Jak aktywować niespodziankę urodzinową Google'a?

Życie bez Google stało się dość trudne do wyobrażenia. Najpopularniejsza i najbardziej znana wyszukiwarka na świecie znacznie uprościła życie ludzi. Wszyscy tak często korzystają z Google. Są szanse, większość wie, czym są doodle Google. Jeśli nie wiesz, Doodles to inna nazwa alternatywnych logo Google, których celem jest upamiętnienie pewnych wydarzeń, takich jak daty urodzin i śmierci wpływowych osób, święta narodowe, osiągnięcia historyczne itp.

Jak aktywować niespodziankę urodzinową Google'a?

Niektóre Doodles zabierają Cię do mini-gry lub prezentują ciekawe animacje. Inne, takie jak Google Birthday Surprise Spinner, podkreślają wiele doodli z przeszłości. Ten artykuł zawiera informacje o tym, czym są Doodles Google i jak aktywować Spinner Urodzinowej Niespodzianki, który wyróżnia wiele Doodles. Zacznijmy!

O urodzinowej niespodziance Google Spinner

Niezależnie od tego, czym jest Google Doodle, czy wiesz, że Google wypuściło na swoje 19. urodziny najlepszego doodla o nazwie Google Birthday Surprise Spinner? 27 września 2002 r. pierwszy w historii Doodle urodzinowy został umieszczony w Internecie, więc jest to postrzegana data powstania Google. W rzeczywistości jednak jego data urodzenia jest nieznana.

27 września 2017 r. światło dzienne ujrzał Google Surprise Birthday Spinner, najważniejszy do tej pory Doodle. Ten Doodle składający się z obracającego się koła, zabrał cię do jednego z dziewiętnastu niezapomnianych Doodlesów kiedy obrócił się na cześć swoich 19. urodzin.

Większość ludzi nie zna wszystkich urodzinowych doodli Google, ale niektóre z nich przypominają sobie, gdy je widzą. Niektórzy pamiętają 19. rocznicę The Google Spinner, ponieważ tak bardzo się wyróżniał.

Jeśli chcesz aktywować Google’s Surprise Birthday Spinner i cieszyć się wszystkimi 19 polecanymi grami w doodle, bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się, jak uzyskać do niego dostęp!

Jak uzyskać dostęp do 19. urodzinowego spinnera Google z niespodzianką?

Dla tych, którzy kochają Koło fortuny, możesz wypróbować Google Spinner! Ta niespodzianka jest również idealna dla ciekawości, aby zobaczyć, jak faktycznie wyglądała i działała. W końcu daje ci 19 gier do rysowania, na których możesz wylądować przy każdym obrocie. Tak, spinner z okazji 19. urodzin Google jest nadal dostępny.

Odkrywanie wszystkich 19 gier Doodle znalezionych w spinnerze Google z okazji 19. urodzin

Zamiast sprawdzać swoje szczęście w 19. urodzinowej spinerze Google z niespodzianką w nadziei na odkrycie naprawdę dobrych gier z doodle, możesz sprawdzić pełną listę i linki poniżej.

Notatka: Poniższa lista nie jest uporządkowana.

Gra Doodle #1: Wąż

Dzięki Birthday Spinner możesz także zagrać w grę Snake wewnątrz Google. Jest to gra zręcznościowa z lat 70., która później staje się popularna dzięki włączeniu jej do większości telefonów komórkowych firmy Nokia.

Gra Doodle #2: Klondike Solitaire

Klondike, słynna wersja pasjansa, może być również odtwarzana na stronie internetowej Google. Ta adaptacja, podobnie jak wiele innych, pozwala wybrać poziom trudności i posiada funkcję „Cofnij”.

Gra Doodle #3: Kółko i krzyżyk

Przerobiona na jeden z Doodles, ta klasyczna gra pojawia się w Google za każdym razem, gdy sprawdzasz jej nazwę. Jest również zawarty w Spinnerze urodzinowym z niespodzianką.

Kółko i krzyżyk

Gra Doodle nr 4: Pac-Man

W swoje 30. urodziny w maju 2010 roku ta klasyczna gra zręcznościowa pojawiła się również w Google. Z tej okazji Google wykonało również mapę przypominającą jej logo.

Gra Doodle nr 5: Theremin

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czym jest theremin lub jak brzmi, ten Doodle jest dla Ciebie, ponieważ uczy, jak grać na tym interesującym instrumencie. Ten Doodle przedstawia nieżyjącą już Clarę Rockmore, wirtuoz tego instrumentu.

Gra Doodle nr 6: Oskar Fischinger Doodle

Oskar Fischinger był animatorem, który tworzył animacje przy akompaniamencie muzyki. Ciekawe jest to, że stworzył te animacje, zanim jeszcze istniały jakiekolwiek teledyski. Ten Doodle pozwala tworzyć własne utwory muzyczne za pomocą notatek na ekranie i własnej wyobraźni.

Gra Doodle nr 7: Urodziny Beethovena Doodle

Pomóż temu słynnemu kompozytorowi złożyć swoje najsłynniejsze dzieła po tym, jak napotkał serię wpadek w drodze do sali koncertowej. Ten Doodle jest poświęcony 245. urodzinom Ludwiga van Beethovena.

Gra Doodle nr 8: Eksperyment Arpeggio

Ta niewielka aplikacja, opracowana przez Yotama Manna, została stworzona, aby pokazać, jak działają pasaże. Jego celem jest przedstawienie ich ludziom. Arpeggia to akordy, w których na raz grana jest tylko jedna nuta.

Gra Doodle nr 9: Urodziny hip-hopu

Aby uczcić 44. urodziny tego gatunku muzycznego, Google stworzył Doodle, który pozwala poznać historię hip-hopu, jednocześnie drapiąc gramofony jak prawdziwy DJ.

Doodle Game nr 10: Quiz na Dzień Ziemi

Aby uczcić Dzień Ziemi i podnieść świadomość na temat stanu naszej planety i jej ochrony, Doodle z 22 kwietnia 2015 r. był losowym małym quizem wymyślonym przez Google. Zadanie jest proste: odpowiedz na pytania, aby zobaczyć, jakim jesteś zwierzęciem.

Kartkówka

Gra Doodle nr 11: Gra w skali Scoville

Na cześć 151. urodzin Wilbura Scoville'a, który wymyślił skalę do mierzenia ostrości papryki, w tej mini-grze z 2016 r. chodzi o walkę z papryką lodami, aby uratować świat przed upałem.

Doodle Game #12: Walentynki Doodle

Na Walentynki 2017 Doodle było minigrą o szukaniu miłości przez łuskowce. W ten sposób Google dążyło do zwiększenia świadomości na temat jedynego znanego ssaka na świecie z łuskami, któremu grozi wyginięcie.

Gra Doodle #13: Halloween Doodle

Nic dziwnego, że jest też Halloween Doodle. Ten opowiada o kotu, który próbuje bronić swojej szkoły magii, odpychając nieznośne duchy, które próbują go otoczyć i zbliżyć.

Halloween

Gra Doodle nr 14: Ekspres kucyków

Z okazji 155. rocznicy Pony Express, starej usługi pocztowej składającej się z jeźdźców dostarczających konno listy z jednego krańca kraju do drugiego, ten Doodle 2015 przyjmuje Cię jako jednego ze swoich członków.

Gra Doodle #15: Odgłosy Zwierząt

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak brzmi panda lub smok z Komodo? Jeśli tak, spodoba ci się ten. W tym Doodle chodzi o dźwięki wydawane przez różne zwierzęta, od psów i kotów po mrówkojady i jaky.

Gra Doodle #16: Żywe laboratorium Darwina

Ta specjalna wersja Map Google, choć wcale nie jest Doodlem, pozwala zapuścić się pod wodę i zwiedzać Wyspy Galapagos. Jest poświęcony Karolowi Darwinowi i jego obserwacji dzikiej przyrody tego miejsca.

Gra Doodle #17: Krykiet

Stworzona w 2017 roku z okazji trofeum Międzynarodowej Rady Krykieta (ICC), ta gra dotyczy – zgadłeś – krykieta ze świerszczami. Jest to jedna z najpopularniejszych gier Doodle.

Gra Doodle #18: Ćwiczenie oddechowe

Ze względu na świadomość zdrowotną, a także aby pomóc użytkownikom uspokoić się w stresujących sytuacjach, Google stworzył tę aplikację, która pokazuje, jak oddychać, aby złagodzić stres. Możesz uzyskać do niego dostęp, wyszukując w Google „ćwiczenie oddechowe”.

Doodle Game #19: Doodle na 15. urodziny Google

Doodle z 15. urodzin Google obejmował małą grę, w której postaciami były litery, które próbowały zdobyć jak najwięcej cukierków z piniaty, i potrzebowały Twojej pomocy.

Rysowanie wokół

Istnieje wiele różnych Doodles Google stworzonych z różnych powodów. Tym razem jednak chodzi o dobrą zabawę i poznawanie różnych tematów przy okazji. Jeśli szukasz sposobu na zabicie czasu, jest to dobry sposób na zrobienie tego, ponieważ jest to zarówno zabawne, jak i edukacyjne.

Jaka jest twoja ulubiona gra Doodle? Jakie inne doodle chciałbyś zobaczyć od Google w najbliższej przyszłości? Rozbudź swoją wyobraźnię i podziel się swoimi pomysłami w komentarzach poniżej.