Jak dodać dzwonki wideo na Androida

Smartfony przeszły długą drogę i nie przestaną ewoluować w najbliższym czasie. Ponieważ ich funkcje stają się coraz bardziej imponujące i skomplikowane z roku na rok, może być trudno śledzić dokładnie, na co pozwala smartfon.

Rozważ stary dobry dzwonek. Czy wiesz, że możesz go ulepszyć w coś ciekawszego, co sprawi, że Twój telefon będzie wyglądał fajniej?

Gdy ktoś do Ciebie dzwoni, Twoje urządzenie odtwarza wideo, a nie tylko dźwięk. Konfiguracja jest prosta. Metody, które wybraliśmy w tym artykule, są skierowane do użytkowników Androida.

Najlepsze aplikacje na Androida do dzwonków wideo

W dzisiejszych czasach można znaleźć aplikację na dosłownie wszystko, w tym dzwonki wideo. Jednak ważne jest, abyś od razu wiedział, jak wybrać odpowiednią aplikację dla swojego telefonu komórkowego.

Jeśli chodzi o personalizację telefonu, istnieje wiele niezadowalających aplikacji, a ich pobieranie jest bardziej kłopotliwe niż warte. Zanim pokażemy Ci, jakich aplikacji możesz używać do ustawiania dzwonków wideo, sprawdźmy kilka zasad, które pozwolą zaoszczędzić czas i zapewnić bezpieczeństwo smartfona.

Jak bezpiecznie pobierać aplikacje lub pliki na telefon z Androidem?

Aby zapobiec kradzieży danych osobowych, wykonaj następujące czynności:

Pobierz i zainstaluj oprogramowanie antywirusowe na telefony komórkowe

Podobnie jak komputery, telefony komórkowe mogą zostać zainfekowane złośliwym oprogramowaniem. W zależności od rodzaju złośliwego oprogramowania Twoje dane mogą zostać skradzione lub usunięte. Możesz wypróbować programy AVG AntiVirus, Avast itp. Są one bezpłatne w sklepie Google Play, ale niektóre ich funkcje są zablokowane i wymagają płatności.

Blokuj pobieranie stron trzecich

Najbezpieczniejszym miejscem do pobrania aplikacji jest Sklep Google Play. Pobieranie czegoś z „niesprawdzonej” witryny jest uważane za pobranie przez stronę trzecią i może potencjalnie narazić dane telefonu, ponieważ złośliwe oprogramowanie jest zwykle zamaskowane jako zwykła aplikacja.

Mając to na uwadze, musisz unikać niebezpiecznych pobrań i korzystać tylko z zaufanych źródeł. Telefony z Androidem mają opcję blokowania pobierania stron trzecich, jeśli przypadkowo klikniesz linki do pobrania. Ta opcja jest zwykle włączona, ale powinieneś sprawdzić i przełączyć ją samodzielnie, jeśli nie jest.

Po prostu otwórz ustawienia telefonu i dotknij Aplikacje. Powinieneś być w stanie znaleźć coś takiego jak „Blokuj nieznane źródła” (to nie jest to samo na każdym telefonie z Androidem) i wypełnić pole wyboru obok niego.

Aby upewnić się, że znajdziesz odpowiednią aplikację, powinieneś:

 1. Przeczytaj komentarze w sklepie Google Play
 2. Sprawdź oceny aplikacji
 3. Przeczytaj jego cechy
 4. Sprawdź jego producenta

Jakich aplikacji używać do ustawiania dzwonków wideo?

Poniższe aplikacje, które można znaleźć w sklepie Google Play, mogą pomóc w ustawieniu wideo jako dzwonka. Wszystkie są bardzo łatwe w użyciu.

Vyng

vyng

Vyng to jedna z najpopularniejszych aplikacji, która pozwala ustawić wideo jako dzwonek. Wszystko, co musisz zrobić, to:

 1. Znajdź „Vyng” w Google Play – poszukaj niebiesko-białego logo
 2. Stuknij w „zainstaluj”
 3. Poczekaj, aż aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana
 4. Otwórz aplikację i dotknij „Rozpocznij”
 5. Zostanie wyświetlony komunikat „Włącz Vyng” ze wszystkimi jego opcjami i funkcjami

  vyng-video-ring

 6. Stuknij w Uprawnienia i zezwól Vyng na dostęp do Twoich kontaktów
 7. Stuknij w Narysuj wideo i zezwól Vyng na wyświetlanie wideo w telefonie
 8. Stuknij w Audio, aby zezwolić Vyng na odtwarzanie muzyki z Twoim filmem
 9. Zrób to samo dla Autostart Vyng i Notification Access, ponieważ zapewni to, że Vyng będzie działał przy każdym połączeniu i wyświetlał wideo na pełnym ekranie
 10. Jeśli wykonałeś te kroki poprawnie, zauważysz znacznik wyboru obok nich i pojawi się przycisk Wszystkie ustawienia
 11. Stuknij w przycisk Wszystkie ustawienia i zaloguj się
 12. Po wybraniu filmu, który chcesz ustawić, dotknij niebieskiego kółka po prawej stronie ekranu
 13. Następnie wybierz kontakt, dla którego chcesz ustawić wideo

vyng-video-dzwonki

Vyng umożliwia korzystanie z niektórych bezpłatnych filmów, a także przesyłanie własnych. Jeśli potrzebujesz więcej pomocy z tą aplikacją, możesz sprawdzić FAQ Vyng.

Dzwonek wideo

dzwonek wideo

Video Ringtone to kolejna aplikacja, której możesz użyć do tego celu. Kroki korzystania z tej aplikacji są praktycznie takie same jak w poprzedniej.

Najpierw znajdź aplikację, wpisując Video Ringtone w sklepie Google Play lub klikając nasz link, zainstaluj ją i zrób wszystko tak, jak w poprzedniej aplikacji. Projekt jest inny, ale funkcje są w większości takie same.

Inne podobne aplikacje, które mogą Ci się spodobać:

 1. Dzwonek wideo dla połączenia przychodzącego
 2. Dzwonek wideo – przychodzące połączenie wideo Pro
 3. Pełnoekranowy dzwonek wideo dla połączenia przychodzącego

Dostosuj swój dzwonek

Starannie dobieraliśmy polecane przez nas aplikacje, aby każdy mógł w pełni z nich skorzystać. Nasze najlepsze typy to wszystko, czego potrzebujesz, aby unowocześnić swój dzwonek i nadążać za duchem czasu.