Jak zadzwonić bezpośrednio na czyjąś pocztę głosową

Niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujesz, czasami uważamy, że konieczne jest unikanie wykonywania pewnych ważnych połączeń. Zamiast tego możesz chcieć zostawić wiadomość głosową. Jeśli jednak po prostu zadzwonisz pod numer telefonu tej osoby, może ona odebrać i nie dać Ci szansy na pozostawienie poczty głosowej.

Jak zadzwonić bezpośrednio na czyjąś pocztę głosową

Czy możesz zadzwonić bezpośrednio na czyjąś pocztę głosową?

Odkryliśmy wiele sposobów na ominięcie tych kłopotliwych rozmów telefonicznych, dzięki czemu możesz po prostu zostawić wiadomość głosową i kontynuować swój dzień.

Zobaczmy, jak zadzwonić bezpośrednio na czyjąś pocztę głosową.

Czy mogę zadzwonić do kogoś i przejść bezpośrednio do poczty głosowej?

Niektórzy operatorzy sieci bezprzewodowych dają swoim abonentom możliwość bezpośredniego wysyłania poczty głosowej bez dzwonienia na linię drugiej strony. Zwykle jest to dostępne tylko wtedy, gdy obie strony są na tym samym przewoźniku, ale kiedy jest dostępne, jest to bardzo łatwe.

AT&T

Aby wysłać wiadomość głosową bezpośrednio do innego subskrybenta AT&T:

 1. Wprowadź swoją skrzynkę głosową, przytrzymując klawisz „1” i naciśnij 2.
 2. Wpisz 10-cyfrowy numer telefonu, na który chcesz wysłać wiadomość.
 3. Nagraj swoją wiadomość i naciśnij # podpisać. (Aby odtworzyć wiadomość przed jej wysłaniem, naciśnij 1).
 4. Jeśli chcesz wybrać specjalną opcję dostawy, naciśnij 1. Specjalne opcje dostawy to:
  • 2 w trybie pilnym.
  • 3 dla prywatnych.
 5. wciśnij # znak, aby wysłać wiadomość.

Verizon

Aby wysłać wiadomość głosową bezpośrednio do innego subskrybenta Verizon:

 1. Zadzwoń pod numer dostępu do poczty głosowej.
 2. naciskać 2 wysłać wiadomość.
 3. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Nagrasz wiadomość, a następnie wpiszesz numer telefonu lub odwrotnie.
 4. Ustaw opcje dostawy: 1 prywatnie, 2 na pilne, 3 poprosić o potwierdzenie lub 4 do przyszłej dostawy.
 5. naciskać # wysłać wiadomość.

T Mobile

Aby wysłać wiadomość głosową bezpośrednio do innego abonenta T-Mobile:

 1. Połączenie 1-805-637-7243.
 2. Zaloguj się na swoje konto poczty głosowej.
 3. Wybierz opcję wysłania wiadomości i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Sprint

Aby wysłać wiadomość głosową bezpośrednio do innego subskrybenta Sprint:

 1. Zadzwoń pod swój numer poczty głosowej i zaloguj się.
 2. Wybierz opcję wysłania wiadomości i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Inne sposoby bezpośredniego przejścia do poczty głosowej

Jeśli nie jesteś w tej samej sieci, co osoba, do której chcesz zadzwonić, najlepszą opcją jest skorzystanie z aplikacji.

Istnieją dwie popularne aplikacje do wykonywania tej usługi: Slydial i WhatCall. Podczas gdy Slydial był liderem rynku, od tego czasu został zalany słabymi recenzjami, ponieważ usługa działa tylko czasami. WhatCall przez jakiś czas działał, ale od lutego 2021 r. również wydaje się mieć poważne problemy i działa tylko sporadycznie.

Slydial

Slydial to aplikacja dostępna zarówno na iOS, jak i Androida. Dostępne są bezpłatne konta, ale wymagają one wysłuchania reklamy przed wykonaniem połączenia.

Istnieją dwa poziomy płatnych kont, które zapewniają dostęp bez reklam, możliwość „Slydial” wielu osób jednocześnie i inne funkcje premium. Dla większości osób darmowa wersja jest w zupełności wystarczająca.

Oto jak korzystać z usługi:

 1. Pobierz i zainstaluj Slydial na swoim telefonie.
 2. Załóż konto i zaloguj się do aplikacji.
 3. Wybierz 267-SLYDIAL z aplikacji telefonu na telefonie komórkowym, aby połączyć się z usługą.
 4. Po wyświetleniu monitu wprowadź numer komórki, do której próbujesz się połączyć.
 5. Zostaw wiadomość.

Slydial działa tylko wtedy, gdy dzwonisz z telefonu komórkowego. Nawet jeśli telefon stacjonarny, z którym próbujesz się połączyć, ma cyfrową pocztę głosową, aplikacja nie będzie działać. W przeciwnym razie proces automatycznie pomija linię na żywo i przechodzi bezpośrednio do poczty głosowej.

CoCall

WhatCall jest również dostępne na Androida (tylko sideload) i iOS. Aplikacja podobnie przekierowuje połączenie telefoniczne na pocztę głosową innej osoby, nie powodując dzwonienia telefonu.

Jednak od lutego 2021 r. Recenzenci podzielają tę samą troskę, co Slydial — działa tylko czasami. WhatCall importuje wszystkie kontakty, więc wystarczy otworzyć aplikację i dotknąć kontaktu. Stamtąd zostaniesz bezpośrednio połączony z ich pocztą głosową. WhatCall to aplikacja tylko dla komórek, która kosztuje 0,99 USD w sklepie z aplikacjami na iOS.

Wbudowane narzędzia

Zapomnij o zabawie z aplikacjami. Obecnie w prawie każdym dużym operatorze wbudowany jest potężny system obsługi poczty głosowej — a system ten prawie zawsze obejmuje system nagrywania wiadomości głosowej i wysyłania jej bezpośrednio bez dzwonienia na telefon docelowy. Przeprowadzę Cię przez proces robienia tego w Straight Talk (ponieważ tak się składa, że ​​jest to mój przewoźnik), ale większość przewoźników będzie miała podobne systemy.

Wykonaj następujące kroki, aby użyć tej metody:

 1. Wybierz numer dostępu do poczty głosowej; dla Straight Talk, czyli *86.
 2. Wejdz do Kod PIN który zapewnia dostęp do poczty głosowej.
 3. Aby wysłać wiadomość, naciśnij 2.
 4. Wprowadź numer docelowy i #.
 5. Nagraj wiadomość.
 6. naciskać # wysłać wiadomość.

Jak wysłać połączenie bezpośrednio na pocztę głosową?

A jeśli jesteś po drugiej stronie rzeczy?

Twój telefon dzwoni, widzisz, kto dzwoni, i żałujesz, że nie możesz wysłać go bezpośrednio do dostosowanej wiadomości poczty głosowej.

Można to łatwo osiągnąć, ustawiając telefon w trybie samolotowym lub włączając tryb Nie przeszkadzać. Dodatkowo możesz odrzucać wszystkie połączenia przychodzące, wysyłając je bezpośrednio na pocztę głosową.

Aby automatycznie przekierować konkretnego rozmówcę do poczty głosowej bez dzwonienia telefonu, musisz użyć innej metody w zależności od używanego telefonu.

Android

(Uwaga: działa to tylko w niektórych kompilacjach Androida.)

 1. Przejdź do swojego Lista połączeń i dodaj numer, którego chcesz uniknąć jako kontakt.
 2. Nawigować do Łączność i wybierz właśnie dodany kontakt.
 3. W indywidualnym kontakcie dotknij przycisku ikona menu z trzema kropkami.
 4. Wybierać Kieruj do poczty głosowej.

Inną alternatywą dla użytkowników Androida, którzy nie mają opcji „Przekieruj do poczty głosowej” w swoich ustawieniach, może skorzystać z funkcji Nie przeszkadzać. Chociaż uniemożliwia to nikomu dzwonienie, możesz dodać wyjątki.

Zakładając, że zależy Ci tylko na wysłuchaniu kilku osób, otwórz telefon Ustawieniai dotknij Powiadomienia. Stąd stuknij w Nie przeszkadzać i włącz go. Teraz możesz dotknąć Pozwalać naWyjątki i dodaj kontakty, z których chcesz otrzymywać połączenia.

iPhone

Niestety, nie można obecnie wysyłać pojedynczych połączeń do poczty głosowej na iPhonie bez korzystania z aplikacji innej niż natywna.

Jeśli chcesz uniknąć połączeń marketingowych, możesz je po prostu zablokować. To nie zatrzyma pierwszego połączenia, ale zatrzyma kolejne połączenia.

 1. Otwórz aplikację telefonu i przejdź do Ostatnie
 2. Znajdź telefon do telemarketera.
 3. Wybierz ikona informacji po prawej stronie, a następnie przewiń w dół i dotknij Zablokuj tego rozmówcę.
 4. Połączenia z tego numeru będą w przyszłości blokowane.

Połączenia będą nadal technicznie dostarczane na Twój telefon, ale Twój telefon nie będzie Cię ostrzegał o połączeniu. To jest blok telefoniczny, a nie blok sieciowy. Możesz zablokować sieć dla stałych telemarketerów, ale musisz w tym celu skontaktować się z operatorem sieci. Aby wyświetlić pocztę głosową z zablokowanych połączeń, przejdź do poczty głosowej, a następnie przewiń do samego dołu i wybierz "Zablokowane wiadomości".

Końcowe przemyślenia

Postępując zgodnie z powyższymi metodami, możesz łatwo wysyłać wiadomości bezpośrednio do czyjejś poczty głosowej i przekierowywać połączenia przychodzące na pocztę głosową.

Czy znasz inne sposoby na skierowanie połączenia bezpośrednio na pocztę głosową? Czy wiesz, jak selektywnie wysłać połączenie do poczty głosowej na iPhonie? Opowiedz nam o tym poniżej, jeśli tak!