Jak zmienić dźwięk dzwonka dzwonka?

Ring oferuje dzwonek do drzwi, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś ani nie słyszałeś. Chociaż z pewnością dzwonek do drzwi, w istocie jego funkcja łączności i tryb wideo sprawiają, że jest to coś znacznie więcej. To urządzenie jest wyposażone w kamerę wideo na żywo, głośnik do komunikacji z odwiedzającymi, a także łączność online. Wszystko to oznacza, że ​​Ring Doorbell może bezproblemowo łączyć się ze smartfonem lub tabletem i pozwalać widzieć, słyszeć i rozmawiać z kimkolwiek, kto jest na wyciągnięcie ręki.

Jak zmienić dźwięk dzwonka dzwonka?

Jednak to wciąż dzwonek do drzwi. Dzwonek do drzwi o wyjątkowych możliwościach. I tak, oczywiście, możesz zmienić dźwięk gongu.

Po co to zmieniać?

Może to brzmieć jak nieistotna rzecz, ale czy kiedykolwiek zmieniłeś dzwonek telefonu? Jeśli nie, czy naprawdę oceniasz ludzi, którzy to zrobili? Najprawdopodobniej nie, ponieważ przyzwyczaiłeś się do tego, że ludzie personalizują dźwięki swojego telefonu. Dlaczego miałby się zatrzymać na smartfonach? Dlaczego ktoś nie miałby chcieć zmienić dzwonka do drzwi?

Dodatkowo dzwonek do drzwi będzie pochodził przede wszystkim z Twojego telefonu. Cała idea Ring Doorbell polega na odbieraniu dzwonka do Twojego telefonu, gdziekolwiek jesteś. W takim przypadku możesz potrzebować określonego rodzaju dźwięku, który jest łatwy do rozpoznania. W końcu osobista wizyta zawsze bije na głowę wiadomości i telefony. Będziesz chciał, aby twój dzwonek to odzwierciedlał.

Wreszcie, dzięki czujnikowi ruchu, możesz ustawić różne dźwięki gongu dla dzwonków i wyzwalaczy czujnika ruchu.

pierścień

Jak zmienić połączony dźwięk gongu?

Cały dzwonek działa podobnie do dzwonka i dlatego jest zmieniany w podobny sposób, tylko nie za pomocą natywnego oprogramowania telefonu, ale za pomocą aplikacji Ring, jak prawdopodobnie przypuszczałeś.

Oczywiście uruchom aplikację Ring, dotykając jej. Następnie kliknij trzy poziome linie w lewym górnym rogu. Następnie dotknij Urządzenia w wyskakującym menu.

Wybierz urządzenie Ring, na którym chcesz zmienić dzwonek. Następnie na następnym ekranie przejdź do Dźwięki dzwonka.

w Ustawienia dzwonka menu, zobaczysz dwie główne zakładki: PIERŚCIONKI oraz RUCHY. Wybierz ten, który chcesz zmienić jako pierwszy.

Pierścionki

Karta Dzwonki pozwala wybrać dźwięk powiadomienia, który usłyszysz za każdym razem, gdy ktoś zadzwoni dzwonkiem na urządzeniu Ring Doorbell. Przewiń listę, wybierz dźwięki i dotknij DŹWIĘK TESTOWY aby usłyszeć, jak każdy z nich brzmi.

Przed zapisaniem zmian ustaw głośność dzwonka i przetestuj go, aż osiągniesz zadowalający poziom głośności. Po wybraniu preferowanego dzwonka dotknij ZAPISZ ZMIANY. Pojawi się komunikat informujący, że Twój dzwonek jest aktualizowany. Po zakończeniu procesu spróbuj zadzwonić dzwonkiem do drzwi, aby sprawdzić, czy zmiany zostały wprowadzone.

Projekty

Aby wybrać inny dzwonek dla powiadomień czujnika ruchu Ring Doorbell, wybierz kartę Ruchy i wybierz dzwonek, tak jak w przypadku karty Dzwonki. Posiadanie dwóch oddzielnych dźwięków dla pierścieni i ruchów może być bardzo przydatne; łatwiej jest wiedzieć, czy ktoś podrzucił ci paczkę, czy zadzwonił do drzwi.

Pobieranie nowych dzwonków

Aby było ciekawiej, Ring umożliwia pobieranie nowych dzwonków dla Ring Chime. Ring Chime to urządzenie audio, które możesz umieścić w dowolnym miejscu w domu i zapomnieć o konieczności noszenia wszędzie ze sobą smartfona. Jest to w zasadzie głośnik do urządzeń Ring.

dzwonek do drzwi

Aby pobrać nowe dzwonki dla dzwonka, otwórz aplikację Dzwonek i wybierz Kurant z listy urządzeń. Następnie dotknij Dźwięki dzwonka. Spowoduje to wyświetlenie listy nowych dzwonków. Posłuchaj ich, wybierz żądaną głośność i zapisz ustawienia.

Niebieskie światło na dzwonku powinno zacząć migać, wskazując, że trwa pobieranie nowego dzwonka. Gdy lampka świeci ciągłym niebieskim światłem, pobieranie jest zakończone. Teraz możesz po prostu ustawić nowy dzwonek w aplikacji Ring. Pamiętaj, że pobranie nowych dzwonków może potrwać kilka minut.

Dźwięk dzwonka na zewnątrz

Domyślnie, gdy gość zadzwoni do drzwi, nie usłyszy wybranego dzwonka, ale domyślny dźwięk powiadomienia, który informuje gościa o otrzymaniu powiadomienia o dzwonku. Niestety tego dzwonka nie można zmienić. Możesz jednak tutaj ściszyć i wyłączyć głośność. Aby to zrobić, uruchom aplikację Ring i wybierz samo urządzenie Ring Doorbell. Teraz przejdź do Opcje konfiguracji. W tym widoku zobaczysz Głośność dzwonka suwak.

Przesuń, aby wybrać żądaną głośność i to wszystko. Oczywiście, jeśli przesuniesz suwak do 0, dźwięk dzwonka zostanie wyciszony.

Zmiana dzwonka

Zmiana dzwonka to kolejna ciekawa zaleta, jaką można uzyskać podczas korzystania z urządzenia Ring Doorbell. Możesz dostosować różne dźwięki ruchu i dzwonka, aby wiedzieć, kiedy ktoś po prostu przechodzi obok lub zostawia coś na wyciągnięcie ręki, a kiedy ktoś faktycznie dzwoni do drzwi. Chociaż dzwonki nie są w pełni konfigurowalny, nie ma lepszych opcji, jeśli chodzi o dzwonek do drzwi.

Czy zmieniłeś dźwięk dzwonka Ring Doorbell? Z jakimi poszłaś? Czy ten samouczek pomógł? Dołącz do dyskusji w sekcji komentarzy poniżej i możesz zadawać wszelkie pytania.