Najlepsze kody życia Shindo [luty 2021]

Dla fanów Naruto na całym świecie żadna inna gra nie daje im takiego samego doświadczenia shinobi jak Shinobi Life 2 z RELL World. Ta gra została ponownie wyobrażona pod nową nazwą, Shindo Life, z usuniętymi podobiznami Naruto. Jednak gra nadal ma te same założenia i zalety, które fani pokochali.

Jednym z tych zasobów jest wykorzystanie kodu.

Dowiedz się, co możesz uzyskać dzięki kodom i jak je wykorzystać w tej nowej wersji od jednego z popularnych programistów Roblox.

Shinobi Life 2 kody

W większości przypadków kody dają gratisy do gry. W przypadku Shindo Life mają one zazwyczaj postać większej liczby spinów. Jeśli grałeś w tę grę przez dłuższy czas, wiesz, że spiny są tym, co każdy chce zbudować swoją postać.

Zwykle trzeba grindować przez godzinę, aby uzyskać kilka obrotów dziennie. Jednak kody mogą pomóc zminimalizować ten bolesny proces szlifowania.

Kody można znaleźć w różnych miejscach, takich jak dedykowane strony fanów i media społecznościowe. Twórca gry, RELL World, ma również własny kanał YouTube, na którym można znaleźć kody i aktualizacje.

Niektóre witryny dobrze sprawdzają się w sprawdzaniu i usuwaniu kodów, które wygasają, podczas gdy inne publikują kody i zapominają o nich. Więc czasami jest to strzał w dziesiątkę.

Jak wykorzystać kody Shinobi Life 2?

Myślisz, że znalazłeś kod, który da Ci kilka darmowych spinów?

Dowiedz się, wykorzystując go w grze, wykonując następujące kroki:

 • Otwórz i zaloguj się do Shindo Life
 • Przejdź do menu Edycja (naciśnij strzałkę W GÓRĘ lub W DÓŁ)

 • Wpisz lub wklej kod w polu znajdującym się w prawym górnym rogu ekranu

 • Naciśnij przycisk odtwarzania po lewej stronie pola kodu

Jeśli to zadziała, zobaczysz komunikat migający pod polem kodu realizacji z informacją o tym. Możesz także sprawdzić, czy nowe spiny zostały dodane do Twojej liczby postaci.

Shinobi life 2 kod

Shinobi Life 2 Codes na Wiki

Shindo Life ma własną stronę fanów Wiki. Tam mają tendencję do regularnego sprawdzania swoich kodów i usuwania nieaktywnych. Istnieje jednak kilka stron dla fanów, które nie działają, więc upewnij się, że używasz wyszukiwanego hasła „shindo life rell wiki”, aby uzyskać właściwą.

Na stronie Wiki przewiń w dół do Nawigacji i kliknij ikonę Kody, aby zobaczyć najnowsze działające kody gry.

Shinobi Life 2 Codes na Twitterze

Twitter nie jest najlepszym miejscem do znajdowania aktualnych kodów Shindo Life. RELL World ma konto na Twitterze, ale publikuje wiadomości o wszystkich swoich grach, ale rzadko wysyła kody.

życie shinobi 2

Shinobi Life 2 Codes na YouTube

Możesz znaleźć niektóre aktualne kody gier dla Shindo Life, jeśli subskrybujesz odpowiednie konta YouTube. Kanały, takie jak ItzVexo i RazorFishGaming, regularnie przesyłają filmy prezentujące najnowsze kody. To, czy faktycznie działają, zależy od tego, kiedy oglądasz wideo, ponieważ kody wygasają dość szybko.

Czasy pojawiania się kodów Shinobi Life 2

Wielu bossów i przedmiotów pojawia się w Shindo Life, więc sensowne jest, że możesz pomyśleć, że kody działają w ten sam sposób. Niestety tak się nie dzieje i nie wiadomo dokładnie, kiedy nowy kod zostanie usunięty.

Nowe kody pojawiają się mniej więcej w ciągu pierwszego tygodnia lub dwóch każdego miesiąca. Możesz mieć szczęście i co tydzień otrzymywać kod, ale nie oczekuj więcej, ponieważ nie zmieniają się tak często.

Kody Shinobi Life 2 dla prywatnego serwera

Kody serwerów prywatnych różnią się od typowych kodów „darmowych spinów”, których chce większość graczy Shindo Life. Nie dają darmowych spinów ani darmowych resetów. Zamiast tego zapewniają spokój ducha.

Prywatne kody serwerów są zazwyczaj udostępniane innym altruistycznym graczom, którzy rozumieją ból zatłoczonych otwartych światów. Chcesz tylko spawnów, prawda? A co powiesz na swobodę grindowania bez ciągłego oglądania się na plecy?

Prywatne serwery dokładnie to umożliwiają.

Jeśli sam nie masz dostępu do prywatnego serwera, istnieje kilka prywatnych kodów serwera udostępnianych online. Na przykład możesz znaleźć kody serwerów dla wiosek, takich jak Ember i Obelisk. Istnieje również kilka kodów dla Dawn Base i Training Ground, chociaż nie są one tak liczne jak wioski.

Sprawdź oficjalną stronę fanów Shindo Life Wiki, aby uzyskać więcej informacji.

Alternatywnie istnieje wiele filmów na YouTube, które zawierają prywatne kody serwerów dla różnych części mapy. Gdy znajdziesz kod, który chcesz wypróbować, wykonaj następujące kroki, aby go użyć:

 • Otwórz życie Shindo
 • Naciśnij Graj
 • Wybierz obszar mapy i pozwól mu się załadować
 • Otwórz menu lub naciśnij M na PC
 • Kliknij Wioski
 • Kliknij [Prywatne serwery], aby wprowadzić identyfikator
 • Naciśnij Teleportuj i poczekaj, aż gra przeniesie Cię na nowy serwer

Kody Shinobi Life 2 w Trello

Trello mogło być dobrym źródłem kodów, gdy gra nazywała się Shinobi Life 2. Jednak od czasu ponownego uruchomienia strona Shindo Life jest wciąż na wczesnym etapie, a strona Shinobi Life 2 nie była aktualizowana od jakiegoś czasu .

Shinobi Life 2 Kody do maski

Jednym z najbardziej niezawodnych miejsc, w których można znaleźć kody masek dla swojej postaci Shindo Life, jest YouTube. Przesyłający nie tylko udostępniają tam swoje kody, ale także dają podgląd tego, jak każdy z nich wygląda na postaci.

Shinobi Life 2 Sekretne kody

Jakie są tajne kody do Shindo Life?

To po prostu kody, które są tak nowe, że nikt o nich nie mówi – jeszcze. Jednak nadal oferują to samo. YouTuberzy zwykle dobrze radzą sobie z przesyłaniem nowych filmów do kodów, których nikt jeszcze nie zna. Oficjalna strona Wiki jest również dobrym źródłem do znalezienia tych kodów.

Dodatkowe często zadawane pytania

Co to jest życie Shinobi 2?

Shinobi Life 2 zostało wydane przez niezależnego twórcę gier, firmę RELL World. Była to gra RPG z otwartym światem w stylu Naruto Shonen-Jump i odzwierciedlała wygląd i elementy popularnego anime i mangi.u003cbru003eu003cbru003eJednak pod koniec 2020 roku firma RELL World ponownie uruchomiła grę pod nową nazwą, Shindo Life. Wciąż zawiera te same elementy rozgrywki, z wyjątkiem bezpośredniego podobieństwa do popularnego anime.

Jak zdobyć broń w Shinobi Life 2?

Po osiągnięciu wymaganego poziomu, statystyk Taijutsu i posiadaniu wystarczającej ilości Ryo, aby kupić przedmiot, możesz kupić określone bronie w kategorii Narzędzia Ninja.

Jak zdobyć więcej spinów w Shinobi Life 2?

Jednym z najłatwiejszych sposobów na zdobycie większej liczby spinów jest zapisanie się do grupy RELL na Roblox. Dają ci darmowe spiny tylko za grę. Możesz także znaleźć kody spinów online, które dają również darmowe spiny twojej postaci.

Czy Shinobi Life 2 będzie na urządzeniach mobilnych?

Możesz grać w Shindo Life, formalnie Shinobi Life 2, na telefonie komórkowym za pośrednictwem aplikacji Roblox.

Jakie są kody do Shinobi Life 2?

Kody szybko wygasają, więc możesz nie być w stanie ich wykorzystać do czasu ich przeczytania. Jednak wszelkie darmowe kody spinowe powinny wyglądać tak: u003cbru003e• 1ceW0rks! – 30 spinsu003cbru003e• 2021N3wY3AR! – 50 spinów

Czy możesz zagrać w Shinobi Life 2 na Robloxie?

Rell Worl zmienił nazwę Shinobi Life 2 na Shindo Life i tak, możesz w nią grać na Robloxie.

Zapisz się na kody

Życie staje się zajęte i możesz nie mieć czasu na ciągłe sprawdzanie nowych kodów. Jeśli jednak znajdziesz źródło, które Ci się podoba, możesz zasubskrybować je w celu uzyskania aktualizacji. Platformy takie jak YouTube powiadamiają Cię, gdy Twój ulubiony przesyłający opublikuje nowy film o kodach, więc już nigdy Cię nie przegapisz.

Gdzie jest twoje ulubione miejsce do szukania nowych kodów Shindo Life Codes? Opowiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.