Jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Snapchacie?

Twoja nazwa użytkownika jest jednym z najważniejszych aspektów każdego profilu w mediach społecznościowych. W ten sposób ludzie mogą Cię rozpoznać, połączyć się z Tobą i odnieść do Twojej marki. Niezależnie od tego, co się dzieje, gdy chcesz edytować lub zmienić swoją nazwę użytkownika na Snapchacie? Prostą odpowiedzią jest to, że nie możesz zmienić swojej nazwy użytkownika, chyba że zlikwidujesz konto i otworzysz nowe.

Niezależnie od tego zawsze możesz zmienić nazwę wyświetlaną, którą wszyscy widzą. Obaj nie powinni się mylić. W tym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o zmianie nazwy użytkownika i dostosowywaniu jej koloru, czcionek i ogólnego wyglądu.

Jak zmienić nazwę wyświetlaną Snapchata w iOS i Androidzie?

Jak wcześniej wspomniano, tworzysz konto Snapchat i wpisujesz swoją nazwę użytkownika, ale nie możesz jej ponownie zmienić, dopóki nie usuniesz swojego konta. Jednakże, to, co możesz dostosowywać i zmieniać tak często, jak chcesz, to Twoja nazwa wyświetlana. Ta akcja daje Ci swobodę tworzenia czegoś wyjątkowo rozpoznawalnego, aby inni użytkownicy wiedzieli, że to Ty. Oto jak zmienić nazwę wyświetlaną Snapchata na telefonie komórkowym:

  1. Otwórz aplikację Snapchat.

  2. Iść do "Mój profil" i kliknij „Ustawienia” ikona koła.

  3. Kliknij "Nazwa" aby usunąć, edytować lub wpisać nową nazwę wyświetlaną.

  4. Po wprowadzeniu nowej nazwy wyświetlanej dotknij "Zapisać," i wszyscy zobaczą to w Twoim profilu. Jeśli jednak mają Twój kontakt zapisany pod starym nazwiskiem, będą musieli edytować Twój kontakt i zapisać go pod nowym.

Czy musisz usunąć swoje konto Snapchat, aby zmienić nazwę użytkownika?

Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników jedynym sposobem na zmianę nazwy użytkownika jest usunięcie konta i utworzenie nowego. Gdy usuniesz swoje konto, nie możesz przenieść danych konta, migawek ani wspomnień. Musisz zbudować swoje nowe konto od podstaw.

Większość użytkowników rozwiązuje problem z nazwą użytkownika, zmieniając nazwę wyświetlaną Snapchata i zachowując starą nazwę użytkownika, aby chronić wszystkie Snapy i informacje o koncie. Jeśli nadal chcesz usunąć swoje konto Snapchat, otwórz stronę swojego profilu i wybierz dezaktywację konta. Snapchat utrzymuje Twoje konto jako nieaktywne przez 30 dni, a następnie usuwa je na stałe.

Zmień swoją nazwę użytkownika na Snapchacie

Zawijanie

Wszyscy doświadczyli żalu związanego z tworzeniem nazwy użytkownika, gdy byli młodsi, co może być teraz trochę zawstydzające. Chociaż Snapchat może nie pozwolić ci zmienić nazwy użytkownika, za pomocą której się logujesz, pozwolą ci zmienić nazwę wyświetlaną. Czy masz jakieś doświadczenia, wskazówki, sztuczki lub pytania dotyczące zmiany wyświetlanej nazwy Snapchata? Zostaw komentarz w sekcji poniżej.