10 najlepszych aplikacji dla systemu Windows 10 w 2018 roku: aplikacje do pracy, rozrywki i kreatywności

Mówiliśmy to już wcześniej i powiemy to jeszcze raz: Windows 10 to najbardziej fantastyczny system operacyjny, jaki Microsoft stworzył od dłuższego czasu – nawet pomimo niektórych ogromnych problemów, które spowodowały jego kolejne aktualizacje.

10 najlepszych aplikacji dla systemu Windows 10 w 2018 roku: aplikacje do pracy, rozrywki i kreatywności Zobacz powiązane 16 sposobów na przyspieszenie systemu Windows 10: Przyspiesz system operacyjny firmy Microsoft Jak uzyskać pomoc w systemie Windows 10: Pomoc online firmy Microsoft może rozwiązać Twoje problemy 16 NIEZBĘDNYCH wskazówek i porad dotyczących systemu Windows 10, które pomogą Ci w pełni wykorzystać nowy system operacyjny firmy Microsoft

Podczas gdy Sklep Microsoftu nie jest Sklepem Play ani App Store w odniesieniu do wielu aplikacji, które ma, portal oprogramowania systemu Windows 10 nadal zawiera kilka ważnych i przydatnych klejnotów, jeśli wiesz, czego szukasz. Od rozrywki po kreatywność — oto niektóre z najlepszych aplikacji dla systemu Windows 10, które powinieneś pobrać i bawić się nimi.

Najlepsze aplikacje dla systemu Windows 10: produktywność

OneDrive (bezpłatnie)

best_windows_10_apps_onedrive

Jeśli jesteś koneserem przechowywania w chmurze, prawdopodobnie znasz OneDrive, jedną z najlepszych dostępnych usług przechowywania w chmurze. Aplikacja Microsoft OneDrive dla systemu Windows 10 jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z pamięci masowej w chmurze i dostęp do niej bezpośrednio z pulpitu. Aplikacja OneDrive umożliwia zapisywanie plików Worda, obrazów i innych ważnych dokumentów bezpośrednio w chmurze z komputera, dzięki czemu nie musisz przechodzić przez proces otwierania witryny w przeglądarce, aby je zsynchronizować. Oszczędza to znaczną ilość czasu, jeśli jesteś płodnym użytkownikiem dokumentów, i zapewnia spokój ducha, jeśli próbujesz tylko wykonać kopię zapasową zdjęć rodzinnych lub innych cennych plików.

Pobierz OneDrive teraz ze sklepu Microsoft Store

PDF do rysowania (8,39 £)

best_windows_10_apps_drawboard_pdf

Jeśli chcesz edytować pliki PDF bez restrykcyjnej liniowości innych aplikacji do edycji plików PDF, Drawboard PDF jest dla Ciebie. Drawboard PDF pozwala na pisanie całej cyfrowej dokumentacji do treści twojego serca, czy to dodawanie adnotacji do spisanych planów, czy po prostu robienie notatek w eklektyczny sposób, Drawboard PDF to przydatne narzędzie dla systemu Windows 10.

Pobierz teraz Drawboard PDF z Microsoft Store

Trello (za darmo)

best_windows_10_apps_trello

Trello jest dla każdego, kto rozumie chaos współczesnego biura. Jest to aplikacja do tablicy zadań, która pozwala łatwo tworzyć karty projektów, przypisywać do nich członków i kategoryzować ich w zależności od statusu lub typu projektu. Organizuje członków Twojego zespołu, dzięki czemu zawsze wiesz, kto co robi. Aplikacja Trello jeszcze bardziej to ułatwia, czyniąc tablicę zadań częścią systemu Windows 10 — możesz łatwo dołączać pliki, uzyskiwać do nich dostęp na różnych urządzeniach i wykonywać pracę w trybie offline w celu zsynchronizowania, gdy uzyskasz połączenie z Internetem.

Pobierz Trello teraz z Microsoft Store

Najlepsze aplikacje dla systemu Windows 10: Rozrywka

Minecraft (24,99 £)

best_windows_10_apps_minecraft

Minecrafta nie trzeba przedstawiać. Gra jest teraz tak duża, że ​​została przeniesiona na wszystko, co ma ekran, ma kolekcje ubrań i gry typu spin-off, a nawet została dostosowana do spektaklu teatralnego. Wysoka cena Minecrafta w systemie Windows 10 dotyczy „Kolekcja startowa”, która obejmuje grę, a także wybór pakietów tekstur i pakietów skórek. Niestety, bez nich nie można kupić gry, chociaż oferowany jest bezpłatny okres próbny.

Pobierz Minecraft teraz z Microsoft Store

TuneIn Radio (bezpłatnie)

best_windows_10_apps_tunein_radio

Czy naprawdę pracujesz, jeśli nie ignorujesz radia w tle? TuneIn Radio umożliwia słuchanie stacji radiowych podczas pracy. Możesz dostroić się do muzyki, wiadomości lub stacji sportowych z całego świata, a także słuchać podcastów i dźwięku. Może to być naprawdę przydatne do słuchania stacji, które inaczej byś przegapił, a klikanie między nimi jest o wiele łatwiejsze niż w typowym radiu.

Pobierz teraz TuneIn Radio z Microsoft Store

Duolingo (bezpłatnie)

best_windows_10_apps_duolingo

Z lat szkolnych pamiętasz, że nauka języków jest być może najgorszym doświadczeniem, jakie można mieć w życiu. Duolingo to zmienia.

Jest to bezpłatna aplikacja z ogromną liczbą języków do nauki, z których każda jest podzielona na krótkie lekcje w zależności od trudności i tematu. Co najważniejsze, fajnie jest z niego korzystać, grając bardziej jak w grę niż lekcję. Duolingo stale dodaje nowe języki — teraz oferuje węgierski, wietnamski, a nawet valyryjski.

Pobierz Duolingo teraz z Microsoft Store

Mapa gwiazd (bezpłatnie)

best_windows_10_apps_star_chart

Niezwykła aplikacja, która marnuje czas, choć zabawna i pouczająca, Star Chart umożliwia oglądanie nocnego nieba wokół ciebie, tworzenie map gwiazdozbiorów lub dostrzeganie planet. Jeśli masz urządzenie AR, możesz użyć jego dodatkowej funkcjonalności, aby wskazać obiekt na niebie i dowiedzieć się, co to jest.

Pobierz Star Chart teraz z Microsoft Store

Najlepsze aplikacje dla systemu Windows 10: kreatywność

Polarr (bezpłatny)

best_windows_10_apps_polarr

Polarr to aplikacja do edycji zdjęć z ogromną liczbą funkcji, od trybów mieszania i filtrowania po szeroki zakres dostępnych regulacji. Oznacza to, że jest przydatny zarówno dla redaktorów amatorów, jak i doświadczonych profesjonalistów. Wersja „pro” jest dostępna za 20 funtów rocznie, ale nawet darmowa wersja ma wystarczająco dużo funkcji, aby była warta zachodu i można ją dostosować pod względem układu i wyglądu, aby pasowała do każdego rodzaju pracy.

Pobierz Polarr teraz z Microsoft Store

Adobe Photoshop Express (bezpłatny)

best_windows_10_apps_photoshop_express

Jak wynika z jego nazwy, Photoshop Express to uproszczona (i bezpłatna) wersja Adobe Photoshop, drogiej, ale potężnej aplikacji do obróbki obrazów. Chociaż nie ma wszystkich funkcji oryginału, wystarczy, aby być potężną i wartościową alternatywą dla tych, którzy nie chcą wydawać setek funtów. Jego funkcje obejmują kontrolę kontrastu, nasycenia, ekspozycji i temperatury, a także różne efekty i poprawki obrazów. Obsługuje również szeroką gamę typów plików z różnych aparatów i źródeł, dzięki czemu idealnie nadaje się do profesjonalnych zdjęć, które wymagają minimalnej edycji.

Pobierz teraz Adobe Photoshop Express z Microsoft Store

Music Maker Jam (bezpłatny)

best_windows_10_apps_music_maker_jam

Chociaż Music Maker Jam nie jest całkiem profesjonalną aplikacją do miksowania dźwięku (których jest kilka dobrych darmowych aplikacji), to świetna zabawa do jamowania i miksowania z wcześniej określonych elementów. Możesz wybierać między trzema darmowymi stylami muzycznymi i łączyć z nimi różne dźwięki i efekty. Jest wystarczająco dużo funkcji i elementów sterujących, które sprawiają, że jest to zabawny sposób na zabawę i tworzenie muzyki — jeśli zainspiruje Cię do tworzenia własnej muzyki, to tylko bonus.

Pobierz teraz Music Maker Jam z Microsoft Store