swoich sneakersów.
  3. Gdy pojawią się Twoje trampki, po prostu je kliknij, a zostaniesz przekierowany na inną stronę.
  4. Będziesz mógł wybrać rozmiar tenisówek i kontynuować dodawanie przedmiotu.
  5. Możesz wybrać opcję „Sprzedaj” po najwyższej ofercie lub ustawić własne zapytanie i czekać, aż zostanie trafiony.

Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoje tenisówki po najwyższej dostępnej ofercie, zostaniesz poproszony o zweryfikowanie sprzedaży i upewnienie się, że wszystkie informacje są w porządku.

Ważne jest, aby pamiętać, że dodając produkt na StockX, uważaj, aby nie pomylić rozmiarów dziecięcych z rozmiarami dla dorosłych. Na ekranie buty mogą wyglądać bardzo podobnie, więc StockX poprosi Cię o sprawdzenie.

Dodaj pozycję w magazynieX

Czy StockX zajmuje się wycenami pozycji?

„Wyświetl wszystkie oferty” i „Wyświetl wszystkie oferty” to funkcje w StockX, które ułatwiają ocenę wartości przedmiotu.

Chociaż może istnieć szeroki zakres ofert i zapytań o jeden przedmiot, realistyczny zakres cen jest w większości przypadków dość oczywisty.

Z drugiej strony możesz również sprawdzić wcześniejsze dane dotyczące sprzedaży. To prawie jak stara Orion Blue Book dla różnych kategorii towarów konsumpcyjnych (instrumenty muzyczne, sprzęt audio itp.). Rejestry poprzednich sprzedaży mogą dać wyobrażenie o wartości Twoich przedmiotów.

Jest tak blisko usługi wyceny, jaką znajdziesz na StockX.

Jak dodać przedmiot na StockX

Co zrobić, gdy StockX nie ma zdjęć Twojego przedmiotu?

Jeśli sprzedajesz trampki, prawdopodobnie nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem marki i modelu w katalogu witryny.

Wszystkie produkty w katalogu będą miały odpowiednie zdjęcia, więc nie musisz robić zdjęć swoich butów.

Istnieje jednak szansa, że ​​obrazy nie są łatwo dostępne. W takim przypadku możesz po prostu dodać własne obrazy podczas wystawiania przedmiotu.

Wystarczy postępować zgodnie z wytycznymi StockX dotyczącymi przesyłania zdjęć. Na przykład ubrania muszą mieć białe tło. Muszą być również ułożone płasko z wyraźnie widocznymi rękawami.

Chociaż możesz użyć Photoshopa, aby uzyskać białe tło, nie chcesz w żaden sposób ulepszać rzeczywistego elementu. Jeśli sprzedajesz czapki i czapki, upewnij się, że nie mają zagięć i są pod kątem 45 stopni w lewo.

W przypadku akcesoriów, takich jak torby, które mają różne kształty i rozmiary, radzimy kierować się własnym osądem. Jeśli StockX zaakceptuje Twoje zdjęcie, zostanie ono dodane do listy.

Co to jest portfel StockX?

Kiedy utworzysz darmowe konto StockX, zobaczysz „Portfolio” u góry paska nawigacyjnego

Ponieważ StockX lubi działać jak giełda, Twój portfel jest po prostu Twoim portfelem. Zasadniczo zawiera elementy, które dodałeś do swojego portfolio StockX. Nie różni się to od portfela posiadanych akcji po zalogowaniu się na konto maklerskie, z wyjątkiem tego, że są one prawdziwe.

W przeciwieństwie do tego, Twój portfel StockX może być udawany. W rzeczywistości nie musisz posiadać ani posiadać przedmiotów, aby dodać je do swojego portfolio StockX. (Jeśli chcesz, możesz później udostępnić swoje portfolio znajomym i udawać, że faktycznie posiadasz wszystkie pozycje w portfolio).

Dodaj swoje przedmioty i zarabiaj na StockX

Kiedy używasz StockX do sprzedaży swoich przedmiotów, prowizja i opłaty manipulacyjne zmniejszają się wraz z wielkością sprzedaży lub łączną kwotą. StockX zachęca do zarabiania pieniędzy na stronie i zapewnia zaufane usługi uwierzytelniania, aby przekonać kupujących.

Dodawanie przedmiotów do StockX jest dość proste i nie powinno zająć Ci więcej niż kilka minut. Chyba że natkniesz się na brakujące obrazy, w takim przypadku możesz samodzielnie dodać zdjęcia.

Jakie masz doświadczenie w kupowaniu lub sprzedawaniu na StockX? Podaj swoje najbardziej brutalnie szczere podejście w sekcji komentarzy poniżej.