Jak wypłacić swoje monety Tik Tok

Podobnie jak Instagram, TikTok zapewnia doskonałą platformę do reklamowania produktów, muzyki, filmów i nie tylko. Wiele osób korzysta z aplikacji do promowania produktów i zarabiania za swoje usługi od marek stojących za tymi produktami. Ci ludzie są lepiej znani jako influencerzy.

Jak wypłacić swoje monety Tik Tok

Wszystko, czego potrzebujesz, to kreatywność i duża liczba fanów, aby móc zarabiać na swoich treściach w TikTok. Firmy są gotowe zapłacić od 200 do 20 000 USD za każdy markowy film, w zależności od liczby obserwujących.

Jeśli masz wystarczająco dużo obserwujących i utworzyłeś kilka filmów, za które zapłaciłeś, możesz wypłacić pieniądze z aplikacji, gdy zgromadzisz ponad 100 USD (ok. 10 000 monet) na Twoim profilu. Monety są zamieniane na diamenty, które po wypłacie zamieniane są na gotówkę.

W tym artykule wyjaśniono wszystko, co musisz wiedzieć o wypłacaniu pieniędzy z TikTok.

Zasady wypłacania gotówki z TikTok

TikTok może kierować środki tylko na konta PayPal. Będziesz zatem musiał zarejestrować konto PayPal, jeśli go nie masz. Jeśli tak, upewnij się, że wszystkie podane przez Ciebie informacje są poprawne. Sprawdź dane swojej karty kredytowej i swój adres. Jesteś jedyną osobą odpowiedzialną za nieudaną transakcję, więc lepiej być bezpiecznym niż żałować.

TikTok Jak wypłacić pieniądze

Zasady wypłat Tik Tok

 • Minimalna wypłata to 100 USD.

  Nie możesz wypłacić niczego poniżej 100 USD, kropka. TikTok akceptuje Twoją prośbę o wypłatę tylko wtedy, gdy masz więcej niż 100 USD na swoim koncie TikTok. Jeśli Twoje treści nie generują dużych przychodów, możesz poczekać kilka dni/tygodni, aż pieniądze się zgromadzą, zanim dokonasz wypłaty.

 • Maksymalny dzienny limit to 1000 $.

  Możesz wypłacić maksymalnie 1000 USD z konta TikTok na konto PayPal dziennie. Jeśli masz, powiedzmy, 3400 USD na swoim koncie TikTok, musisz wypłacić pieniądze w ciągu czterech dni, wypłacając 1000 USD każdego dnia przez pierwsze trzy, a następnie wypłacić resztę czwartego dnia. To może być trochę niewygodne, ale takie są zasady.

Przed dokonaniem wypłat będziesz również musiał zgodzić się z Warunkami świadczenia usług.

Jak wycofać się z TikTok

Dokonywanie wypłat z TikTok jest łatwe i zajmuje tylko kilka sekund. Przed kontynuowaniem zapoznaj się z zasadami i warunkami wypłat TikTok. Oto, co musisz zrobić:

 1. Otwórz aplikację TikTok.

 2. Stuknij w poziomą elipsę (trzy kropki) w prawym górnym rogu, która przeniesie Cię do ustawień.

 3. Wybierać "Portfel."

 4. Stuknij w „Mój dochód”.
 5. Wybierać "Wycofać."
 6. Zaloguj się na swoje zarejestrowane konto PayPal.
 7. Potwierdź wypłatę.

Po wykonaniu powyższych kroków pieniądze powinny znaleźć się na Twoim koncie PayPal. Pamiętaj, że możesz wypłacić tylko wtedy, gdy masz ponad 10 000 monet na swoim koncie TikTok.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wypłaty monet TikTok

Jakie są opłaty za przelew?

Aplikacja TikTok nie pobiera żadnych opłat za przelew, ale PayPal to robi. W zależności od kraju, w którym zarejestrowane jest Twoje konto i tego, co PayPal klasyfikuje Twoją wypłatę jako (darowizny, przelew nieosobisty itp.), PayPal może obciążyć Cię 2% lub więcej i stałymi opłatami za każdy przelew.

Jak długo trwa przelew pieniędzy?

Nie licz na pieniądze, które masz na TikTok, jeśli potrzebujesz ich pilnie. Rozpatrzenie Twojego wniosku o wypłatę może zająć aplikacji do 15 dni. Mówią, że to ze względów bezpieczeństwa, ale twierdzą również, że zatwierdzenie płatności może potrwać jeszcze dłużej.

Kiedy aplikacja w końcu zatwierdzi wypłatę, być może będziesz musiał poczekać jeszcze dłużej ze względu na PayPal.

Ich polityka pozwala im na wstrzymanie środków do czasu zakończenia kontroli bezpieczeństwa. Może minąć do 21 dni, zanim Twoje pieniądze staną się dostępne na Twoim koncie PayPal. Jeśli chcesz wypłacić środki z PayPal na swoje konto bankowe, będziesz musiał poczekać jeszcze co najmniej jeden dzień, ale może to potrwać do 7 dni roboczych.

Najważniejsze jest to, że będziesz musiał dużo czekać, zanim będziesz mógł wydać zarobione pieniądze na TikTok.

Ile pieniędzy możesz zarobić?

Zarabianie na TikTok nie jest łatwe, ponieważ musisz być kreatywny. Co ważniejsze, pomogłoby, gdybyś miał dużą publiczność, aby zostać influencerem. Nawet jeśli zaczniesz zarabiać, pozostawanie na miejscu i tworzenie wysokiej jakości treści w stałym tempie to praca na cały etat.

Jeśli jednak zrobisz to duży, możesz zarobić dużo pieniędzy. Według doniesień, 10 najlepszych wykonawców zarobiło średnio 46 000 dolarów w ciągu zaledwie dwóch tygodni w 2016 roku. Bart Baker zarobił 30 000 dolarów na podstawie kilku swoich występów. Oznacza to, że możesz dużo zarobić na TikTok, jeśli wiesz, jak to zrobić.