Najlepsze rozszerzenia Chrome do zmiany adresu IP

Jeśli nie korzystasz z samodzielnej sieci VPN i chcesz zmienić swój adres IP, możesz użyć rozszerzenia przeglądarki. Będziesz potrzebować rozszerzenia proxy lub rozszerzenia VPN, ale oba wykonają zadanie. Jeśli chcesz wyglądać, jakby pochodzisz z innego kraju lub chcesz dodać warstwę anonimowości do przeglądania, to są jedne z najlepszych rozszerzeń Chrome do zmiany adresu IP.

Najlepsze rozszerzenia Chrome do zmiany adresu IP

Zawsze sugerowałbym korzystanie z pełnego VPN. Nie tylko ukrywa Twój adres IP, ale także szyfruje cały ruch sieciowy między komputerem a serwerem VPN. Może być niezaszyfrowany do końca, ale nie ma dowodowego powiązania między połączeniem VPN a tym niezaszyfrowanym ruchem, jeśli Twoja sieć VPN nie przechowuje dzienników.

Serwer proxy działa jako pośrednik i jest podobny do VPN, z wyjątkiem tego, że nie szyfruje ruchu ani go nie ukrywa. Zamiast tego, gdziekolwiek przeglądasz z tego serwera proxy, zobaczysz ten adres IP serwera, a nie twój prawdziwy.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Jeśli nie możesz korzystać z VPN, użycie proxy lub rozszerzenia VPN w przeglądarce jest przyzwoitą drugą opcją. Istnieje więcej opcji VPN niż serwerów proxy, ale mam dwie z najlepszych.

Rozszerzenia Chrome, które zmieniają Twój adres IP

Jeśli nie możesz korzystać z VPN, użycie proxy lub rozszerzenia VPN w przeglądarce jest przyzwoitą drugą opcją. Oto niektóre z najlepszych w tej chwili.

ExpressVPN

Ci z Was, którzy znają ExpressVPN, mogą być szczęśliwi, wiedząc, że ma również rozszerzenie do Chrome. Zanim zaczniesz korzystać z rozszerzenia Chrome ExpressVPN, musisz zainstalować aplikację komputerową i utworzyć konto w ExpressVPN.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Omówmy, jak korzystać z przeglądarki Chrome.

  1. Zainstaluj rozszerzenie ExpressVPN z Chrome Web Store, klikając Dodaj do Chrome przycisk, możesz również kliknąć link na stronie ExpressVPN, aby się tam dostać. Strona sklepu Chrome ExpressVPN
  2. Teraz kliknij Dodaj rozszerzenie aby zaakceptować uprawnienia rozszerzenia. ExpressVPN Uprawnienia do sklepu Chrome
  3. Następnie kliknij Przedłużenie w prawym górnym rogu i wybierz rozszerzenie ExpressVPN. Rozszerzenia Chrome
  4. Jeśli jesteś już zalogowany w aplikacji komputerowej, zobaczysz okno z napisem Pomijać lub Kontyntynuj, Kliknij Pomijać. jeśli nie, zobaczysz okno z napisem Zdobądź ExpressVPN lub Istniejący klient, kliknij ten, którego potrzebujesz. Rozszerzenie ExpressVPN
  5. Dla tych, którzy mają aplikację komputerową, kliknij Zaczynaj w następnym oknie. Rozszerzenie ExpressVPN 2
  6. Następnie kliknij menu hamburgera, aby sprawdzić ustawienia prywatności przed połączeniem. Rozszerzenie ExpressVPN 3
  7. Następnie upewnij się, że ustawienia są zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Rozszerzenie ExpressVPN 4
  8. Następnie kliknij wielokropek, trzy poziome kropki poniżej Wybrana lokalizacja. Rozszerzenie ExpressVPN 5
  9. W obrębie Lokalizacje VPN wybierz swoją lokalizację z Zalecana lub Wszystkie lokacje zakładki. Rozszerzenie ExpressVPN 6
  10. Po wybraniu lokalizacji kliknij przycisk Połącz i gotowe.

GeoProxy

GeoProxy to solidne rozszerzenie proxy z szeregiem lokalizacji serwerów i adresów IP. Aplikacja jest stale aktualizowana i pokazuje zakresy adresów IP w kolejności opóźnienia. Adresy na górze są obecnie szybsze niż te znajdujące się na dole listy. Do wyboru jest kilka krajów, a aplikacja jest bezpłatna i działa dobrze.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Ukradkowy

Stealthy to kolejne rozszerzenie proxy dla Chrome. To rozszerzenie nie daje listy, ale pozwala wpisać kraj i wybierze serwer proxy z tego kraju. Ułatwia pojawianie się w innym miejscu i nie przeszkadza podczas użytkowania. Jest idealny dla początkujących, ponieważ wszystko, co musisz wiedzieć, to w jakim kraju chcesz się pojawić. Resztą zajmiemy się za Ciebie. Solidna opcja.

Hola Darmowy VPN Proxy Unblocker

Hola Free VPN Proxy Unblocker to jedna z niewielu darmowych sieci VPN, z których warto korzystać. Nadaje się tylko do krótkich okresów aktywności, ponieważ może szybko zwolnić tempo z innymi użytkownikami, ale jest bardzo dobry w przypadku bezpłatnego produktu. Używa konfiguracji podobnej do Tora, w której każdy użytkownik Hola przekazuje część swojej przepustowości innym użytkownikom, aby utrzymać działanie systemu. To też działa.

Karta VPN

TabVPN to kolejne bezpłatne rozszerzenie VPN dla Chrome, które ukryje Twój adres IP. Podobnie jak Hola, jest to jedna z niewielu bezpłatnych usług, które warto sprawdzić. Może zwalniać w godzinach szczytu, ale poza tym jest dość szybki i działa dobrze. Nie będziesz w stanie pobrać bardzo szybko, ale w przypadku ogólnego przeglądania jest to więcej niż zadanie!

Darmowy serwer proxy CyberGhost VPN

CyberGhost VPN Free Proxy to kolejna solidna opcja. Jest to bezpłatna wersja płatnej usługi VPN firmy CyberGhost, ale nie wpływa na szybkość ani użyteczność. Ograniczasz się do czterech punktów końcowych, ale poza tym rozszerzenie działa dobrze, oferuje przyzwoite prędkości nawet w godzinach szczytu i nie bombarduje Cię zbytnio reklamami. Warto też sprawdzić.

Windscribe — bezpłatny VPN i blokowanie reklam

Windscribe – bezpłatna sieć VPN i blokowanie reklam to kolejne wysokiej jakości bezpłatne rozszerzenie VPN dla przeglądarki Chrome. Pochodzi również od dostawcy premium VPN i wyświetla reklamy, ale oferuje przyzwoitą wydajność, wiele opcji i pomaga również tłumić reklamy. Niektóre reklamy nadal się wyświetlają, ale dobrze sobie radzi z przeglądaniem.

Darmowy vs płatny VPN

VPN to coś więcej niż tylko zmiana adresu IP. Pomagają również chronić Twoją prywatność, zabezpieczając ruch internetowy przed usługodawcą internetowym lub każdym, kto chce wiedzieć, co robisz w Internecie.

Zwykle, jeśli produkt jest bezpłatny, to Ty jesteś produktem. Oznacza to, że firma oferująca freebie zarobi pieniądze na twoich danych lub analizach uzyskanych podczas korzystania z programu. W przypadku darmowych sieci VPN są one zwykle obsługiwane przez reklamy, więc zobaczysz reklamy promujące własny produkt premium rozszerzenia lub produkt kogoś innego.

Darmowe VPN zwykle mają problemy z szybkością w ruchliwych porach, ponieważ każdy korzysta z bezpłatnych opcji, gdzie tylko może. Przepustowość jest często ograniczona lub użytkownicy premium będą mieli pierwszeństwo przed użytkownikami bezpłatnymi. Rozszerzenia VPN, które udostępniam w najlepszych rozszerzeniach Chrome do zmiany adresu IP, mają mniejsze spowolnienia lub kary prędkości niż wiele, dlatego są tutaj.

Czy masz jakieś sugestie dotyczące najlepszych rozszerzeń Chrome do zmiany adresu IP? Opowiedz nam o nich poniżej, jeśli tak!