Jak powiedzieć, kto cię polubił w Badoo

Badoo jest jak współczesny Kupidyn, pasuje do ludzi o podobnych zainteresowaniach i otwiera wiele nowych możliwości. Jeśli czujesz się samotny i potrzebujesz kogoś, z kim możesz porozmawiać, Badoo to świetne miejsce na spędzenie czasu.

Jak powiedzieć, kto cię polubił w Badoo

Możesz również znaleźć datę, a szanse są na twoją korzyść. Według najnowszych informacji Badoo ma ponad 400 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. Na pewno znajdziesz kogoś, z kim będziesz miło spędzać czas.

Czy ktoś w aplikacji już Cię polubił? To świetna wiadomość, ale jak widzisz, kim jest ta osoba? Czytaj dalej i dowiedz się.

Preferencje Badoo

Kiedy po raz pierwszy uruchomisz swoje konto Badoo, zapytają oni o Twoje preferencje, jeśli chodzi o znajdowanie osób. Zostaniesz poproszony o wybranie płci, miejsca i wieku osób, które chcesz poznać.

Wykonaj poniższe czynności, aby w dowolnym momencie zmienić te parametry:

 1. Otwórz aplikację Badoo.
 2. Wybierz ikonę kuli ziemskiej w lewym dolnym rogu.
 3. Stuknij ikonę Preferencje w prawym górnym rogu ekranu.
 4. Tutaj możesz zmienić dowolne preferencje, a także filtrować osoby, które są online lub są nowymi użytkownikami aplikacji.

Polubienie na Badoo

Gdy wszystko będzie gotowe, możesz zacząć lubić ludzi. Aby uzyskać dostęp do pasującego ekranu, dotknij drugiej ikony w lewej dolnej części ekranu. Za każdym razem, gdy przesuniesz, pojawi się nowy profil. Przesunięcie w lewo lub naciśnięcie X oznacza nie. Przesunięcie w prawo lub wybranie emoji serca oznacza „tak”.

Przeciągnięcie Badoo

Możesz również wybrać serce przebite strzałką, które znajduje się między X a <3. To wysyła komuś Crush, dzięki czemu wie, że naprawdę go lubisz i chcesz się z nim spotkać. Pamiętaj, że ta funkcja kosztuje trochę kredytów Badoo. Możesz dowiedzieć się więcej o tej i innych funkcjach premium Badoo poniżej.

Zostaniesz powiadomiony, gdy ktoś cię polubi, ale jego zdjęcie zostanie całkowicie rozmazane, więc nie będzie można dowiedzieć się, kto to jest. Poznasz tylko miasto, z którego pochodzą.

Miażdżenie Badoo

Możesz zobaczyć swoje polubienia po dotknięciu menu rozwijanego Wszystkie połączenia, znajdującego się u góry sekcji czatu.

Badoo lubi

Korzyści z Badoo Premium

Badoo Premium jest dla użytkowników, którzy chcą się wyróżniać w tłumie, i pozwala umawiać się na randki i spotykać więcej osób w krótszym czasie. Dostępne są dzienne, tygodniowe i miesięczne plany premium, ale jeśli wolisz, możesz także kupić kredyty w aplikacji.

Gdy zostaniesz użytkownikiem premium, możesz:

 1. Zobacz, kto cię lubi – Zamiast rozmazanych zdjęć wyraźnie widać osobę, która cię polubiła. Następnie możesz zdecydować, czy chcesz je polubić i zacząć rozmawiać. Dzięki temu proces dopasowywania jest znacznie łatwiejszy i szybszy.
 2. Zobacz, kto lubi Cię najbardziej – Uzyskasz dostęp do listy ulubionych w obszarze Wszystkie połączenia.
 3. Odwróć swoje głosy – Możesz łatwo zmienić „Nie” na „Tak” na dopasowanym ekranie.
 4. Włącz tryb incognito – Możesz przeglądać Badoo i pojawiać się w trybie offline dla innych.
 5. Wyślij podświetlone wiadomości – Umieść swoją wiadomość w górnej części okna czatu, jeśli naprawdę kogoś lubisz.
 6. Wyślij naklejki.
 7. Połącz się z najpopularniejszymi użytkownikami – Będziesz mógł rozmawiać z „celebrytkami” aplikacji.

Możesz zwiększyć swoją popularność i uzyskać więcej wizyt, korzystając z kredytów aplikacji.

Badoo jest darmowe, prawda?

Rejestracja w Badoo jest bezpłatna i każdy może pobrać aplikację. Możesz z niego korzystać całkowicie za darmo, ale napotkasz pewne trudności.

Możesz przesyłać zdjęcia i filmy bez żadnych ograniczeń, ale znalezienie dopasowania jest nieco trudniejsze dla zwykłych użytkowników. Każdy ma dostęp do pasującej części aplikacji. Jednak może minąć bardzo dużo czasu, zanim ktoś, kogo lubisz, zostanie dopasowany do Twojego profilu i polubi Cię.

ja Gusta

Teraz wiesz już o darmowych i płatnych funkcjach Badoo. Niestety nie ma innego sposobu, aby dowiedzieć się, kto cię polubił, niż płacenie za usługę premium. Nie jest to zbyt kosztowne i otwiera więcej możliwości, ułatwiając znajdowanie dat i znajomych w aplikacji.

Naszą ostatnią radą dla Ciebie jest wykorzystanie najlepszych zdjęć, które możesz zaimportować z innych mediów społecznościowych. Lub znajdź swój najlepszy kąt i zrób kilka nowych. Twoje bio jest również ważne, ale dobre zdjęcie to najlepszy sposób na zdobycie polubień.