Jak przekonwertować plik VOB na MP4?

Konwersja pliku VOB do MP4 to jedyna opcja, jeśli chcesz cieszyć się ulubionymi płytami DVD w telefonie. Zarówno urządzenia z systemem Android, jak i iOS obsługują ten wszechstronny format. Możesz przekonwertować plik online lub za pomocą aplikacji komputerowej. W tym artykule przyjrzymy się najlepszym opcjom online i stacjonarnym.

Jak przekonwertować plik VOB na MP4?

Rozwiązania online do konwersji plików VOB na MP4

Jeśli szukasz szybkiego, jednorazowego rozwiązania i nie chcesz pobierać i instalować programów na swoim komputerze, możesz przekonwertować plik VOB online. Większość witryn jest bezpłatna, ale niektóre wymagają rejestracji. Pamiętaj, że witryny konwersji zwykle mają ograniczenia dotyczące rozmiaru pliku. Przyjrzyjmy się najlepszym witrynom konwersji.

Konwerter online

Online Video Converter to popularny konwerter formatów online. Możesz go użyć do konwersji ogromnej liczby plików wideo i audio. Jest bezpieczny, niezawodny i bezpłatny. Oto jak przekonwertować pliki VOB na MP4 za pomocą Online Video Converter:

 1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do strony głównej Online Converter.
 2. Wybierać MP4 z rozwijanego menu w Konwerter wideo Sekcja. Strona główna konwersji online
 3. To zabierze Cię do Konwertuj wideo na MP4 sekcji witryny, kliknij Wybierz pliki lub przeciągnij i upuść, aby przesłać plik. Narzędzie do konwersji online MP4
 4. Ustaw parametry w Ustawienia opcjonalne zgodnie z własnymi preferencjami. Możesz ustawić rozmiar pliku wyjściowego, rozmiar ekranu, szybkość transmisji, jakość dźwięku, kodek wideo i inne. Jeśli chcesz zapisać swoje ustawienia dla przyszłych konwersji, będziesz musiał się zalogować.

  Opcjonalne ustawienia konwertera online

 5. Wprowadź adres URL filmu, który chcesz przekonwertować, lub przeglądaj komputer w poszukiwaniu pliku VOB. Alternatywnie możesz przekonwertować plik z Dropbox lub Google Drive.
 6. Kliknij Rozpocznij konwersję przycisk. Narzędzie do konwersji online MP4 2
 7. Po zakończeniu konwersji Online Converter przekieruje Cię na stronę, z której możesz pobrać nowo utworzony film MP4.

Zamzar

Podobnie jak Online Converter, Zamzar jest bezpłatną witryną do konwersji online. Możesz także użyć tej strony do zarządzania plikami, ale musisz być do tego zalogowany. Zobaczmy, jak przekonwertować plik VOB na MP4 za pomocą Zamzara.

 1. Uruchom przeglądarkę i przejdź do strony głównej Zamzara.
 2. Teraz kliknij Dodaj pliki… przycisk w Krok 1 sekcji i wyszukaj plik, który chcesz przekonwertować lub przeciągnij i upuść. Strona główna Zamzara
 3. Następnie kliknij Konwertuj na i wybierz mp4 z menu rozwijanego. Narzędzie do konwersji Zamzar
 4. Na koniec kliknij Skonwertuj teraz przycisk w Krok 3 Sekcja. Opcjonalnie możesz zaznaczyć pole oznaczone E-mail po zakończeniu? aby otrzymać wiadomość e-mail z linkiem do pobrania po zakończeniu konwersji. Narzędzie do konwersji Zamzar 2

Rozwiązania komputerowe do konwersji plików VOB na MP4

Jeśli masz duży plik VOB do przekonwertowania lub chcesz mieć więcej opcji, aplikacje komputerowe są dobrym rozwiązaniem. W tej sekcji przeanalizujemy najlepsze aplikacje komputerowe do konwersji pliku VOB na MP4.

Hamulec ręczny

Handbrake to bezpłatne narzędzie komputerowe, które obsługuje niezliczone formaty wideo, w tym VOB i MP4, i jest dostępne dla systemów Windows, Mac OS i Linux. Ważne jest, aby pamiętać, że podczas pobierania bezpłatnej wersji musisz mieć do czynienia z reklamami, a także pojawiły się skargi dotyczące oznaczania plików hamulca ręcznego unikalnym podpisem. Może konwertować pliki pojedynczo i partiami. Aby przekonwertować plik VOB na MP4 za pomocą hamulca ręcznego, wykonaj następujące czynności:

 1. Pobierz i zainstaluj hamulec ręczny na swoim komputerze.
 2. Po zakończeniu instalacji włóż dysk DVD do dysku DVD-ROM komputera. Jeśli plik znajduje się na dysku twardym, przejdź do następnego kroku.
 3. Uruchom hamulec ręczny.
 4. Kliknij ikonę DVD poniżej Plik sekcji Menu Głównego. Alternatywnie możesz kliknąć Otwarte źródło w lewym górnym rogu i wyszukaj w ten sposób plik VOB.
 5. Jeśli klikniesz ikonę DVD, będziesz mógł wybrać między konwersją wsadową (folderem) a konwersją pojedynczego pliku. Wybierać Plik i znajdź plik VOB, który chcesz przekonwertować.
 6. Następnie zobaczysz ekran z ustawieniami wyjściowymi, dostosuj je do swoich preferencji.
 7. Kiedy skończysz, kliknij Przeglądaj i wybierz folder docelowy. Nie zapomnij nazwać pliku wyjściowego.
 8. Kliknij Rozpocznij kodowanie rozpocząć konwersję.

Hamulec ręczny

Darmowy konwerter wideo

Freemake Video Converter to darmowe narzędzie do konwersji, które obsługuje ponad 500 typów plików. Jest prosty i łatwy w użyciu. Oto jak przekonwertować plik VOB na MP4 za pomocą Freemake Video Converter:

 1. Pobierz i zainstaluj Freemake Video Converter na swoim komputerze.
 2. Uruchom aplikację, a następnie kliknij Plik.
 3. Wyszukaj plik VOB. Jeśli jest w Wideo_TS folder, należy go dodać za pomocą +DVD opcja.
 4. Następnie wybierz do MP4 opcja.
 5. Następnie dostosuj ustawienia pliku wyjściowego.

  Dowolne ustawienia wyjściowe

 6. Kiedy skończysz, wybierz miejsce docelowe i nazwij plik wyjściowy.
 7. Na koniec kliknij Konwertować.

VLC

VLC to odtwarzacz multimedialny typu open source, który może również konwertować pliki, takie jak audio i wideo. Omówmy, jak przekonwertować plik .vob na mp4.

 1. Otwórz odtwarzacz multimedialny VLC i kliknij Multimedia > Konwertuj/Zapisz, możesz też wpisać Ctrl + R. Menu mediów VLC
 2. Następnie kliknij +Dodaj i wybierz swój plik. VLC
 3. Teraz wybierz Konwertuj / Zapisz. OHP 2
 4. Następnie kliknij menu rozwijane po prawej stronie Profil i wybierz jedną z opcji MP4OHP 3.
 5. Następnie kliknij Przeglądaj i wybierz folder docelowy i nazwij plik, będziesz chciał zmienić nazwę lub lokalizację pliku, jeśli chcesz zachować oryginał. OPS 4
 6. Na koniec kliknij Początek. VLC 5

Wylogowuję się

Jeśli chcesz przekonwertować mały plik, powinieneś skorzystać z konwerterów online, ponieważ są szybkie i płynne. Jeśli plik, który chcesz przekonwertować, jest duży, najlepszym rozwiązaniem są aplikacje komputerowe. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się plikami MP4 na wszystkich swoich urządzeniach.