Jak anulować Homechef

Home Chef to jedna z najpopularniejszych usług subskrypcyjnych, która dostarcza zestawy posiłków ze wstępnie porcjowanymi składnikami i łatwymi do przestrzegania przepisami prosto pod Twoje drzwi. Choć serwis zyskał powszechne uznanie za swoją różnorodność i wygodę, jaką zapewnia, użytkownicy czasami decydują się na zakończenie swojej subskrypcji.

Jak anulować Homechef

W przeciwieństwie do niektórych usług, Home Chef nie pozwala na całkowite usunięcie konta. Zamiast tego pozwalają wstrzymać subskrypcję i zachować informacje o koncie w stanie nienaruszonym na wypadek, gdybyś zdecydował się wrócić w przyszłości.

Mimo to, niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się do domu, jedziesz na wakacje, czy myślisz o wypróbowaniu konkurencyjnej usługi, wstrzymanie subskrypcji Home Chef jest łatwe. Tutaj znajdziesz szczegółowy przewodnik, jak to zrobić.

Zanim przejdziesz dalej

Podczas gdy Home Chef oferuje ceny porównywalne z innymi podobnymi usługami subskrypcyjnymi, wyżywienie czteroosobowej rodziny może nadal być dość drogie. Jeśli jedynym powodem, dla którego rozważasz anulowanie Home Chef, jest jego cena, być może możesz dostosować swoje menu, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy.

jak-anulować-kucharz-1

Na przykład możesz przełączyć się z planu Standard na plan 5-minutowy lunch, z których każdy obejmuje cztery porcje, i zaoszczędzić prawie 8 USD dziennie. Jeśli twoje dzieci nie zawsze piją dostarczone koktajle, możesz zmniejszyć zamówienie koktajli z czterech do dwóch porcji i zaoszczędzić kolejne 10 USD dziennie. A jeśli masz w pobliżu targ, możesz tam kupić świeże owoce, zamiast płacić prawie 20 USD za rodzinny kosz owoców.

Jeśli jednak cena nie jest powodem, dla którego chcesz przestać z niego korzystać, lub nawet zoptymalizowane menu nie mieściłoby się w Twoim budżecie, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak anulować – lub raczej „wstrzymać” – swoją subskrypcję.

Anulowanie subskrypcji Twojego domowego szefa kuchni

Aby wstrzymać subskrypcję, zaloguj się na swoje konto Home Chef i wykonaj następujące czynności:

 1. W prawym górnym rogu ekranu kliknij „Moje konto”.

  jak-anulować-kucharz-2

 2. Z menu rozwijanego wybierz „Informacje o koncie”.
 3. Przewiń w dół do sekcji „Szczegóły dostawy” na stronie i kliknij link „Wstrzymaj swoje konto”.

  jak-anulować-homechef-3

 4. Jak każda inna usługa subskrypcji, Home Chef chce, aby ich użytkownicy byli zadowoleni i na pokładzie, więc zaoferują Ci dodatkowe opcje, zanim ostatecznie wstrzymają Twoje konto.

jak-anulować-homechef-4

Będziesz mieć do wyboru następujące trzy opcje:

 1. Pomiń w przyszłym tygodniu – Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie będzie Cię tylko przez tydzień, ale planujesz dalej korzystać z usługi.
 2. Zmień częstotliwość dostarczania – Ta opcja jest idealna, jeśli chcesz, aby posiłki były dostarczane, powiedzmy, co drugi tydzień lub raz w miesiącu zamiast co tydzień.
 3. Zaplanuj datę ponownego uruchomienia – To świetnie, jeśli będziesz nieobecny przez jakiś czas (wyjazd służbowy, wakacje itp.), ale nie chcesz całkowicie anulować usługi. Dzięki tej opcji możesz wprowadzić datę powrotu, a usługa zostanie automatycznie wznowiona, gdy tylko wrócisz do domu.

Jeśli żadna z tych opcji Cię nie interesuje, kliknij „Wstrzymaj swoje konto”, aby potwierdzić swoją decyzję.

jak-anulować-homechef-5

 1. W następnym oknie zostaniesz poproszony o podanie powodu anulowania. Będziesz musiał wybrać jedną z trzech najlepszych opcji („Podróż/Wakacje”, „Dni dostawy” lub „Czas gotowania”) lub „Inne”. Jeśli zdecydujesz się na to drugie, będziesz musiał dodać krótki komentarz, aby dokładniej wyjaśnić powody.
 2. Po wybraniu powodu kliknij zielony przycisk „Wstrzymaj moje konto”, aby potwierdzić swój wybór. I to wszystko – udało Ci się wstrzymać subskrypcję Home Chef.

Ważne uwagi dotyczące anulowania

Pamiętaj, że anulowanie wejdzie w życie tydzień po tym, jak o to poprosisz. Jeśli na przykład anulujesz rezerwację we wtorek i masz zaplanowaną dostawę na czwartek w tym samym tygodniu, cotygodniowa dostawa i tak dotrze zgodnie z planem, a Ty zostaniesz odpowiednio obciążony. Aby upewnić się, że nie musisz płacić za dostawę w nadchodzącym tygodniu, musisz wstrzymać swoje konto do piątku w południe Central.

Jeśli w dowolnym momencie zdecydujesz się wznowić subskrypcję, wystarczy, że zalogujesz się na stronie i klikniesz „Odblokuj moje konto”. Będziesz mieć również możliwość skonfigurowania menu, aktualizacji preferencji witryny oraz zmiany adresu e-mail i adresu dostawy. Podobnie jak w przypadku wstrzymywania konta, musisz je cofnąć do piątku w południe, aby otrzymać posiłki na nadchodzący tydzień. W przeciwnym razie będziesz musiał poczekać cały tydzień, aby zacząć otrzymywać dostawy Home Chef.

Jak ci się podoba domowy kucharz?

Czy sam próbowałeś Home Chef? Jakie są twoje wrażenia? Jak to wygląda w porównaniu z innymi usługami dostarczania zestawów posiłków, których wypróbowałeś? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach w komentarzach poniżej!