KATEGORIA: ARCHIWUM: Komputery stacjonarne i mobilne

Apple MacBook (2016) kontra Microsoft Surface Pro 4: pojedynek o wadze poniżej 1 kg

Jeśli masz około 1000 funtów wypalających dziurę w kieszeni i chcesz ultralekkiego, przenośnego urządzenia, nie powinieneś się dziwić, że jesteś sparaliżowany niezdecydowaniem. Wiem, że byłbym. Jednak w tej cenie można śmiało powiedzieć, że Apple MacBook i Microsoft Surface Pro 4 są tak dobre, jak to tylko możliwe.Jeśli masz problem z Czytaj więcej »

Czy iPhone XL Apple jest tajną bronią na 2018 rok?

Czy kiedykolwiek spojrzałeś na iPhone'a X i pomyślałeś, że „ten ekran po prostu nie jest wystarczająco duży?” Wyświetlacz iPhone’a X od krawędzi do krawędzi ma już 5,8 cala, ale pogłoski o iPhone’ie XL w 2018 roku sugerują, że nadchodzi coś większego.iPhone X ma już dodatkowe 0,3 cala w porównaniu z już masywnym iPhonem 8 Plus o przekątnej 5,5 cala. Jeśli jednak ten dodatkowy Czytaj więcej »

Jak odblokować iPhone'a 5, 6, 6s i 7: Oto jak sprawić, by zablokowany iPhone zaakceptował dowolnego Sima

Zadowolony ze swojego iPhone'a, ale uważasz, że płacisz za dużo za dane i SMS-y? Szczerze mówiąc, wszyscy tam byliśmy. Czasami zamiana operatorów komórkowych jest dobrym pomysłem, ale może wystąpić niewielki problem: jeśli Twój iPhone jest zablokowany w określonej sieci, musi zostać odblokowany, zanim zaakceptuje kartę SIM innego operatora.Jeśli brzmi toCzytaj więcej »

Recenzja iPhone'a 8: Podstępne środkowe dziecko z rodziny iPhone'ów trafia dziś do sprzedaży w kolorze PRODUCT (RED)

Obraz 1 z 7 699 £ Cena w trakcie recenzji Aktualizacja: to oficjalne. Apple jest o krok od wprowadzenia na rynek telefonów iPhone 8 i iPhone 8 Plus w charytatywnym kolorze (PRODUCT)RED. iPhone 8 i iPhone 8 Plus (PRODUCT)RED Special Edition będą dostępne w modelach 64 GB i 256 GB bezpośrednio od Apple za 699 GBP. SpeCzytaj więcej »

Jak włączyć wielozadaniowość w iOS 9

Zobacz powiązane funkcje 8 killer iOS 9, których POTRZEBUJESZ Jak zmienić klawiaturę w iOS 9: dostosuj klawiaturę iPhone'a 6s Firma Apple wydała poważną aktualizację swoich platform iPhone i iPad, iOS 9. iOS 9 to nie tylko kilka zmian estetycznych i zgrabnych drobnych dodatków, iOS 9 umożliwia korzystanie z funkcji wielozadaniowości dla tych, którzy mają sprzęt, który Apple uważa za zdolny.Jeśli więc maCzytaj więcej »

Jak naprawić niemożność zweryfikowania błędu aktualizacji iOS?

Aktualizacje iOS wypuszczają najbardziej zaawansowaną wersję systemu operacyjnego Apple, ale wydaje się, że mają więcej niż sprawiedliwy udział w problemach. Podczas gdy wiele osób miało przede wszystkim problemy z aktualizacją, a niektórzy doświadczają zbyt znanego błędu „Nie można zweryfikować aktualizacji systemu iOS”, osoby korzystające z nowego systemu iOS również przekonały się, że ich żywotność baterii wyczerpuje się znacznie szybciej. Chociaż ten ostatni nie ma jeCzytaj więcej »

Porównanie ekranów iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Postaw iPhone'a 6 i iPhone'a 6 Plus w śmiertelnej bitwie, a największym wyróżnikiem między nimi są ich ekrany: to tutaj dwa smartfony Apple różnią się najbardziej, nie tylko rozmiarem, ale także liczbą pikseli i gęstością.Ekran iPhone'a 6 jest mniejszy z dwóch urządzeń, mierząc w dość skromnie brzmiącym 4,7 cala; jest to zaledwie 0,8 cala mniejszy niż 5,5-calowy wyświetlacz iPhone'a 6 Plus w stylu phablet. To może nie wydawać Czytaj więcej »

Jak zmienić klawiaturę w iOS 9: dostosuj klawiaturę iPhone'a 6s

Obraz 1 z 6Apple powoli pozwala swoim użytkownikom dostosowywać ustawienia wejściowe swoich iPhone'ów i iPadów, wyraźnie wierząc, że do tej pory potrzebna była własna klawiatura. Zobacz też: jaki jest najlepszy smartfon 2014 roku?Jego główny rywal dla systemów operacyjnych, Android, umożliwił użytkownikom pobieranie i zmianę klawiatur od samego początku, a producenci telefonów, tacy jak LG, wykorzystują projekt klawiatury ekranowej jako główny punkt sprzedaży urządzeń.Jednak wraz z pojawiCzytaj więcej »

Apple iOS vs Android vs Windows 8 – jaki jest najlepszy kompaktowy system operacyjny tabletu?

Obraz 1 z 4To nieunikniona prawda, że ​​większość z nas skupia się na sprzęcie, gdy chcemy kupić nowy tablet. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, atrakcyjny wygląd i szybki rdzeń sprzętowy zdominowały nasze myśli na długo przed uruchomieniem oprogramowania na urządzeniu.W dużej mierze wynika to z tego, że większość z nas to proste bestie: widzimy urządzenie w sklepie, bawimy się nim, rozmawiamy ze sprzedawcą i zakochujemy się (w tablecie, a nie w sklepie). asystent podłogi).Zalecamy jCzytaj więcej »

Konfrontacja z trackerem fitness: Apple Watch kontra Microsoft Band 2 kontra Fitbit Surge

Urządzenia do noszenia przekształciły się z niszowych produktów dla osób mających obsesję na punkcie fitnessu w przedmioty codziennego użytku w ciągu zaledwie kilku lat – fakt, który nie umknął uwadze wielkich marek technologicznych. Tutaj zestawiamy trzy produkty, które łączą śledzenie kondycji i „inteligentną” technologię, Apple Watch, Microsoft Band 2 i Fitbit Surge, aby dowiedzieć się, który jest najlepszy.Apple Watch vs MicrosoftCzytaj więcej »

Oferty na iPhone'a 8 i iPhone'a 8 Plus w Wielkiej Brytanii: Skąd wziąć modele z edycji specjalnej PRODUCT (RED)

Obraz 1 z 27iPhone 8 i iPhone 8 Plus trafiły do ​​sprzedaży we wrześniu, więc od ich premiery minęło już kilka dobrych miesięcy. Oznacza to, że zaczynamy dostrzegać znaczne spadki cen na genialnych taryfach iPhone 8 i 8 Plus u niektórych z najlepszych dostawców sieci. Nadal jesteśmy na wczesnym etapie cyklu odświeżania, więc nie musisz się martwić, że w najbliższym czasie pojawi się nowy model. Niedawno Apple wypuściCzytaj więcej »

Jak pobierać zdjęcia z iCloud

iCloud to jeden z największych wynalazków tego stulecia. Wszystkie Twoje najcenniejsze wspomnienia, kontakty, dokumenty, zdjęcia i filmy są bezpiecznie przechowywane na serwerach Apple, do których masz dostęp w dowolnym momencie. Dostępne dla wszystkich użytkowników Apple, jedno częste pytanie to: „Jak mogę odzyskać moje zdjęcia?” Nie, nie sCzytaj więcej »

Recenzja iPhone'a 6: może być stary, ale wciąż jest fajnym telefonem

Obraz 1 z 17 539 £ Cena podczas recenzji Generacja iPhone’a 6 może mieć ponad pięć lat, ale nawet po tym, jak się zestarzała, jest kilka powodów, dla których wciąż jest świetnym telefonem. W chwili pisania tego tekstu najnowszym dostępnym iPhonem jest iPhone 12. Oznacza to, że iPhone 6 ma kilka generacji, ale oznacza to również, że można kupić starsze modele znacznie taniej niż kiedyś. Urządzenie jest dCzytaj więcej »

Tinder Gold pozwala płacić, aby zobaczyć, kto Cię lubi, oto jak wypada w porównaniu z Tinder Plus w Wielkiej Brytanii

Ogłoszony pod koniec sierpnia zeszłego roku, Tinder Gold pokazuje ci, kto przesunął się prosto na twój profil, zanim jeszcze zobaczyłeś go na liście potencjalnych dopasowań za 7,49 GBP miesięcznie. Wcześniej oboje musieliście potajemnie przesunąć palcem w prawo, zanim doszłoby do dopasowania i mogliby zacząć komunikować się ze sobą. Użytkownicy z WielkCzytaj więcej »

Dziś globalna premiera iPhone’a Xs i Xs Max: kiedy iPhone Xs będzie dostępny w Wielkiej Brytanii?

Apple iPhone Xs i Xs Max są prawdziwe – i to dzisiaj dzień premiery. Telefony Apple zostały zamówione w przedsprzedaży w wielu sklepach internetowych, w tym Vodafone, EE, O2 i wielu innych, a urządzenia są dostarczane już dziś.Australia i Nowa Zelandia były jednymi z pierwszych krajów, w których telefony administrowane były klientom ze względu na strefy czasowe. Napływają raCzytaj więcej »

Recenzja iPhone’a X: Drogi iPhone X firmy Apple to wciąż piękna rzecz

Obraz 1 z 16 Cena 999 GBP podczas sprawdzania IPhone X – wymawiany iPhone „Ten” – jest drogim flagowym telefonem opracowanym przez Apple z okazji dziesiątej rocznicy oryginalnego iPhone’a i jest zaskakująco podobny do Samsunga Galaxy S8. Jednak określenie iPhone’a X jako niewiele więcej niż tylko spojrzenie na to, co Samsung robi w przestrzeni smartfonów, jest trochę niesprawiedliwe. Apple może nie wyCzytaj więcej »

Recenzja Apple iPhone 8 Plus: Szybki, ale daleki od inspiracji

Obraz 1 z 25 799 £ Cena w trakcie recenzji Aktualizacja: Apple niedawno odświeżył gamę iPhone’ów 8 z ograniczoną liczbą Telefony iPhone 8 i iPhone 8 Plus (PRODUCT)RED Special Edition.Możesz kupić słuchawki w wersjach 64 GB i 256 GB bezpośrednio od Apple za 699 GBP. Możesz dodatkowo kupić iPhone’a 8 (PRODUCT)RED Special Edition z 16 GB danych w cenie 4 GB w abonamencie Vodafone Red Extra 16 GB. Więcej informacCzytaj więcej »

Jak otworzyć dokument Word na Androidzie

Microsoft Office jest niemal wszechobecny w świecie biznesu i edukacji. Podczas gdy podobne aplikacje, takie jak Dokumenty Google i Apple Pages, dały Microsoftowi szansę na swoje pieniądze, można śmiało powiedzieć, że Word nadal jest liderem w zakresie funkcji i użyteczności.Wadą tego jest oczywiście to, że niektóre dokumenty programu Word są trudno dostępne w zależności od systemu operacyjnego. Jeśli próbujCzytaj więcej »

iPhone 7 vs iPhone 6s: Czy powinieneś uaktualnić do najnowszego telefonu Apple?

Jeśli masz iPhone'a 6s, prawdopodobnie już patrzysz na iPhone'a 7 z zainteresowaniem – i dlaczego nie? Jest to z pewnością jeden z najlepiej wyglądających telefonów na rynku i chociaż wygląda podobnie do 6s, zawiera szereg ulepszeń pod spodem. Więc co jest takiego dobrego w iPhone 7, a jeśli masz iPhone'a 6s, czy nadal warto go aktualizować? Tutaj przeproCzytaj więcej »

Jak usunąć swoje konto Uber na dobre?

Uber to doskonała usługa dostępna dla większości osób na zaludnionych obszarach. Podobnie jak w przypadku taksówki, możesz użyć aplikacji, aby ktoś przyszedł i odebrał Cię i zabrał do wybranej lokalizacji. Po założeniu konta możesz szybko zamówić przejazd, zapisać często odwiedzane miejsca, a nawet ustawić konkretną lokalizację na mapie.Ale co się dzieje, gdyCzytaj więcej »

Jak stosować formuły do ​​całych kolumn w Arkuszach Google

Korzystając z oprogramowania do arkuszy kalkulacyjnych, takiego jak Arkusze Google, zaawansowani użytkownicy często muszą zastosować formułę (lub funkcję) do całej kolumny tabeli. Na przykład możesz chcieć zsumować wartości z dwóch kolumn i 10 wierszy w trzeciej kolumnie tabeli.Najprostszym sposobem na to jest dodanie funkcji SUMA do 10 komórek w kolumnie docelowej. Jednak ręczneCzytaj więcej »

Recenzja Asusa P5Q

89 £ Cena w recenzji P5Q to niepozorna płyta o skromnej nazwie, ale w rzeczywistości jest to jedna z najlepiej określonych płyt w tej grupie.Przykład: tam, gdzie większość płyt oferuje cztery lub sześć portów SATA, w zależności od mostka południowego, Asus dodał kontroler Silicon Image, co daje aż osiem portów SATA i wybór czterech trybów RAID. A w przypadku dCzytaj więcej »

Recenzja Asus P5Q PRO Turbo

106 £ Cena w recenzji P5Q Pro Turbo to najnowsza płyta główna Asusa Socket 775 – chociaż nie różni się zbytnio od oryginału Asusa P5Q, który zdobył pięć gwiazdek w naszych ostatnich laboratoriach dotyczących płyt głównych.Ale, jak zapewne zgadłeś, ten jest skierowany do rynku entuzjastów i zawiera kilka nowych sztuczek, które pomogą maniakom prędkości osiągnąć maksymalną wydajność. Pierwsza to obsługa mocnCzytaj więcej »

10 najlepszych aplikacji dla systemu Windows 10 w 2018 roku: aplikacje do pracy, rozrywki i kreatywności

Mówiliśmy to już wcześniej i powiemy to jeszcze raz: Windows 10 to najbardziej fantastyczny system operacyjny, jaki Microsoft stworzył od dłuższego czasu – nawet pomimo niektórych ogromnych problemów, które spowodowały jego kolejne aktualizacje. Zobacz powiązane 16 sposobów na przyspieszenie systemu Windows 10: Przyspiesz system operacyjny firmy Microsoft Jak uzyskać pomoc w systemie Windows 10: Pomoc online firmy Microsoft może rozwiązać Twoje problemy 16 NIEZBĘDNYCH wskazówek i porad dotyczących systemu Windows 10, które pomogą Ci w pełni wykorzystać nowy sysCzytaj więcej »

Recenzja Asusa P8P67-M Pro

Obraz 1 z 2 94 £ Cena podczas recenzji Liczba płyt głównych obsługujących procesory Sandy Bridge rośnie, ale Asus P8P67-M Pro to pierwszy, który widzieliśmy, aby wybrać bardziej restrykcyjne wymiary microATX. Co zaskakujące, niewiele poświęcono pod względem funkcji.Mała płyta w jakiś sposób mieści się w trzech gniazdach PCI Express x16 – dwa będą działać przy 8x, a trzeci przy 4x – ale jest tylko miejsce na pojedynczy slot PCI Express x1; brak PCI. Ma siedem portów SCzytaj więcej »

Recenzja Asus P5Q Deluxe z chipsetem Intel P45

120 £ Cena w recenzji Intel nawet nie ogłosił jeszcze oficjalnie swojego nowego chipsetu P45, ale tajwański producent Asus już rozpoczął sprzedaż swojej pierwszej gamy płyt głównych P45. Przyjrzeliśmy się P5Q Deluxe, choć istnieją tańsze i droższe opcje.Jak sama nazwa wskazuje, P45 jest kontynuacją chipsetu P35 – i to pomniejszym. Istotną różnCzytaj więcej »

Recenzja Asus Republic of Gamers G750JW

Obraz 1 z 5 1200 £ Cena podczas przeglądu Opisanie G750JW Asusa jako laptopa jest trochę trudne; Ważący prawie 4 kg i mierzący 50 mm grubości, jest to bardziej komputer stacjonarny zasilany bateryjnie niż coś, co odważysz się położyć na kolanach. Jako supermocny zamiennik komputera stacjonarnego, G750JW ma dokładnie to, czego potrzeba: z czterordzeniowym procesorem Intel Haswell i chipsetem graficznym Nvidia GeForce 7, został zaprojektowany tak, aby przetrwać najbardziej epickie sesje w grach.Trudno byłoby poCzytaj więcej »

Recenzja Asusa X552CL

Obraz 1 z 5 450 £ Cena podczas przeglądu AKTUALIZACJA 27.03.2015: Akcje Asusa X552CL zostały w końcu wyprzedane. Jeśli znajdziesz taki, który pasuje do piosenki, pozostaje to solidny, niedrogi laptop, ale nie martw się, jeśli nie możesz znaleźć żadnego w sprzedaży – nasza lista najlepszych laptopów 2015 roku Cię obejmuje.Asus wie, jak Czytaj więcej »

Recenzja ATI Radeon HD 4350

35 £ Cena w recenzji Radeon HD 4350 to najskromniejsza karta w ofercie ATI. Przy cenie zaledwie 30 GBP bez podatku VAT jest skierowany bezpośrednio do konstruktorów budżetowych komputerów, którzy potrzebują podstawowych funkcji multimedialnych.Podobnie jak w przypadku HD 4550, ATI zawiera kilka funkcji, które sprawiają, że jest to idealna karta multimedialna. NaszCzytaj więcej »

Recenzja ATI Radeon HD 4870 X2

368 £ Cena podczas recenzji Najdroższą kartą w ofercie ATI – i najdroższą kartą w całych laboratoriach – jest gigantyczny Radeon HD 4870 X2. To para procesorów graficznych HD 4870 upchana na jednej płytce drukowanej.Lista specyfikacji jest dość imponująca: taktowanie rdzenia 750 MHz, 1600 procesorów strumieniowych i 956 milionów tranzystorów dla każdego z dwóch procesorów graficznych. Możesz także wyCzytaj więcej »

Recenzja ATI Radeon HD 4650

56 £ Cena w recenzji ATI Radeon HD 4650 jest niezwykle podobny, przynajmniej na papierze, do HD 4670. Oba mają 320 procesorów strumieniowych i 514 milionów tranzystorów. Możesz wybierać spośród pamięci DDR2, DDR3 lub GDDR3 – chociaż jest taktowana na tej karcie z częstotliwością 500 MHz, w przeciwieństwie do 900 MHz lub 1000 MHz na HD 4670.Główna Czytaj więcej »

Recenzja ATI Radeon HD 5450

Obraz 1 z 2 41 £ Cena w recenzji ATI zaczęło wypuszczać swoją najnowszą gamę kart graficznych we wrześniu wraz z Radeonem HD 5870, ale upłynęło do lutego, aby oferta osiągnęła prawdziwy koniec budżetu. HD 5450 może i jest najsłabszą kartą z serii HD 5000 na papierze, ale nadal wygląda jak smakowity procesor graficzny do multimediów.Na przykład jego płCzytaj więcej »

Recenzja ATI Radeon HD 4550

46 £ Cena w recenzji HD 4550 to skromniejsza sprawa niż większość produktów ATI – jest mała, dyskretna i wprost skierowana do tych, którzy chcą małej, dyskretnej karty do komputera kina domowego (HTPC).W związku z tym firma ATI wprowadziła kilka funkcji, które powinny zainteresować HD 4550 fanów mediów. Karta jest Czytaj więcej »

Recenzja ATI Radeon HD 4870

184 £ Cena w recenzji Dzięki 800 procesorom strumieniowym i nawet 1 GB pamięci GDDR5 jest jasne, że Radeon HD 4870 firmy ATI to biznes. Jest to flagowy produkt z serii 4000 — zanim zostaną uwzględnione produkty z dwoma procesorami graficznymi X2 — i jako taki zapewnia zestaw niesamowitych wyników testów porównawczych i specyfikacji, które robią wrażenie.OpróczCzytaj więcej »

Recenzja ATI Radeon HD 4850

115 £ Cena w recenzji HD 4850 to środkowy układ z serii układów GPU HD 4800. Jest to gama, która robiła na nas wrażenie w przeszłości: podczas gdy części HD 4600 są zbyt słabe, aby być poważnymi popychaczami pikseli, a części X2 są zbyt drogie dla wszystkich poza najbardziej zatwardziałymi graczami, HD 4800 trafiły w idealny punkt wydajności i ceny.Podczas gdy HD 4850Czytaj więcej »

28 najlepszych porad i wskazówek WhatsApp: wysyłaj swoją lokalizację, cytuj, edytuj obrazy i nie tylko

WhatsApp to jedna z najpopularniejszych usług przesyłania wiadomości na świecie, zarówno ze względu na łatwość obsługi, jak i ścisłe bezpieczeństwo danych użytkowników.Poza prostą funkcją czatu tekstowego, możesz zrobić ocean różnych rzeczy. Jeśli kiedykolwiek chciałeś ośmielić lub pochylić swoje wiadomości, wykonać kopię zapasową ważnych rozmów i plików lub podzielić się tymczasowymi historiami, pozostając w strefie komfortu aplikacji do przesyłania wiadomości, WhatsApp jest dla Ciebie.Ponieważ aplikacja jest stale aktuCzytaj więcej »

Recenzja ATI Radeon HD 4670

67 £ Cena w recenzji Podczas gdy znakomita seria kart HD 4800 firmy ATi jest w stanie obsługiwać nowoczesne gry, procesory graficzne HD 4600 to inny kociołek rybny: nie są tak biegłe w obsłudze wymagających tytułów, najlepiej sprawdzą się tym, którzy nie potrzebują dużej ilości moc w grach.HD 4670 jest Czytaj więcej »

Recenzja Asus VivoBook S200E

Obraz 1 z 7 450 £ Cena podczas przeglądu Koncepcja Intela Ultrabook widziała wszelkiego rodzaju wspaniałe, smukłe i lekkie laptopy przebijające się przez biuro PC Pro, ale jedna rzecz, której nigdy nie były, jest tania. Teraz Asus próbuje naprawić ten błąd za pomocą VivoBook S200E, niewielkiego, kompaktowego laptopa z procesorem Core i3 wraz z systemem Windows 8 i ekranem dotykowym o przekątnej 11,6 cala. Ponieważ ViCzytaj więcej »

Jak automatycznie wykonać kopię zapasową dysku twardego na Dysku Google?

To, co mamy na naszych urządzeniach, jest dla nas bardzo ważne, a jest to szczególnie ważne teraz, gdy przechowujemy wszystko, od obrazów i filmów po pliki robocze, a nawet hasła na naszych dyskach twardych. Awarie dysku twardego, uszkodzenia i błędy dysku mogą się zdarzyć nieoczekiwanie i ważne jest, aby przygotować się na okresowe lub częste tworzenie kopii zapasowych. Jedną z najbCzytaj więcej »

Utrzymanie AT&T – jak uzyskać dobrą ofertę

Czy kiedykolwiek słyszałeś o „wydziale retencji”? Dział „utrzymania klienta” jest częścią organizacji obsługi klienta w większości firm skierowanych do konsumentów, która jest odpowiedzialna za przekonywanie ludzi do pozostania w firmie. Celem utrzymania klienta jest zwiększenie lojalności klienta i zmniejszenie rezygnacji. Większość firm, kt&Czytaj więcej »

Jak dołączyć wiadomość e-mail do tekstu

Jeśli masz firmę lub jesteś jej częścią, nie tylko kontaktujesz się z partnerami za pomocą wiadomości tekstowych lub połączeń głosowych. E-maile są również ważnym czynnikiem w komunikacji między biznesem a ich klientami.Czasami jest wiadomość e-mail, którą musisz przekazać jednemu ze swoich klientów lub współpracowników, a możesz to zrobić tylko za pomocą wiadomości tekstowej. Możesz spróbować wpiCzytaj więcej »

Jak automatycznie UDW siebie w Outlooku?

BCCing jest bardzo przydatny do śledzenia wiadomości e-mail. Jeśli wolisz mieć wiadomość e-mail, którą wysłałeś w swojej skrzynce odbiorczej, zwykle w celu śledzenia ich, dodanie własnego adresu e-mail jako BCC jest właściwym wyborem. Jednak ludzie często przeoczają to podczas wysyłania ważnego e-maila, co prowadzi do tego, że zapominają o dalszych działaniach. Może to łatwo prowadCzytaj więcej »

Recenzja McIntosh MB50: Rozpieść uszy słodką, słodką muzyką

Obraz 1 z 10 3000 £ Cena podczas przeglądu Zwrot „zmniejszające się zwroty” jest często słyszany w kręgach high-endowego audio. Teoria głosi, że chociaż do pewnego stopnia warto inwestować w przyzwoite komponenty hi-fi, im więcej wydajesz, tym mniejsze stają się ulepszenia, a gdy osiągniesz pewien poziom, równie dobrze możesz wyrzucić pieniądze.Możesz oczekiwać, że Czytaj więcej »

Jak automatycznie pobierać obrazy w Outlooku

Jeśli używasz Outlooka do sprawdzania wiadomości e-mail, wiesz, że musisz ręcznie pobrać każdy obraz. Program Outlook nie pobierze automatycznie zdjęć z wiadomości e-mail, więc musisz kliknąć miejsce, w którym jest napisane „Kliknij tutaj, aby pobrać zdjęcia. Aby zwiększyć prywatność, program Outlook uniemożliwił automatyczne pobieranie niektórych obrazów w tej wiadomości”.Fajnie, że twórcy OutCzytaj więcej »

Jak automatycznie zabijać aplikacje działające w tle na Androida?

Żyjemy w świecie ciągłych problemów z baterią telefonu. Smartfony są tak szeroko stosowane, że ich baterie po prostu nie nadążają. Dzięki temu technologia akumulatorów stale się rozwija. Jednak rzeczy nie są idealne, nawet w przypadku telefonów z potężnymi bateriami. Jednym z głównych winowajców, których należy szukać, są aplikacje działające w tle.Telefony z Androidem Czytaj więcej »

Jak automatycznie tworzyć kopie zapasowe zdjęć na Dysku Google

Obraz jest wart tysiąca słów, a przynajmniej tak mówi przysłowie. Coś tak cennego powinno być bezpieczne. Na wszelki wypadek dobrym pomysłem może być skonfigurowanie urządzenia mobilnego do tworzenia kopii zapasowych wszystkich zdjęć i filmów w innej lokalizacji. Nie zrozum mnie źle, w dzisiejszych czasach telefony komórkowe mają znaczną ilość miejsca na przechowywanie danych. Wystarczy, że zCzytaj więcej »

Jak automatycznie przekazywać wiadomość e-mail w programie Outlook

Automatyczne przekazywanie to przydatne narzędzie, dzięki któremu nigdy nie przegapisz żadnej wiadomości e-mail, gdziekolwiek jesteś. Przekazywanie jest zazwyczaj ustawiane przez regułę skonfigurowaną w głównym adresie e-mail, która informuje serwer poczty e-mail lub klienta poczty e-mail (takiego jak Outlook) o automatycznym przekazywaniu tej wiadomości na inny adres. PrzekazywCzytaj więcej »

Jak automatycznie usunąć z Docka w systemie MacOS

Istnieje wiele aplikacji innych firm, które mogą emulować stację dokującą na ekranie. Na Macu nie musisz pobierać takiego oprogramowania, ponieważ ma on własny Dock. Jest bardzo przydatny i możesz z nim zrobić wiele przydatnych i fajnych rzeczy.Jeśli korzystasz z wielu programów lub aplikacji, z czasem zauważysz, że Twój Dock staje się coraz bardziej zagracony. Nie tylko truCzytaj więcej »

Jak automatycznie otwierać pliki do pobrania w Chrome

W Chrome dość łatwo jest stracić niektóre pliki do pobrania, zwłaszcza jeśli pobrałeś więcej plików niż jeden.Jednak Google Chrome pomyślał o tym problemie i zawiera funkcję, której można łatwo użyć do automatycznego otwarcia pliku, gdy tylko zakończą pobieranie.Dzięki tej funkcji nie musisz się martwić o marnowanie czasu na ręczne przeszukiwanie listy pobrań. Chociaż jest dość łatwyCzytaj więcej »

Jak automatycznie odtwarzać dźwięk w programie PowerPoint

Muzyka czyni wszystko lepszym, a prezentacje PowerPoint – oczywiście w zależności od okazji i celu – nie są wyjątkiem.Jeśli wcześniej korzystałeś z programu PowerPoint, prawdopodobnie już wiesz, że możesz wstawiać do prezentacji utwory, efekty dźwiękowe i inne pliki audio. Ale czy wiesz, że możesz zaprogramować ten dźwięk, aby odtwarzał się automatycznie, zamiast uruchamiać go ręcznie?W zależności od preferencji Czytaj więcej »

Jak automatycznie odpowiadać na SMS-y na iPhonie

Jeśli prowadzisz samochód i nie chcesz, aby ludzie myśleli, że ignorujesz swoje SMS-y, możesz rozważyć skonfigurowanie funkcji automatycznej odpowiedzi na swoim iPhonie. Ta funkcja umożliwia odpowiadanie na SMS-y bez narażania siebie lub innych, wysyłając SMS-y podczas jazdy.W tym artykule pokażemy, jak skonfigurować automatyczną odpowiedź podczas jazdy i powiązanych funkcji, takich jak wyłączanie alertów tekstowych podczas jazdy.Jak skonfigurowaćCzytaj więcej »

Jak automatycznie odtwarzać wideo w Prezentacjach Google

Gdy dojdziesz do slajdu z osadzonym filmem w Prezentacjach Google, czasami rozpoczęcie pracy zajmie Ci kilka dodatkowych sekund. Przesunięcie kursora do miniatury filmu w celu naciśnięcia przycisku odtwarzania może być frustrujące i zabierać cenny czas.Na szczęście Prezentacje Google mają wygodną opcję, która umożliwia automatyczne odtwarzanie filmów po dotarciu do slajdu, na którym się znajdują. Wystarczy kilkaCzytaj więcej »

Recenzja Optymalizatora SG TCP

Jeśli chodzi o optymalizację połączenia szerokopasmowego, możesz pomyśleć, że niewiele możesz zrobić, a jeśli używasz Vista, masz rację. W przeciwieństwie do stosu XP, który miał problemy z uzyskaniem tak drobnych szczegółów, jak prawidłowe ustawienia okna odbioru, Vista potrafi dynamicznie dostosować ustawienia TCP do optymalnego efektuTen sam efekt można osiągnąć w XP, ale biegając Optymalizator TCP SG możliwe jest automatyczne określenie optymalnych ustawień dla takiej ciemnej magii sieci, jak wartości MaxMTU i RWIN plus inne parametry rejestru TCP/IP.Ta bezpłatna, samodzielna Czytaj więcej »

Jak automatycznie odtwarzać wideo w programie PowerPoint

PowerPoint przebył długą drogę od swoich skromnych początków w 1987 roku jako narzędzie do tworzenia folii do rzutników. Szacuje się, że obecnie ponad 90% osób korzystających z komputera do tworzenia prezentacji korzysta z programu PowerPoint.Przy tak dużym popycie i nudnych prezentacjach, które są dość dużym faux pas, dobrym pomysłem jest poznanie wszystkich narzędzi i sztuczek, dzięki którym Twój pokaz slajdów będzie się wyróżniał. Jakiś tekst nadlatujCzytaj więcej »

Jak zablokować kogoś na Badoo

Jeśli nie słyszałeś wcześniej o Badoo, zdecydowanie powinieneś to sprawdzić. Jest to najczęściej używana aplikacja randkowa, jaką kiedykolwiek stworzono. Tinder może być bardziej popularny w Ameryce, ale Badoo jest znacznie bardziej popularny w innych krajach, takich jak Brazylia, Hiszpania, Meksyk, Francja i Włochy.Ale biorąc podCzytaj więcej »

Jak automatycznie nagrywać wszystkie połączenia na Androidzie

Wszyscy tam byliśmy: rozmawiasz przez telefon z pracownikiem obsługi klienta, który był niewiarygodnie niegrzeczny, albo umówiłeś się na wizytę u lekarza i już zapomniałeś o godzinie i dacie następnej wizyty. Być może zatrudniasz dla swojej małej firmy, przeprowadzasz rozmowy telefoniczne przez telefon i chcesz móc wrócić do dyskusji w późniejszym terminie. Bez względu na Czytaj więcej »

Jak automatycznie przenosić wiadomości e-mail do folderu w programie Outlook

Chociaż obecnie dostępnych jest wiele różnych klientów poczty e-mail, Outlook jest nadal jedną z bardziej popularnych opcji. Jest niezawodny i przejrzysty oraz kompatybilny z większością adresów e-mail. Ale czasami trudno jest śledzić wszystkie wiadomości. Jest to szczególnie ważne, jeśli zdecydujesz się używać programu Outlook do uzyskiwania dostępu do wszystkich kont e-mail.Z biegiem czasu Czytaj więcej »

Dlaczego ikona baterii jest wyszarzona w systemie Windows 10?

Jeśli korzystasz z laptopa, ikona baterii jest niezbędnym narzędziem. Pomaga monitorować poziom naładowania baterii i kontrolować zużycie energii. Jednak ikona może czasami zmienić kolor na szary i stać się nieaktywna.Może się to zdarzyć z różnych powodów. Na szczęście jest kilka rzeczy, które możesz zrobić przed zabraniem laptopa do warsztatu.Uruchom ponownie koCzytaj więcej »

Jak wykonać kopię zapasową Samsung Galaxy S7

W dzisiejszych czasach nasze telefony zawierają w zasadzie całe nasze życie w jednym wygodnym pakiecie mobilnym. Zdjęcia z wakacji, śledzenie lokalizacji, bilety do kina, karty debetowe i kredytowe, wiadomości od bliskich – wszystko w naszym życiu zostało zredukowane do jednej długiej płyty z metalu i szkła, którą nosimy ze sobą wszędzie. Kiedy się nad tCzytaj więcej »

Recenzja Lenovo B50-30

170 £ Cena podczas recenzji Podczas gdy większość budżetowych laptopów poniżej 200 funtów ma ekrany o przekątnej 11,6 cala, Lenovo zdecydowało się na duży model B50-30, dostarczając nieco oldschoolowy laptop z ekranem o przekątnej 15,6 cala i wbudowaną nagrywarką DVD.Przy 2,32 kg jest znacznie cięższy niż inne modele tutaj; podczas gdy producent zrobił wszystko, co w jego mocy, aby zmniejszyć masę laptopa, B50-30 wciąż jest bestią, którą można nosić.Jakość wykonania rozczaroCzytaj więcej »

5 najlepszych rozszerzeń VPN dla Chrome

Dla wielu VPN jest teraz niezbędny za każdym razem, gdy korzystasz z Internetu. Niezależnie od tego, czy używasz komputera stacjonarnego, laptopa czy telefonu, powinieneś używać VPN, aby ukryć to, co robisz. Nie musisz mieć nic do ukrycia, ale dzięki dostawcom usług internetowych, którzy mogą teraz legalnie zbierać dane o Twoich nawykach przeglądania i sprzedawać je dla zysku, Twoja prywatność nigdy nie była tak cenna.Ponieważ Chrome jeCzytaj więcej »

Najlepsze rozszerzenia Chrome do zmiany adresu IP

Jeśli nie korzystasz z samodzielnej sieci VPN i chcesz zmienić swój adres IP, możesz użyć rozszerzenia przeglądarki. Będziesz potrzebować rozszerzenia proxy lub rozszerzenia VPN, ale oba wykonają zadanie. Jeśli chcesz wyglądać, jakby pochodzisz z innego kraju lub chcesz dodać warstwę anonimowości do przeglądania, to są jedne z najlepszych rozszerzeń Chrome do zmiany adresu IP.Zawsze sugerowałbyCzytaj więcej »

Jak blokować aplikacje na Nintendo Switch

Istnieje wiele powodów, aby blokować aplikacje na Nintendo Switch. Niezależnie od tego, czy chcesz ograniczyć dostęp młodszych użytkowników do treści dla dorosłych, czy po prostu chcesz się upewnić, że na Twojej konsoli nie jest zainstalowane nieodpowiednie oprogramowanie. Co więcej, Switch daje ci kilka sposobów na zrobienie tego, które omówimy poniżej.Kontrola rodzCzytaj więcej »

Jak blokować połączenia z numerów prywatnych na Androidzie

Nie musisz mi mówić, jak irytujące są robocalls lub połączenia marketingowe. Dostajemy je cały czas i bez względu na to, ile call center jest zlikwidowanych, pojawia się więcej, aby bombardować nas bardziej irytującymi telefonami. Jedną z frustracji do dodania do listy jest to, że dzwoniący używają funkcji numeru prywatnego, aby ukryć swój prawdziwy numer telefonu. Możesz jednak blCzytaj więcej »

Jak blokować połączenia z zagranicy

Wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych stało się, co zaskakujące, jednym z mniej używanych sposobów komunikacji przez telefon. Wszechobecność telefonów komórkowych sprawiła, że ​​telefony stacjonarne stały się prawie przestarzałe, a nawet ci, którzy je mają, prawie z nich nie korzystają.Stwarza to sytuację,Czytaj więcej »

Jak zablokować numer na urządzeniu z Androidem

To niekończąca się walka: nie chcesz rozmawiać ze sprzedawcami, inkasentami rachunków czy ciocią Agnes, ale wszyscy chcą rozmawiać z tobą. W czasach wszechobecnych telefonów stacjonarnych można było pozwolić automatycznej sekretarce odebrać połączenie, a następnie po prostu zignorować wiadomości, ale dziś nasze telefony są z nami 24/7. Nie ma ucieczki odCzytaj więcej »

Jak blokować teksty z adresów e-mail

Zalewanie wiadomościami tekstowymi z dziwnych adresów e-mail, z którymi nigdy wcześniej nie wchodziłeś w interakcję, niestety stało się dość powszechne. Oszuści w dużej mierze polegają na wysyłaniu wiadomości tekstowych z adresów e-mail, aby ominąć opłaty operatora komórkowego za wiadomości wychodzące.Na szczęście jest kCzytaj więcej »

Kamera GoPro przymocowana do zdalnie sterowanego helikoptera: najlepsza zabawka dla chłopca

Jak więc przypiąłem kamerę GoPro do zdalnie sterowanego helikoptera? (Odtwarzaj wideo na pełnym ekranie i wybierz opcję 1080p, aby uzyskać najlepszą jakość.)Na ostatnim pokazie National Association of Broadcasters (NAB) w Las Vegas szedłem do ołtarza między dwoma dużymi stoiskami i poczułem, że moje włosy delikatnie szeleszczą od silnego przeciągu z góry. Patrząc w górCzytaj więcej »

Jak utworzyć bootowalny instalator USB macOS High Sierra USB

Podobnie jak jego poprzednicy, użytkownicy mogą uaktualnić do macOS High Sierra za pośrednictwem Mac App Store. Dla większości użytkowników jest to najłatwiejszy i najprostszy sposób na uaktualnienie do najnowszego systemu operacyjnego Mac firmy Apple. Czasami jednak fajnie jest mieć bootowalny instalator macOS High Sierra USB, który pozwala zainstalować High Sierra od podstaw na nowym lub wyczyszczonym dysku, rozwiązywać problemy z instalacją lub oszczędzać czas i przepustowość, jeśli potrzebujesz uaktualnić wiele komputerów Mac.Zła wiadomość jest Czytaj więcej »

Jak rozmyć tło w powiększeniu

Jeśli wolisz zachować prywatność, ukrywając przestrzeń za sobą podczas połączeń Zoom, w twoim najlepszym interesie może być skorzystanie z nowej funkcji rozmycia tła Zoom.W tym artykule dowiesz się, jak rozmyć tło za pomocą różnych systemów operacyjnych. Ponieważ ta funkcja nie jest obecnie dostępna dla urządzeń mobilnych, przeprowadzimy Cię przez obejście, aby uzyskać rozmyty wygląd tła. Ponadto nasze często zadawCzytaj więcej »