Jak wzmocnić serwer Discord

Czy jesteś gotowy, aby przenieść Discord na wyższy poziom? Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Discord Nitro, czy nie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, możesz ulepszyć swój serwer Discord i uzyskać z niego więcej.

Jak wzmocnić serwer Discord

Odblokuj swój potencjał strumieniowania gier dzięki nowym dodatkom! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wzmocnić serwer, a także czego się spodziewać, gdy zdecydujesz się na wzmocnienie.

Discord Nitro

Dla tych, którzy płacą 9,99 USD miesięcznie lub subskrypcję 99 USD rocznie, Discord zawiera 2 ulepszenia serwera, a następnie 30% zniżki na wszystkie inne zakupione ulepszenia. Jeśli masz Discord Nitro Classic, nie otrzymasz dołączonych doładowań serwera, ale to tylko 4,99 USD/miesiąc

Przewodnik po ulepszaniu serwera

Jeśli jesteś gotowy, aby wzmocnić swój serwer Discord, postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami poniżej:

a – Wybierz serwer do wzmocnienia

Najpierw musisz wybrać serwer, który chcesz wzmocnić. Gdy znajdziesz się na tym serwerze, przejdź do Ustawienia serwera rozwijanego menu i kliknij Wzmocnienie serwera przycisk.

b – Potwierdź wzmocnienia i bonusy

Po wybraniu przycisku Boost zobaczysz nowy ekran. Wyświetla to aktualnie posiadane profity, a także liczbę premii serwera już zastosowanych dla tego serwera.

Jeśli wszystko wydaje się uzasadnione, potwierdź to, klikając Zwiększ ten serwer przycisk.

Pamiętaj, że ten ekran daje również opcję „Podaruj Nitro” komuś innemu. Jeśli czujesz się hojnie, możesz najpierw kliknąć ten przycisk.

c – Strona potwierdzenia (ponownie!)

Discord naprawdę chce się upewnić, że wiesz, na co się zapisujesz, więc musisz ponownie potwierdzić.

Po kliknięciu przycisku potwierdzenia zapytają Cię jeszcze raz. To Twoja szansa na wycofanie się, jeśli masz wątpliwości.

Discord wie, że poważnie myślisz o ulepszeniu serwera. Chcą tylko upewnić się, że wzmacniasz właściwy. Jeśli wszystko jest w porządku, naciśnij Zwiększyć przycisk po raz ostatni.

Powinieneś jednak wiedzieć, że nie możesz przenieść tego Boosta na inny serwer przez siedem dni, jeśli wzmocnisz ten.

Wzmocnij serwer Discord

d – Wybierz swój numer doładowania

Szukasz wielu doładowań?

Po ekranie potwierdzenia jest miejsce, w którym można to zrobić.

Discord poprosi Cię o wybranie liczby bonusów dla tego serwera. Nie martw się jednak! Możesz zobaczyć sumę częściową, zanim faktycznie za nią zapłacisz.

Aby zmienić liczbę doładowań serwera, wybierz w oknie symbol plusa lub minusa.

e – Informacje o płatności

Jesteś blisko mety, ale najpierw musisz zadbać o kilka szczegółów – a mianowicie informacje rozliczeniowe.

Discord zapewnia pełny podział bieżącego rachunku wraz z zakupem Boost, dzięki czemu nie ma niespodzianek. To jednak skrócony widok. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, możesz kliknąć przycisk Szczegóły.

To przydatne okno pozwala również potwierdzić dane karty kredytowej, aby zapłacić za zakup. Jako użytkownik Discord, informacje są wstępnie wypełnione.

Otrzymasz również legalne informacje dotyczące umowy Discord dotyczącej warunków świadczenia usług. Przeczytaj go dobrze i kliknij pole „Zgadzam się”.

Kiedy wszystko jest w porządku ze wszystkim, co jest wyświetlane na stronie płatności, kliknij przycisk Kup, aby zakończyć swój Boost.

Jeśli wszystko pójdzie gładko, następny ekran, który zobaczysz, to ten, na którym świętujesz nowe wzmocnienie serwera.

Gratulacje!

Jak wzmocnić serwer Discord

Poziomy i profity do odblokowania

Każdy odblokowany poziom zawiera różne korzyści. Ale aby to zadziałało, potrzebujesz ludzi, którzy wykorzystają swoje dopalacze serwera w stosunku do twojego serwera.

Tak wygląda podział poziomów:

Poziom 1 z 2 wzmocnieniami serwera

Po pierwsze, otrzymujesz dodatkowe 50 slotów na emotikony, które zwiększają twoją całkowitą sumę do 100 emotikonów. Otrzymujesz również słodki wzrost jakości dźwięku o 128 Kb/s. Ponadto Twoje transmisje na żywo również zyskują na sile. Patrzysz na wzrost do 720P 60 FPS dla Go Live. Co więcej, Discord oferuje teraz 3-dniowe opcje archiwizacji wątków i ich ostatniej aktywności.

Otrzymasz również tło zaproszenia do serwera klienta, a także animowaną ikonę serwera.

Poziom 2 z 15 ulepszeniami serwera

Kiedy odblokujesz poziom 2, otrzymasz wszystkie korzyści z poziomu 1, a potem trochę. Dostajesz 50 dodatkowych slotów na emoji, co daje łącznie 150, jeśli uwzględnisz również poziom 1. Otrzymujesz także lepszą jakość dźwięku przy 256 Kb/s, a Twoje strumienie Go Live zyskują kolejny wzrost do 1080P 60FPS.

Dodatkowo, poziom 2 zapewnia baner serwera, a także limit wysyłania na serwer 50 MB dla wszystkich członków, możliwość tworzenia prywatnych wątków i opcję archiwum na 1 tydzień dla ostatniej aktywności w wątkach.

Poziom 3 z 30 wzmocnieniami serwera

Jak już zapewne zgadłeś, poziom 3 zapewnia wszystkim dostęp do wszystkiego, co jest dostępne na poprzednich poziomach. Ale liczba slotów emoji wzrasta do 250 z dodatkowymi 100 dodanymi na tym poziomie. Otrzymujesz również kolejny wzrost jakości dźwięku przy 384Kbps.

Naprawdę nie możesz iść dalej, jeśli chodzi o jakość przesyłania strumieniowego Go Live, więc Discord zapewnia wyższy limit przesyłania. Poziom 3 zapewnia również dostęp do skróconego adresu URL, którego możesz używać według własnego uznania. Użyj dowolnej frazy, kombinacji liczb lub słów, aby połączyć się z serwerem.

Na wynos

To prosty proces dodawania ulepszeń do serwera i odblokowywania wspaniałych korzyści. Discord oferuje również dodatki do subskrypcji dla wszystkich zakupów doładowania serwera. Możesz też przenieść swój bonus z jednego serwera na drugi po okresie odnowienia.

Discord działa tylko wtedy, gdy społeczność zbiera się jako zespół. Jeśli więc znalazłeś swój ulubiony serwer, czas wesprzeć go doładowaniem lub dwoma. Daj nam znać o swoich działaniach związanych z Discordem w sekcji komentarzy poniżej.