Jak przekonwertować wideo z YouTube'a na MP3?

YouTube szturmem podbił świat, oferując darmowe treści milionom użytkowników na całym świecie. Z biegiem czasu usługa stała się jeszcze lepsza. Teraz możesz cieszyć się treściami z YouTube w 4K! Ale co się dzieje, gdy trzeba go ponownie sformatować do formatu MP3?

Cóż, musisz przekonwertować pliki 4K na pliki MP3. W tym artykule pokażemy, jak przekonwertować YouTube 4K na MP3, wykonując kilka prostych kroków.

Uzyskaj odpowiednie oprogramowanie

W tym celu będziemy używać 4K YouTube do MP3. Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera PC, Mac, czy z systemem Linux, to oprogramowanie jest kompatybilne z Twoim urządzeniem. Oczywiście łatwo go też pobrać.

Po instalacji zauważysz niesamowicie prosty układ ekranu i przyjazny dla użytkownika interfejs.

Jak konwertować filmy z YouTube'a 4K na MP3?

Konwersja filmów 4K YouTube na MP3 jest naprawdę prosta dzięki oprogramowaniu 4K YouTube to MP3. Istnieją dwie metody przesyłania treści 4K na YouTube, a my pokażemy Ci, jak to zrobić tutaj.

Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące kroki:

 1. Przejdź do YouTube i skopiuj link do dźwięku 4K, który chcesz przekonwertować.
 2. Otwórz oprogramowanie 4K YouTube Videos do MP3. W lewym górnym rogu dotknij przycisku + Wklej link Ikona.

 3. Nowy plik MP3 pojawi się automatycznie w folderze plików wyznaczonym w Ustawienia.

Oczywiście jest też inna trasa, którą możesz wybrać. Aby bezpośrednio przesłać film do YouTube, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz oprogramowanie 4K YouTube to MP3 i ikonę lupy w prawym dolnym rogu.
 2. Stąd kliknij ikonę YouTube.
 3. Wpisz nazwę filmu z YouTube, który chcesz przekonwertować, i kliknij Wchodzić.
 4. Następnie dotknij Ściągnij przycisk.
 5. Przejdź do wyznaczonego folderu plików i pobierz format MP3 swojego dźwięku.

Jak możesz zauważyć, oprogramowanie jest niezwykle szybkie i niezawodne. Musisz jednak dowiedzieć się trochę więcej o oprogramowaniu, aby konwersja była jak najbardziej bezproblemowa.

Dodatkowe wskazówki

Po otwarciu aplikacji 4K YouTube to MP3 na komputerze ustawienia są już gotowe do pobierania treści w formacie MP3. Wyznaczony folder plików jest również ustawiony. Ale możesz chcieć lub potrzebować zaktualizować te informacje.

W tej sekcji przeprowadzimy Cię przez zmianę ustawień, aby zapewnić bezproblemowe pobieranie.

Najpierw przejdź do Ustawień, dotykając koła zębatego Ustawienia w prawym górnym rogu.

Ustawienia ogólne

w Ogólny zobaczysz różne opcje jakości dźwięku, Format audio (na potrzeby tego artykułu używamy MP3) i wyznaczonego folderu plików.

Jakość dźwięku pozwala wybrać pomiędzy następującymi ustawieniami:

 • Najwyższej jakości
 • Wysoka (320 kb/s)
 • Średni (256 kb/s)
 • Niski (128 kb/s)

Sekcja formatu audio różni się od jakości, ponieważ wskazuje format. Możesz użyć następujących formatów:

 • MP3
 • M4A
 • OGG

Na koniec, aby zaktualizować lub zmienić folder oznaczenia (folder na komputerze Mac, PC lub urządzeniu z systemem Linux), kliknij „Przeglądaj”.

W nowym oknie wybierz nowy cel. Następnie kliknij otwarty. Teraz, gdy pobierzesz pliki MP3 z 4K YouTube do MP3, automatycznie zapisze nową wersję w wybranym folderze.

Karta Zaawansowane

ten Zaawansowany zakładka to tylko ta sekcja Ustawienia, która zapewnia bardziej szczegółowe opcje. Na tej karcie znajdziesz opcję logowania do YouTube. Jednym z najłatwiejszych sposobów konwersji dźwięku 4K YouTube na plik MP3 jest przesłanie wideo YouTube w oprogramowaniu. Logując się, możesz szybko uzyskać dostęp do wszystkich swoich ulubionych treści w YouTube.

Konwertuj filmy z YouTube'a na MP3 za pomocą VLC

Niezależnie od tego, czy znasz VLC, czy nie, jest to świetne oprogramowanie, które zapewnia również konwersję plików do filmów. Jeśli nie masz go jeszcze zainstalowanego, przejdź do witryny i pobierz go.

 1. Otwórz VLC i kliknij Multimedia > Konwertuj / Zapisz, możesz też wpisać Ctrl + R. Menu mediów VLC
 2. Teraz kliknij Dodać i wybierz plik, który chcesz przekonwertować.
 3. Następnie wybierz Dźwięk – MP3, to jest w Profil menu rozwijane sekcji. Menu VLC
 4. Następnie wybierz Przeglądaj i zapisz nowy plik w wybranej lokalizacji z rozszerzeniem .mp3. Przykład, nazwij go jako plik_konwertowany.mp3.
 5. Kliknij Początek kiedy będziesz gotowy.

Często Zadawane Pytania

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem oprogramowania lub po prostu masz więcej pytań, czytaj dalej. Załączyliśmy tę sekcję, aby odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

Czy 4K YouTube na MP3 jest bezpłatny?

Oprogramowanie jest całkowicie darmowe! Jeśli szukasz dodatkowych funkcji, które nie są oferowane w darmowej wersji, możesz kupić klucz licencyjny. Ten klucz można łatwo uzyskać ze strony pobierania. Na szczęście jest to zakup jednorazowy, a nie miesięczny abonament. Ci, którzy planują używać oprogramowania do użytku osobistego (do 3 komputerów na klucz licencyjny), zapłacą tylko 15 USD.

Jeśli wolisz bardziej przyjazną dla biznesu wersję Pro, będziesz patrzeć na cenę 45 USD.

Czy mogę pobrać i przekonwertować moje „lubiane” filmy?

Absolutnie! Oprogramowanie 4K YouTube to MP3 pozwoli Ci pobierać ulubione filmy, oglądać później filmy i listy odtwarzania „My Mix”. Dzięki temu zabranie ulubionego dźwięku z YouTube jest naprawdę łatwe, gdziekolwiek jesteś!

Końcowe przemyślenia

Oprogramowanie 4K YouTube to MP3 to idealne rozwiązanie do przechwytywania ulubionego dźwięku z YouTube. Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić dzięki temu wspaniałemu oprogramowaniu. Ogólnie rzecz biorąc, jest łatwy w użyciu, niezawodny i godny zaufania.

Czy udało Ci się przekonwertować pliki wideo z YouTube? Czy znasz inny sposób konwertowania plików wideo z YouTube na .mp3? Podziel się swoimi doświadczeniami poniżej.