KATEGORIA: ARCHIWUM: Hazard

Jak zarządzać ekwipunkiem i upuszczać przedmioty w Apex Legends

Apex Legends to strzelanka łupieżcza, a także moloch Battle Royale. Jednym z kluczowych elementów sukcesu w grze jest zarządzanie ekwipunkiem. Podobnie jak w przypadku większości strzelanek łupów, stale masz możliwość ulepszania swojego sprzętu i szybko zabraknie Ci miejsca. Ten samouczek pokaże Ci, jak uzyskać dostęp do ekwipunku i zarządzać nim w Apex Legends.Kluczowym aspektCzytaj więcej »

Jak aktywować kanał w Minecrafcie

Wraz z wydaniem Update Aquatic w lipcu 2018 r. Minecraft otrzymał wiele nowych funkcji technicznych, a także nową zawartość. Jak sama nazwa wskazuje, aktualizacja skupiała się głównie na funkcjach i blokach opartych na wodzie. Obejmuje to niebieski lód, koral i potężny przewód.Kanał jestCzytaj więcej »

Jak dodać zatwierdzoną muzykę do strumienia Twitch

Muzyka tworzy świetną atmosferę dla Twoich transmisji na Twitchu, czyniąc je bardziej niezapomnianymi dla widzów. Nie możesz jednak po prostu dodać każdy rodzaj muzyki, chyba że chcesz zająć się naruszeniem praw autorskich. Istnieje jasna lista nakazów i zakazów, jeśli chodzi o kompilowanie fantastycznej ścieżki dźwiękowej do rozgrywki.W tym artykule wCzytaj więcej »

Jak dodać obsługę kontrolera do Minecraft Java Edition

Brak możliwości korzystania z preferowanych elementów sterujących w grach może być dość rozpraszający. Wielu graczy jest przyzwyczajonych do gry w Minecrafta za pomocą kontrolera, a Java Edition nieobsługująca gamepadów może być niemiłą niespodzianką. Na szczęście można to obejść.W tym przewodniku wyjCzytaj więcej »

Jak dodać boty do serwera Discord

Jeśli prowadzisz serwer Discord, masz szeroką gamę opcji, aby zapewnić swoim graczom fajne funkcje. Jedną z tych funkcji jest dodawanie botów. Dostosowywanie serwera jest proste, gdy nauczysz się dodawać te boty.Ten artykuł pokaże Ci, jak skonfigurować serwer Discord, wprowadzi Cię w świat botów i wyjaśni, jak dodawać boty do serwera Discord (i dlaczego możesz chcieć).Co to są boty DiCzytaj więcej »

Jak dodać Disney Plus do swojego Amazon Fire Stick?

Chociaż Disney był powiązany z kilkoma umowami z innymi firmami, w szczególności z Netflix, w końcu zebrali wystarczającą ilość swoich materiałów z konkurencyjnych usług przesyłania strumieniowego, aby stworzyć ogromną bibliotekę Disney+. Prawdopodobnie słyszałeś wiele o Disney Plus w ciągu ostatnich kilku miesięcy, niezależnie od tego, czy chodzi o ich stale powiększającą się listę oryginałów, czy o ogromny katalog klasycznych treści Disneya. Fanom Marvela, LucasFilm, PCzytaj więcej »

Jak dodawać boty do CSGO

Niektórzy gracze uważają, że boty w CSGO są bezwartościowe – i chociaż może to dotyczyć meczów konkurencyjnych, boty mogą pomóc w rozwijaniu umiejętności w grze offline. Jeśli zastanawiasz się, jak dodawać boty w CSGO, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.W tym przewodniku wyjaśnimy, jak dodawać boty różnych typów w CSGO – poprzez ustawienia gry i za pomocą poleceń. Dodatkowo odpowiemy na Czytaj więcej »

Jak dodawać, zarządzać i usuwać role w Discord

Discord jest obecnie preferowaną platformą czatu głosowego i tekstowego wśród graczy online. Jest łatwy w użyciu, wysoce konfigurowalny i oferuje wiele przydatnych funkcji czatu.Zawarte w tych funkcjach jest możliwość przypisywania i zarządzania rolami dla użytkowników na serwerze czatu.Oto jak możCzytaj więcej »

Jak dodawać znajomych w Apex Legends

Apex Legends to gra zespołowa i chociaż możesz grać solo, niektóre rzeczy są lepsze z przyjaciółmi. Możesz grać z losowymi zespołami lub załadować się z dwoma znajomymi, aby zacząć działać. Ten samouczek pokaże Ci, jak dodawać znajomych do meczu w Apex Legends i jak być dobrym członkiem drużyny w grze.Aspekt drużynowy to jCzytaj więcej »

Jak dodać znajomych Nintendo Switch na PS4?

Kiedyś ludzie korzystający z PlayStation 4 nie mogli połączyć się ze znajomymi na Nintendo Switch. Dzięki niedawnej akceptacji przez Sony w pełni otwartej łączności Crossplay, znacznie zmieniło to środowisko gier PS4. Twórcy gier połączyli teraz te dwie platformy, oferując taki system w różnych tytułach.W tym artykule pokCzytaj więcej »

Jak dodać hasło do konsoli Nintendo Switch

Niestety, obecnie nie ma oficjalnego sposobu na zapewnienie ochrony hasłem dla Nintendo Switch. Jest to problem, szczególnie dla osób, które chcą zabezpieczyć swoje konsole przed nieautoryzowanym użyciem. Istnieją jednak sposoby na obejście tego ograniczenia. Nieoficjalna, ale wciąż przydatna metoda może być użyta do ochrony Switcha.W tym artykCzytaj więcej »

Jak dodać pogłos w programie Reaper

Reaper to jedna z najpopularniejszych i najczęściej używanych cyfrowych stacji roboczych audio (DAW). W związku z tym zapewnia kompleksowy zestaw efektów i filtrów, które możesz dodać do swoich utworów. Jednak ten DAW jest przeznaczony przede wszystkim dla muzyków, którzy potrzebują profesjonalnego oprogramowania do produkcji muzyki.DlategoCzytaj więcej »

Czy AirPods może połączyć się z twoją konsolą Xbox One?

Jeśli zastanawiałeś się, czy AirPods może łączyć się z Xbox One, odpowiedź może Cię zaskoczyć. Z technicznego punktu widzenia odpowiedź brzmi nie, ponieważ Xbox One nie obsługuje parowania Bluetooth. Ponieważ AirPods są słuchawkami dousznymi Bluetooth, nie mogą łączyć się z konsolą Xbox One ani jej standardowym kontrolerem.Istnieje jednak obejście Czytaj więcej »

Jak wykluć jajka w Adopt Me

Głównym celem w Adopt Me jest zbieranie zwierzaków, a jednym z najbardziej ekscytujących sposobów jest wylęganie jaj. Dostępnych jest wiele rodzajów jaj, w tym starterowe, królewskie, świąteczne i złote. Im są droższe, tym większa szansa na zdobycie rzadkich zwierzaków. Gdy wylęgCzytaj więcej »

Jak sprawić, by AirPods automatycznie przełączały urządzenia?

Jeśli twój dom jest podobny do mojego, mamy jedną parę AirPods, ale dwóch użytkowników. Jak więc u licha możemy ich używać? Cóż, oczywiście moglibyśmy słuchać tej samej muzyki lub podcastu w tym samym czasie, każdy z nas nosi jeden AirPod, ale nasze gusta muzyczne różnią się w zależności od tego, co robimy. Możemy równieCzytaj więcej »

Jak zdobyć darmowe zwierzęta w Adoptuj mnie (Roblox)

Adopt Me szybko stał się jedną z najpopularniejszych gier na Roblox i nie bez powodu. Rozgrywka pięknie symuluje więź między rodzicem a dzieckiem, dając motywację do kontynuowania rozgrywki tak bardzo, jak to tylko możliwe. W grze jest również pewna strategia, która polega na zbieraniu przedmiotów, aby wspierać rozwój dziecka.W dzisiejszyCzytaj więcej »

Przekraczanie zwierząt: jak odtwarzać muzykę

W Animal Crossing: New Horizons, K.K. Slider powraca, by uświetnić mieszkańców wioski swoim darem muzycznym. Seria od samego początku imponuje fanom niezapomnianymi melodiami uroczymi melodiami i wokalnym śpiewem. Ten trend jest kontynuowany w Nowych Horyzontach.Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o muzyce w Animal Crossing: New Horizons, w tym o tym, jak rejestrować utwory i odtwarzać muzykę. DołączymyCzytaj więcej »

Jak mieć puste imię wśród nas?

Puste imię w Among Us umożliwia oszustom szybsze zabijanie. Z drugiej strony członkowie załogi mogą się lepiej ukrywać, jeśli mają puste imię.Co więcej, pusta nazwa to doskonała funkcja, jeśli tworzysz filmy lub robisz zrzuty ekranu z siebie grającego w grę. Jak więc zdobyć? I czy użytkownicy mogą nadal mieć puste imię w „Pośród nas”? Jeśli przyciągnęliśmy twoCzytaj więcej »

Jak korzystać z czatu zbliżeniowego wśród nas

W Among Us komunikacja ma kluczowe znaczenie dla wygrywania, zwłaszcza jeśli jesteś członkiem załogi. Oszuści są zazwyczaj w stanie odnieść imponujące zwycięstwa, pracując w pojedynkę, ale członkowie załogi muszą być w stanie komunikować się jak najwięcej, aby odnieść zwycięstwo. Jednak nie ma sposobu,Czytaj więcej »

Jak spadać szybciej i dalej w Apex Legends

Zdobycie najlepszego sprzętu jest kluczem do przetrwania drużyny w Apex Legends. Postawienie pierwszych butów na ziemi w środowisku bogatym w łupy jest ogromnym priorytetem dla każdego gracza, który zna się na rzeczy.Istnieje kilka różnych podejść, które możesz zastosować, aby przenieść siebie i swój zespół z dropshipa do akcji. Zależy to od Czytaj więcej »

Jak używać walki wręcz w Apex Legends

Od razu zostajesz wrzucony w sam środek. Apex Legends to gra typu battle royale, która nie wybacza. Zostajesz sam, przetrwasz i wygrasz grę. W większości gier BR walka wręcz nie jest czymś, czemu poświęca się dużo uwagi. W Apex Legends jest to jeden z najważniejszych refleksów, jaki możesz mieć.GatunekTyp grCzytaj więcej »

Jak wyciszyć się w Apex Legends

Apex Legends to popularna gra zespołowa dla wielu graczy, w którą możesz grać ze znajomymi lub przypadkowymi osobami. Ponieważ praca zespołowa jest niezwykle ważną częścią tej gry, komunikacja z kolegami z drużyny jest niezbędna. Najlepszym sposobem na rozmowę z kolegami z drużyny jest czat głosowy w grze, który umożliwia komunikację przez mikrofon. Jednak korzystaniCzytaj więcej »

Jak korzystać z najwyższej zdolności w Apex Legends

Apex Legends wprowadza wielu unikalnych bohaterów, każdy z własną historią i umiejętnościami. Znajomość mocnych i słabych stron swojej postaci ma kluczowe znaczenie dla zwycięstwa. Może zadać więcej obrażeń niż jakakolwiek broń w grze – jeśli zostanie użyta mądrze. Ale najpierw musisz nauczyć się, jak zainicjować to potężne działanie.W tym przewodniku wyjaśnimy,Czytaj więcej »

Oto jak działa ranking Apex Legends

Wprowadzona podczas drugiego sezonu Apex Legends drabinka rankingowa jest miejscem, w którym gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności w meczach rywalizacyjnych z przeciwnikami o podobnych umiejętnościach. Kolejka rankingowa ma kilka znaczących różnic w stosunku do zwykłych kolejek w grze. NowszychCzytaj więcej »

Jak złapać rekina na przejściu przez zwierzęta?

Rekiny to jedne z najbardziej znanych stworzeń w Animal Crossing. Gra oferuje wiele możliwości zaczepienia tych drapieżników wierzchołkowych i pochwalenia się zdobyczą. Później możesz je wystawić na swojej wyspie, sprzedać za dzwony lub przekazać je do muzeum.Jeśli walczysz o złapanie pierwszego rekina, nie martw się. Damy Ci obszerCzytaj więcej »

Apex Legends: Jak włączyć lub wyłączyć wspomaganie celowania

W FPS o większości bitew decyduje, który gracz ma najlepszy cel. Jeśli używasz myszy i klawiatury, zwykle uzyskasz przewagę nad graczami korzystającymi z kontrolerów, co stanowi wyzwanie dla zrównoważenia gry na różnych platformach. W Apex Legends gracze korzystający z kontrolera są wynagradzani za pomocą wbudowanego systemu wspomagania celowania, który nieznacznie przesuwa kursor w kierunku celu, do którego celujesz. Jednak wspCzytaj więcej »

Jak znaleźć i poznać swój ping w Apex Legends?

W grach wieloosobowych ping odgrywa kluczową rolę podczas rozgrywki. W Apex Legends robienie wszystkiego, co w Twojej mocy, aby poprawić wykrywanie trafień i zminimalizować opóźnienia, jest absolutnie niezbędne, jeśli chcesz zapewnić zwycięstwo swojej drużynie. Sprawdzanie pingu i centrum danych, z którym jesteś połączony, jest tutaj głównymi czynnikami. Możesz to rCzytaj więcej »

Jak zaprosić znajomych Steam do Apex Legends

Zaktualizowano 6 czerwca 2021 r., aby odzwierciedlić dostępność Apex Legends i grę międzyplatformową na Steam .Apex Legends to popularna, skupiona na drużynie gra Battle Royal, opracowana przez firmę Respawn (własność EA Games). Gra pozwala łączyć się ze znajomymi i cieszyć się przygodami Battle Royale.Chociaż APEX LegenCzytaj więcej »

Apex Legends nie chce się uruchomić – jak to naprawić

Jeśli nie mieszkałeś pod kamieniem przez ostatni rok, przynajmniej częściowo zdajesz sobie sprawę z Apex Legends. Jeden z najnowszych dodatków do gatunku battle royale, Apex Legends, został wydany bez większych fanfar i zapowiedzi na początku 2019 roku. Chociaż pozornie organiczny charakter wzrostu popularności Apex okazał się nieco wymyślony przez wydawców, nadal pozostaje bardzo popularną grą .Gra z tak dużą bCzytaj więcej »

Jak zdobyć tokeny legend w Apex Legends

Tokeny legend to tylko jedna z czterech walut, z którymi gracze Apex Legends spotkają się w grze. Podczas gdy inne waluty są nieco trudniejsze do zdobycia, zdobycie większej liczby tokenów legend jest stosunkowo proste. Tak długo, jak często grasz w tę grę, nie powinieneś mieć problemu ze zgromadzeniem wystarczającej liczby żetonów legend na wszystko, czego potrzebujesz.Oto, co musiCzytaj więcej »

Jak zmienić język w Apex Legends

Sezon 10 Apex Legends trwa pełną parą, a do zabawy dołączają miliony ludzi z całego świata. Gra oferuje szeroką gamę języków do wyboru, aby zapewnić bezproblemową rozgrywkę dla tak szerokiej bazy graczy. Ale jak dokładnie zmienisz język w Apex Legends?W tym artykule przedstawimy Ci przewodnik krok po kroku dotyczący zmiany języka w Apex Legends. Pokażemy Ci rCzytaj więcej »

Jak zdobyć nóż Wraith w Apex Legends?

Apex Legends to gra typu Battle Royale pełna ciekawych niespodzianek. Oprócz posiadania ogromnej mapy, która doskonale nadaje się do tego trybu gry, Apex Legends skrywa wiele rzadkich i ekskluzywnych przedmiotów, które gracze mogą znaleźć.Niektóre przedmioty są łatwiejsze do znalezienia niż inne, ale wszystkie zdecydowanie warte są przeszukania. Jednym zCzytaj więcej »

Jak ponownie wylosować w Arknights

Natrafiłeś na Arknights, zainstalowałeś go i otworzyłeś grę. Potem w końcu rzuciłeś kilka banerów. Czy miałeś na myśli konkretny drop, ale nie miałeś szczęścia? Niestety, w systemach w stylu gacha wszystko zależy od szczęścia.Jednak nie ma się czym martwić, gdy jesteś dopiero na początku swojej przygody w Arknights. Możesz z łatwością zdecCzytaj więcej »

Jak automatycznie dołączyć do czatu zespołu w Overwatch

Czat zespołowy jest idealny do koordynowania zespołu w Overwatch. Oddzielny od czatu grupowego i bardziej skoncentrowany na zadaniu, możesz go używać do fotografowania powiewu wiatru oraz do udzielania i otrzymywania instrukcji. Bez tego nie wygrasz, więc równie dobrze możesz zaprzyjaźnić się z czatem we wszystkich jego formach.Czy wiesz,Czytaj więcej »

Jak automatycznie przydzielać role w Discord

Discord Boty są używane do wielu rzeczy. Muzyka, automatyczne wyszukiwania w Google, ogłoszenia o serwerach i wiele innych rzeczy, których nie oferuje podstawowy Discord. Używanie botów do dostosowywania aplikacji Discord to jedna rzecz, która sprawia, że ​​ta aplikacja do przesyłania wiadomości jest tak świetna. Chociaż możCzytaj więcej »

Jak automatycznie aktualizować gry na konsolę Xbox One

Aktualizacja gier na konsolę Xbox One jest konieczna, jeśli chcesz cieszyć się ich najnowszymi funkcjami. Zaleca się również zaktualizowanie całego systemu Xbox One po udostępnieniu aktualizacji. W końcu programiści nieustannie pracują nad ulepszaniem oprogramowania.Tak więc, jeśli pojawi się duża aktualizacja, powinieneś ją zaakceptować i poświęcić trochę czasu na aktualizację systemu. Nowe aktualizacje oznaCzytaj więcej »

Najlepsze kody życia Shindo

Dla fanów Naruto na całym świecie żadna inna gra nie daje im takiego samego doświadczenia shinobi jak Shinobi Life 2 z RELL World. Ta gra została ponownie wyobrażona pod nową nazwą, Shindo Life, z usuniętymi podobiznami Naruto. Jednak gra nadal ma te same założenia i zalety, które fani pokochali.Jednym z tyCzytaj więcej »

Jak korzystać z punktów umiejętności w Black Desert Online?

Black Desert Online to masowa gra RPG online dla wielu graczy (MMORPG) z wieloma klasami do wyboru. Podobnie jak w przypadku większości gier MMORPG, wszystkie te klasy mają różne umiejętności. Kiedy po raz pierwszy grasz w grę, musisz awansować i zdobywać punkty umiejętności, ponieważ większość umiejętności jest zablokowana.Punkty umiejętnośCzytaj więcej »

Jak zdobyć konia w Black Desert Online?

Podobnie jak wiele innych gier MMORPG, Black Desert Online ma system montowania. W rzeczywistości konie stanowią podstawową formę transportu w BDO. Występują w różnych kolorach, stylach i poziomach. Chociaż personalizacja jest daleka od złożonego systemu zarezerwowanego dla tworzenia postaci, jest wystarczająco dużo różnorodności, aby się obejść.Co ciekawe, istniCzytaj więcej »

Jak zablokować Internet na przełączniku Nintendo

Nintendo Switch to świetna konsola do gier, która oferuje nie tylko mobilność, ale także łączność. Są jednak chwile, kiedy będziesz chciał ograniczyć, kto może, a kto nie może łączyć się online z konsoli.Na szczęście Nintendo Switch oferuje kilka sposobów blokowania Internetu lub przynajmniej ograniczania dostępu. Czytaj dalej, aby doCzytaj więcej »

Jak wzmocnić serwer Discord

Czy jesteś gotowy, aby przenieść Discord na wyższy poziom? Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Discord Nitro, czy nie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, możesz ulepszyć swój serwer Discord i uzyskać z niego więcej.Odblokuj swój potencjał strumieniowania gier dzięki nowym dodatkom! Czytaj dalej, aCzytaj więcej »

Jak zablokować Discord na telefonie, komputerze, routerze lub w Chrome

Nie można zaprzeczyć, że Discord to świetne oprogramowanie do przesyłania strumieniowego! Jednak, podobnie jak wiele innych stron internetowych i aplikacji, nie jest to najlepsze miejsce dla dzieci – Discord może przechowywać wrażliwe dane lub po prostu uzależniać. Jeśli martwisz się, że Twoje dziecko korzysta z Discord, przeczytaj nasz przewodnik.W tym artykule Czytaj więcej »

Jak uruchomić lub wyrzucić kogoś z kanału w Discord

Wykopanie kogoś z kanału Discord nie musi być trwałe. Czasami robisz to tylko dlatego, że dana osoba była denerwująca, spamowała lub była niegrzeczna i po prostu potrzebowała krótkoterminowego zakazu. Tego rodzaju rzeczy dzieją się na serwerach cały czas.To do właściciela serwera i administratorów należy zachowanie spokoju i wymierzenie kary, jeśli to konieczne, aby upewnić się, że ich serwer jest wart bycia członkiem. Chociaż może to być Czytaj więcej »

Jak przeglądać gry według gatunku w sklepie Xbox One

Korzystając z interfejsu Xbox One, firma Microsoft umożliwia użytkownikom przeglądanie gier w sklepie Xbox według wielu kategorii: polecane, oferty, nowe wydania, zgodność wsteczna i tak dalej. Ale nie ma jasnego sposobu przeglądania gatunek muzyczny. Na przykład, jeśli chcesz sprawdzić mecze koszykówki, możesz wyszukać „koszykówka” lub „NBA”. Ale jeśli chcesz zobCzytaj więcej »

Jak hodować wieśniaków w Minecrafcie

Załóżmy, że stworzyłeś już swoją bazę startową w grze Minecraft, ale chcesz dowiedzieć się więcej. Wioski w Minecrafcie są zamieszkane i możesz powiększać populację, hodując wieśniaków. To usprawnia handel w grze, jednocześnie sprawiając, że rozległy świat Minecrafta jest trochę mniej samotny. Jeśli nie masz pewności,Czytaj więcej »

Najlepsze wskazówki dotyczące budowania mostów w Minecrafcie

Podczas odkrywania swojego świata Minecraft natkniesz się na rzeki wody, lawy lub kaniony. Chociaż możesz się obejść, jeśli jest to twoja regularna trasa, lepiej zbudować most. Oto kilka najważniejszych wskazówek dotyczących budowania mostów w grze Minecraft.Na papierze Minecraft nigdy nie powinien odnieść takiego sukcesu. Blokowa gra Czytaj więcej »

Jak pogrubić w niezgodzie

Odważny komentarz wyróżnia się spośród innych komentarzy. Tylko Discord nie ma widocznej opcji, która pozwala członkom na pogrubienie słów. Jak więc robią to inni? Czy kroki różnią się, niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem iPhone'a, czy Androida? Co więcej, czy można zastosować kursywę lub użyć opcji przekreślenia, tak jak w programie Word?Jeśli zastanawiałeś sCzytaj więcej »

Jak obudzić owoce w owocach Blox

Owoce Blox, które otrzymasz w grze Roblox o tej samej nazwie, służą potężnemu celowi. Możesz się martwić, że system walki się zestarzeje, ale na szczęście istnieją przebudzenia. Kiedy „obudzisz” Blox Fruits, możesz przenieść swoje umiejętności bojowe na wyższy poziom.Jeśli nie masz pewności, co dzieje się z przebudzeniem Blox Fruits, nie szukaj dalej. Wyjaśnimy cały proces i pCzytaj więcej »

Jak naprawić dźwięk, gdy nikogo nie słyszysz na Discord

Chociaż czat w Discordzie jest przydatną, powszechnie używaną rzeczą, nadal jest to aplikacja VoIP skoncentrowana na komunikacji głosowej w grach. Obserwacja 250 milionów użytkowników Discorda jest bardzo imponująca, a wielu korzysta z samej aplikacji na co dzień.Jednak jak każda inna aplikacja, Discord ma własny zestaw problemów. I chociaż Czytaj więcej »

Podsumowanie programu złomowania samochodów: Programy złomowania samochodów Audi i Ford potrwają teraz do 2018 r.

Przywykliśmy do oglądania ofert wymiany w witrynach sklepów z elektroniką lub grami wideo, ale w 2017 roku producenci samochodów zaczęli oferować dobre pieniądze za swoje stare koła. W ciągu tygodnia lub dwóch prawie każdy duży producent samochodów – od Forda i VW po Kia i Skodę – zaczął oferować programy złomowania szeregu nowych modeli. CZYTAJ DALEJ: WielCzytaj więcej »

Jak zmienić swój wiek na PS4

Wielu z nas gra już od jakiegoś czasu. Najnowsza generacja konsol ma już ponad sześć lat i pomimo ich wieku wciąż wydawanych jest na nich mnóstwo imponujących gier. Jeśli jednak miałeś mniej niż 18 lat, kiedy po raz pierwszy dotknąłeś konsoli, być może „przypadkowo” ustawiłeś swoje urodziny nieco wcześniej niż było, aby uzyskać dostęp do gier, które zostały ocenione na wiek, w którym jesteś jeszcze nie osiągnął. A może rzeczywiście był to błąd!Czytaj więcej »

Jak zmienić adres e-mail na koncie Xbox

Istnieje wiele powodów, aby zmienić adres e-mail na swoim koncie Xbox. Może to być stary adres, którego chcesz się pozbyć, a może chcesz uporządkować wszystkie swoje konta pod jednym adresem.Jest to dość prosty proces. W tym artykule pokażemy, jak zmienić adres e-mail na swoim koncie Xbox.Zmiana adresCzytaj więcej »

Jak zmienić celownik w Valorant

Valorant nie jest uniwersalną grą FPS, podobnie jak jej opcje dostosowywania. Jednym ze sposobów, w jaki Riot zapewnia graczom wszystkie niezbędne narzędzia do wygrywania meczów, jest dostosowywanie celownika.W grze takiej jak ta, w której precyzyjna dokładność może oznaczać różnicę między pozostaniem w meczu, a żenującą porażką, musisz mieć odpowiedni celownik do swoich meczów.Dowiedz się dokładCzytaj więcej »

Jak zmienić swoje epickie imię (2021)

Epic Games odnotowało eksplozję popularności w ciągu ostatnich kilku lat, przyciągając godne pozazdroszczenia ilości uwagi od czasu popularyzacji swojej przebojowej gry wideo Fortnite. W rezultacie jest teraz więcej aktywnych kont Epic niż kiedykolwiek wcześniej, a więcej aktywnych kont oznacza więcej zmian nazw. Jeśli Ty r&Czytaj więcej »

Jak zmienić lokalizację pobierania gry na Steam?

Steam może mieć do czynienia z silną konkurencją ze strony Epic i Uplay, ale nadal jest to solidne miejsce do gier. Ponieważ cyfrowe pobieranie płyt z grami stopniowo przejęło rolę, Steam ułatwia zarządzanie setkami gier. Ale co się stanie, gdy zapełnisz swoje miejsce do przechowywania? Czy możesz zmienić lokalizację gry na Steamie? Czy możesz przeCzytaj więcej »

Jak zmienić nazwę gry w Discord

Discord to popularna aplikacja do spotkań z przyjaciółmi i fanami oraz do transmisji na żywo. To tak, jakby podczas zabawy mieć ze sobą grupę ludzi w salonie, nie martwiąc się o kwestie logistyczne, takie jak miejsca do siedzenia i przekąski. Są po to, aby cię dopingować, wyśmiewać, a może nawet ignorować, gdy rozmawiają między sobą.Aplikacja ułatwia rCzytaj więcej »

Jak zmienić lokalizację w Discord

Jeśli masz problemy z komunikacją głosową w Discord, proces zmiany regionu lub lokalizacji może złagodzić ten problem. Kiedy po raz pierwszy tworzysz konto Discord, Discord może automatycznie wybrać najbliższy serwer głosowy, aby uzyskać najlepszą wydajność; jednak Discord nie zawsze wybiera dla Ciebie najlepszy serwer.Na szczęście użCzytaj więcej »

Jak zmienić Zdjęcia Google na inne konto

Posiadanie wielu kont Google ma niezliczone zalety. Możesz ich użyć do oddzielenia życia osobistego i prywatnego. Możesz także używać różnych kont do różnych hobby i zainteresowań.Jeśli jednak korzystasz ze Zdjęć Google na każdym z tych kont, istnieje szansa, że ​​czasami będziesz musiał się między nimi przełączać. A może nawet przenieś obraCzytaj więcej »

Jak zmienić kolor HUD w CSGO

Można argumentować, że dostosowanie koloru HUD w CSGO przynosi wyłącznie korzyści wizualne, a funkcja została stworzona dla zabawy. Jednak różni ludzie widzą kolory w różny sposób, więc zmiana koloru HUD może pomóc w szybszym zauważeniu pewnych informacji na HUD – to z kolei może poprawić twoją wydajność. Jeśli jesteś zainteCzytaj więcej »

Jak zmienić język w Netflix na PS4?

Konsole do gier, takie jak PS4, są teraz używane nie tylko do gier. Na przykład wiele osób używa PS4 do strumieniowego przesyłania treści z Netflix.Jeśli chcesz wiedzieć, jak zmienić język na swoim koncie Netflix za pomocą PS4 lub jak zmienić język profilu, napisy i język dźwięku, czytaj dalej ten artykuł. Jako dodatkowy bCzytaj więcej »

Jak zmienić swoje imię w PUBG

PlayerUnknown’s Battlegrounds to obecnie jedna z największych gier na świecie. Z ponad milionem aktywnych graczy dziennie, gra jest niezaprzeczalnie ogromna. Kiedy założysz nowe konto PUBG, masz jedną szansę na wybranie swojego imienia (pseudonim w grze). Gdy już go wybierzesz, utkniesz z nim na dobrą chwilę. Wybrane imCzytaj więcej »

Jak zmienić skórkę Minecrafta

Minecraft pozwala graczom dostosowywać swój świat i otoczenie bez prawie żadnych ograniczeń. Ta sama koncepcja dotyczy również postaci gracza. Domyślne skórki w Minecrafcie są nieco nudne i po pewnym czasie mogą się powtarzać. Dlatego internetowe repozytorium skórek stworzonych przez użytkowników i oficjalny rynek mogą być niezbędnym źródłem dodatkowych opcji dostosowywania.W tym artykule wCzytaj więcej »

Jak zmienić typ NAT na konsoli Xbox One?

Jeśli grasz na konsoli Xbox One w samotności, tracisz jedną z jej najbardziej ekscytujących funkcji: sieć peer-to-peer (lub P2P). Po co grać przeciwko komputerowi, skoro możesz ścigać się ze znajomymi online? W końcu ich pokonanie jest znacznie bardziej satysfakcjonujące.Ale aby to umożliwić, może być konieczne dokonanie prostej korekty typu NAT konsoli Xbox One. Zanim przejdzieCzytaj więcej »

Jak zmienić nazwę w Valorant?

Riot, firma odpowiedzialna za niezwykle popularną arenę bitew online dla wielu graczy, League of Legends, również stoi za Valorantem. Ten nowy wpis do gatunku strzelanek pierwszoosobowych (FPS) rozwija się i nie wykazuje oznak zatrzymania w najbliższym czasie. Czy wiesz, że w Valorant możesz zmienić swoje imię?Jeśli choCzytaj więcej »

Jak zmienić swoją lokalizację w Pokémon Go

Pokémon Go to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych do tej pory, która wciąż rośnie w siłę nawet po pięciu latach. Niestety, w niektórych krajach nie możesz w pełni cieszyć się grą, a nawet ją zdobyć. Z tego powodu musisz znaleźć inne sposoby na grę.Jeśli zmienisz swoją lokalizację, Pokémon Go może stać się dostępny. Odbywa się to za pośreCzytaj więcej »

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika Overwatch?

Wyrosłeś ze swojego obecnego BattleTag? Chcesz zmienić swoją nazwę użytkownika Overwatch, ale nie widzisz żadnej opcji w grze, aby to zrobić? Ten samouczek pokaże Ci dokładnie, jak zmienić nazwę użytkownika Overwatch i jak wymyślić nową, fajną.Overwatch musi być obecnie jedną z najlepiej zbalansowanych strzelanek drużynowych na rynku. Jeśli nie masz nic Czytaj więcej »

Jak zmienić swoje prawdziwe imię w usłudze Xbox Live

Utrzymanie prywatności w Internecie staje się coraz trudniejsze. Dlatego wiele osób decyduje się na używanie aliasów dla wielu swoich kont. Jeśli chcesz zachować trochę anonimowości, warto rozważyć zmianę nazwy na swoim koncie na inną. A może wybrałeś żartobliwe imię i masz dość oglądania „Cześć, Bananaface!” za każdym razem, gdy sCzytaj więcej »

Jak zmienić serwer i uzyskać niższy ping w Apex Legends

W Apex Legends liczy się szybkość. Możesz być najlepszym graczem na świecie, z najszybszym komputerem, ale jeśli masz wysoki ping, nie poradzisz sobie dobrze. Z jakiegoś powodu nie ma oczywistego sposobu, aby sprawdzić, z jakim serwerem jesteś połączony i w razie potrzeby go zmienić. Ale jest sposób. Ten samouczeCzytaj więcej »

Jak zmienić limit rund w CSGO

Polecenia konsoli mogą znacznie zwiększyć wydajność gry w CSGO. Nie myl ich z oszustami – twórcy gry stworzyli polecenia, które pomagają graczom dostosować podstawowe ustawienia, takie jak widok, prędkość, czat i inne, zgodnie z ich preferencjami. Jeśli zastanawiasz się, jak zmienić ustawienia limitów rund w CSGO, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.W tym przewodnikCzytaj więcej »

Jak zmienić przycisk ping w Valorant?

Prawdopodobnie już to słyszałeś; praca zespołowa to jedyny sposób, w jaki odniesiesz sukces w Valorant. Jasne, dokładność i wygrane mecze dają ci punkty, ale praca zespołowa ustawia scenę, abyś mógł błyszczeć podczas meczów.Jak każdy dobry związek, bez względu na to, jak krótki, wszystko sprowadza się do komunikacji.Na szczęście Riot dCzytaj więcej »

Jak zmienić hasło w League of Legends

Jeśli nie grałeś w League of Legends od kilku miesięcy, być może całkowicie zapomniałeś danych logowania do konta podczas swojej nieobecności. Jednak ta wciągająca gra nigdy tak naprawdę nie pozwala odejść swoim graczom, a konto zwykle czeka na Ciebie dokładnie tam, gdzie skończyłeś. Jeśli nie pamiętasCzytaj więcej »

Jak zmienić runy w League of Legends

League of Legends zawiera ponad 150 unikalnych bohaterów, których gracze mogą zabrać na pole bitwy przeciwko swoim przeciwnikom. Każdy mistrz oferuje inne wrażenia z rozgrywki i pasuje do kilku z góry określonych ról w drużynie. Dodatkowo bohaterowie mają naturalne zalety i wady w stosunku do innych ze względu na różnice w stylu gry. Gracze mCzytaj więcej »

Jak zmienić serwery w Valorant

Jedną z głównych korzyści płynących z grania w gry wieloosobowe online jest możliwość logowania się ze znajomymi w celu dziesiątkowania wrogów. W dzisiejszych czasach nie ma jednak gwarancji, że Twoi znajomi grający w gry mieszkają w tym samym kraju lub regionie, co Ty.Czy to automatycznie blokuje ci możliwość tworzenia zespołów ze znajomymi z całego świata? Odpowiedź jest nieCzytaj więcej »

Jak zmienić nazwę konta Steam?

Steam to witryna z grami w chmurze, która umożliwia użytkownikom kupowanie i przechowywanie gier online. Uruchomiona w 2003 roku platforma skupiona na graczach istnieje już od prawie dwóch dekad. Niektórzy użytkownicy utrzymywali lojalność wobec platformy od momentu jej powstania.Rzecz Czytaj więcej »

Jak zmienić kolor tekstu w Minecrafcie

Możliwość modyfikowania koloru i stylu tekstu w Minecrafcie jest zarówno przydatna, jak i zabawna. Pomaga uczynić tekst bardziej czytelnym, rozróżniać różne zespoły na czacie i zwracać uwagę na wiadomości. Jeśli zastanawiasz się, jak korzystać z tej funkcji, służymy pomocą.W tym przewodnikuCzytaj więcej »

Jak zmienić cechy w The Sims 4

Jednym z głównych powodów, dla których gracze kochają gry Sims, jest szeroki zakres cech osobowości postaci i sposób, w jaki wpływają one na rozgrywkę. Czasami jednak możesz nie lubić wybranych cech. Jeśli zastanawiasz się, jak je zmienić, służymy pomocą.W tym przewodniku wyjaśnimy, jak zmienić cechy w The Sims 4 – podczas tworzenia Sima i później, z kodami i bez nich. Odpowiemy rówCzytaj więcej »

Jak zmienić swój status w Discord

Jeśli używasz Discorda do spędzania czasu ze znajomymi lub do opracowywania strategii rozgrywki, ten przewodnik pokaże Ci, jak zmienić swój status online.Omówimy, jak zmienić swój status za pomocą komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego; i dla spersonalizowanego dotyku, jak tworzyć własne statusy online i w grach. DodatkowoCzytaj więcej »

Jak zmienić slogan w Valorant

Czy jesteś zmęczony widokiem tego hashtagu pod twoim imieniem za każdym razem, gdy grasz w Valorant? Może chcesz to pomieszać i okazać solidarność z tagiem, który pasuje do Twojej grupy?Zmiana hashtagu lub „tagline” w Valorant powinna być tak prosta, jak wejście w ustawienia, ale niestety tak nie jest.Jeśli więc spoCzytaj więcej »

Jak zmienić swój głos w Discord

Po pięciu latach na rynku Discord pozostaje najlepszą usługą czatu dla graczy. Jeśli jesteś graczem online, prawdopodobnie codziennie korzystasz z tej wspaniałej aplikacji.Platforma oferuje fantastyczne usługi czatu głosowego, więc nie ma potrzeby korzystania z aplikacji głosowej innej firmy. Dodatkowo,Czytaj więcej »

Jak sprawdzić współczynnik KD w Destiny 2?

Stosunek zabójstw do śmierci określa liczbę zabitych przed śmiercią. Rzut oka na statystyki rywalizacji w Destiny 2, głównie na współczynnik KD, jest naturalne, gdy próbujesz poprawić swoją rozgrywkę, mierząc swoje umiejętności.W tym celu sprawdzenie współczynnika zabójstw do śmierci jest istotnym czynnikiem, ponieważ dobre dane nie kłamią. Istnieją dwa gł&#Czytaj więcej »

Jak sprawdzić, kto jest właścicielem serwera Discord

Niektóre z najbardziej udanych serwerów Discord mają obecnie setki lub tysiące członków, którzy regularnie wchodzą w interakcję z platformą. A w niektórych przypadkach danego dnia może być kilka tysięcy postów. Możliwe, że istnieje palący problem, o którym chciałbyś porozmawiać z właścicielem jeden na jedenJak sprawdzić, kto jest właścicielem serwera DiscordKażdy serwer ma właściciela i co najmniej jednego moderatora, którego zadaniem jest między innymi nadzorowanie rozmów, publikowanie ogłoszeń i usuwanie członków, którzy nie przestrzegają Czytaj więcej »

Jak sprawdzić wygrane i statystyki w Apex Legends

Jeśli grasz już od jakiegoś czasu, być może zastanawiasz się, jak sprawdzić swoje wygrane i statystyki w Apex Legends. Ile zabójstw udało ci się zdobyć? Ile wygranych? Ile wskrzeszeń wykonałeś? Wszystkie te statystyki mogą być niezwykle ważne dla niektórych graczy, więc pokażę ci, jak sprawdzić swoje wygrane i statystyki w Apex Legends.Możesz zobaczyć statCzytaj więcej »

Jak korzystać z Chromecasta na Xbox One

W dzisiejszych czasach nie brakuje sposobów na oglądanie telewizji strumieniowej. Gdzieś w domu prawdopodobnie masz jakiś dekoder, czy to coś z Roku, Amazon, czy nawet Apple TV. Większość nowoczesnych konsol do gier poza przełącznikiem Nintendo działa jako urządzenie do przesyłania strumieniowego, a jeśli w jakiś sposób udało ci się uniknąć zakupu jakichkolwiek urządzeń do przesyłania strumieniowego, twój telewizor prawdopodobnie i tak ma wbudowaną tę samą funkcjonalność. A jednak przy wszystkich Czytaj więcej »

Jak odebrać skórkę Nintendo Switch Fortnite

Wszyscy główni gracze na rynku konsolowym wydali edycje Fortnite swoich systemów. Te specjalne edycje zawierają pakiet gadżetów Fortnite, których nie można zdobyć w żaden inny sposób, co czyni je przedmiotami kolekcjonerskimi, a także ulepszeniami kosmetycznymi. Nintendo wypuściło swój pakiet w 2018 roku z konsolą Switch.Jeśli kupiCzytaj więcej »

Jak przejąć ziemię w grze Minecraft

Nikt nie lubi intruzów na ich prywatnej posesji. Dotyczy to prawdziwego życia, ale także Minecrafta. Gracze często budują swoje niepowtarzalne, piękne światy i chcą je tak zachować. Niestety zawsze pojawiają się grieferzy i trolle, które chcą zepsuć zabawę wszystkim.Najlepszym sposobem na zdobycie ziemi w grze Minecraft jest zainstalowanie wtyczki zapobiegania żałobie lub wtyczki do żądania ziemi. Niektóre seCzytaj więcej »

Jak ulepszać oddziały w Clash of Clans

Najczęstszym powodem niepowodzenia strategii ataku w Clash of Clans jest to, że wojska, których używasz, nie są wyrównane. Podczas gdy zwykłe jednostki poradzą sobie w samouczku gry i jakiś czas później, podstawowe jednostki są żałośnie nieprzygotowane do walki z bardziej ufortyfikowanymi zamkami. Dlatego uleCzytaj więcej »

Jak wyczyścić pamięć podręczną na Xbox One

Jeśli chodzi o praktycznie każde urządzenie elektroniczne, które jest nawet stycznie powiązane z komputerem, czasami będziesz musiał usunąć pewne rzeczy. To samo dotyczy posiadaczy konsoli Xbox One. Co mamy na myśli? Twój dysk twardy w konsoli Xbox One może zostać zapełniony niepotrzebnymi przedmiotami, które zajmują miejsce i zasoby potrzebne do szybkiego i płynnego działania. Tak jak w starCzytaj więcej »

Jak wyczyścić czat na Discordzie

Możliwość wyczyszczenia czatu Discord jest jedną z najbardziej pożądanych funkcji platformy. Jednak po latach próśb nadal nie mamy możliwości łatwego usuwania starych czatów lub masowego usuwania nowszych. Istnieją jednak opcje i przeprowadzę cię przez nie.Jeśli zarządzasz kanałem Discord, sprzątanie jest jednym z Twoich podstawowych zadań. Możesz to zrobić Czytaj więcej »

Co zrobić, jeśli monitor komputera zaczyna migotać?

Najbardziej widocznym, a jednocześnie najczęściej niedocenianym elementem każdego systemu komputerowego jest monitor. To tutaj odtwarzane są Twoje filmy, wyświetlane są Twoje arkusze kalkulacyjne i gdzie ożywają Twoje przygody w grach. Powolny, ale pewny rozwój i ulepszanie monitorów LCD i LED w ciągu ostatnich dwudziestu lat sprawił, że najwyższej jakości wyświetlacze znalazły się w zasięgu nawet najbardziej ograniczonych budżetów, do tego stopnia, że ​​starsze monitory CRT prawie zniknęły z rynku. Niestety, migotanie monitCzytaj więcej »

Jak podłączyć kontroler Nintendo Switch do komputera?

Nintendo Switch to system do gier, który pozwala grać w gry, gdziekolwiek jesteś: możesz grać w domu lub w podróży! W ciągu kilku sekund zmienia się z domowej konsoli w ręczną. Możesz także używać kontrolerów do grania w gry na swoim komputerze. Jeśli więc zastanawiasz się, jak podłączyć kontroler Switch do komputera, koniecznie przeczytaj ten artykuł.Kontrolery Joy-ConJoCzytaj więcej »

Jak podłączyć Amazon Fire Stick do konsoli Xbox 360

Możesz mieć dedykowany telewizor do gier na konsolę Xbox 360, ale chcesz go także używać do oglądania niektórych programów telewizyjnych za pomocą Fire Stick. Na szczęście jest sposób na połączenie tych dwóch świetnych urządzeń. Oto, jak to zrobić i jak zoptymalizować konfigurację za pomocą kilku bardzo przydatnych aplikacji:Po co podłączać urządzenia?Jest to bardzo wygodne,Czytaj więcej »

Jak pokolorować znaki w Minecrafcie

Domyślnie tekst znaku w Minecrafcie jest czarny. Jest widoczny na tabliczkach dębowych lub brzozowych, ale może być trudny do odczytania po umieszczeniu na talerzu z ciemnego dębu. Jeśli zastanawiasz się, jak edytować kolor znaku w Minecrafcie, chętnie Ci pomożemy.W tym przewodniku wyjaśnimy, jak zmienić kolor znaku w Minecraft Java Edition, Bedrock, Pocket Edition i na Xbox. Dodatkowo uCzytaj więcej »

Jak połączyć Discord z Patreonem?

Wielu twórców (głównie YouTuberów) korzysta z integracji Patreon-Discord do pielęgnowania swoich obserwatorów i społeczności, a także do rozdawania dodatkowych treści i nagród płatnym członkom.Ale dlaczego Discord, platforma do komunikacji w grach, oferowałaby integrację Discord-Patreon? Cóż,Czytaj więcej »