Jak kupować kredyty w Audible

Audible to platforma audiobooków i podcastów firmy Amazon, która umożliwia dostęp do różnych treści audio innych niż muzyczne. W ramach różnych korzyści związanych z członkostwem użytkownicy Audible Premium Plus otrzymują również bezpłatne miesięczne kredyty – każdy kredyt może zostać wykorzystany do jednego roku po jego otrzymaniu przez użytkownika.

Jak kupować kredyty w Audible

Kredyty służą do zakupu produktów Audible. Przedmiot będzie kosztować określoną kwotę lub pojedynczy kredyt. Jak więc zdobyć więcej kredytów?

Jak kupować kredyty w Audible

Kredyty to fajna rzecz – zazwyczaj się opłacają w porównaniu z płaceniem za treści w pełnej cenie, z wyjątkiem sytuacji, gdy cena audiobooka jest niższa niż jeden dodatkowy kredyt. Więcej na ten temat w dalszej części. Najprostszym sposobem na zdobycie większej liczby punktów w Audible jest uaktualnienie do planu Premium Plus.

W przeciwieństwie do usług takich jak Spotify, Audible nie ma darmowego planu. Nawet Amazon Prime nie zapewnia darmowego dostępu do Audible. Istnieje możliwość bezpłatnego wypróbowania Audible Plus i Audible Premium Plus przez 30 dni, ale po okresie próbnym nie będzie można korzystać z aplikacji.

Podstawowy plan Audible, Audible Plus, kosztuje 7,95 USD miesięcznie, a Audible Premium Plus kosztuje 14,95 USD. Pierwsza z nich nie daje ci żadnych kredytów, podczas gdy druga subskrypcja zapewnia jeden kredyt miesięcznie. Aby otrzymać kredyty, musisz przejść na subskrypcję Premium Plus.

Audible umożliwia jednoczesne uzyskanie 12 kredytów, jeśli zdecydujesz się na roczny plan Audible Premium Plus w cenie 149,50 USD rocznie. Ten plan pozwoli Ci zaoszczędzić 16% w porównaniu z dokonywaniem miesięcznych płatności. Oprócz tego, że jest tańszy, korzyścią jest to, że możesz korzystać z 12 kredytów, kiedy tylko zechcesz.

Jak kupić więcej kredytów na Audible

Oczywiście, jeśli jesteś zapalonym słuchaczem audiobooków, kredyt na miesiąc lub 12 rocznie może nie być wystarczający. W takim przypadku możesz chcieć uzyskać dodatkowe kredyty. Na szczęście istnieje sposób na zakup dodatkowych kredytów, niezależnie od tego, z którego planu Audible korzystasz.

Aby to zrobić, musisz być aktywnym członkiem Audible i korzystać z jednego i tego samego planu przez co najmniej 30 dni. Dodatkowo w momencie zakupu nie powinieneś mieć żadnych kredytów.

Jak kupować kredyty w Audible UK

Wersja Audible w Wielkiej Brytanii umożliwia jednorazowy zakup trzech dodatkowych kredytów. Kosztują 6 GBP za kredyt, w sumie 18 GBP. Aby kupić dodatkowe kredyty, przejdź na górę strony Audible, a obok aktualnie dostępnych kredytów powinieneś zobaczyć wpis „Kup 3 dodatkowe kredyty”. Kliknij wpis, a następnie wybierz „Kup teraz”, aby kupić trzy dodatkowe kredyty.

Jeśli uzyskujesz dostęp do Audible przez telefon komórkowy, w sekcji Menu po lewej stronie znajdziesz opcję „Kup 3 dodatkowe kredyty”.

Jak kupować kredyty w Audible Canada

Niestety, opcja dodatkowych kredytów nie dotyczy Audible Canada. Jedynym sposobem na zakup dodatkowych kredytów w Audible w Kanadzie jest przejście na konto w USA (Audible.com) i anulowanie konta Audible Kanada.

Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej Audible.ca, aby anulować konto. Audible US oferuje lepsze wsparcie, promocje członkostwa, oferty, większą elastyczność i ogólnie lepsze wrażenia.

Jak kupować kredyty w Audible jako prezent

Możesz także podarować kredyty komuś innemu. Możesz wysłać komuś jeden, trzy, sześć lub 12 kredytów, a ta osoba otrzyma również funkcję Katalog Plus. Prezenty można wysyłać pocztą elektroniczną lub wydrukować.

Aby wysłać prezenty, przejdź tutaj i wybierz jedną z czterech opcji. Następnie zdecyduj, czy chcesz, aby firma Audible wysłała komuś prezent e-mailem, czy otrzymaj wersję drukowaną, którą możesz wręczyć odbiorcy osobiście.

Podaj wszystkie wymagane informacje, w tym imię i nazwisko odbiorcy, adres e-mail, imię i nazwisko oraz datę dostawy. Opcja „Drukuj” wymaga podania imienia i nazwiska odbiorcy oraz własnego.

Następnie zostaniesz poproszony o wybranie spersonalizowanej karty według swoich preferencji. Na koniec będziesz mógł wyświetlić podgląd prezentu i potwierdzić jego wysłanie.

Jak kupować kredyty w Audible na iPhonie?

Na urządzeniach z systemem iOS prezenty są kupowane za pośrednictwem mobilnej aplikacji internetowej. Przejdź do swojego konta Audible na swoim urządzeniu, zaloguj się i znajdź wpis „Kup 3 dodatkowe kredyty”. Jeśli Twój kraj zezwala na kupowanie kredytów, nie powinieneś napotkać żadnych problemów.

Jak kupować kredyty w Audible na Androidzie

Obowiązują tu te same zasady, co w przypadku urządzeń z systemem iOS. Skorzystaj ze strony Audible i poszukaj opcji „Kup 3 dodatkowe kredyty”.

Jak kupować kredyty w Audible na Amazon

Nie możesz kupić kredytów Audible za pomocą Amazon, mimo że Audible to zastrzeżona usługa audiobooków Amazon. Jednak audiobooki Audible można znaleźć na Amazon, co oznacza, że ​​możesz kupić kartę Amazon eGift i używać jej do kupowania treści Audible dostępnych na Amazon.

Wyszukaj w Amazon karty podarunkowe, ale nie przed sprawdzeniem, czy zawartość Audible, której szukasz, jest dostępna w samym Amazon.

Jak kupować kredyty w Audible w aplikacji?

Niezależnie od tego, czy zakup dodatkowych kredytów w Audible jest dostępny na Twoim koncie Audible, nie będziesz mógł tego zrobić za pośrednictwem aplikacji Audible na swoim urządzeniu, ponieważ aplikacja synchronizuje się z kontem Audible.

Jak kupować kredyty na Audible za pomocą karty podarunkowej Amazon?

Karty Amazon eGift nie można używać do bezpośredniego kupowania kredytów Audible. Możesz jednak użyć karty eGift, aby kupić zawartość Audible za pośrednictwem Amazon.

Jak kupować kredyty w Audible India

Audible India nie zezwala na kupowanie dodatkowych kredytów poza opcją subskrypcji kredytów miesięcznie w Audible Premium. Pozwala jednak zaoszczędzić do sześciu niewykorzystanych kredytów do wykorzystania w przyszłości.

Dodatkowo, jeśli wykorzystasz wszystkie miesięczne kredyty, możesz kupić więcej audiobooków za 30% ceny katalogowej. Usługa umożliwia również bezpłatną wymianę audiobooków, jeśli Ci się nie podobają.

Dodatkowe często zadawane pytania

1. Ile kosztuje 3 kredyty w Audible?

Audible umożliwia użytkownikom w niektórych krajach zakup trzech dodatkowych kredytów. Na przykład w Wielkiej Brytanii kosztuje to 18 funtów. Ta opcja nie jest dostępna we wszystkich krajach. Zanim jednak zrezygnujesz z kupowania dodatkowych kredytów Audible, sprawdź, czy możesz przełączyć się na inną domenę Audible. Na przykład Kanadyjczycy mogą korzystać z wersji amerykańskiej, która pozwala na zakup trzech dodatkowych kredytów.

2. Czy możesz kupić więcej kredytów na Audible?

Tylko niektóre domeny Audible (takie jak Audible.co.uk) umożliwiają zakup dodatkowych kredytów.

3. Jak uzyskać kredyty w aplikacji Audible?

Najprostszym sposobem na uzyskanie kredytów w Audible byłoby zapisanie się do planu Premium Plus w Audible. Dzięki temu co miesiąc otrzymasz kredyt, który możesz wykorzystać do roku od rejestracji. Nie musisz nic robić w aplikacji; kredyty są dodawane automatycznie.

4. Czy można kupić kredyty Audible bez członkostwa?

Nie, nie możesz. Możesz kupować zawartość Audible bez członkostwa za pośrednictwem Amazon, ale nie masz dostępu do kredytów bez członkostwa. Plan Audible Plus nie zapewnia żadnych miesięcznych kredytów, ale niektóre kraje pozwalają na zakup dodatkowych kredytów w ramach tego planu członkostwa. Audible Premium Plus zapewnia jeden kredyt miesięcznie lub dwanaście kredytów rocznie.

5. Ile kosztuje członkostwo Audible?

To zależy od domeny Audible, której używasz. W Stanach Zjednoczonych członkostwo Plus zapewnia zwrot 7,95 USD miesięcznie, podczas gdy Premium Plus kosztuje 14,95 USD miesięcznie. Dostępne są dodatkowe plany w zależności od tego, gdzie się znajdujesz.

6. Ile będzie kosztować wersja Whispersync z narracją?

Whispersync to opcja, która pozwala kupić e-booka i udostępnić go również w trybie audiobooka. To podnosi cenę e-booka o dodatkowe 1,99 USD do 12,99 USD, w zależności od danej książki. Ceny tutaj różnią się w zależności od kraju, więc spodziewaj się, że do pierwotnej ceny książki dodasz maksymalnie 12,99 USD.

Jak najlepiej wykorzystać kredyty dźwiękowe

Kredytów można używać w każdej domenie Audible na całym świecie. Jednak tylko niektóre domeny umożliwiają zakup dodatkowych kredytów, podczas gdy inne oferują inne korzyści. Najprostszym sposobem na uzyskanie kredytów Audible jest dołączenie do członkostwa Audible Premium Plus, które daje kredyt miesięcznie lub 12 kredytów rocznie.

Zastrzeżone usługi Amazona mogą czasami być nieco mylące, a Audible nie jest wyjątkiem. Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy podstawy kredytów w Audible. Jeśli masz dodatkowe pytania lub dodatkowe wskazówki do dodania, nie bądź obcy; znajdziesz sekcję komentarzy pod tym wpisem – śmiało i komentuj.