Jak dodawać sosy do zamówień DoorDash

DoorDash to doskonała usługa dostawy, która przenosi całą restaurację do Twojego domu. Otrzymujesz kompleksowe zamówienie dostosowane do Twojego gustu i preferencji.

Jak dodawać sosy do zamówień DoorDash

Możesz łatwo dodawać sosy, napoje i składać inne specjalne życzenia za pomocą DoorDash. To powiedziawszy, w jaki sposób dokładnie składasz te prośby, jest trochę niejasne. Ale nie martw się, mamy Cię w zasięgu ręki. Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące dodawania sosów na DoorDash, składania zamówienia i wiele więcej.

Jak dodać sosy

Dla tych, którzy chcą tylko wiedzieć, jak dodawać sosy na DoorDash, postępuj zgodnie z instrukcjami:

  1. Uruchom aplikację DoorDash na swoim urządzeniu mobilnym.
  2. Otwórz menu restauracji, w której chcesz zamówić. Wybierz żądane przedmioty.
  3. Na karcie Preferencje powinna znajdować się sekcja Dodatkowe instrukcje, więc dotknij jej.
  4. Wpisz tutaj swoje specjalne instrukcje, tj. opisz, jakie sosy chcesz i ile z nich.

Otóż ​​to. Twoje zamówienie powinno zawierać sosy, o które prosiłeś. Pamiętaj, że może to wiązać się z dodatkowymi kosztami, w zależności od restauracji. Niektóre sklepy nie przyjmują nawet specjalnych próśb, więc jeśli nie dostaniesz swoich sosów, nie obwiniaj od razu kierowcy DoorDash.

W normalnym schemacie rzeczy kierowcy są instruowani, aby zajęli się wszystkimi specjalnymi prośbami i upewnili się, że są spełnione. Jeśli po prostu coś zapomni, możesz zmniejszyć napiwek, ale jeśli anulujesz zamówienie, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy. Anulowanie jest dość proste, otwórz aplikację, wybierz ikonę osoby i wybierz Anuluj zamówienie.

Jak dodać sos na DoorDash

Możesz też dodać inne rzeczy

Sosy to nie jedyna rzecz, którą możesz dodać do swojego zamówienia DoorDash. Możesz poprosić o dodatki, napoje, dodatkowe naczynia, chleb, specjalne przyprawy, bez przypraw, a nawet poprosić o usunięcie skórki z kanapki.

Po raz kolejny niektóre z tych próśb będą kosztować więcej, a innym razem w ogóle nie zostaną spełnione. Jeśli jego polityka restauracyjna, następnym razem możesz spróbować szczęścia w innym lokalu.

Jeśli chodzi o rachunek, wszystkie dodatkowe opłaty pojawią się w Twojej aplikacji DoorDash, dzięki czemu będziesz znać ostateczny rachunek za zamówienie, zanim do Ciebie dotrze. Jak zawsze, napiwki zależą od Ciebie, ale jeśli Twoje zamówienie zostało uszanowane, z sosami i wszystkim dodatkowym, wydaje się, że jest zasłużone.

Jakie sosy są najlepsze?

DoorDash dostarcza jedzenie z wielu znanych restauracji w Stanach Zjednoczonych. Jeśli wybór Twojej restauracji może być ograniczony w zależności od Twojej lokalizacji. Jeśli mieszkasz w gęsto zaludnionym obszarze miejskim, powinieneś mieć szeroki wybór do wyboru.

Najpopularniejsze restauracje na DoorDash to Chick-Fil-A, Wendy's, Chipotle, Torchy's Tacos, Buffalo Wild Wings i The Cheesecake Factory. Może nie potrzebujesz sosów do sernika, ale na pewno przydadzą Ci się skrzydełka z kurczaka!

Smaki są różne, a wiele z tych restauracji ma świetne sosy. Na przykład Chick-Fil-A ma fantastyczny wybór sosów. Ich oryginalny sos jest niesamowity, podobnie jak słodko-pikantna sriracha. Mają też pikantny sos bawole, sos miodowo-musztardowy, sos polinezyjski i sos z ziół ogrodowych.

Mówiąc o sriracha, powinieneś sprawdzić kremową sriracha Wendy, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, jest pyszna. Chipotle ma również w swoim menu kilka doskonałych sals. Ogólnie rzecz biorąc, potrawy meksykańskie i tajskie mają dodatkowe pikantne sosy dla tych, którzy odważą się ich spróbować.

Jeśli lubisz ostre potrawy, dobrym wyborem będzie każdy rodzaj sosu chili. Moim osobistym faworytem jest słodki sos chili, niezależnie od rodzaju. Dzięki temu skrzydełka z kurczaka są o wiele smaczniejsze, a miód i chilli stanowią doskonałe połączenie.

Dodaj sosy na DoorDash

Kto nie lubi sosów?

Jedzenie nie byłoby tak ekscytujące bez dodatków, a sosy są najciekawszym dodatkiem do prawie każdego pikantnego posiłku. To prawda, że ​​są to także słodkie sosy, które idą w parze z jedzeniem.

O sosach moglibyśmy rozmawiać cały dzień! Ale które sosy lubisz najbardziej? Czy zgadzasz się, że sos Chick-Fill-A jest najlepszy z naszych rekomendacji? Czy ten artykuł sprawił, że zgłodniałeś?

Odpowiedz na nasze pytania i dodaj coś związanego z sosem w sekcji komentarzy poniżej.