Jak zdobyć darmowe zwierzęta w Adoptuj mnie (Roblox)

Adopt Me szybko stał się jedną z najpopularniejszych gier na Roblox i nie bez powodu. Rozgrywka pięknie symuluje więź między rodzicem a dzieckiem, dając motywację do kontynuowania rozgrywki tak bardzo, jak to tylko możliwe. W grze jest również pewna strategia, która polega na zbieraniu przedmiotów, aby wspierać rozwój dziecka.

Jak zdobyć darmowe zwierzęta w Adoptuj mnie (Roblox)

W dzisiejszych czasach gra skupia się głównie na zbieraniu jak największej liczby zwierzaków, którymi możesz handlować z innymi użytkownikami. Chociaż możesz wydać prawdziwe pieniądze na Robuxa na kupowanie zwierząt domowych, istnieje wiele opcji, które zapewnią Ci kilka za darmo.

Jeśli wolisz nie wyrywać portfela, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule znajdziesz wypróbowane i przetestowane techniki zdobywania zwierząt domowych bez wydawania ani grosza.

Jak zdobyć darmowe zwierzaki w Adopt Me

Istnieje kilka sposobów na zdobycie darmowych zwierzaków w Adoptuj mnie, w tym:

 • Nagrody w postaci gwiazdek
 • Wydarzenia
 • Kupowanie jajek
 • Zarabiać pieniądze

Oto niektóre z najczęstszych sposobów na zdobycie darmowych zwierząt.

Jajko Startowe

Sir Woofington da ci jajko startowe w żłobku, gdy po raz pierwszy wejdziesz do gry. Aby wykluć jajko, musisz wykonać zadania. Po wykonaniu zadań możesz wybrać między kotem a psem.

Pamiętaj, że tym zwierzęciem startowym nie można handlować, więc dobrze się zastanów przed dokonaniem wyboru.

Gwiezdne nagrody

Codziennie otrzymujesz Star Rewards za zalogowanie się do gry. Te gwiazdki kumulują się z czasem, głównie wtedy, gdy przez długi czas pozostajesz zalogowany w grze.

Po pewnym czasie możesz uzyskać dostęp do swoich Star Rewards, aby zobaczyć, które zwierzaki są dostępne do zdobycia w oparciu o liczbę zgromadzonych Gwiazdek.

Na przykład musisz zebrać 400 gwiazdek, aby zdobyć tukana, a rozgwiazda wymaga 550 gwiazdek. Dodatkowo są pewne dziwne nagrody, takie jak Rocket Racer, Blue Rider lub didgeridoo.

Zarabiać pieniądze

Ten podtytuł może sprawić, że uwierzysz, że musisz wydać prawdziwe pieniądze. Ale nie, zarabianie pieniędzy w grze jest podobne do zdobywania Star Rewards. Nie musisz więc wydawać prawdziwej gotówki, co technicznie sprawia, że ​​jajka, które kupujesz za pomocą wirtualnych tokenów, są bezpłatne.

Aby zdobyć trochę gotówki, musisz spełnić określone cele, otrzymywać okresowe wypłaty, obliczyć drzewka pieniędzy w grze itp.

Jak już powiedziano, od czasu do czasu pojawiają się czeki, jedna mniej więcej co 15 minut aktywności w grze. Jest też fajna sztuczka, która zwiększy Twoje zarobki.

Możesz przez chwilę uruchomić grę w tle, a potem wrócić tylko po to, aby odebrać czek. Istnieje również kilka innych hacków, które zwiększają twoje szanse na otrzymanie darmowych kredytów i nagród do wymiany na zwierzęta.

 • Loguj się do gry przynajmniej raz dziennie tak długo, jak to możliwe. To daje ci dobrą passę i prowadzi do większej liczby nagród.

 • Zaloguj się przez pięć kolejnych dni, a otrzymasz dodatkowe gwiazdki i prezent-niespodziankę.

 • Jeśli będziesz grać przez 30 dni, gra nagrodzi Cię Pękniętym Jajkiem.

 • Ukończenie niebieskiego celu daje od sześciu do siedmiu żetonów. Te cele są określone w czasie, więc rób je natychmiast, gdy się pojawią.

 • Ukończenie pomarańczowego celu prowadzi do 12 żetonów.

 • Drzewka pieniędzy są doskonałe, ponieważ rosną w nich pieniądze. Wydajność wynosi zwykle osiem żetonów dziennie. Jeśli masz wiele drzew, maksymalna kwota do zebrania to 100 żetonów dziennie.

Gdy zbierzesz wystarczającą ilość gotówki, możesz udać się do żłobka i zdobyć jajko. Im wyższa cena, tym cenniejsze jajko. Ponadto niektóre specjalne jajka pojawiają się tylko przy określonych okazjach.

Na przykład Ocean Egg był dostępny w momencie pisania tego tekstu i przywracał 750 tokenów.

Jak zdobyć darmowe legendarne zwierzaki w Adoptuj mnie?

Darmowe legendarne zwierzaki chowają się w tajnych miejscach i musisz je tylko znaleźć. Pamiętaj, że nie jest to hack, ale strategiczny ruch twórców gry, który ma zachęcić Cię do dalszego odkrywania ekosystemu gry.

Więc gdzie są legendy?

Lokalizacja pierwsza

 1. Udaj się do szpitala i przejdź przez most.

 2. Po drugiej stronie idź w lewo, by znaleźć drewniany dom.

 3. Wejdź do domu i znajdź dziurę, która mówi: „Tu nie ma nic do zobaczenia”.

 4. Wejdź do otworu wentylacyjnego w pobliżu dziury, wejdź do ukrytego pokoju z legendarnym zwierzakiem.

Lokalizacja druga

 1. Przejdź do wyjścia, ale nie przechodź.

 2. Weź tłok i przerzuć go w poprzek.
 3. Powoli kieruj się w stronę wyjścia, próbując się do niego włamać.

 4. Zobaczysz zieloną ścianę przed szarą ścianą.

 5. Przejdź przez obie ściany, a zobaczysz różne struktury i góry. Powinno też być legendarne jajko.

Te tajne lokalizacje są nierozwiniętymi i niezbadanymi częściami gry, więc nie zawsze mogą zawierać legendarnego zwierzaka. Czasami po prostu zobaczysz usterki bez żadnej nagrody. Mimo to warto od czasu do czasu odwiedzać te obszary, aby sprawdzić, czy będziesz miał szczęście.

Jak zdobyć darmowe neonowe zwierzaki w Adopt Me?

Każdy zwierzak w Adopt Me może zostać przekształcony w neonowego, jeśli włożysz w niego dużo TLC. Potrzebujesz czterech w pełni wyrośniętych zwierząt tego samego rodzaju, zabierz je na Wyspę Adopcji i zabierz je do Jaskini Nixie. (Jaskinia znajduje się pod mostem na wyspie.) Umieść zwierzaki w neonowych kręgach, a cztery zostaną połączone w jedno neonowe zwierzątko.

Pamiętaj, że nie możesz zdobyć neonowych zwierzaków w tajnych lokalizacjach i nie ma hacka, aby zdobyć takiego zwierzaka za pomocą hacka.

Alternatywnie, najlepszym sposobem na zdobycie darmowego neonowego zwierzaka jest śledzenie graczy, którzy są ekspertami w grze. Często zdarza się, że rozdają neonowego zwierzaka w ramach promocji lub konkursu.

Zwykle musisz śledzić ich w mediach społecznościowych, polubić ich treści lub stworzyć coś samodzielnie.

Przyjmij kody, aby otrzymać darmowe zwierzaki

Wielu użytkowników omawia kody i hacki Adopt Me, dzięki którym uzyskasz najbardziej ekskluzywne zwierzaki. Powinieneś jednak wiedzieć, że te rzadko działają i mogą wprowadzić złośliwe oprogramowanie na Twój komputer.

Zrozumiałe jest, że te metody są przekonujące, ponieważ dają przewagę nad innymi graczami; jednak użycie jednego może spowodować zbanowanie twojego konta.

Oficjalnie żadne kody nie są dostępne w wersji Adopt Me 2021 i nie ma możliwości wpisania kodu do gry.

Biorąc to pod uwagę, warto wspomnieć o niektórych kodach, które wygasły, ale mogą nadal pojawiać się w Internecie.

 • DiscordFTW – 70 tokenów
 • PRZERWA LETNIA – 70 tokenów
 • MON3YTR33S – 200 tokenów
 • GIFTUWRAP – 200 tokenów
 • 1B1LL1ONV1S1TS – 200 tokenów

Wcześniej można było wykorzystać kody, klikając ikonę Twittera w grze. Pojawi się okienko realizacji, wpisz kod i voila, więcej tokenów na Twoim koncie.

Ikona Twittera wciąż tam jest, co prowadzi do wyskakującego okienka zachęcającego do śledzenia Adopt Me w mediach społecznościowych. Nie możesz jednak realizować kodów w ten sposób.

Nie ma również kuponów promocyjnych na Adopt Me. Jeśli ktoś oferuje kupony w zamian za Twoje dane uwierzytelniające lub prosi o nazwę użytkownika i hasło, prawdopodobnie zostaniesz oszukany.

Kochający cyfrowych towarzyszy

Bez wątpienia Adopt Me oferuje mnóstwo zabawy w odkrywaniu dziwacznego świata gry i kolekcjonowaniu zwierzaków. Istnieje wiele opcji, aby znaleźć lub zdobyć darmowe zwierzaki w grze.

Większość funduszy pochodzi z odkrywania wszystkich sztuczek, aby zdobyć te zwierzęta. Pamiętaj jednak, że niektóre rodzaje zwierząt mogą pojawiać się tylko przez ograniczony czas.

Ile darmowych zwierzaków zebrałeś do tej pory? Czy znasz jakieś inne tajne lokalizacje, których nie wymieniliśmy?

Podziel się swoją mądrością w sekcji komentarzy poniżej.