KATEGORIA: ARCHIWUM: Komputery stacjonarne i mobilne

Jak naprawić błąd kopiowania pliku 0x80004005 w systemie Windows?

W systemie Windows występują dwa rodzaje błędów 0x80004005. Jeden był starszym problemem z wadliwą aktualizacją w 2015 r., a drugi jest powiązany z kopiowaniem lub dekompresowaniem pliku. To pierwsze było związane z obecnością jednego lub więcej wadliwych plików aktualizacji, a firma Microsoft rozwiązała ten problem, wydając poprawioną aktualizację. Więc jeśli szukasCzytaj więcej »

Recenzja Abit IP35-E

59 £ Cena w recenzji Abit IP35-E kosztuje tyle samo, co nasz zalecany Gigabyte GM-MA78GM-S2H, ale niestety nie jest to porównywalna propozycja. Nie ma w tym nic złego, ale podczas gdy Gigabyte wykracza poza to, czego oczekiwalibyśmy od płyty głównej o wartości 51 funtów, IP35-E jest raczej standardem.PrzykCzytaj więcej »

Co to są pliki .aae? Czy mogę je usunąć?

Wielu użytkowników Apple odkrywa istnienie plików AAE dopiero po próbie przeniesienia edytowanych zdjęć z jednego urządzenia na urządzenie z innym systemem operacyjnym. Jeśli masz ten problem i nie wiesz, czym jest plik AAE i co z nim zrobić, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.W tym przewodniku dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o plikach AAE. WyjaśnimyCzytaj więcej »

Recenzja Gramofon: Streamer Spotify do posiadania

42 £ Cena w recenzji Nieczęsto jestem pod wrażeniem wyglądu streamera muzycznego, ale minimalistyczny Gramofon naprawdę przykuł moją uwagę, gdy pierwszy raz się z nim spotkałem. To surowe, błyszczące i matowe pudełko o ostrych krawędziach nie będzie wyglądało nie na miejscu w butikowym sklepie hi-fi, a jego duży okrągły pierścień LED nadaje mu atmosferę hi-tech, którą normalnie kojarzyłabym z markami premium, takimi jak Bang & Olufsen, Naim i McIntosh. Zobacz powiązaną recenCzytaj więcej »

Jak naprawić błąd aktualizacji systemu Windows 10 0xc190020e?

Ze wszystkich błędów wspólnych dla systemu Windows błąd 0xc190020e jest jednym z najłatwiejszych do naprawienia. Oznacza to, że nie masz wystarczającej ilości wolnego miejsca na dysku, aby pobrać i zainstalować aktualizację. Zwykle dzieje się tak tylko w przypadku aktualizacji funkcji systemu Windows, takich jak aktualizacja Fall Creator, gdzie instalacja może zająć kilka gigabajtów miejsca na dysku. Oto jak naprawCzytaj więcej »

Jak używać Chromecasta do przesyłania strumieniowego pulpitu Windows lub Mac

Jak korzystać z Chromecasta: wszystko, co musisz wiedzieć 20 najlepszych aplikacji Chromecast 2016 Jak poprawić wydajność Chromecasta Jak używać Chromecasta do dublowania ekranu Jak używać Chromecasta do grania w gry Jak używać Chromecasta do strumieniowego przesyłania dźwięku Jak wyłączyć Chromecasta Jak przesyłać strumieniowo odtwarzacz VLC do Chromecasta Jak korzystać z Chromecasta bez Wi-Fi Jak zresetować Chromecasta Wskazówki i porady dotyczące Chromecasta Gdy potrzebujesz wyświetlić na telewizorze aplikację, która nie ma wbudowanej obsługi Chromecasta, możesz wyświetlićCzytaj więcej »

Recenzja Acer Aspire 8930G

1199 £ Cena podczas przeglądu Aspire 8930G firmy Acer może być jednym z tańszych laptopów testowanych w tym miesiącu, z ceną zaledwie 1043 GBP bez VAT, ale to nie znaczy, że brakuje mu specyfikacji lub funkcji.Na przykład procesor to Intel Core 2 Quad Q9000, który osiągnął przyzwoity wynik w teście 2D wynoszący 1,11 i uzyskał wysokie noty w komponencie wielozadaniowym testu – podobnie jak gigantyczny Lenovo ThinkPad W700ds, który ma ten sam procesor i wyróżnia się na To samo miejsce.GeForce 9600M GT fCzytaj więcej »

Jak uzyskać dostęp do telefonu z Androidem z uszkodzonym ekranem?

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie skończyłeś z uszkodzonym ekranem w swoim telefonie z Androidem. Chociaż ekrany telefonów są dość trudne, jedna paskudna kropla może je całkowicie zniszczyć. Jeśli próbujesz zapisać dane z telefonu, czytaj dalej ten przewodnik, a pokażemy Ci, jak uzyskać dostęp do telefonu z Androidem z uszkodzonym ekranem.Jak uzyskać dostęCzytaj więcej »

Jak uzyskać wartość bezwzględną w Arkuszach Google

Wartość bezwzględna to odległość między liczbą a zerem. Ponieważ odległość nie może być ujemna, wartość bezwzględna jest zawsze liczbą dodatnią, więc na przykład wartość bezwzględna 5 to 5, a wartość bezwzględna -5 to również 5.Znajdowanie wartości bezwzględnych w Arkuszach Google może być przydatne w różnych aplikacjach, ale jak to zrobić bez konieczności robienia tego ręcznie?Na szczęście istnieją trzy proste spCzytaj więcej »

Jak korzystać z Chromecasta: wszystko, co musisz wiedzieć

Jak korzystać z Chromecasta: wszystko, co musisz wiedzieć 20 najlepszych aplikacji Chromecast 2016 Jak poprawić wydajność Chromecasta Jak używać Chromecasta do dublowania ekranu Jak używać Chromecasta do grania w gry Jak używać Chromecasta do strumieniowego przesyłania dźwięku Jak wyłączyć Chromecasta Jak przesyłać strumieniowo odtwarzacz VLC do Chromecasta Jak korzystać z Chromecasta bez Wi-Fi Jak zresetować Chromecasta Wskazówki i porady dotyczące Chromecasta Google Chromecast to niesamowicie prosty sposób na bezproblemowe przesyłanie wideo i dźwięku ze smartfona, tabletu, Czytaj więcej »

Jak dodać okładkę albumu do iTunes

Jeśli grafika niektórych utworów lub albumów iTunes nie została pobrana prawidłowo, możesz chcieć wiedzieć, jak je dodać.W tym artykule omówimy, jak dodać grafikę do swoich piosenek lub albumów za pośrednictwem systemów Windows i Mac; jak edytować grafikę listy odtwarzania i jak synchronizować aktualizacje iTunes z różnymi urządzeniami Apple. Jak dodać okłaCzytaj więcej »

Jak uzyskać dostęp do folderu WindowsApps

Jeśli jesteś długoletnim użytkownikiem systemu Windows, prawdopodobnie dobrze znasz domyślną lokalizację każdego typu pliku. Pliki podstawowe należą do folderu „Windows”, dane użytkownika do folderu „Użytkownicy”, programy do „Plików programów” i tak dalej.Ale gdzie system Windows przechowuje folder aplikacji Microsoft Store? Jeśli zadajesz sobie toCzytaj więcej »

Jak aktywować niespodziankę urodzinową Google'a?

Życie bez Google stało się dość trudne do wyobrażenia. Najpopularniejsza i najbardziej znana wyszukiwarka na świecie znacznie uprościła życie ludzi. Wszyscy tak często korzystają z Google. Są szanse, większość wie, czym są doodle Google. Jeśli nie wiesz, Doodles to inna nazwa alternatywnych logo Google, których celem jest upamiętnienie pewnych wydarzeń, takich jak daty urodzin i śmierci wpływowych osób, święta narodowe, osiągnięcia historyczne itp. Niektóre Doodles zabCzytaj więcej »

Recenzja Acer Aspire XC600

Obraz 1 z 3 425 £ Cena podczas przeglądu Mac mini firmy Apple i NUC firmy Intel pokazują, że komputer stacjonarny może zmniejszyć się znacznie poniżej rozmiaru pudełka na buty, a nawet wykazać odrobinę stylu, ale Aspire XC600 unika takich kosmetycznych drobiazgów.Jest to prosty, nieskomplikowany komputer typu mini-wieża, a oprócz imitacji szczotkowanego metalu na ciemnoszarej plastikowej desce rozdzielczej i lekko sfazowanej płycie czołowej, solidna metalowa obudowa XC600 jest kwadratowa i ryflowana, wykończona użytkową czarną farbą .Zamiast tego, AcerCzytaj więcej »

Recenzja programu Acronis True Image Home 2010

Obraz 1 z 7 40 £ Cena w recenzji Zeszłoroczny program True Image w końcu przeprojektował interfejs, aby był naprawdę przyjazny dla użytkownika, ale nie zawierał zbyt wielu zaawansowanych funkcji. W tym roku Acronis dokłada starań, aby to naprawić, wprowadzając program True Image Home 2010 zawierający kilka nowych dodatków skierowanych wprost do bardziej doświadczonych użytkowników.Windows 7 jestCzytaj więcej »

Jak dodać obraz tła do Kalendarza Google

Dodanie obrazu tła do Kalendarza Google przez bardzo długi czas było łatwe. Wystarczyło skorzystać z funkcji Laboratorium oferowanej przez Google w ustawieniach Kalendarza Google. Niestety, z jakiegoś powodu Google zdecydowało się wycofać funkcję Labs, pozostawiając nas bez szybkiego i łatwego sposobu na zmianę obrazu tła. Google Labs byCzytaj więcej »

Jak dodać podpisy w iMovie

iMovie to potężne narzędzie do edycji wideo. Umożliwia między innymi dodawanie napisów i podpisów. To dobra opcja, zwłaszcza jeśli planujesz przesyłać swoje filmy do sieci. Zobaczmy, jak dodać napisy na macOS i iOS.System operacyjny MacW tej sekcji przyjrzymy się, jak dodawać podpisy na komputerze Mac.Krok 1NajpieCzytaj więcej »

Jak dodać konto do Google Play

Jako główne centrum treści, Google Play to ważna usługa, która dostarcza wszystkie niezbędne aplikacje na każde urządzenie z Androidem. Chociaż istnieją alternatywne sklepy dla Androida, prawdopodobnie dostaniesz każdą potrzebną grę i aplikację z Google Play, więc dodanie konta będzie konieczne.Z tego artykułu Czytaj więcej »

Jak dodać wykres i edytować legendę w Arkuszach Google

Arkusze kalkulacyjne to niezwykle potężne narzędzia do tworzenia, przechowywania, manipulowania i analizowania informacji numerycznych. Jednak nie każdy może spojrzeć na kolumnę liczb i uzyskać wgląd w podstawowy proces lub informacje, z których te liczby są wyabstrahowane. Z tego powodu programy do obsługi arkuszy kalkulacyjnych, w tym Arkusze Google, zawierały funkcje wykresów graficznych niemal od swoich najwcześniejszych wcieleń w Lotus 1-2-3 dni.Arkusze GoogleCzytaj więcej »

Jak dodać znaczniki daty/godziny do zdjęć na Androidzie?

Standardowa aplikacja aparatu na Androida oferuje kilka przydatnych opcji edycji obrazu. Jednak zwykle nie ma oczywistej opcji ani ustawienia dodawania daty i godziny do zrobionego zdjęcia. Jeśli Twój smartfon ma funkcję znacznika czasu, często najłatwiej jest z niej skorzystać.W przypadku większości smartfonów możesz sprawdzić metadane zdjęcia, a następnie użyć oprogramowania do edycji zdjęć, aby dodać datę i godzinę. Jednak takie podejCzytaj więcej »

Jak dodać emotikony do komputera PC lub Mac

Czy jesteś tak przyzwyczajony do używania emotikonów na telefonie, że czujesz się zagubiony, gdy używasz innego urządzenia? Chcesz wiedzieć, jak uzyskać emotikony na komputerze PC lub Mac? O tym jest ten samouczek. Dlaczego telefony mają się bawić?Czasami pojedynczy emoji może podsumować emocję, która zajęłaby kilka zdań. To wyjątkowa metCzytaj więcej »

Jak dodać echo w GarageBand

Tak jak nie potrzebujesz już wytwórni płytowej do promowania swojej muzyki, tak nie potrzebujesz ton drogiego, nieporęcznego sprzętu do tworzenia muzyki. GarageBand dla komputerów Mac uczestniczył w tej ogromnej zmianie. Co najważniejsze, to niesamowite oprogramowanie ma usprawniony i profesjonalny interfejs.IstnieCzytaj więcej »

Jak dodać urodziny do Kalendarza Google

Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem Google, nie musisz się martwić, że kiedykolwiek przegapisz urodziny ukochanej osoby. Kalendarz Google ma wbudowaną funkcję, która umożliwia śledzenie ważnych dat, takich jak urodziny i rocznice. Wystarczy kilka prostych kroków, aby zsynchronizować swoje Kontakty z aplikacją Kalendarz.Aby Ci pomCzytaj więcej »

Jak dodać GroupMe do Apple Watch

GroupMe to mobilna aplikacja do przesyłania wiadomości firmy Microsoft. Wiele osób korzysta z tego narzędzia jako alternatywy dla zwykłych wiadomości tekstowych i wiadomości przez telefon. Głównym powodem jest to, że aplikacja nie wymaga żadnych opłat i nie masz żadnych ograniczeń dotyczących przesyłania wiadomości.Ostatnio użytkoCzytaj więcej »

Jak dodać Dysk Google do Eksploratora plików

Jeśli jesteś użytkownikiem komputera z systemem Windows, znasz Eksplorator plików. Windows 10 wprowadził ulepszony Eksplorator, umożliwiając łatwy dostęp do One Drive. Ale co, jeśli podstawową pamięcią masową w chmurze jest Dysk Google?Czy możesz utworzyć bezpośredni dostęp do swojego Dysku Google za pomocą Eksploratora plików? Odpowiedź brzmi: Czytaj więcej »

Jak dodać Arkusze Google do pulpitu

Arkusze Google to jedna z najwygodniejszych aplikacji do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych. Jednak niektórzy ludzie wolą aplikacje komputerowe lub bardziej przyjazne w trybie offline.Ale co by było, gdybyś mógł sprawić, że Twoje Arkusze Google też będą kopią tych aplikacji?Istnieje prosty sposób tworzenia skrótów na pulpicie dowolnego pliku arkusza kalkulacyjnego, a nawet udostępniania go w trybie offline.Dzięki temuCzytaj więcej »

Jak dodać Arkusze Google do Prezentacji Google

Prowadzenie prezentacji polega na skutecznym przekazywaniu swoich pomysłów innym osobom. Możliwość wykorzystania danych z arkusza kalkulacyjnego w pokazie slajdów, zwłaszcza takiego, który można łatwo aktualizować, z pewnością może w tym pomócW tym artykule pokażemy, jak dodać Arkusze Google do prezentacji Prezentacji Google, wraz z innymi przydatnymi wskazówkami, jak skorzystać z integracji.Integracja ArkCzytaj więcej »

Jak dodać środki do Google Play

Niektóre treści w oficjalnym sklepie z aplikacjami Google Play na Androida są bezpłatne, ale inne wymagają płatności. Istnieją dwa główne sposoby płacenia w Google Play. Możesz dodać metodę płatności, co oznacza dodanie karty kredytowej/debetowej do swojego konta. Możesz też wykorzystać środki Google Play za pomocą kart podarunkowych.Oto jak możesz dodaCzytaj więcej »

Jak dodać kontur w Dokumentach Google

W istocie i działaniu Dokumenty Google to aplikacja oparta na MS Word. Główną różnicą jest to, że ta pierwsza jest oparta na chmurze. Ta bogata w funkcje aplikacja, stworzona z myślą o współpracy, stała się niezbędna w życiu wielu profesjonalistów. Na przykład sama funkcja konturu jest z pewnością wyjątkowa.Dodawanie widoku Czytaj więcej »

Jak dodać kalendarz programu Outlook do telefonu z Androidem

Jedną z największych zalet ery cyfrowej jest wolność wyboru. Możesz wybrać, który system operacyjny jest idealny do Twoich potrzeb i stylu życia, a następnie wybrać konkretne oprogramowanie, które będzie pasować do wybranego systemu operacyjnego.Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, być może cierpliwie czekałeś na rozkwit relacji Microsoft/Android, aby móc korzystać z oprogramowania Microsoft na telefonie z Androidem. Na szczęście możesCzytaj więcej »

Jak dodać dzwonek do iPhone'a 6S

Jeśli chodzi o personalizację iPhone'a, jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić, jest dostosowanie dzwonka. Podczas gdy personalizacja na iPhonie brakuje w wielu różnych obszarach, przynajmniej jesteśmy w stanie zmienić nasz dzwonek tak często, jak chcemy. Chociaż zmiana dzwonka na jeden z fabrycznie załadowanych dźwięków lub melodii Apple jest łatwa, zmiana go na żądany utwór lub dodanie dzwonka nie jest.Niestety Apple nCzytaj więcej »

Jak dodawać i zmieniać dzwonki na iPhonie 6S

Chociaż nie są one używane przez tak wiele osób, jak w czasach telefonów z klapką, dzwonki nadal są czymś, co wiele osób ma na swoim urządzeniu i używa każdego dnia. Chociaż w dzisiejszych czasach często słyszysz wibracje lub widzisz wyciszone telefony, nadal istnieje rynek dzwonków, które ostrzegają Cię, gdy ktoś dzwoni lub otrzymuje powiadomienie. Chociaż czasamCzytaj więcej »

Jak dodawać sosy do zamówień DoorDash

DoorDash to doskonała usługa dostawy, która przenosi całą restaurację do Twojego domu. Otrzymujesz kompleksowe zamówienie dostosowane do Twojego gustu i preferencji.Możesz łatwo dodawać sosy, napoje i składać inne specjalne życzenia za pomocą DoorDash. To powiedziawszy, w jaki sposób dokładnie składasz te prośby, jest trochę niejasne. Ale nie martw sCzytaj więcej »

Jak dodawać numery w Arkuszach Google

Czy Arkusze Google to Twój główny program do obsługi arkuszy kalkulacyjnych? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak dodawać liczby do arkuszy kalkulacyjnych?Pokażemy Ci, jak dodawać liczby w Arkuszach Google na wiele sposobów. Oprócz tego dowiesz się, jak korzystać z funkcji, tworzyć listy i inne ważne funkcje, które usprawnią Twój przepływ pracy w Arkuszach Google.Jak dodawać licCzytaj więcej »

Jak dodać plik PDF do Google Keep

Google Keep to doskonała aplikacja do wszelkiego rodzaju notatek. Nie jest jednak bez skazy; brakuje mu kilku podstawowych funkcji. Jeśli zastanawiasz się, jak dodać pliki PDF do Google Keep, byłbyś rozczarowany.Na razie nie ma na to możliwości (styczeń 2020). Google może zaimplementować tę funkcję w przyszłości, ale nie możemy tego z całą pewnością powiedzieć. Nie trać nadziei, poCzytaj więcej »

Jak dodawać utwory do Leapfrog Scout

My Pal to konfigurowalna zabawka dla szczeniaka dla Twojego dziecka, która zachęca do nauki i zabawy. Dwie zabawki My Pal, Scout i Violet, można spersonalizować za pomocą imienia dziecka, ulubionego koloru, ulubionego zwierzęcia, ulubionego jedzenia i nie tylko. Poziom oceny można ustawić wraz z zabawką, aby sama zabawka mogła rosnąć wraz z dzieckiem.Cała personCzytaj więcej »

Jak dodać podpis do wiadomości tekstowych w systemie Android

Używanie podpisów w wiadomościach tekstowych jest popularne od czasów telefonów z klapką i klawiatur QWERTY, ale możesz nie wiedzieć, jak dodawać podpisy do swojego telefonu za pomocą dzisiejszych smartfonów. Wiele aplikacji usunęło podpisy z ostatnich aktualizacji, co może utrudnić znalezienie sposobu włączenia i ustawienia wybranego podpisu. Na szczęścieCzytaj więcej »

Jak dodać spis treści do dokumentu Google

Dodanie spisu treści to przydatny sposób porządkowania tematów lub rozdziałów w dokumencie Google, dzięki czemu czytelnicy mogą szybko przejrzeć i znaleźć dokładnie to, czego szukają. Dodaje również odrobinę profesjonalizmu do całości. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem, którego firma wymaga korzystania z Dokumentów Google do dokumentacji biznesowej, autorem piszącym powieść, czy studentem piszącym długi esej lub rozprawę, istnieje duża szansa, że ​​będziesz potrzebować spisu treści. Na szczęście Dokumenty GoogleCzytaj więcej »

Jak dodać spis treści do programu Microsoft Word

Korzystanie ze spisu treści (TOC) może sprawić, że niektóre dokumenty będą wyglądać bardziej profesjonalnie. Ułatwia również skanowanie informacji pod kątem potrzeb czytelnika, więc warto rozważyć nauczenie się dodawania własnych. Treści, takie jak blogi i recenzje, mogą nie wymagać spisu treści, ale inne, takie jak białe księgi, e-booki i instrukcje obsługi lub dokumenty, z pewnością mogą z nich skorzystać.Proces jest dość prosty, chCzytaj więcej »

Jak dodać dzwonki wideo na Androida

Smartfony przeszły długą drogę i nie przestaną ewoluować w najbliższym czasie. Ponieważ ich funkcje stają się coraz bardziej imponujące i skomplikowane z roku na rok, może być trudno śledzić dokładnie, na co pozwala smartfon.Rozważ stary dobry dzwonek. Czy wiesz, że możesz go ulepszyć w coś ciekawszego, co sprawi, że Twój telefon będzie wyglądał fajniej?Gdy ktoś do Ciebie dzwoniCzytaj więcej »

Jak dodać programy startowe

Jeśli często pracujesz z komputerem, istnieją programy, z których możesz korzystać regularnie. Może to być narzędzie komunikacyjne, program do przechowywania danych, a nawet aplikacja księgowa. Zamiast konieczności ręcznego otwierania programu za każdym razem, gdy uruchamiasz system operacyjny, czy nie byłoby wygodniej uruchomić program automatycznie?W tym artykuleCzytaj więcej »

Adobe Premiere zawiesza się podczas eksportu — co robić

Adobe Premiere Pro to prawdopodobnie najpopularniejszy pakiet do edycji wideo. Płacisz za przywilej korzystania z niego, ale w zamian otrzymujesz jedne z najpotężniejszych narzędzi do edycji, z których może korzystać użytkownik domowy bez dyplomu z produkcji wideo lub superkomputera. Jednym z powszechnych zarzutów dotyczących Adobe Premiere Pro, oprócz ceny, jest to, że ciągle się zawiesza podczas eksportowania plików wideo. Zdarzało sCzytaj więcej »

Jak dodać ikony pulpitu systemu Windows 10

Pulpit systemu Windows 10 to niezwykle konfigurowalne miejsce, a ilość sposobów, w jakie można zmienić jego wygląd i styl, aby przekształcić go w cyfrowy dom, jest imponująca. Możesz zmienić kolor, przezroczystość, tapetę, kolor folderu, rozmiar, kształt, wygląd, dźwięk i styl. Te zmiany nie muszą być tylko estetyczne. Mogą być równCzytaj więcej »

Jak zmienić głośność w AirPods Pro

Wiele osób marzy o dniu, w którym będą mogli zmienić głośność w swoich AirPods Pro, po prostu naciskając przycisk na samych słuchawkach. Byłoby to bardziej sensowne, ponieważ umożliwiłoby naszym AirPods Pro niezależność od innych urządzeń.Ale dopóki Apple to nie umożliwi, będziemy musieli zrobić to w inny sposób. Najwygodniejsza metoCzytaj więcej »

Jak dodać zaufane witryny do Google Chrome

Google Chrome analizuje witryny pod kątem Twojego bezpieczeństwa i ostrzega, jeśli połączenie nie jest bezpieczne. Jednak czasami ta funkcja może ograniczać dostęp do stron internetowych, które chcesz odwiedzić, niezależnie od stanu bezpieczeństwa. Jeśli zastanawiasz się, jak dodać witrynę do listy zaufanych witryn, służymy pomocą.W tym przewodniku Czytaj więcej »

Czy kupowanie od AliExpress jest bezpieczne?

Jeśli robisz zakupy online, prawdopodobnie słyszałeś o AliExpress, detalicznym ramieniu chińskiego giganta handlu elektronicznego Alibaba, azjatyckiej wersji Amazona. AliExpress sprzedaje lokalnie wytwarzane towary online i w razie potrzeby wysyła je do USA. Produkty są tanie (nawet jeśli jakość może być wątpliwa), ilości są praktycznie nieograniczone, a na stronie można znaleźć prawie wszystko, czego kiedykolwiek potrzebujesz. Ale czy na AliExpCzytaj więcej »

Recenzja Epson Expression Premium XP-820

160 £ Cena w recenzji Z obecnym użytkownikiem uniwersalnego gniazda na liście A, Canon Pixma MG6450, sprzedający się za jedyne 75 funtów, drukarka kosztująca ponad dwa razy, która wymaga poważnych sztuczek w rękawie. Kosztujący 160 funtów Epson Expression Premium XP-820 plasuje się w górnej części konsumenckiego rynku urządzeń typu „wszystko w jednym”: test polega na tym, czy może uzasadnić swoją cenę. Epson Expression PreCzytaj więcej »

Amazon Underground: Jak zdobyć bezpłatne aplikacje na Androida

Amazon rozdaje darmowe aplikacje. W rzeczywistości od kilku miesięcy udostępnia bezpłatne aplikacje na Androida, chociaż Amazon Underground dopiero niedawno wystartował poza Wielką Brytanią.Nie, nie dopasowuj swojego zestawu, nie wariuję i to nie jest jakiś dziwny schemat ponzi. Są to w 100% darmowe aplikacje, z darmowymi zakupami w aplikacji, więc nie płacisz ani grosza, aby uzyskać dostęp do pełnej, płatnej aplikacji.Ta bezpłatna inicCzytaj więcej »

Hacki przycisków Amazon Dash: 6 sposobów na zbudowanie własnego taniego połączonego domu

W zeszłym roku Amazon przyniósł konsumentom sprytny zestaw przycisków podłączonych do Internetu. Te przyciski Dash zostały zaprojektowane, aby pomóc użytkownikom w szybkim powtarzaniu zamówień na typowe produkty. Teraz, rok po tym, jak nasi przyjaciele za oceanem, Amazon w końcu przywiózł swoje przyciski Dash do Wielkiej Brytanii.Chodzi o Czytaj więcej »

Jak utrzymać okno zawsze na wierzchu w systemie Windows 10?

Żaden system operacyjny nie ma wszystkich funkcji, ale w systemie Windows 10 brakuje jednej podstawowej funkcji: możliwości blokowania okien w „górnej warstwie” pulpitu, wyświetlanej nad wszystkim innym. Ta funkcja jest przydatna na wiele sposobów, od ręcznego kopiowania informacji między oknami po utrzymywanie zawartości otwartej na ekranie, gdy jest ona potrzebna, lub utrzymywanie otwartego czatu wideo podczas pracy nad projektem. Możesz oglCzytaj więcej »

Recenzja Amazon Fire TV Stick (2020): Najtańszy kij do przesyłania strumieniowego Amazon Prime

Obraz 1 z 8Amazon sprzedaje obecnie swój Fire TV Stick za jedyne 39,99 USD.Ponadto najnowszy Fire TV Stick 4K kosztuje tylko 49,99 USD.Aby zaoszczędzić pieniądze, oferują pakiety zawierające inne produkty Amazon. Możesz wybrać pakiet Fire Stick 4K + akcesoria w cenie 82,97 USD i zawierający zdalną osłonę, kabel zasilający USB do pendrive'a (eliminuje potrzebę korzystania z przewodowego zasilacza) oraz roczną bezpłatną subskrypcję Food Network Kitchen.Możesz także dostCzytaj więcej »

Jak grać wśród nas na Chromebooku

Kto jest członkiem załogi? Kto jest oszustem sabotującym drużynę?Nigdy nie wiesz, kto naprawdę jest po twojej stronie, kiedy grasz w Among Us firmy InnerSloth, zajmującej się grami niezależnymi. Popularna tajemnicza gra jest tak łatwa i uzależniająca, że ​​szturmem podbiła świat gier mobilnych. I nawet nie-graczeCzytaj więcej »

Jak zresetować hasło za pomocą Menedżera urządzeń Android

Każdy przynajmniej raz zapomniał hasła. To może być bardzo frustrujące. Ale dobrą wiadomością jest to, że istnieje sposób na zresetowanie go bez korzystania z telefonu.W tym artykule pokażemy, jak zresetować hasło za pomocą Menedżera urządzeń Android. Ponadto dowiesz się, jak skonfigurować ADM, a także poznasz inne przydatne wskazówki i triki.Zanim zacznieszPamięCzytaj więcej »

Jak sprawdzić, czy Android jest aktualny?

Android jest obecnie jednym z najpopularniejszych systemów operacyjnych dla urządzeń przenośnych. Dostępny na wielu platformach, takich jak smartfony, tablety, a nawet niektóre inteligentne urządzenia domowe, system operacyjny jest wszechstronny i dość przyjazny dla użytkownika.Jak każde oprogramowanie, musisz regularnie sprawdzać dostępność aktualizacji. Programiści Czytaj więcej »

Jak zaktualizować system operacyjny na telefonie lub tablecie z Androidem lub Samsung?

Jako właściciel urządzenia z Androidem prawdopodobnie wiesz, że system operacyjny Android (OS) wymaga częstej aktualizacji. Te aktualizacje poprawiają bezpieczeństwo, naprawiają wszelkie błędy i dodają więcej funkcji do urządzenia.Jeśli chcesz zaktualizować swoje urządzenie z Androidem, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule podajCzytaj więcej »

Jak wysyłać SMS-y grupowe za pomocą Androida

Wiadomości tekstowe to preferowana przez wiele osób metoda utrzymywania kontaktu. Szybkie, niezawodne i proste wiadomości SMS już dawno zyskały popularność i nadal są szeroko stosowanym formatem komunikacji. Czasami jednak chcesz powiadomić wiele osób o tym samym. Ciągłe wysyłanie tej samej wiadomości do przyjaciół/rodziny/współpracowników nie jest najbardziej efektywnym czasowo sposobem. Na szczęście Czytaj więcej »

Jak wyjść z pełnego ekranu w AnyDesk?

Używając AnyDesk do zdalnego dostępu do urządzenia, tryb pełnoekranowy może pomóc Ci skoncentrować się wyłącznie na określonych zadaniach. Jednak środowisko pełnoekranowe ma swoją cenę: nie możesz wchodzić w interakcję z systemem lokalnym. Na przykład nie możesz uruchamiać lokalnych aplikacji, a nawet monitorować tych, które już działają.Na szczęście możesz wyjśćCzytaj więcej »

Recenzja Apple iMac 21 cali (koniec 2015 r.): Mały komputer z DUŻĄ ILOŚCIĄ pikseli

899 £ Cena w trakcie recenzji Tak więc 27-calowy iMac jest za duży, nie chcesz MacBooka, a Mac mini nie pasuje do miejsca. 21,5-calowy iMac może być tym, czego szukałeś. Podążając za znacznie większymi śladami swojego królewskiego kuzyna, mały iMac z rodziny ulepszył swoją grę dzięki zaktualizowanym procesorom i opcjonalnemu wyświetlaczowi Retina 4K.Recenzja Apple 21Czytaj więcej »

Sony Xperia Z5 kontra iPhone 6s: Który telefon jest lepszy?

Zobacz powiązane iPhone 6s vs Samsung Galaxy S6: walka flagowców Samsung Galaxy S6 vs LG G4: Czy któryś z telefonów warto kupić w 2016 roku? iPhone 6s i Sony Xperia Z5 to dwa najlepsze telefony, jakie pojawiły się w zeszłym roku, ale który z nich wybrać?Tutaj dzielimy każdy telefon na poszczególne sekcje – wyświetlacz, aparat, baterię i cenę – a następnie zestawiamy dwa telefony ze sobą, aby uzyskać jasny obraz, który z nich jest w rzeczywistości najlepszy w każdym dziale.iPhone 6s kontra SonCzytaj więcej »

Wskazówki i porady dotyczące iPhone'a 6s: 11 hacków na smartfon Apple

iPhone 7 może przyciągać nagłówki, ale iPhone 6s firmy Apple pozostaje fantastycznym telefonem – wnosząc na imprezę więcej niż jakakolwiek poprzednia aktualizacja „S”, którą widzieliśmy. Jeśli zdecydowałeś się skorzystać z obniżki ceny iPhone'a 6s, a może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o wysokiej klasy słuchawce, będziesz chciał wiedzieć o tej garstce funkcji.Sercem iPhone'a 6s są 3D TCzytaj więcej »

Jak zrobić zrzut ekranu na komputerze Mac: Przechwyć swój ekran na MacBooku lub komputerze Apple Desktop

Jeśli używasz komputera Apple do transakcji, dostaw lub spraw finansowych, robienie zrzutów ekranu to ważna umiejętność, której należy się nauczyć. Umiejętność robienia zrzutów ekranu na komputerze Mac przydaje się zarówno w miejscu pracy, jak i na co dzień, niezależnie od tego, czy chodzi o przechowywanie dowodów formularzy i danych, jeśli masz podejrzane połączenie internetowe, czy tylko o osłonę pleców. W przeciwieństwie Czytaj więcej »

Co zrobić, jeśli Twoje urządzenie z Androidem nie pobiera lub nie instaluje aplikacji

Smartfony i tablety są bardzo sprawnymi urządzeniami, ale bez aplikacji i oprogramowania, które sprawią, że będą działać, są to w większości drogie przyciski do papieru. Aplikacje są tym, co nas interesuje naszymi urządzeniami. Oprócz podstawowego narzędzia do komunikacji oferowanego przez telefon, to setki aplikacji, z którymi możemy się bawić, utrzymują nas w napięciu. Co więc możesz zroCzytaj więcej »