KATEGORIA: ARCHIWUM: Zabawa

Jak poprawić wydajność Chromecasta

Jak korzystać z Chromecasta: wszystko, co musisz wiedzieć 20 najlepszych aplikacji Chromecast 2016 Jak poprawić wydajność Chromecasta Jak używać Chromecasta do dublowania ekranu Jak używać Chromecasta do grania w gry Jak używać Chromecasta do strumieniowego przesyłania dźwięku Jak wyłączyć Chromecasta Jak przesyłać strumieniowo odtwarzacz VLC do Chromecasta Jak korzystać z Chromecasta bez Wi-Fi Jak zresetować Chromecasta Wskazówki i porady dotyczące Chromecasta Wszystkie modele Chromecasta obsługują rozdzielczość 1080p, ale każda wersja różni się innymi specyfikacjami. OryginCzytaj więcej »

Jak korzystać z Chromecasta do grania w gry na telewizorze

Jak korzystać z Chromecasta: wszystko, co musisz wiedzieć 20 najlepszych aplikacji Chromecast 2016 Jak poprawić wydajność Chromecasta Jak używać Chromecasta do dublowania ekranu Jak używać Chromecasta do grania w gry Jak używać Chromecasta do strumieniowego przesyłania dźwięku Jak wyłączyć Chromecasta Jak przesyłać strumieniowo odtwarzacz VLC do Chromecasta Jak korzystać z Chromecasta bez Wi-Fi Jak zresetować Chromecasta Wskazówki i porady dotyczące Chromecasta Mało znanym faktem dotyczącym Chromecasta jest to, że oprócz przesyłania strumieniowego wideo i audio do niego możnaCzytaj więcej »

Jak dodawać wykonawców w YouTube Music

W 2015 roku Google dołączył do Spotify i Apple Music z własną usługą przesyłania strumieniowego. YouTube Music to fantastyczna aplikacja, która jest dostępna w dwóch abonamentach: bezpłatnej i płatnej. Gdy się zalogujesz, uzyskasz dostęp zarówno do Muzyki Google Play, jak i do nieskończonej biblioteki muzycznej i wideo YouTube.W tym artykuleCzytaj więcej »

Jak dodać urządzenie w Google Play

Artykuł Zaktualizowano 16 sierpnia 2021 r. w celu odzwierciedlenia aktualnych informacji o dodawaniu urządzeń do Google Play.Dodawanie urządzeń do Google Play jest proste i możesz to zrobić na wielu urządzeniach. Nawet urządzenia z systemem iOS mogą korzystać z Google Play. Nie mogą jednak korzystać z Gier Google Play, które są dostępne wyłącznie na urządzeniach z Androidem i Chrome OS.Czytaj dalej, aby Czytaj więcej »

Jak dodawać emotikony na Twitchu?

Emotki są jak oficjalny język Twitcha. W przeciwieństwie do większości gifów i emotikonów są one unikalne dla platformy i nie można ich zastosować w innych aplikacjach.Możesz ich używać do wygłupiania się w pokojach rozmów lub okazywania wsparcia innym twórcom. To także dobry sposób na wyróżnienie swojego kanału i zdobycie większej liczby subskrybentów. W tym artykule pCzytaj więcej »

Jak dodać Amazon Fire Stick do telewizora Samsung?

Strumieniowe przesyłanie wideo powoli staje się najpopularniejszym sposobem oglądania telewizji na świecie. Dzięki różnym gadżetom użytkownik może uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime, Hulu i wielu innych.Wśród tych gadżetów jednym z najpopularniejszych jest Amazon Fire Stick. Jest łatwy w uCzytaj więcej »

Jak dodać muzykę do mojego wideo za pomocą klipów Apple

Jeśli chodzi o tworzenie treści, filmy są jednym z najlepszych sposobów wyrażania siebie lub informowania innych o tym, co dzieje się wokół Ciebie. Jeśli obraz jest wart tysiąca słów, wyobraź sobie, ile wart jest film. Jedną z najważniejszych części każdego wideo nakręconego do mediów społecznościowych jest dźwięk – dodanie muzyki do klipów może naprawdę je wyróżnić.Najnowsza aplikacja wideo Czytaj więcej »

Jak dodać członka rodziny do Apple Music

Jedną z wielu wspaniałych rzeczy w Apple Music jest opcja udostępniania subskrypcji. Rejestrując się w członkostwie rodzinnym, Ty i Twoi bliscy możecie korzystać z tego samego planu z wieloma identyfikatorami Apple ID. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć grupę Family Sharing i zaprosić ją do przyłączenia się.Nauczenie się, jakCzytaj więcej »

Jak dodać lokalne pliki do Spotify

Nie tylko możesz przesyłać strumieniowo muzykę na Spotify w dowolnym czasie i miejscu, ale masz również możliwość dodawania lokalnych plików do swoich list odtwarzania Spotify. Ta wyjątkowa funkcja sprawia, że ​​Spotify jest aplikacją muzyczną, dzięki której możesz przesyłać strumieniowo niezliczone nowe utwory i dodawać własne ulubione z komputera, aby stworzyć idealną spersonalizowaną listę odtwarzania.Z tego artykułu dowiesz siCzytaj więcej »

Jak dodać Roku do Samsung Smart TV

Jako jedno z najpopularniejszych urządzeń do przesyłania strumieniowego, odtwarzacze i telewizory Roku są powszechnym wyborem wielu streamerów. Telewizyjna gra zmienia się w coś bardziej pasującego do stylu życia „inteligentnego domu”. Przeciętny współczesny człowiek chce mieć dostęp do dowolnej treści wideo, kiedy tylko chce.Podobnie, jako jedCzytaj więcej »

Jak dodać napisy w VLC Media Player

Jeśli chodzi o oglądanie filmów lub słuchanie muzyki na komputerze lub w strumieniu internetowym, nie ma lepszej opcji niż VLC, platforma wideo o otwartym kodzie źródłowym, która ułatwia odtwarzanie dowolnego typu pliku zapisanego na urządzeniu. VLC działa na prawie każdej możliwej do wyobrażenia platformie, od Windows i Mac, od Androida po iOS, a nawet obsługuje dystrybucje Linuksa, takie jak Ubuntu. Jeszcze lepsCzytaj więcej »

Jak dodać napisy do Kodi

Biorąc pod uwagę ilość treści, które Kodi może odtwarzać, zarówno przez Internet, jak i przesyłając strumieniowo z sieci lokalnej lub pamięci masowej, oczywiste jest, że Kodi jest jedną z najlepszych platform, które możesz wybrać dla swoich potrzeb multimedialnych, na przykład zamiennikiem niegdyś aktywnego systemu Windows Centrum multimedialne. Dzięki popularnCzytaj więcej »

Jak korzystać z Airplay z Chromecastem – wszystko, co musisz wiedzieć

W dzisiejszych czasach ludzie często mają różnego rodzaju urządzenia. Od laptopów po komputery stacjonarne, smartfony, tablety, smartwatche, a nawet inteligentne domy, nie jest niczym niezwykłym, że ludzie mają więcej technologii, niż mogą łatwo wymienić. Można by więc pomyśleć, że wszystkie te urządzenia byłyby ze sobą nieco bardziej kompatybilne, aby zadowolić konsumenta. A jednak zmuszenie wCzytaj więcej »

AirPods ciągle się wstrzymują – rozwiązania typowych problemów

Jeśli jeden lub oba AirPods wypadną z ucha, muzyka przestanie być odtwarzana automatycznie. Ale co się stanie, jeśli twoje AirPods będą się zatrzymać, nawet gdy wciąż są w twoich uszach? Na szczęście ten frustrujący problem można łatwo naprawić.W tym artykule dowiesz się, dlaczego słuchawki AirPods wciąż się zatrzymują, i przedstawimy możliwe rozwiązania, dzięki którym w mgnieniu oka będziesz mógł słuchać nieprzerwanej muzyki. AirPods zatrzymują się na iPhoCzytaj więcej »

Jak zainstalować Kodi na Firestick

Co to jest Kodi? Wszystko, co MUSISZ wiedzieć o aplikacji do strumieniowego przesyłania telewizji 9 najlepszych dodatków Kodi 7 najlepszych skórek Kodi Jak zainstalować Kodi na Fire TV Stick? Jak korzystać z Kodi 5 najlepszych VPN dla Kodi 5 najlepszych pudełek Kodi Jak zainstalować Kodi na Chromecaście? Jak zCzytaj więcej »

Co zrobić, jeśli Amazon Firestick nie może uzyskać adresu IP

Amazon Firestick to sprytne urządzenie, które jest zdolne do wielu rzeczy, ale bez połączenia bezprzewodowego nie jest to zbyt wiele. To urządzenie z dostępem do Internetu, którego moc pochodzi z dostępu do sieci. Bez połączenia to tylko mała czarna skrzynka. Co więc możesz zrobić, jeśli Twój Amazon Firestick nie może uzyskać adresu IP?Rozwiązywanie pCzytaj więcej »

Amazon Fire TV Stick utknął w powiększeniu – jak zmniejszyć powiększenie

Według skrzynki pocztowej TechJunkie ekran Amazon Fire Stick, który blokuje się po powiększeniu, jest dość powszechny. Dodany jako część szeregu funkcji ułatwień dostępu, zoom pozwala powiększyć część ekranu, aby tekst był wyraźniejszy i większy. Co powinno się stać, to powiększyć, przeczytać tekst, a następnie przywrócić normalny rozmiar ekranu. Czasami tak się nie dziejCzytaj więcej »

Amazon ciągle mnie wylogowuje – co robić?

Wiele osób narzeka na ciągłe wylogowywanie ze swoich kont Amazon. Czy jesteś jednym z nich? Nie martw się, te problemy są w większości tymczasowe i można je naprawić. Problem może jednak nie leżeć po stronie Amazona.Być może będziesz musiał wypróbować kilka poprawek dla swojej przeglądarki, zanim zacznie działać poprawnie. Istnieje proste rozCzytaj więcej »

Jak anulować Netflix: Zatrzymaj subskrypcję Netflix na iPhonie, iPadzie, Androidzie i Internecie

Co to jest Netflix?: Wszystko, co musisz wiedzieć o subskrypcji telewizji i usłudze strumieniowego przesyłania filmów Najlepsze nowe programy na Netflix w sierpniu Najlepsze programy telewizyjne na Netflix Najlepsze filmy na Netflix do obejrzenia TERAZ Najlepsze treści na Netflix w sierpniu Najlepsze Netflix Originals do obejrzenia TERAZ Najlepsze filmy dokumentalne Netflix Jak zdobyć amerykańskiego Netflixa w Wielkiej Brytanii? Jak Czytaj więcej »

Apple Music: jak dodawać znajomych

Apple Music to coś więcej niż tylko usługa przesyłania strumieniowego — to także świetna platforma do lekkich spotkań towarzyskich między miłośnikami muzyki. Po skonfigurowaniu profilu możesz zacząć obserwować znajomych i sprawdzać, czego słuchają. Co więcej, możesz tworzyć wspólne listy odtwarzania i udostępniać swoje ulubione utwory. Nie jest tak zaawansowanCzytaj więcej »

Jak skonfigurować Kodi PVR w systemie Windows

Kodi może być świetnym sposobem na przesyłanie strumieniowe treści z dysku twardego lub Internetu, ale można go również skonfigurować do wyświetlania naziemnych kanałów cyfrowych i analogowych. A ponieważ Kodi można zainstalować na laptopie z systemem Windows lub komputerze z systemem Windows, będzie on również działał jako PVR – pozwalając oglądać i nagrywać wszystko, co chcesz. Zainteresowany? Oto jaCzytaj więcej »

2017 Wrapped: Spotify ujawnia Twój rok w muzyce – jak zdobyć raport 2017Wrapped

Technicznie rzecz biorąc, do końca 2017 roku pozostało jeszcze kilka tygodni, ale to nie powstrzymało Spotify przed skokiem na Nowy Rok dzięki przeglądowi Roku w muzyce.Podobnie jak w poprzednich latach, aplikacja do przesyłania strumieniowego ujawniła, którzy artyści, utwory i gatunki były najczęściej przesyłane strumieniowo w ciągu ostatnich 12 miesięcy na platformie, a także utworzyła indywidualne listy odtwarzania dostosowane do każdego użytkownika.Z lekkim zwrotem akCzytaj więcej »

Apple Music: jak dodać do biblioteki

Apple Music to jedna z największych platform do słuchania muzyki. Jest dostępny we wszystkich produktach Apple jako wygodna usługa. Jedną z najlepszych rzeczy w Apple Music jest możliwość skonstruowania osobistej biblioteki.Jeśli nie wiesz, jak działa proces dodawania muzyki do biblioteki, masz szczęście. PrzeprowadzCzytaj więcej »

Apple Music: jak pobrać wszystkie utwory

Ideą Apple Music jest umożliwienie Ci wszystkich ulubionych utworów pod ręką i gotowych do przesyłania strumieniowego. W ten sposób możesz słuchać ulubionej muzyki bez zapełniania pamięci urządzenia.Czasami jednak może być wygodniej pobrać muzykę na telefon, zwłaszcza jeśli wybierasz się w miejsce bez stabilnego połączenia internetowego. To wtedy mogą zacząCzytaj więcej »

Jak wyświetlić najczęściej odtwarzane utwory w Apple Music?

Replay to najnowsza funkcja Apple Music. Pozwala zobaczyć utwory, które grałeś najczęściej przez cały rok. Chociaż jest podobny do listy odtwarzania Wrapped Spotify, Apple Music Replay umożliwia przeglądanie najczęściej odtwarzanych utworów w dowolnym momencie. Możesz uzyskać dostęp do tej listy odtwarzania na różnych urządzeniach i zajmie to tylko kilka chwil.W tym przewodnikCzytaj więcej »

Jak archiwizować transmisje na Twitchu?

Biorąc pod uwagę całą zawartość dostępną na Twitchu, nic dziwnego, że użytkownicy chcą przenieść część swoich treści do trybu offline, aby obejrzeć później lub pracować z nimi w programie do edycji wideo.Na szczęście, w zależności od poziomu członkostwa, możesz archiwizować swoje filmy przez określony czas po emisji. Jeśli jesteś darmowym użytkCzytaj więcej »

Recenzja Asus VivoBook X200CA

Obraz 1 z 5 290 £ Cena podczas recenzji Zestawienie niedrogiego laptopa to trudne zadanie równoważenia w najlepszych czasach, a Asus VivoBook X200CA to jedna z najbardziej ambitnych prób firmy. Podążając śladami doskonałego VivoBook S200E, VivoBook X200CA obniża cenę do zaledwie 290 funtów, dokonując niewielkich, ale zauważalnych kompromisów. Zobacz teCzytaj więcej »

Sky Soundbox: data premiery, cena i specyfikacja

Czym jest Sky Soundbox?Telewizory stają się coraz cieńsze. To generalnie dobra rzecz, ponieważ próba zamontowania zestawu CRT na ścianie w najlepszym razie wyglądałaby bardzo głupio, a w najgorszym przypadku miałaby wstrząs mózgu. Z drugiej strony jakość dźwięku jest niejednolita – zwłaszcza bas. Soundbary rozwiąCzytaj więcej »

Jak automatycznie transkrybować filmy z YouTube

Aby zwiększyć swoją pozycję w SEO lub uczynić swoje filmy z YouTube bardziej dostępnymi, możesz chcieć wiedzieć, jak je transkrybować.W tym artykule pokażemy, jak automatycznie transkrybować swoje filmy i edytować transkrypcję w YouTube. Ponadto pokażemy Ci, jak tworzyć dokładne transkrypcje wideo za pomocą narzędzia innej firmy.Jak automatycznie tCzytaj więcej »

Mocowanie wygiętego portu ładowarki w smartfonie

Jeśli masz wygięty port ładowarki w smartfonie, możesz naprawić port ładowania USB, aby rozwiązać problem.W przypadku Samsunga Galaxy S5, S4, S4 lub innego modelu Samsunga, który nie ładuje się lub ma wygiętą ładowarkę, która nie ładuje smartfona, naprawa ładowarki USB jest łatwa.Jak naprawić portCzytaj więcej »

Jak wsadowo konwertować pliki multimedialne w VLC

Ogromna różnorodność plików multimedialnych dostępnych na komputery PC, laptopy i urządzenia mobilne jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. To świetnie, ponieważ każda konkretna nisza ma format, który pozwala zoptymalizować go do odtwarzania na wszystkich urządzeniach, które nosimy ze sobą, ale jest to również okropne, ponieważ od czasu do czasu znajdujesz plik wideo, który po prostu nie będzie odtwarzany Twoje konkretne urządzenie.A zdarza się, że plCzytaj więcej »

Używanie kontroli rodzicielskiej do blokowania programów w serwisie Netflix

Usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, rozumieją, że więcej niż jeden członek rodziny często ogląda treści w domu. Ci członkowie rodziny mogą mieć bardzo różne zainteresowania. Chociaż często sprowadza się to do kwestii gustu — na przykład, gdy ty i twoja bliska osoba uważacie różne komedie za zabawne — młodsze dzieci często używają tego samego konta Netflix, co ich rodzice. Chociaż dziecko może być naCzytaj więcej »

Jak zablokować reklamy YouTube na Roku

Jeśli masz Roku, prawdopodobnie wiesz już wszystko o jego wadach. To świetne urządzenie do przesyłania strumieniowego, ale ma swoją cenę. Bez owijania w bawełnę ma zdecydowanie za dużo reklam. Na ekranie głównym są reklamy, są przerwy na reklamy, jeśli oglądasz kanały telewizyjne, i oczywiście są reklamy na YouTube.Ludzie przeszli miCzytaj więcej »

Jak zablokować YouTube na Nintendo Switch

Nintendo Switch staje się coraz bardziej popularną platformą wśród młodzieży. Przede wszystkim ze względu na intuicyjny interfejs i łatwość obsługi.Ułatwia to jednak również dzieciom dostęp do nieodpowiednich treści. Najważniejszym sposobem na to jest YouTube.Dlatego wielu użytkowników zadaje te same pytania – Jak zablokować YouTube na Nintendo Switch?Niestety nie możesz.Czytaj więcej »

Jak zablokować YouTube na Kindle Fire

Tak, wszyscy wiemy, jak łatwo jest uzależnić się od filmów na YouTube i spędzać godziny przyklejone do Kindle Fire. Na szczęście łatwo jest zablokować YouTube lub dowolną inną aplikację na Kindle Fire i przez chwilę przejść na zimnego indyka.Ponadto blokowanie YouTube może być dobrym sposobem na uniemożliwienie dzieciom oglądania filmów. Ten artykuł koncentCzytaj więcej »

Jak zablokować YouTube na urządzeniu Roku?

Wiele gospodarstw domowych wybiera Roku jako domyślne urządzenie do przesyłania strumieniowego. Nowoczesny i niepowtarzalny Roku daleki jest od tradycyjnego urządzenia. Dlatego kontrola rodzicielska działa nieco inaczej.Blokowanie kanałów jest łatwe, ale nie jest tak intuicyjne, jak można by się spodziewać. Z tego poCzytaj więcej »

Czy drukarki Brother są kompatybilne z AirPrint?

Nowe technologie umożliwiają drukowanie zdjęć, dokumentów i stron internetowych, a także ich skanowanie za pośrednictwem połączenia internetowego. Jest to o wiele bardziej praktyczne niż przesyłanie plików do drukarki za pomocą kabli.Technologia AirPrint firmy Apple umożliwia bezprzewodowe drukowanie bez instalowania dodatkowych sterowników lub aplikacji. Drukarki BrCzytaj więcej »

Drukarka Brother ciągle się zacina? Kilka sugestii do naprawienia

Jak denerwujące jest to, że papier zacina się w Twojej drukarce i musisz prawie zdemontować urządzenie, aby go wyjąć? I dlaczego drukarki zawsze zaczynają się zacinać, gdy się spieszysz?Drukarki Brother są doskonałe, ale nadal nie jesteś bezpieczny przed zacięciami papieru. Jeśli drukarka Brother ciągle się zacina, oto kilka sugestii, które mogą rozwiązać problem.Dlaczego moja drukarkCzytaj więcej »

Jak zablokować YouTube w Google Chrome

Od zdumiewających incydentów po popularne wybryki kotów, YouTube zaprezentował światu kilka świetnych filmów. Czasami jednak kliknięcie tysięcy filmów oglądając zabawne, szokujące i niesamowite treści może odwrócić uwagę od ważnych obowiązków.Czy byłoby wspaniale zablokować YouTube w Google Chrome, aby wyeliminować to rozpraszanie i kontynuować pracę? Cóż, jest to mCzytaj więcej »

Jak ominąć ograniczenie wiekowe YouTube

Jako największa i najpopularniejsza platforma treści wideo, YouTube stał się miejscem docelowym dla wszystkich grup demograficznych. Od dzieci i dorosłych po osoby starsze, miliony ludzi zwracają się do tej witryny, szukając różnych filmów, czy to śmiesznych krótkich klipów, czy szczegółowych samouczków.Ze względu Czytaj więcej »

Jak anulować Hulu Live

Będąc jedną z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego premium, Hulu Live TV ma znaczną bibliotekę na żądanie. Jeśli jednak tak naprawdę nie chcesz tak wielu kanałów lub miesięczny abonament jest zbyt wysoki, możesz anulować usługę.W tym artykule pokażemy, jak anulować Hulu Live TV za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i platform innych firm.Jak anulować Hulu beCzytaj więcej »

Jak łatwo anulować subskrypcję Hulu

W dzisiejszych czasach jest tak wiele usług przesyłania strumieniowego do wyboru. Po wykupieniu kilku takich usług możesz zadać sobie pytanie, czy te miesięczne koszty są uzasadnione.Dlatego ludzie zaczynają optymalizować liczbę aplikacji do przesyłania strumieniowego, za które płacą. Oczywiście gCzytaj więcej »

Jak anulować Starz na Roku

Starz to sieć telewizyjna premium, którą można przesyłać strumieniowo w wysokiej rozdzielczości za pomocą urządzenia do przesyłania strumieniowego, takiego jak Roku. Chociaż nie jest tak popularny jak HBO, nadal zawiera mnóstwo wysokiej jakości filmów i programów telewizyjnych, które możesz chcieć przesyłać strumieniowo na dużym ekranie.Jeśli jednak chcCzytaj więcej »

Jak anulować kanały premium w Prime Video

Od czasu swojego debiutu we wrześniu 2006 roku Amazon Prime Video zyskał dość kultową rzeszę miłośników kina. A to dlatego, że oprócz zwykłego członkostwa Amazon Prime masz możliwość dodania ponad stu kanałów od innych dostawców usług. Dzięki temu rozwiązaniu Prime Video stał się punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z rozrywką.Ale co się stanie, jeślCzytaj więcej »

Czy można nagrywać telewizję Pluto?

Pluto TV z pewnością oferuje swoim widzom mnóstwo różnorodnych funkcji poprawiających wrażenia. Jednak dla wielu użytkowników decydującym czynnikiem może być jedna opcja: możliwość nagrywania treści.Ale czy Pluto TV zapewnia tę usługę? Jeśli chcesz się dowiedzieć, czytaj dalej! Ten artykuł dostarCzytaj więcej »

Napisy wciąż się włączają Netflix — co się dzieje?

Napisy Netflix służą świetnemu celowi. Nie tylko pomagają osobom z wadami słuchu, ale mogą również pomóc w nauce innego języka.To powiedziawszy, jeśli oglądasz treści w języku angielskim, a aktorzy krzyczą lub rozmawiają dziesięć do tuzina, podpisy mogą czasami być zbędne. Co więcej, mogą byćCzytaj więcej »

Audi wyprodukowało NIESAMOWITĄ edycję Final Fantasy XV R8

Obraz 1 z 5 Audi R8 jest obecnie jednym z najbardziej uderzających samochodów na drogach, ale Audi Japan mogło właśnie stworzyć najbardziej przyciągający wzrok. Przedstawiamy Final Fantasy XV Audi R8, wspólny projekt Audi i Square Enix, twórców Final Fantasy. Jedyny w swoim rodzaju samochód nazywa się „Audi R8 Star of Lucis” i został pierwotnie stworzony do filmu, Kingsglaive: Final Fantasy XVi niestety lub na szczęście – w zależności od upodobań stylistycznych – powstała tylko jedna wersja specjalnego Audi. //youtube.com/watch?vCzytaj więcej »

CBS All Access ciągle się wstrzymuje – co robić?

Chcesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione, takie jak NCIS, Star Trek, lub Prezydent USA? CBS All Access zapewni Ci ochronę. Usługa przesyłania strumieniowego na żądanie i na żywo zgromadziła sporą publiczność, odkąd zaczęła konkurować z usługami takimi jak Netflix i Hulu.Mając do wyboru ogromną ilość treści, możesz cieszyć się CBS All Access przez tysiące godzin. Ale jak bardzo twoje dośwCzytaj więcej »

Jak zmienić język Crunchyroll na Roku

Pomyślnie pobrałeś Crunchyroll na swój Roku. Czas usiąść wygodnie i zrelaksować się przy ulubionym programie, prawda?Nie tak szybko.Zanim będziesz mógł napić się całego sezonu One Piece, musisz upewnić się, że Crunchyroll wyświetla właściwy język. W końcu po co mieć zdjęcie, jeśli nie rozumiesz akcji?Ale zmiana języka na CruCzytaj więcej »

Jak zmienić odcinek w HBO Max

HBO Max stał się jedną z najpopularniejszych usług streamingowych. Oprócz oferowania szerokiej gamy programów telewizyjnych i filmów, oferuje również oryginalne treści, które wiele osób uwielbia oglądać. Jeśli jednak oglądasz program telewizyjny, ale chcesz pominąć konkretny odcinek, może się okazać, że możliwość przeskoczenia do przodu nie jest taka prosta.Jeśli zastanawiasz Czytaj więcej »

Jak zmienić wejście w Element TV

Rynek inteligentnych telewizorów szybko się rozwija, a wiele marek konkuruje obecnie o oferowanie niedrogich inteligentnych urządzeń telewizyjnych. Element TV pozycjonuje się jako firma, która produkuje wszystkie rodzaje modeli telewizorów, od podstawowych modeli ekonomicznych po modele Fire TV premium obsługujące 4K, które przewyższają dużych konkurentów na rynku.W tym artCzytaj więcej »

Jak zmienić język w serwisie Netflix na telewizorze

Platformy streamingowe to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów oglądania filmów i programów telewizyjnych. Jako jedna z najlepszych platform, Netflix zapewnia tysiące godzin rozrywki. Ponadto Netflix oferuje również własne oryginalne treści, które są na równi ze standardowymi produkcjami filmowymi i telewizyjnymi.Z blisCzytaj więcej »

Jak zmienić język na urządzeniu Roku

Roku to jedno z najprostszych narzędzi, których można używać do strumieniowego przesyłania treści na telewizorze. Urządzenia Roku oferują również wiele opcji, które można dostosować, a niektóre z nich to języki, rozmiar i styl napisów. Te opcje są łatwe do skonfigurowania i personalizacji i mogą być bardzo przydatne, w zależności od rodzaju oglądanych programów.Oto jak zmienić ustCzytaj więcej »

Jak zmienić region w Netflix i oglądać dowolny kraj Netflix?

Zawartość Netflix, do której masz dostęp, zależy od lokalizacji Twojego adresu IP. Zgodnie z umowami nadawczymi Netflix, niektóre treści mają licencje tylko na nadawanie w określonych krajach. Jednak blokady geograficzne mogą być uciążliwe, jeśli jesteś poza domem i chcesz cieszyć się treściami, które widzisz w swoim kraju.Aby obejść ten pCzytaj więcej »

Jak zmienić lokalizację na urządzeniu Roku?

Możesz zmienić lokalizację na swoim urządzeniu Roku, korzystając z usługi VPN. VPN lub wirtualna sieć prywatna kieruje ruch internetowy przez zaszyfrowany tunel. Twój adres IP jest zamaskowany, co daje Ci dostęp do stron internetowych i usług, które w inny sposób są niedostępne w Twojej lokalizacji. Poza tym VCzytaj więcej »

Jak zmienić lokalizację i stacje lokalne w YouTube TV

Jeśli znajdujesz się poza obszarami objętymi YouTube TV lub chcesz oglądać treści zablokowane dla regionu, możesz chcieć dowiedzieć się, jak sfałszować swoją lokalizację, aby oglądać dowolne treści. Jeśli dotyczy to Ciebie, masz szczęście — ten samouczek pokaże Ci, jak sfałszować swoją lokalizację w YouTube TV.Czy możesz zmienić swoją loCzytaj więcej »

Jak zmienić lokalizację na FireStick

Amazon Fire TV to usługa przesyłania strumieniowego, która umożliwia oglądanie różnych programów i filmów z Netflix, HBO, Hulu, Amazon Prime Video i kilku innych platform z jednego urządzenia. Jednak użytkownicy FireStick w różnych krajach nie mają dostępu do tych samych programów i funkcji.Aby jednakCzytaj więcej »

Jak zmienić rozdzielczość w HBO Max

HBO Max to platforma streamingowa, która gromadzi wszystkie Twoje ulubione treści HBO w jednym miejscu. Dzięki miesięcznej subskrypcji (lub jeśli HBO jest już częścią Twojego pakietu telewizji kablowej), możesz cieszyć się szeroką gamą przebojów filmowych i programów telewizyjnych premium dostępnych na żądanie, w tym niektórych ekskluzywnych filmów dostępnych tylko na platformie. Ten stosunkowo nCzytaj więcej »

Jak zmienić konto Roku na moim telewizorze?

Roku jest jedną z najpopularniejszych dostępnych usług przesyłania strumieniowego i oferuje szeroką gamę treści. Lista obejmuje kanały sportowe, sieci informacyjne i wiele kanałów oferujących filmy i programy telewizyjne. Roku ma również świetny interfejs, który pozwala dostosować i spersonalizować wrażenia wizualne.Możesz zmienić Czytaj więcej »

Jak zmienić rozdzielczość w telewizorze Samsung

Kiedy myślisz o zakupie nowego smart TV, Samsung jest jedną z wielu dostępnych opcji. Jeśli zależy Ci na najlepszej możliwej jakości obrazu, edycja UHD 4K to doskonały wybór.To, czy telewizor może wyświetlać określoną rozdzielczość, zależy od źródła wejściowego i współczynnika proporcji obrazu.W tym artykule dowieCzytaj więcej »

Jak zmienić numer PIN Roku?

Roku to niesamowita usługa i prawdopodobnie już dużo o niej wiesz. Jednak na Roku są pewne rzeczy, które nie są tak przejrzyste, jak powinny. Mówimy o PIN Roku (osobisty numer identyfikacyjny).W tym artykule pokażemy, jak zmienić lub zaktualizować kod PIN Roku, jak go dodać, jeśli go nie masz, oraz różne zastosowania kodu PIN Roku.Wiele osCzytaj więcej »

Jak zmienić zdjęcie profilowe w HBO Max

Nowa aplikacja do przesyłania strumieniowego w bloku, HBO Max, z hukiem weszła do konkursu! Jego rozbudowane opcje zawartości sprawiają, że jest to jeden z najszerszych dostępnych katalogów strumieniowych. Podobnie jak inne usługi przesyłania strumieniowego, możesz zarejestrować wiele urządzeń jednocześnie pod jednym kontem. Jeśli udostęCzytaj więcej »

Jak uzyskać czat na ekranie w OBS

Zaangażowanie widzów jest kluczowym elementem budowania widowni strumieniowej, a czat to świetny sposób na nawiązanie kontaktu z fanami. Jeśli zastanawiasz się, jak wprowadzić czat strumieniowy do swojego studia OBS, to trafiłeś we właściwe miejsce.Gdy twoje okno OSB zawiera czat strumieniowy, innym streamerom będzie łatwiej przeglądać zawartość i czat w tym samym czasie. Wspaniałe w tejCzytaj więcej »

Jak i gdzie sprawdzić dziennik w Kodi

Czy kiedykolwiek byłeś na forum Kodi, aby uzyskać pomoc techniczną? Jeśli tak, niektórzy członkowie forum mogą poprosić o podanie danych dziennika Kodi, ale aby to zrobić, musisz mieć możliwość ich wyświetlenia. Ten plik dziennika zawiera listę działań lub zdarzeń występujących w oprogramowaniu. W związku z tym możCzytaj więcej »

Czy możesz sprawdzić, kto polubił Twój komentarz na YouTube? Nie!

Zastanawiasz się, kto okazał ci trochę miłości, polubiąc ten komentarz, który zostawił na YouTube? Jeśli tak, nie jesteś sam.YouTube umożliwia komentowanie wszystkiego na platformie, o ile właściciel treści zgadza się z tym. Może to być komentarz do piosenki, samouczek dotyczący przepisów, zabawny klip, który od jakiegoś czasu jest na topie, a nawet komentarz do czyjegoś komentarza.Niezależnie od tegoCzytaj więcej »

Jak sprawdzić, czy ktoś inny używa Twojego konta Netflix

Pomimo rosnącej konkurencji ze strony Amazon, Hulu, Disneya, Apple, NBC i innych, Netflix nadal jest domyślną usługą przesyłania strumieniowego dla większości widzów. Jednym z głównych czynników, który doprowadził do popularności Netflix, jest udostępnianie haseł. Udostępnianie haseł sprawiło, że Netflix znalazł się w prawie każdym gospodarstwie domowym — nawet w tych, które nie płacą za usługę.Chociaż Netflix twierdzi, Czytaj więcej »

Jak sprawdzić prędkość Internetu pod kątem Roku

Czy uważasz, że wszystkie urządzenia do przesyłania strumieniowego są takie same, jeśli chodzi o szybkość przesyłania strumieniowego? Jeśli tak, to się mylisz bardziej niż myślisz. Urządzenia do przesyłania strumieniowego nie korzystają z tych samych technologii. Oznacza to, że jedne będą szybsze od innych i dotyczy to również urządzeń z tej samej serii i tego samego producenta.Jak więc urządzenia RoCzytaj więcej »

Chromecast czy Firestick — co kupić?

Urządzenia takie jak Google Chromecast i Amazon Firestick całkowicie zmieniają sposób, w jaki wszyscy widzą i używają swoich telewizorów. Jeśli chcesz, aby jedno z tych urządzeń do przesyłania strumieniowego mogło oglądać filmy i zamienić swój telewizor w inteligentny telewizor, w tym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, aby dokonać właściwego wyboru.PodziałPrzyjrzyjmyCzytaj więcej »

Jak odebrać swoje bity na Twitchu?

Bity to jedna z walut Twitcha, których streamerzy używają do zarabiania pieniędzy na platformie. Zwykle przekazywane przez widzów w różnych kwotach, te Bity są gromadzone, dopóki nie będziesz mieć wystarczającej ilości na wypłatę, a następnie zostaną przelane na Twoje konto bankowe. Jeśli chceszCzytaj więcej »

Chromecast ciągle się zawiesza – najczęstsze poprawki

Chromecast umożliwia lepsze oglądanie, zabierając ulubiony komputer, urządzenie mobilne lub treści z Internetu i umożliwiając wyświetlanie ich na dużym ekranie o wysokiej rozdzielczości.To wspaniała koncepcja, gdy działa zgodnie z oczekiwaniami. Jednak czasami może ucierpieć z powodu problemów z połączeniem, buforowaniem i losowym zamrażaniem. Na szczęście są Czytaj więcej »

Jak wyczyścić pamięć podręczną aplikacji na urządzeniu Roku?

Urządzenia do strumieniowego przesyłania Roku umożliwiają strumieniowe przesyłanie treści na telewizorze Smart TV i nie tylko. W rzeczywistości urządzenia Roku występują w wielu formach: odtwarzacze, kije i telewizory Roku.Mimo, że zostały zaprojektowane z myślą o wielogodzinnym użytkowaniu i pomimo tego, że są bardzo wytrzymałe i zbudowane z jakością, zamrażanie i powolne działanie nie są im obce.Na szczęście to nie konCzytaj więcej »

Jak wyczyścić pamięć podręczną na Amazon Fire Stick?

Amazon Fire Stick to niezwykle przydatne urządzenie, które pozwala cieszyć się niemal każdą usługą przesyłania strumieniowego, od Netflix i Hulu po usługi na żywo, takie jak Sling lub DirecTV Now. Korzystasz także z usługi przesyłania strumieniowego i sklepu z filmami Amazon, a także z setek aplikacji i gier. PrawdopodobniCzytaj więcej »

Jak wyczyścić pamięć podręczną w Kodi

Oprogramowanie Media Center to doskonałe miejsce do przechowywania, organizowania i oglądania treści wideo. Kodi to jedna z najlepszych platform do strumieniowego przesyłania wideo, audio i muzyki z dekoderów lub urządzeń z systemem Android po telewizory i kino domowe. Kodi ma wspaniały interfejs, obszerną bibliotekę dodatków i wtyczek oraz szybką i łatwą metodę konfiguracji, więc nic dziwnego, że tak wiele osób przeniosło całe swoje oglądanie do usprawnionego interfejsu Kodi.Jeśli jednak jesteCzytaj więcej »

Jak wyczyścić pamięć podręczną w Plex

Plex to potężny serwer centrum multimedialnego, który pozwala skonfigurować spersonalizowaną bibliotekę multimediów online, a następnie uzyskać do niej dostęp ze wszystkich urządzeń – komputerów PC, tabletów, laptopów, smartfonów lub czegokolwiek, co masz. To jak posiadanie własnego kanału multimedialnego w chmurze, do którego tylko Ty masz dostęp. Plex jest dostCzytaj więcej »

Jak wyczyścić pamięć podręczną na Hulu

Jeśli jesteś użytkownikiem Hulu, być może zauważyłeś, że ich zawartość jest coraz lepsza. Programy takie jak The Handmaid’s Tale, Castle Rock czy Shill urzekają publiczność na całym świecie. Ale wyobraź sobie, że coś miałoby przeszkodzić ci w cieszeniu się ulubionymi oryginałami Hulu?Czasami, z powodu uszkodzCzytaj więcej »

Jak wyczyścić historię przeglądania Fire Stick

Jeśli udostępnisz Fire Stick znajomym lub rodzinie, jest duża szansa, że ​​w pewnym momencie obejrzą coś, co po prostu nie przemawia do Ciebie. Innym razem otwierasz film lub program telewizyjny i nie lubisz go. Chociaż samo w sobie nie stanowi to większego problemu, może przekrzywić „Co obejrzeć dalejRekomendacje Amazon i ostatnia lista na Twoim Fire Stick. Ten artykuł zawiCzytaj więcej »

Jak wyczyścić pamięć podręczną Spotify?

Jeśli regularnie korzystasz ze Spotify, prawdopodobnie zauważyłeś, że Twój dysk twardy się zapełnia, mimo że nie pobrałeś nic nowego. Dzieje się tak, ponieważ Spotify buforuje pliki na twoim komputerze, aby umożliwić szybsze działanie aplikacji. Chociaż jest to bardzo wygodne, może stać się problemem, jeśli zawsze masz mało miejsca na dysku.W tym artykule dowiesCzytaj więcej »

Jak wyczyścić ostatnio oglądane na Roku

Dzięki Roku zyskujesz dostęp do szerokiej gamy kanałów, ponad 3000 z nich w chwili pisania tego tekstu. Oczywiście możesz się zastanawiać, jak usunąć listę ostatnio oglądanych programów i kanałów. W przeciwieństwie do YouTube, Netflix lub Amazon Prime Video, Roku nie ma sekcji „Ostatnio oglądane”, w której można wyświetlić wszystkie treści, które oglądałeś w przeszłości. Najpopularniejsze kanały (Czytaj więcej »

Jak podłączyć AirPods do Apple TV?

Kiedy wspomina się Apple AirPods, pierwszą rzeczą, która zwykle przychodzi na myśl, jest iPhone i Mac. Ludzie zwykle zapominają, że Apple TV może również łączyć się z tymi wspaniałymi urządzeniami, abyś mógł cieszyć się prywatnym oglądaniem bez przeszkadzania nikomu. W tym artykule pokCzytaj więcej »

Jak wyczyścić ostatnio oglądane w Disney Plus

Disney Plus został wydany 12 listopada 2019 r., a premiera przebiegła w większości gładko. Ale ponieważ miliony ludzi zaczęły korzystać z usługi już pierwszego dnia, należało się spodziewać pewnych usterek i problemów systemowych.Na przykład dla wielu użytkowników sekcja Ostatnio oglądane nie istniała przez kilka dni. Jednak funkcja powCzytaj więcej »

Jak wyczyścić lub edytować listę kontynuacji oglądania w Netflix na dowolnym urządzeniu?

Chociaż lista „Kontynuuj oglądanie” w Netflix może być stosunkowo przydatna, może być również szczególnie uciążliwa dla niektórych użytkowników Netflix. Na szczęście istnieje kilka prostych sposobów na poradzenie sobie z tym problemem. Możliwe jest wyczyszczenie listy „Kontynuuj oglądanie” w serwisie Netflix na urządzeniach z systemem iOS i Android. I nie tylko możesz to Czytaj więcej »

Jak podłączyć soundbar do telewizora Roku

Ponieważ prawie każdy telewizor jest dziś inteligentny, ich systemy operacyjne mają wiele kształtów i form. Niektóre z nich działają całkiem nieźle, podczas gdy inne są w najlepszym razie niezgrabne. Aby pozbyć się tego zmartwienia, ludzie zwykle kupują urządzenie do przesyłania strumieniowego i podłączają je bezpośrednio do telewizora. To pozwala im uzysCzytaj więcej »

Jak podłączyć Discord do Spotify

Discord umożliwia czatowanie i spędzanie czasu ze znajomymi online. Czy wiesz jednak, że możesz nawet przesyłać strumieniowo muzykę do znajomych za pośrednictwem Spotify? Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć Discord z kontem Spotify.W tym artykule pokażemy, jak podłączyć Discord do Spotify na PC, Macu, iPhonie i Androidzie. Ponadto dowieszCzytaj więcej »

Jak przekonwertować wideo z YouTube'a na MP3?

YouTube szturmem podbił świat, oferując darmowe treści milionom użytkowników na całym świecie. Z biegiem czasu usługa stała się jeszcze lepsza. Teraz możesz cieszyć się treściami z YouTube w 4K! Ale co się dzieje, gdy trzeba go ponownie sformatować do formatu MP3?Cóż, musisz przekonwertować pliki 4K na pliki MP3. W tym artykule poCzytaj więcej »

Jak przekonwertować MKV na MP4?

Czasami nie możesz otworzyć pliku MKV, ponieważ program, którego używasz, nie obsługuje jego formatu. W rezultacie musisz znaleźć sposób na przekonwertowanie pliku na plik MP4. Ale jak to zrobić?W tym artykule przedstawimy różne sposoby konwersji MKV na MP4 na wielu urządzeniach i platformach. Jak przekCzytaj więcej »

Jak przekonwertować WAV na MP3?

Plik audio WAV ma doskonałą jakość dźwięku. Dokładność i możliwości zachowania tego formatu są znacznie lepsze niż w przypadku plików MP3. To powiedziawszy, rzadko można usłyszeć różnice, jeśli nie korzystasz z wysokiej klasy sprzętu audio. A jeśli nie jesteś audiofilem, może Cię to jeszcze mniej obchodzić.Pomijając to, prawdą jesCzytaj więcej »