Jak sprawdzić saldo karty podarunkowej Starbucks na iPhonie lub Androidzie?

Istnieją dwie metody sprawdzania salda karty podarunkowej Starbucks – ich strona internetowa lub aplikacja na telefonie. Niezależnie od wybranej metody będziesz potrzebować dostępu do Internetu. Nawet aplikacja na telefon nie będzie działać w trybie offline, ponieważ musi połączyć się z Internetem, aby wyświetlić aktualne saldo.

Jak sprawdzić saldo karty podarunkowej Starbucks na iPhonie lub Androidzie?

Z tego artykułu dowiesz się, jak sprawdzać saldo, dodawać pieniądze do karty i realizować nagrody, do których możesz się kwalifikować na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem.

Sprawdź saldo na stronie Starbucks

Sprawdź saldo karty podarunkowej Starbucks na Androidzie

Po wejściu do dowolnego sklepu Starbucks powinieneś być w stanie połączyć się z jego Wi-Fi, sprawdzić kartę, w razie potrzeby doładować ją ponownie i uniknąć kłopotliwych sytuacji. To tylko jeden ze sposobów sprawdzenia salda i najszybszy sposób, aby to zrobić, jeśli nie masz zarejestrowanego konta użytkownika lub aplikacji zainstalowanej na urządzeniu.

Oto jak sprawdzić saldo na stronie Starbucks:

  1. Najpierw otwórz swoją przeglądarkę. Zrobi to każda aplikacja przeglądarki.
  2. Po drugie, wejdź na stronę Starbucks.
  3. Przewiń w dół strony, aby znaleźć Sprawdź saldo
  4. Wpisz numer swojej karty w pierwsze pole. Jest to 16-cyfrowy numer na odwrocie Twojej karty. Upewnij się, że nie używasz spacji ani myślników.
  5. Następnie wpisz kod zabezpieczający. Aby odsłonić 6-cyfrowy kod zabezpieczający, musisz zdrapać pole pod numerem karty.
  6. Kliknij Sprawdź saldo
  7. Informacje zostaną ujawnione w ciągu zaledwie kilku sekund, w zależności od połączenia.

Oczywiście możesz to zrobić z iPhone'a, smartfona z Androidem lub dowolnego innego urządzenia, które może łączyć się z Internetem. Fajne w tym jest również to, że nie potrzebujesz konta Starbucks, aby zobaczyć informacje o karcie podarunkowej. Jeśli jednak chcesz doładować kartę, będziesz musiał zarejestrować konto i zalogować się.

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz się zalogować i przejść do Moje karty Sekcja. Stamtąd możesz wybrać kartę, którą chcesz sprawdzić. Kliknięcie dowolnej karty spowoduje wyświetlenie wszystkich istotnych informacji, w tym salda.

Dzięki temu nie musisz zdrapywać pudełka lub wpisywać długiego 16-cyfrowego kodu.

Aplikacja Starbucks

Aplikacja Starbucks jest dostępna zarówno na iPhone'a, jak i Androida. Możesz go znaleźć w App Store i Google Play. W aplikacji możesz robić wiele rzeczy, na przykład zamawiać z wyprzedzeniem, płacić telefonem, zdobywać nagrody, wysyłać karty podarunkowe, zarządzać kartami podarunkowymi, znajdować sklepy, zostawiać napiwki itp.

Możesz także użyć aplikacji do sprawdzenia salda karty, jeśli nie chcesz korzystać z przeglądarki.

1. Sprawdzanie salda na iPhone'ach

Zaloguj się na swoje konto Starbucks i uruchom aplikację. Wybierz Płacić opcja. Poszukaj salda w lewym górnym rogu ekranu, aby sprawdzić, czy masz wystarczająco dużo zamówień z wyprzedzeniem lub czy nadszedł czas, aby ponownie doładować kartę.

Sprawdź saldo karty podarunkowej Starbucks na iPhonie

2. Sprawdzanie salda na urządzeniach z Androidem

Uruchom aplikację na Androida. Stuknij ikonę z czterema liniami w lewym górnym rogu ekranu. Uzyskiwać Odśwież saldo jeśli są dostępne i poczekaj na wyświetlenie nowych informacji.

Inne rzeczy, które możesz zrobić z aplikacji

Kolejną fajną rzeczą, którą możesz zrobić z dowolnej aplikacji Starbucks, jest ustawienie funkcji automatycznego przeładowania. Aby to zrobić, podążaj tą ścieżką: Zapłać > Zarządzaj > Automatyczne doładowanie. Z tego ekranu będziesz mógł ustawić minimalne saldo.

Gdy saldo karty spadnie poniżej tego limitu, karta zostanie automatycznie doładowana. Oczywiście będzie tak tylko wtedy, gdy powiązana karta kredytowa ma wystarczającą ilość środków. Możesz także ustawić funkcję automatycznego doładowania dla określonej daty zamiast określonego salda.

Zastanawiasz się nad dodatkowymi korzyściami związanymi z korzystaniem z aplikacji Starbucks i posiadaniem karty Starbucks? Jak brzmi darmowa urodzinowa kawa?

Jeśli korzystałeś z karty w dowolnym sklepie Starbucks w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed urodzinami, otrzymasz wiadomość w aplikacji na dwa dni przed urodzinami. W swoje urodziny będziesz mógł udać się do dowolnego sklepu Starbucks i odebrać darmowego drinka, pokazując bariście swoją kartę lub aplikację mobilną.

Sprawdź saldo karty podarunkowej Starbucks

To sprawia, że ​​kwalifikujesz się do prawie wszystkiego w menu. Nie możesz prosić o napoje alkoholowe lub tace z wieloma porcjami, ale możesz poprosić o napój wykonany ręcznie, napój w butelce lub jeden artykuł spożywczy.

I pamiętaj, że to nie jest jednorazowa rzecz – możesz to zrobić co roku w swoje urodziny.

Końcowe przemyślenia

Istnieją trzy kluczowe czynniki, które sprawiają, że aplikacja Starbucks jest tak wygodna. Po pierwsze, bardzo ułatwia płacenie za kawę, niezależnie od tego, czy jesteś już w sklepie, czy chcesz złożyć zamówienie z wyprzedzeniem. W każdej chwili jesteś też zaledwie kilka kliknięć od sprawdzenia salda lub doładowania karty. Na koniec możesz wykorzystać nagrody lojalnościowe, co zawsze jest miłe, zwłaszcza jeśli jesteś częstym klientem.