KATEGORIA: ARCHIWUM: Recenzje

Recenzja Acer Aspire 5735

470 £ Cena w momencie recenzji Aspire 5735 to jeden z laptopów nowej generacji z wyświetlaczami o proporcjach 16:9. Ponieważ zarówno Dell, jak i Acer decydują się na ten plan, spodziewamy się, że w przyszłości pojawi się więcej producentów.Korzyści z wyświetlacza 16:9 ograniczają się do oglądania filmów, gdzie mniej ekranu zajmą poziome czarne paski, ale nie oznacza to, że rozdzielczość 1366 x 768 pikseli nie jest mile widziana; dodatkowa szerokość z pewnością ułatwia ułożenie kilku zdjęć lub dokumentów obok siebie.Pod względem jakości wyświetCzytaj więcej »

Recenzja Acer Aspire E1

Obraz 1 z 4 350 £ Cena podczas przeglądu Budżetowe laptopy rzadko przyspieszają tętno, ale Acer Aspire E1 ekscytuje wyłącznie swoją ceną. Za jedyne 350 funtów ten 15,6-calowy laptop oferuje procesor Core i3, dysk twardy 750 GB i wszystkie niezbędne dodatki. Zobacz też: jaki jest najlepszy laptop, jaki można kupić w 2014 roku?Recenzja AceCzytaj więcej »

Recenzja debiutu Anime Studio 8

Obraz 1 z 2 28 £ Cena w recenzji Anime Studio Debut zapewnia nietypowe, ale ciekawe podejście do animacji. Choć nazwa sprawia, że ​​brzmi skoncentrowana na tworzeniu anime w stylu japońskim, może obsługiwać każdy rodzaj kreskówek 2D.Rzeczą, która od razu się wyróżnia, jest zastosowanie „osprzętu kostnego”, w którym konstruujesz szkielet postaci i umieszczasz na wierzchu części powierzchniowe. Poruszanie „kościami”Czytaj więcej »