KATEGORIA: ARCHIWUM: Komputery stacjonarne i mobilne

Czy drukarki Brother są kompatybilne z komputerami Mac?

Planując zakup drukarki, ważne jest, aby upewnić się, że jest zgodna z komputerem Apple. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz go do użytku domowego, czy biurowego, najnowsze wersje systemu Mac OS z pewnością obsługują szeroką gamę drukarek.Wraz z wieloma innymi producentami drukarek, Mac OS również świetnie współpracuje z urządzeniami Brother. Oczywiście zawszCzytaj więcej »

Jak przeglądać i otwierać foldery i pliki w Google Chrome

Wszyscy wiedzą, że za pomocą przeglądarki Google Chrome można przeglądać strony internetowe. Ale jak każda przeglądarka, możesz jej także używać do przeglądania folderów i plików na urządzeniu lokalnym, tak jak Eksplorator Windows w Windows i Finder w macOS. Chrome ma w pełni funkcjonalny system nawigacji, który umożliwia przeglądanie wszystkich urządzeń pamięci masowej podłączonych do komputera, tabletu lub smartfona — otworzy nawet proste pliki tekstowe i graficzne bezpośrednio z przeglądarki bez żadnych rozszerzeń. Oto trzy sposoby korzystaniaCzytaj więcej »

Jak rozmyć tło w Google Meet

Google Meet ma fajną funkcję, która umożliwia zmianę tła rozmowy wideo. Może się przydać podczas porannych spotkań, kiedy nie masz czasu na posprzątanie pokoju. Efekt rozmycia sprawi, że skupisz się na Tobie podczas przyciemniania tła.To ustawienie jest bardzo łatwe w użyciu, więc świetnie sprawdza się w przypadku improwizowanych sesji. Co więcej, możeszCzytaj więcej »

Pięć najlepszych kursów uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii dotyczących projektowania gier

Studiowanie projektowania gier na uniwersytecie to bardzo, bardzo dobra rzecz. Oczywiście możesz zdecydować, że nie pójdziesz i nie spędzisz czasu, próbując zrobić coś z własnych pleców, wkładając w to lata prób i błędów; to może działać. Ale jeśli chcesz mieć formalną podstawę w zawiłościach projektowania gier, musisz dokonać wyboru: gdzie iść, jaki kierunek studiować, na jakich przedmiotach się skupić. Zobacz 6 powiązanych z naukCzytaj więcej »

Jak ominąć wykrywanie AdBlock

Czy kiedykolwiek odwiedziłeś nową stronę internetową tylko po to, aby zobaczyć komunikat w stylu „Wygląda na to, że używasz adblockera. Wyłącz ją lub dodaj tę witrynę do białej listy. Bez dochodów z reklam nie przetrwamy”.? W przypadku niektórych witryn wiadomość jest jedyną przeszkodą, jaką stawiają na Twojej drodze, a gdy ją miniesz, możesz wyświetlić witrynę nawet z włączonym blokerem reklam. Inne witryny podnoszą stawkę i Czytaj więcej »

Jak kupować kredyty w Audible

Audible to platforma audiobooków i podcastów firmy Amazon, która umożliwia dostęp do różnych treści audio innych niż muzyczne. W ramach różnych korzyści związanych z członkostwem użytkownicy Audible Premium Plus otrzymują również bezpłatne miesięczne kredyty – każdy kredyt może zostać wykorzystany do jednego roku po jego otrzymaniu przez użytkownika.Kredyty służą do zakCzytaj więcej »

Jak dodać formułę CAGR do arkuszy kalkulacyjnych Arkuszy Google

Wielu ludzi biznesu używa Arkuszy Google jako aplikacji internetowej do wykonywania obliczeń finansowych, a wiele osób używa jej również do zarządzania swoimi finansami osobistymi, ponieważ oparta na chmurze aplikacja arkusza kalkulacyjnego zawiera wiele zaawansowanych funkcji finansowych i może być używana do ustawiania do szerokiej gamy arkuszy kalkulacyjnych dotyczących inwestycji. Złożona rCzytaj więcej »

Jak nagrać ISO na USB

Wbrew temu, co niektórzy mogą sądzić, nagranie pliku ISO na dysk USB to nie to samo, co skopiowanie go. Jest to znacznie bardziej szczegółowy proces, który może nawet wymagać korzystania z aplikacji innych firm. Między innymi wiedza o tym, jak nagrać pliki ISO na dysk USB, może skończyć się zapisaniem danych.W tym przewoCzytaj więcej »

7 problemów z arkuszem kalkulacyjnym Excel i jak je rozwiązać

Jeśli potrzebujesz zrobić listę czegokolwiek, kuszące jest, aby zobaczyć Excela jako domyślne repozytorium: w końcu jest to tylko niewielka lista elementów dla Ciebie lub kilku bliskich współpracowników.Być może potrzebujesz czegoś bardziej wyrafinowanego, takiego jak formuły do ​​obliczeń lub programowania makr, aby zautomatyzować zbieranie i przetwarzanie danych.Niestety łatwość, Czytaj więcej »

Jak obliczyć dni między datami w Arkuszach Google

Jednym z najczęstszych zastosowań Arkuszy Google jest tworzenie kalendarzy i obsługa informacji o datach, takich jak karty czasu pracy lub harmonogramy urlopów.Wielu użytkowników, którzy tworzą arkusze kalkulacyjne dotyczące dat, musi obliczyć, ile dni jest między dwiema datami; oznacza to, że muszą dowiedzieć się, ile dni jest między (na przykład) 1 lipca 2018 r. a 31 styczniaCzytaj więcej »

Jak obliczyć dni między dwiema datami w programie Excel

Wielu użytkowników programu Excel będzie musiało dodać do arkuszy kalkulacyjnych kolumny daty rozpoczęcia i zakończenia. W związku z tym program Excel zawiera kilka funkcji, które informują o liczbie dni między dwiema oddzielnymi datami. DATEDIF, DAYS360, DATA i NETWORKDAYS to cztery funkcje, które można dodać do komórek, które podają liczbę dni między dwiema datami. W ten sposCzytaj więcej »

Jak anulować subskrypcję Apple Music?

Niezwykle popularna usługa przesyłania strumieniowego, Apple Music ma bibliotekę ponad 60 milionów utworów i oferuje opcję tworzenia własnych list odtwarzania.Ale co, jeśli zmieniłeś zdanie na temat subskrypcji?Na szczęście zawsze możesz anulować subskrypcję Apple Music. I pokażemy Ci wszystkie sposoby, w jakie możesz to osiągnąć.Anuluj Apple MusicCzytaj więcej »

Jak obliczyć przedział ufności w Arkuszach Google

Przedział ufności to typowa metryka statystyczna określająca odległość średniej próbki od rzeczywistej średniej populacji. Jeśli masz szeroki zestaw wartości próbek, ręczne obliczanie przedziału ufności może być bardzo skomplikowane. Na szczęście Arkusze Google pozwalają szybko znaleźć wartość CI – a my jesteśmy tutaj, aby pokazać, jak to zrobić.W tym przewodniku wyjaśnimy,Czytaj więcej »

Jak skalibrować ekran dotykowy w systemie Windows 10

W ciągu ostatnich kilku lat widzieliśmy dużą liczbę urządzeń z ekranem dotykowym i systemem Windows 10. Od prostych tabletów po wysokiej klasy laptopy, te urządzenia pozwalają nam na interakcję z treścią i dostęp do informacji w bardziej intuicyjny sposób. sposób.Pomimo faktu, że ta technologia przeszła długą drogę, istnieje bardzo duża szansa, że ​​w końcu napotkasz pewne problemy z ekranem dotykowym. Bez względu na to, jak dCzytaj więcej »

Jak obliczyć czas w Arkuszach Google

Niezależnie od tego, czy chcesz sporządzić szybki finansowy arkusz kalkulacyjny, czy chcesz współpracować ze współpracownikiem nad dokumentem podobnym do programu Excel, Arkusze Google to świetna, internetowa i bezpłatna alternatywa dla programu Excel, aplikacji używanej przez miliony w całym kraju, aby ładować dane do dokumentu, przeglądać i udostępniać je oraz używać matematyki do śledzenia określonej zawartości za pomocą arkusza kalkulacyjnego.Jednym z najbardziej pCzytaj więcej »

Jak obliczyć wartość p w programie Excel

Teoria stojąca za P-wartości i hipoteza zerowa mogą początkowo wydawać się skomplikowane, ale zrozumienie pojęć pomoże ci poruszać się po świecie statystyki. Niestety terminy te są często niewłaściwie używane w popularnonauce, dlatego przydałoby się wszystkim zrozumienie podstaw.Obliczanie P-wartość modelu i udowodnienie/obalanie hipotezy zerowej jest zaskakująco proste w MS Excel. Można to zrobić na dwCzytaj więcej »

Jak anulować subskrypcje App Store za pośrednictwem iOS i iTunes?

Platformy iTunes i iOS App Store oferują nieograniczoną liczbę usług i aplikacji opartych na subskrypcji. Te aplikacje pomagają nam uczyć się języka obcego, kodować, edukować nasze dzieci i uzyskiwać dostęp do przydatnych funkcji multimedialnych.Chociaż wygoda i bezpieczeństwo miesięcznego rozliczania tych aplikacji za pośrednictwem Apple są cenne dla wielu użytkowników, czasami okazuje się, że nie potrzebujesz już konkretnej aplikacji lub usługi opartej na subskrypcji. Wiele firm korzystająCzytaj więcej »

Jak ominąć „Twoje połączenie nie jest prywatne” w Chrome?

Wyświetlenie komunikatu „Twoje połączenie nie jest prywatne”, gdy próbujesz połączyć się ze stroną internetową, może być kłopotliwe i trochę niepokojące. Dlaczego połączenie nie jest prywatne? Czy ktoś włamuje się do mojego komputera?Ale dobra wiadomość: ta wiadomość to tylko sposób Twojej przeglądarki, aby chronić Cię przed interakcją z witryną, która ma chronić Twoją prywatność w Internecie, ale może nie.Ponadto istnieją inne powody, dla kt&Czytaj więcej »

Jak anulować subskrypcję Pandory?

Pandora to internetowa stacja radiowa, która umożliwia słuchanie różnych gatunków, wykonawców i albumów za każdym razem, gdy masz połączenie z internetem. Jest prosty w obsłudze i zapewnia dostęp do szerokiej gamy muzyki, dzięki czemu nigdy nie będziesz się nudzić powtarzaniem tych samych utworów.Ale co, jeślCzytaj więcej »

Jak anulować swoje konto Paramount+?

Konsumenci coraz częściej przechodzą na model „wybierz i wybierz”, w którym subskrybują kanały pojedynczo lub w małych pakietach. Ta metoda pozwala ludziom uzyskać to, czego naprawdę chcą, na żądanie, bez płacenia za mnóstwo treści, których nie chcą. Coraz popularniejsze staje się również korzystanie z usługi telewizyjnej bez kabla lub satelity. Niezależnie od tego,Czytaj więcej »

Recenzja Canona Pixma MG6650

Obraz 1 z 2 90 £ Cena podczas recenzji Canon Pixma MG6650 ma duże buty do wypełnienia. Dołączając do gamy urządzeń wielofunkcyjnych Pixma firmy Canon jako następcy ubiegłorocznego, wielokrotnie nagradzanego modelu MG6450 i jako średniej klasy alternatywa dla wysokowydajnego modelu MG7750, ten 90-funtowy all-in-one ma wagę oczekiwań spoczywającą na jego tace papieru. Recenzja CanoCzytaj więcej »

Czy Zdjęcia Google mogą konwertować HEIC na JPG?

Zdjęcia Google obsługują wszystkie urządzenia, w tym urządzenia z systemem Android i iPhone'y. Jeśli posiadasz iPhone'a, wiesz, że HEIC jest podstawowym formatem wszystkich zapisanych zdjęć. Ponieważ format jest używany tylko przez urządzenia Apple, nie będziesz mógł otworzyć tych zdjęć na komputerach PC lub urządzeniach z systemem Android, chyba że przekonwertujesz je na JPG.Na szczęście GoogleCzytaj więcej »

Recenzja Canon Pixma MG6450

112 £ Cena podczas recenzji Wielofunkcyjne drukarki atramentowe firmy Canon nie są obce liście A PC Pro – Pixma MG5450 znajduje się obecnie w czołówce konsumenckich urządzeń wielofunkcyjnych – a teraz Pixma MG6450 chce dodać kolejny gong do szafki na trofea.Zaokrąglona obudowa z czarnego plastiku będzie znana każdemu, kto posiadał model Pixma wyprodukowany w ciągu ostatnich dwóch lat. A MG6450 zapewnCzytaj więcej »

Nie widać folderów współdzielonych na komputerze z systemem Windows 10 — jak to naprawić

Jedną z najpotężniejszych funkcji dostępnych w nowoczesnych komputerach jest korzystanie z sieci lokalnych, które umożliwiają udostępnianie filmów lub plików muzycznych na wszystkich urządzeniach w domu lub biurze. Możesz użyć sieci, aby skonfigurować serwer multimediów, udostępniać drukarki i skanery lub po prostu udostępniać pliki między dwoma komputerami. Chociaż w zasadzCzytaj więcej »

Jak pisać wielką literą w komórkach arkusza kalkulacyjnego Excel

Chociaż program Excel to przede wszystkim aplikacja do obsługi arkuszy kalkulacyjnych do danych liczbowych, często trzeba wprowadzać tekst w komórkach. Każda tabela arkusza kalkulacyjnego musi mieć nagłówki kolumn lub wierszy. W związku z tym użytkownicy programu Excel od czasu do czasu będą musieli modyfikować obudowę tekstu w swoich arkuszach kalkulacyjnych. Oczywiście mCzytaj więcej »

Najlepsze kamery samochodowe w 2019 roku: najlepsze kamery na desce rozdzielczej w Wielkiej Brytanii od 35 GBP

Możesz myśleć o sobie jako o osobie, która nie potrzebuje kamery samochodowej. Czy nie są one przeznaczone tylko dla najtrudniejszych dróg Rosji, gdzie kierowcy są prawnie zobowiązani do korzystania z nich? Nasze ulice – i kierowcy – mogą być odrobinę bardziej cywilizowane niż w Ojczyźnie, ale wciąż masz mnóstwo niebezpieczeństw, z którymi musisz się zmierzyć. Tak więc inwestycjaCzytaj więcej »

Jak naprawić błędy „nie można odczytać z pliku źródłowego lub dysku”

Przenoszenie plików z dysku na dysk lub z komputera na komputer jest częstym zadaniem zarówno w środowiskach biurowych, jak i na komputerach rekreacyjnych. Użytkownikom systemu Windows, którzy regularnie przesyłają duże pliki (szczególnie pliki wielogigabajtowe), nie jest obcy komunikat o błędzie, który brzmi „nie można odczytać z pliku lub dysku źródłowego”. Komunikat ten mCzytaj więcej »

Recenzja Opel Astra 2016: Imponująca technologia i jeszcze lepsza wartość

Obraz 1 z 13 23465 £ Cena w recenzji Przez ostatnie dziesięć lat technologia odgrywała coraz większą rolę w naszych samochodach, a w 2016 roku najnowocześniejsza technologia nie jest już ograniczona do samochodów Mercedesa Klasy S i BMW serii 7 tego świata. Obecnie nowoczesne, przystępne cenowo i bardziej monotonne hatchbacki zaczynają korzystać z technologii, która przeniknęła z większej liczby flagowych pojazdów, a nowy Opel Astra naprawdę jest fizycznym ucieleśnieniem tego trendu. Może nie ma takCzytaj więcej »

Recenzja nowego Audi Q5 (2017): Mały SUV, który jest pełen technologii

Obraz 1 z 9 37170 £ Cena podczas recenzji Pamiętasz, kiedy SUV-y były proste? Wszystkie były dość wytrzymałe, ważyły ​​około dwóch ton i miały od 5 do siedmiu miejsc. I chociaż miały być stworzone do postrzępionych klifów i przypominającego melasę błota, wszyscy wiedzieli, że będą używane tylko do biegania po szkole. Jednak w ciągu ostatnichCzytaj więcej »

Recenzja Mercedesa S-Class (2016): Odświeżenie 2017 nie nadejdzie wystarczająco szybko

Obraz 1 z 21 112150 £ Cena w trakcie recenzji W ciągu ostatniej dekady technologia samochodowa zaczęła działać absurdalnie szybko – i było to szczególnie widoczne, gdy jeździliśmy Mercedesem Klasy S. Okazało się, że jego technologia jest dobra, ale nieco przestarzała: jego autonomiczna jazda nie była najbardziej zaawansowana, jaką widzieliśmy – nawet jego wysokiej klasy system informacyjno-rozrywkowy wyglądał na trochę nierówny w porównaniu z konkurentami. A w 2016 roku MercedeCzytaj więcej »

Nie można udostępnić ekranu w Microsoft Teams — poprawki na komputer i urządzenia mobilne

Microsoft Teams to jedna z najpopularniejszych platform w sektorze biznesowym i edukacyjnym. Umożliwia użytkownikom czatowanie, wideokonferencje, udostępnianie plików i efektywną pracę nad wspólnymi projektami. Jednym ze sposobów, w jaki użytkownicy aplikacji Teams mogli skutecznie współpracować, jest udostępnianie swoich ekranów w razie potrzeby.UdostępniCzytaj więcej »

Nie możesz udostępnić ekranu przy powiększeniu? Wypróbuj te poprawki

Zoom to popularne narzędzie do wideokonferencji, które umożliwia użytkownikom łączenie się z różnych lokalizacji. Ponadto jego opcja współdzielenia ekranu może być niezwykle przydatna przy udostępnianiu informacji podczas spotkań. Jednak, jak to często bywa z technologią, można doświadczyć niepowodzeń podczas korzystania z Zoom, w tym z udostępnianiem ekranu. Jeśli masz problemCzytaj więcej »

Jak przesyłać z Firefoksa do Roku

Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić na swoim urządzeniu Roku. Na przykład możesz wysyłać filmy z Firefoksa do swojego Roku. Jest to przydatne dla osób, które często korzystają z telefonów, ale chcą oglądać filmy na dużym ekranie.Oczywiście ekran telewizora jest znacznie lepszy do oglądania dowolnego wideo niż ekran telefonu. Jeśli nie jesteCzytaj więcej »

Recenzja Audi A3 (2017): Big tech, mały pakiet

Obraz 1 z 29 19620 £ Cena podczas przeglądu Aktualizacja: Od października 2017 roku Audi zaprzestało produkcji trzydrzwiowej wersji hatchbacka A3, ale nadal dostępny jest pięciodrzwiowy wariant Sportback, sedan i kabriolet.Nasza pierwotna recenzja jest kontynuowana poniżej i nadal odnosi się do reszty gamy A3:Wydaje się, że oferta Audi rośnie z każdą sekundą, a niemiecki producent wypuścił zarówno A7, jak i flagowe A8 w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dodaj zaktualizoCzytaj więcej »

Recenzja Mercedesa Klasy E (2017): Jeździmy najbardziej zaawansowanym Benzem na drogach Wielkiej Brytanii

Obraz 1 z 22 48525 £ Cena podczas przeglądu Od kilku lat Klasa S jest najbardziej wyrafinowanym, zaawansowanym technologicznie sedanem Mercedesa, jaki można było kupić. Ale w 2017 roku ten zaszczyt przypada Mercedesowi Klasy E. Technologia motoryzacyjna rozwija się w szybkim tempie, a producenci samochodów nie mogą sobie pozwolić na oszczędzanie najnowszych technologii samochodowych dla swoich tradycyjnych flagowych samochodów. ZamiastCzytaj więcej »

Jak stworzyć awatara z kreskówek ze zdjęcia?

Wiele serwisów społecznościowych umożliwia użytkownikom tworzenie awatarów — podobnych do kreskówek obrazów osoby lub użytkownika. Awatary są szeroko stosowane na wszelkiego rodzaju stronach internetowych, w tym na Facebooku i Bitmoji. Twój odpowiednik z kreskówek online może przeżyć mnóstwo przygód w różnych witrynach, a wiele osób lubi tworzyć nowe awatary na różne platformy mediów społecznościowych. Za pomocą jedneCzytaj więcej »

Jak zmienić nazwę zrzutu?

AirDrop to funkcja na urządzeniach Apple, która umożliwia nadawcy szybkie wysyłanie danych do innego urządzenia Apple. Dopóki urządzenie odbiorcy znajduje się w zasięgu, AirDrop nadawcy będzie działał poprawnie. Służy do wysyłania zdjęć, zrzutów ekranu i innych form informacji, takich jak dokumenty, ta funkcja sprawia, że ​​przesyłanie jest szybkie i łatwe. Korzystając z technolCzytaj więcej »

Jak zmienić nazwę AirPod

Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple AirPods są jedną z najpopularniejszych opcji Bluetooth dostępnych obecnie na rynku. Łatwe sparowanie z dowolnym urządzeniem Apple (a nawet innymi), świetna jakość dźwięku i użyteczność sprawiają, że te małe pączki są idealnym dodatkiem do słuchania i komunikowania się w podróży.Istnieje wiele róCzytaj więcej »

Jak zmienić hasło do AT&T WiFi?

Jeśli korzystasz z AT&T dla swojej usługi internetowej, prawdopodobnie masz router/modem AT&T jako punkt połączenia sprzętowego dla usługi. Ten router łączy się ze wszystkimi urządzeniami w domu, które chcesz podłączyć do Internetu, w tym z komputerami, laptopami, tabletami, smartfonami, telewizorami Smart TV i innymi podłączonymi urządzeniami.Podczas gdy techCzytaj więcej »

Jak dodać konto bankowe w aplikacji gotówkowej?

Dzięki aplikacji Cash App możesz wysyłać i odbierać płatności, przekazywać pieniądze na cele charytatywne lub organizacje, a nawet napiwki za świadczone usługi. Aby jednak wykonać wszystkie te czynności, musisz połączyć aplikację ze swoim kontem bankowym. Po dodaniu konta bankowego możesz dodać jedną lub więcej kart debetowych lub kredytowych do swojego konta Cash App.W tym przewodniku om&Czytaj więcej »

Jak zmienić bas w Airpodach

Jedną z najlepszych rzeczy w AirPods jest to, że możesz dostosować własne wrażenia. Możesz słuchać muzyki, kiedy tylko chcesz, mając wolne ręce do wykonywania innych zadań, ale to nie wszystko. Możesz także dostosować dźwięk, bas, akustykę itp.Nowi użytkownicy czasami nie wiedzą, jak zmienić ustawienia, lub nawet nie są świadomi wszystkich rzeczy, które mogą zrobić ze swoimi AirPods. Wiele osób chciałobCzytaj więcej »

Jak uzyskać Paramount+ na Samsung Smart TV?

Obecnie każda sieć wydaje się mieć własną usługę przesyłania strumieniowego. Paramount również wskoczył na modę i stworzył Paramount + wcześniej znany jako CBS All Access, który jest doskonałym miejscem do oglądania wszystkiego z tej sieci online.Telewizory Samsung Smart należą do obsługiwanych urządzeń, a jeśli przeczytasz dalej, dowiesz się, jak uzyskać Paramount+ na telewizorze Samsung Smart. Nie wszystkie modele teCzytaj więcej »

Jak dodać kartę debetową do aplikacji gotówkowej

Aplikacja Gotówka to szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy online oraz wysyłania i wypłacania środków. Jednak metoda dodawania karty debetowej do aplikacji często rodzi pytania. Rzeczywiście, kroki nie są oczywiste, więc jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.W tym przewodniku udostępnimy instrukcje dotyczące dodawania karty debetowej w aplikacji Cash na urządzenia z systemem Android i iPhone. Dodatkowo wCzytaj więcej »

Jak zmienić kraj w sklepie Google Play

Ile razy zdarzyło Ci się, że próbowałeś pobrać określoną aplikację ze Sklepu Google Play tylko po to, by stwierdzić, że aplikacja nie jest dostępna w Twoim kraju? Nie trzeba dodawać, że może to być dość frustrujące.Powodem tego jest fakt, że kraj Twojego Sklepu Google Play określa, które aplikacje możesz pobierać i instalować. Ponadto niektóre aCzytaj więcej »

Jak przechwytywać ruch HTTP w Wireshark?

Wireshark pozwala analizować ruch w sieci za pomocą różnych narzędzi. Jeśli chcesz zobaczyć, co dzieje się w Twojej sieci lub masz problemy z ruchem sieciowym lub ładowaniem strony, możesz użyć Wireshark. Umożliwia przechwytywanie ruchu, dzięki czemu możesz zrozumieć, na czym polega problem lub wysłać go do pomocy technicznej w celu uzyskania dalszej pomocy. Czytaj dalej tenCzytaj więcej »

Jak zmienić kolor oczu w Picsart?

Jeśli zastanawiasz się, jak wyglądałbyś z innym kolorem oczu, PicsArt pozwala ci użyć swoich narzędzi, aby się tego dowiedzieć. Co więcej, dzięki najnowocześniejszym narzędziom i filtrom może podążać za każdym kreatywnym lub artystycznym pomysłem, który może Ci się przyjrzeć.W tym artykule wyjaśnimCzytaj więcej »

Jak zmienić DPI w Photoshopie

Jeśli chcesz drukować wysokiej jakości zdjęcia, DPI lub punkty na cal, to jeden z podstawowych parametrów, o których należy pamiętać. Optymalizacja DPI wpływa na wyrazistość i jakość drukowanego zdjęcia.Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zmienić DPI w Photoshopie, nie szukaj dalej. W tym artykule nCzytaj więcej »

Jak zmienić DPI w MS Paint

Po raz kolejny pytanie czytelników, a dziś chodzi o rozdzielczość obrazu. Pełne pytanie brzmiało: „O co chodzi w rozdzielczości obrazu, dlaczego powinno mnie to obchodzić i jaka rozdzielczość jest najlepsza do publikowania na moim blogu? Jak mogę zmienić DPI w MS Paint?” Dwa oddzielne pytania, ale połączone, więc odpowiem na oba w tym samouczku.Rozdzielczość obraCzytaj więcej »

Jak zmienić walutę w Arkuszach Google

Gdy korzystasz z programu do obsługi arkuszy kalkulacyjnych, takiego jak Arkusze Google, ważne jest, aby wiedzieć, jak edytować formaty liczb, takie jak waluty. Ta opcja umożliwia szybkie, wydajne i dokładne wykonywanie pracy.W tym artykule pokażemy, jak zmienić format waluty w Arkuszach Google, wraz z innymi przydatnymi opcjami formatowania liczb.Włącz foCzytaj więcej »

Jak zmienić domyślny folder pobierania na komputerze Mac?

Widziałem wiele zaśmieconych i zdezorganizowanych folderów pobierania na komputerze Mac. Bardzo. Przynajmniej dla mnie o wiele łatwiej jest utrzymać moje pobrane pliki w czystości i porządku, jeśli pobieram je na pulpit, na który ciągle patrzę, a następnie pobieram je do folderu pobierania, na który nie zwracam uwagi, dopóki nie zrobi się zbyt zagracone, aby znaleźć cokolwiek.Więc jeśli jeCzytaj więcej »

Jak zmienić dźwięk alarmu Google Home

Budziki to już przeszłość. Obecnie istnieje wiele fajnych nowych inteligentnych budzików. Na przykład, czy wiesz, że możesz używać Google Home jako alarmu? Z reguły alarmy dźwiękowe mogą być bardzo denerwujące, jeśli są dobre w szybkim wstawaniu.Google Home pozwala wybrać własny dźwięk alarmu w postaci alarmów multimedialnych. Niestety nie można zCzytaj więcej »

Jak zmienić Gamma w Windows 10?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że obraz na wyświetlaczu wygląda w jedną stronę, a zupełnie inaczej podczas drukowania? Czynniki takie jak gamma, jasność, kontrast itp. mają ogromny wpływ na sposób wyświetlania kolorów na ekranie. Jeśli jesteś artystą lub projektantem, wiesz, jak ważne są kolory na Twoim ekranie. Obecnie dostępne sCzytaj więcej »

Jak zmienić Arkusze Google z widoku Tylko do edycji?

Jeśli jesteś właścicielem określonego pliku Arkuszy Google, masz wpływ na to, kto może go zmienić, a kto nie. To jest ważne. Ponieważ przypadkowe zmiany często mogą mieć katastrofalne skutki, gdy masz do czynienia z ważnymi danymi.Współpraca w Arkuszach Google sprawia, że ​​są one świetne, ale gdy zespół jest zbyt duży, większość ludzi ma tylko opcję „Tylko wyświetlanie”.Ale dlaczego to ograniczenie miałCzytaj więcej »

Jak zmienić strefę czasową Google Home?

Urządzenia Google Home są po prostu niesamowite. Możesz z nimi zrobić wiele fajnych rzeczy i ułatwią ci życie. Istnieją jednak pewne ustawienia w Google Home, które są po prostu trudne do osiągnięcia.Jednym z tych ustawień jest ustawienie strefy czasowej w aplikacji Google Home. Z jakiegoś powodu jest to bardzo trudne do zmiany, a Google nadal nie rozwiązał problemu (lub być może go rozwiązał). Niezależnie od tegCzytaj więcej »

Jak zmienić ikonę folderu na komputerze Mac?

Jeśli jesteś użytkownikiem Maca i chcesz spersonalizować swój pulpit, jesteś we właściwym miejscu. Mac pozwala dostosować ikony folderów, zastępując je obrazami, ikonami pobranymi lub ikonami z innych folderów plików. Możesz nawet zmienić kolor ikon folderów.W tym przewodniku pokażemy różne sposoby dostosowywania ikon folderów na komputerze Mac. Odpowiemy r&#Czytaj więcej »

Jak zmienić głos w Mapach Google

Smartfony to nowoczesny scyzoryk szwajcarski, który ma zastąpić w naszym życiu dziesiątki różnych urządzeń i narzędzi. Odtwarzacze MP3, telefony stacjonarne, aparaty fotograficzne i nie tylko zostały zastąpione przez smartfony, ale jednym z najbardziej przydatnych narzędzi udostępnianych przez telefon jest bezpłatny, zawsze podłączony Globalny System Pozycjonowania (GPS).Dawno minęły czCzytaj więcej »

Jak zmienić lokalizację kopii zapasowej iTunes w systemie Windows 10?

iTunes to wszechstronny menedżer multimediów, witryna sklepowa i aplikacja do odtwarzania firmy Apple dla komputerów Mac i Windows. Chociaż niektóre obszary aplikacji można dostosować, Apple ma długą historię decydowania, jak pewne rzeczy mają działać.Jednym z obszarów, w którym firma zdecydowała się rządzić żelazną pięścią, jest ustawienie lokalizacji kopii zapasowej dla iTunes w systemie Windows 10. Domyślna wartość tCzytaj więcej »

Jak zmienić język w TikTok

TikTok jest uwielbiany przez wielu, zwłaszcza młodych ludzi na całym świecie. I właśnie dlatego gigant mediów społecznościowych jest dostępny w wielu różnych językach.Jeśli jednak chcesz ćwiczyć nowy język lub zmienić go na ten, którym mówisz, nie jest to trudne. W tym artykule omówimy najważniejsze tematy związane z TikTok i językami.Jak zmienić język wCzytaj więcej »

Jak zmienić swoją lokalizację w Instacart

Instacart to niesamowity i stosunkowo nowy klejnot nowoczesnej technologii. Jest to usługa dostawy na żądanie, która dostarcza artykuły spożywcze do Twojego domu za rozsądną cenę usługi. Jeśli jesteś klientem, wystarczy sporządzić listę potrzebnych produktów ze sklepu, a kupujący odbierze je i dostarczy bezpośrednio pod Twoje drzwi.Możesz nawet zmiCzytaj więcej »

Jak zmienić adres MAC na urządzeniu z Androidem?

Adresy Mac identyfikują Twoje urządzenia w sieci, dzięki czemu serwery, aplikacje i internet wiedzą, dokąd wysyłać pakiety danych, a niektórzy używają go również do śledzenia aktywności Twojego urządzenia. Zmiana adresu Mac urządzenia jest często pożądana ze względu na niewidoczność (ukrywanie się przed innymi użytkownikami i innymi urządzeniami), uzyskanie korzyści z innych urządzeń, zapobieganie bezpośredniemu hakowaniu i nie tylko. Ten samouczek pokazuje, jaCzytaj więcej »

Jak zmienić zmodyfikowaną datę folderu

Gdy tylko dokonasz zmian w folderze, system zarejestruje go i zapewni dokładne znaczniki czasu. Na pierwszy rzut oka wprowadzenie zmian w tych informacjach wydaje się niemożliwe. Jednak z pomocą aplikacji innej firmy lub prostego polecenia terminala (dla użytkowników komputerów Mac) możesz zmienić datę modyfikacji na dowolną.Ale dlaczCzytaj więcej »

Jak zmienić swoje imię w Clash of Clans

Twoja nazwa Clash of Clans jest jednym z najważniejszych wyróżników. Pozwala wyróżnić się spośród wrogów, a nawet wywołać uśmiech na twarzach niektórych graczy. Rozwijając swoje imperium, możesz chcieć zrezygnować z zabawnej nazwy użytkownika i przełączyć się na taką, która wzbudza strach w sercach przeciwników. W tym miejscu zmiaCzytaj więcej »

Jak zmienić adres Mac na Chromebooku (2021)

//www.youtube.com/watch?v=P2by82aOh3k Jeśli chcesz zmienić adres Maca w systemie Windows i Mac, już to omówiliśmy. Ale co, jeśli chcesz zmienić adres Maca na Chromebooku: czy to możliwe? Chociaż nie możesz zmienić fizycznego adresu Maca, ponieważ jest on połączony ze sprzętem sieciowym zainstalowanym na urządzeniu Chromebook, istnieją sposoby na zmianę adresu połączenia internetowego w celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa.Drugie pytanie, ktCzytaj więcej »

Jak zmienić nazwę kręgu w Life360

Kręgi w Life360 są jak grupy na Facebooku. Mają na celu umożliwienie członkom rodziny lub bliskim grupom przyjaciół śledzenia lokalizacji innych osób. Możesz śledzić ludzi, sprawdzać ich, oferować pomoc, a nawet uzyskiwać wskazówki, gdzie są na spotkanie. To powiedziawszy, istnieją pewne podobieństwa między kręgami Life360 a innymi grupami prywatnymi, od tego, jak możesz je nazwać, po sposób zarządzania powiadomieniami i uprawnieniami członków.Jaką kontrolę masz jakCzytaj więcej »

Jak zmienić właściciela Chromebooka

Sprzedajesz swojego starego Chromebooka? Przekazujesz go komuś i chcesz mieć pewność, że żadne z Twoich danych osobowych się z nim nie łączy? Ten samouczek pokaże Ci, jak przygotować Chromebooka dla nowego właściciela, abyś nie rozdawał więcej niż sprzęt.Jeśli jesteś podobny do mnie, mieszkasz na swoim Chromebooku. Masz ustawione autoCzytaj więcej »

Jak zmienić numer telefonu w programie Outlook

Zmiana numeru telefonu w programie Microsoft Outlook może być myląca, zwłaszcza że nie ma dedykowanej strony internetowej. Jego bezpośrednie połączenie z kontem Microsoft może sprawić, że zarządzanie Twoim profilem będzie raczej niewygodne.W tym artykule nauczymy Cię, jak łatwo zmienić numer telefonu, a także zarządzać informacjami w profilu.Zmiana numeru telefCzytaj więcej »

Jak zmienić swoją lokalizację w Firefoksie?

Firefox i inne przeglądarki zgodne z HTML5 zawierają usługi geolokalizacji, które umożliwiają stronom internetowym odkrycie Twojej dokładnej lokalizacji. Twoja lokalizacja jest następnie wykorzystywana do obsługi funkcji, takich jak mapowanie i reklamy usług w pobliżu.Ale możesz nie chcieć udostępniać tych informacji, a zmiana lokalizacji w Firefoksie może być odpowiedzią. Chociaż nie jestCzytaj więcej »

Jak zmienić język w Photoshopie

Photoshop firmy Adobe od dawna jest standardem w edycji obrazów. Do tego stopnia, że ​​„do Photoshopa coś” oznacza dowolną formę edycji obrazu. Praca w Photoshopie, zwłaszcza początkujący, wymaga znajomości języka angielskiego. Każde narzędzie i opcja jest domyślnie w języku angielskim i jest ich wiele.Na szczęście, jak możCzytaj więcej »

Jak zmienić własność arkusza Google

Zmieniasz pracę i zastanawiasz się, co zrobić ze wszystkimi danymi w Arkuszach Google? Nie martw się. W tym popularnym programie do obsługi arkuszy kalkulacyjnych istnieje sposób na zmianę właściciela.Gdy tworzysz Arkusz Google, domyślnie jesteś właścicielem. Możesz jednak równie łatwo pozwolić komuś innemu korzystać z tego uprawnienia. W tym artykule pCzytaj więcej »

Jak zmienić OK Google na coś innego?

Microsoft ma Cortanę, Amazon ma Alexę, Apple ma Siri, a Google ma, no cóż, Google.Zamiast wymyślić ludzkie imię dla swojego asystenta, Google wybrał nie bezsensowną nazwę „Asystent Google” dla swojego asystenta AI. Zwracasz się do Asystenta Google, mówiąc „Hej Google”, a nie bardziej przyjazne podejście „Alexa” lub „Hej Siri”.Inni mogą powiedzieć, że w nCzytaj więcej »

Jak zmienić adres „Odpowiedz na” wiadomości e-mail w programie Outlook

Jeśli wybierasz się na wakacje lub przez jakiś czas będziesz poza zasięgiem, zmiana adresu zwrotnego na e-mail może być przydatnym sposobem na utrzymywanie kontaktu. Proces jest prosty, gdy wiesz, jak to zrobić, ale ponieważ jest to Microsoft, nie jest tak prosty, jak mógłby być.Na przykład, jeśli wysyłasz wiadomość e-mail z pracy, ale nie masz dostępu do poczty służbowej, ale będziesz mieć dostęp do swojej osobistej poczty e-mail, możesz wysłać wiadomość e-mail z pracy i poprosić odbiorcę o odpowiedź do domu. Jest to jeden z wielu powod&#Czytaj więcej »

Jak zmienić swoje zdjęcie w Life360

Twoje zdjęcie profilowe w obrębie pinezki lokalizacji to jedna z rzeczy, które sprawiają, że Life360 jest wyjątkowe. Podczas początkowej konfiguracji zostaniesz poproszony o zezwolenie na dostęp do aparatu lub galerii w celu dostarczenia zdjęcia do aplikacji.Od samego początku jest to jedna z najłatwiejszych rzeczy do zrobienia; proces podobny do każdej innej aplikacji zawierającej Twoje zdjęcie profilowe. Ten artykuł Czytaj więcej »

Jak zmienić domyślną wyszukiwarkę w Safari dla Mac OS X?

Google jest największą i najpopularniejszą wyszukiwarką, więc ma sens, że Apple od dawna uwzględnia Google jako domyślną wyszukiwarkę w Safari. Ale Google nie jest idealną wyszukiwarką, a obawy związane z praktykami gromadzenia danych przez firmę skłoniły wielu użytkowników macOS do poszukiwania alternatywnych wyszukiwarek, które lepiej chronią prywatność użytkowników, takich jak KaczkaKaczkaGo.Dla tych, którzyCzytaj więcej »

Jak zmienić pole podstawowe w Airtable?

Airtable staje się ostatnio coraz bardziej popularny – i nie bez powodu. To inteligentne narzędzie, które umożliwia firmom i organizacjom łatwe zarządzanie różnymi operacjami i informacjami. Daje również użytkownikom możliwość pracy z arkuszem kalkulacyjnym z większą gamą bogatych funkcji w porównaniu z Arkuszami Google.Jeśli korzystaszCzytaj więcej »

Jak zmienić głos i język Siri na iPhonie?

Siri to jedna z bardziej przydatnych funkcji na urządzeniach z systemem iOS. Siri może wykonywać połączenia telefoniczne, wprowadzać wydarzenia w kalendarzu, przeszukiwać internet i udzielać wskazówek. Ale co, jeśli chcesz dostosować Siri? Jakie masz opcje i jak to robisz?W tym artykule pokażemy, jak zmienić osobistego asystenta Siri, a także podamy kilka innych przydatnych wskazówek Siri!Jak zmienić gCzytaj więcej »

Jak zmienić dźwięk dzwonka dzwonka?

Ring oferuje dzwonek do drzwi, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś ani nie słyszałeś. Chociaż z pewnością dzwonek do drzwi, w istocie jego funkcja łączności i tryb wideo sprawiają, że jest to coś znacznie więcej. To urządzenie jest wyposażone w kamerę wideo na żywo, głośnik do komunikacji z odwiedzającymi, a także łączność online. Wszystko to oznacza, że ​​RCzytaj więcej »

Jak zmienić alokację gęstą na cienką w VMware?

Dzięki różnym typom przydzielania dysków dostępnym w produktach do wirtualizacji VMware, serwery mogą znacznie lepiej zoptymalizować dostępną przestrzeń dyskową. Dzięki temu administratorzy systemów mogą określić, ile miejsca mogą wykorzystać stacje robocze użytkowników końcowych, a serwery mogą wykorzystać pozostałą część do innych zadań.Istnieją dwa główne Czytaj więcej »

Jak zmienić wskazówkę na DoorDash

Dostawcy, restauracje i klienci korzystają z aplikacji DoorDash. Składając zamówienie, możesz dodać napiwek (napiwek) przed dostarczeniem przesyłki. W tym artykule wyjaśniono, jak zmienić kwotę przed złożeniem zamówienia, a także jak zmienić ją po dostarczeniu jedzenia. Istnieje wiele zasad dotyczących regulacji końcówek, a najważniejsze omówimy w tym artykule.Jak zmienić kwotęCzytaj więcej »