Jak odebrać skórkę Nintendo Switch Fortnite

Wszyscy główni gracze na rynku konsolowym wydali edycje Fortnite swoich systemów. Te specjalne edycje zawierają pakiet gadżetów Fortnite, których nie można zdobyć w żaden inny sposób, co czyni je przedmiotami kolekcjonerskimi, a także ulepszeniami kosmetycznymi. Nintendo wypuściło swój pakiet w 2018 roku z konsolą Switch.

Jak odebrać skórkę Nintendo Switch Fortnite

Jeśli kupiłeś ten pakiet Switch, możesz odebrać swoją skórkę na dowolnej platformie. Poniżej znajdziesz instrukcje, jak odebrać skórkę Nintendo Switch Fortnite, a także wszelkie inne skórki i pakiety powiązane z kodem. Jeśli nie masz pojęcia o wartości, omówimy również szczegóły tego pakietu.

Jak wykorzystać kody do Fortnite

Kody Fortnite można wykorzystać na dowolnej platformie, na której grasz w Fortnite. Proces jest nieco inny dla każdego systemu, więc zostaną one omówione osobno. Wraz z zakupem edycji specjalnej Switch otrzymasz kod do odbioru nagród.

Najpierw omówimy, jak zrealizować ten kod na komputerze w sklepie Epic Games.

 1. Przejdź do Epickie gry sklep w dowolnej przeglądarce.
 2. Zaloguj się na swoje konto Epic Games gdzie chcesz otrzymać pakiet. Po zrealizowaniu kodu zostanie on na stałe powiązany z kontem, na którym jesteś zalogowany, więc upewnij się, że używasz właściwego.
 3. W prawym górnym rogu najedź kursorem na nazwę swojego konta, aby wyświetlić menu. W tym menu znajdź i kliknij opcję „Zrealizuj kod”.

  odkupić

 4. Na stronie realizacji kodu kliknij w dowolnym miejscu w polu numeru i Wpisz swój kod dokładnie tak, jak widnieje na karcie otrzymanej z przełącznikiem, a następnie kliknij „Zrealizuj”.

Gdy następnym razem uruchomisz Fortnite, twój zestaw powinien być dostępny w twoich kosmetykach. Jeśli nie pojawi się od razu, daj mu kilka minut. Wykonaj następujące kroki, aby odebrać pakiet na przełączniku samo:

 1. W menu głównym przełącznika, wybierz sklep internetowy Nintendo.
 2. Wybierz konto, na którym chcesz mieć pakiet.
 3. Po lewej stronie ekranu zobaczysz "Wprowadź kod" Wybierz go, aby wyświetlić pole do wpisania kodu.
 4. Wpisz swój kod na polu.
 5. Kiedy skończysz, wybierz „Wyślij” a gra automatycznie rozpocznie pobieranie na twoim przełączniku. Po zalogowaniu się do gry uzyskasz dostęp do pakietu.

Odbierz swoją skórkę na Xbox i PS4

Xbox One i PS4 mają swoje własne sklepy, więc za ich pośrednictwem wprowadzisz swój kod. W przypadku konsoli Xbox One wykonaj następujące kroki:

 1. Menu główne konsoli Xbox zapewnia dostęp do sklepu Microsoft Store.
 2. Po wejściu do sklepu poszukaj opcji „Użyj kodu”.
 3. Wpisz swój kod w wyświetlonym polu, a następnie wybierz opcję „Dalej”. Możesz zostać poproszony o zalogowanie się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zanim będziesz mógł wprowadzić kod.

Xbox One ma najprostszy proces realizacji kodu, a Twój pakiet powinien być dostępny natychmiast po wysłaniu kodu. Jest jeszcze kilka kroków, aby odebrać skórkę na PS4, ale wcale nie jest to trudne.

 1. Uzyskaj dostęp do sklepu Playstation z menu głównego.
 2. Po lewej stronie ekranu znajdź i wybierz opcję oznaczoną „Wykorzystaj kody”.

  Zrealizuj kod

 3. Wpisz swój kod w polu i naciśnij „X”, aby kontynuować.
 4. Następnie zobaczysz, co zamierzasz wykorzystać za pomocą kodu. W tym przypadku będzie to pakiet Fortnite Switch. Wybierz „Potwierdź” i naciśnij X, aby kontynuować.
 5. Otrzymasz powiadomienie, że kod został wykorzystany. Wybierz OK i powinieneś mieć natychmiastowy dostęp do swojego kodu.

Obejmuje to sposoby, w jakie możesz odebrać swoją skórkę z dowolnej platformy obsługującej Fortnite. Jeśli nadal nie masz specjalnej edycji Switcha, poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat pakietu, które pomogą Ci zdecydować, czy jest tego wart.

Czy pakiet jest tego wart?

Po pierwsze, jeśli już jesteś na rynku Switcha, ten pakiet jest zdecydowanie wart zdobycia. Specjalna edycja Switch kosztuje tyle samo, co zwykły Switch i zasadniczo otrzymasz darmowe łupy. Nawet jeśli nie grasz w Fortnite, kod pakietu może być miłym prezentem dla przyjaciela. Możesz go również użyć jako prezentu, jeśli jesteś streamerem.

Pakiet składa się zasadniczo z kilku ponownych kolorów, a nie z nowych przedmiotów. Najistotniejszą częścią zestawu jest skórka Podwójna Helix. Ponownie jest to tylko skórka o zmienionym kolorze i nie jest to najbardziej oryginalna skórka w grze, ale jest dostępna wyłącznie w zestawie, więc będzie atrakcyjna dla wszystkich kolekcjonerów.

spirala

W zestawie znajduje się również czerwono-biały szybowiec wirnika w kolorze czerwono-białym, opaska telemetryczna i kilof Pinpoint. Wszystkie są utrzymane w tej samej kolorystyce i stanowią ładne dodatki do zestawu kosmetyków każdego gracza. Wreszcie pakiet zawiera 1000 V-dolców, które w sklepie Fortnite kosztują 9,99 USD.

Podsumowując, pakiet kosztuje około 45 USD, co oznacza, że ​​nie jest tego wart, jeśli masz już Switch.

Twoja kolekcja jest o wiele bliżej ukończenia

Niestety, jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego pakietu, jedynym sposobem na jego zdobycie jest zakup Nintendo Switch. Możesz wykorzystać kod pakietu w dowolny sposób, ale najłatwiejszym i najszybszym sposobem jest prawdopodobnie zrobienie tego w sklepie Epic Games na swoim komputerze. Wystarczy zalogować się na swoje konto i poszukać opcji realizacji kodów na stronie sklepu. Teraz, gdy już wiesz, co robić, ruszaj i daj czadu!

Czy uważasz, że warto kupić Switch tylko dla pakietu Fortnite? Czy uważasz, że jest coś dziwnego w łączeniu zawartości do darmowych gier na konsole? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.