Przegląd Microsoft Comfort Optical Mouse 3000

14 £ Cena w recenzji

Comfort 3000 to mniej niż połowa ceny Logitecha G5, ale od razu wiadomo, dlaczego: ta mysz ma znacznie mniej funkcji. Chociaż oferuje przyzwoitą rozdzielczość 1000 dpi, co jest więcej niż wystarczającą czułością dla większości graczy, nie można regulować czułości w locie – jest to zaleta pozostałych trzech. Nie używa też przetwornika laserowego.

Przegląd Microsoft Comfort Optical Mouse 3000

Jednak mysz Optical Mouse 3000 oferuje kółko pochylania w poziomie i pionie oraz przyspieszone przewijanie, więc im szybciej się toczysz, tym szybciej zmieniasz broń (lub linie na stronie internetowej).

Druga sztuczka nie jest związana z grami, ale mimo to przydatna. Naciśnij czerwony przycisk z boku, a część obrazu zostanie powiększona. Poruszanie myszą zmienia rozmiar okna i możesz powiększać i pomniejszać za pomocą kółka. Nadal możesz wpisywać lub edytować dane w zwykły sposób – jest to przydatne na wyświetlaczach o wysokiej rozdzielczości, gdy tekst jest mały lub podczas edycji obrazów.

Chociaż jakość wykonania jest solidna, 3000 jest zbyt lekki jak na nasz gust, a także nieco wąski, aby był wygodny. To może być najtańsze tutaj, ale będziesz musiał wydać więcej na najlepszą mysz do gier.