Jak dodawać i zmieniać dzwonki na iPhonie 6S

Chociaż nie są one używane przez tak wiele osób, jak w czasach telefonów z klapką, dzwonki nadal są czymś, co wiele osób ma na swoim urządzeniu i używa każdego dnia. Chociaż w dzisiejszych czasach często słyszysz wibracje lub widzisz wyciszone telefony, nadal istnieje rynek dzwonków, które ostrzegają Cię, gdy ktoś dzwoni lub otrzymuje powiadomienie. Chociaż czasami mogą być hałaśliwe i denerwujące, nie ma lepszego ani łatwiejszego sposobu, aby dowiedzieć się, kiedy otrzymasz SMS-a, połączenie lub powiadomienie.

Jak dodawać i zmieniać dzwonki na iPhonie 6S

W tym artykule przyjrzymy się, jak dodać dzwonki do iPhone'a 6S i jak zmienić dzwonek, jeśli chcesz nowy dźwięk. Zanim przyjrzymy się, jak dodać własne dzwonki do iPhone'a (co jest dłuższym procesem), przyjrzymy się, jak zmienić dzwonek. Nikt nie chce tego samego dźwięku dzwonka od lat, więc dobrze jest dowiedzieć się, jak je zmienić (na szczęście jest to dość łatwe i szybkie). Oczywiście chcesz się upewnić, że głośność telefonu jest nieco wyższa, a telefon nie jest w trybie cichym, w przeciwnym razie zmiana tych dzwonków nie będzie miała znaczenia, ponieważ i tak ich nie usłyszysz. Gdy już to wszystko wyjaśnisz, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak zmienić dzwonek.

Jak zmienić dzwonek na iPhonie 6S

Krok 1: Kliknij aplikację Ustawienia na ekranie głównym.

Krok 2: Stuknij przycisk Dźwięki.

Krok 3: Tam naciśnij przycisk Dzwonek.

Krok 4: Stąd będziesz mógł zobaczyć listę dostępnych dzwonków do użycia. Po prostu kliknij ten, którego chcesz użyć, i to wszystko! Zmieniłeś teraz swój dzwonek.

Oprócz zmiany dzwonka możesz także zmienić wiele innych dźwięków dokładnie na tej samej stronie, na której zmieniasz dzwonek. Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić dźwięk, gdy otrzymujesz SMS-a, dźwięk podczas odbierania wiadomości e-mail, czy praktycznie cokolwiek innego, możesz to zrobić najwyżej kilkoma kliknięciami. Jest to świetny dodatek, ponieważ pozwala ustawić różne dźwięki alertów dla różnych alertów, dzięki czemu zawsze wiesz, czego się spodziewać, gdy telefon się wyłączy.

Teraz, gdy wiesz, jak zmienić jeden dzwonek na inny, przyjrzyjmy się, jak dodać nowe, jeśli tak zdecydujesz.

Jak dodać dzwonki do iPhone'a 6S

Podczas gdy wiele osób miało swoją ulubioną piosenkę jako dzwonek, iPhone 6S i wiele innych urządzeń ma mnóstwo domyślnych i wstępnie załadowanych dźwięków, z których możesz wybierać. Ale jeśli te nie łaskoczą Twojej wyobraźni, istnieje możliwość dodania dzwonków do iPhone'a 6S. Możesz kupować dzwonki bezpośrednio z menu Dzwonki (za pomocą przycisku Sklep w prawym górnym rogu) lub możesz przejść do sklepu iTunes i również je kupić.

Istnieją również aplikacje, które można pobrać ze sklepu App Store, które będą zawierać różne dzwonki do wykorzystania na telefonie iPhone 6S. Jednak nawet nadal możesz nie być w stanie znaleźć dzwonka, którego naprawdę chcesz użyć. Warto jednak najpierw wypróbować aplikacje, ponieważ samodzielne dodanie mnóstwa różnych dzwonków do urządzenia może być długotrwałym procesem. Jeśli wypróbowałeś aplikacje i nadal nic nie znalazłeś, będziesz musiał samodzielnie dodać dzwonki. Ale aby faktycznie dodać dzwonek do iPhone'a 6S, musisz przeskoczyć kilka kółek. Mimo to proces nie jest zbyt trudny.

Krok 1: Otwórz iTunes i wybierz utwór, który chcesz wyciąć, aby utworzyć dzwonek. (dzwonek może mieć tylko 30 sekund).

Krok 2: Kliknij utwór prawym przyciskiem myszy i naciśnij Uzyskaj informacje, a następnie Opcje. Zobaczysz tam Start i Stop, które pozwolą Ci wybrać, gdzie ma się zaczynać i kończyć dzwonek (pamiętaj, żeby był krótszy niż 30 sekund).

Krok 3: Następnie utwórz wersję AAC swojej piosenki, aby mieć teraz oryginał i AAC. Możesz teraz przywrócić oryginalną wersję do pierwotnej długości.

Krok 4: Kliknij prawym przyciskiem myszy wersję AAC utworu i wybierz Pokaż w folderze, a następnie w folderze Findera wybierz utwór i naciśnij Uzyskaj informacje.

Krok 5: Następnie zmień rozszerzenie pliku z .m4a na .m4r. Następnie przeciągnij plik na pulpit.

Krok 6: Podłącz telefon do komputera i połącz się z iTunes. Wybierz trzy kropki na swoim urządzeniu i wybierz Dźwięki z menu rozwijanego.

Krok 7: Przeciągnij plik do menu Dźwięki, a następnie zsynchronizuj urządzenie i gotowe! Twój nowy dzwonek powinien znajdować się na liście domyślnych w menu Dzwonki.

Chociaż ten proces z pewnością zajmie Ci kilka minut, będzie więcej niż wart, jeśli będziesz mógł dodać dzwonek, który pokochasz. Możesz to powtórzyć z dowolną piosenką lub plikiem audio, co oznacza, że ​​możesz zmienić prawie wszystko w dzwonek! Istnieje również możliwość ustawienia określonych dzwonków dla określonych osób, więc pokażemy Ci, jak to zrobić. Może to być przydatne, jeśli chcesz wiedzieć, kto do Ciebie dzwoni lub wysyła SMS-a, nawet bez wyjmowania telefonu w celu sprawdzenia.

Jak przypisać określone dzwonki niektórym osobom?

Krok 1: Otwórz listę kontaktów i wybierz osobę, do której chcesz dodać określony dzwonek.

Krok 2: Naciśnij przycisk Edytuj po wybraniu osoby i przewiń w dół do sekcji Dzwonek.

Krok 3: Tam możesz łatwo wybrać dzwonek, który chcesz przypisać tej osobie.

Krok 4: Po wybraniu dzwonka naciśnij przycisk Gotowe w prawej górnej części ekranu i gotowe!

Po przeczytaniu tego artykułu powinieneś być w stanie łatwo zmieniać i dodawać dzwonki do swojego iPhone'a 6S. Jak widzieliście, nie jest to takie trudne i można to zrobić w ciągu zaledwie kilku minut.