CBS All Access ciągle się wstrzymuje – co robić?

Chcesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione, takie jak NCIS, Star Trek, lub Prezydent USA? CBS All Access zapewni Ci ochronę. Usługa przesyłania strumieniowego na żądanie i na żywo zgromadziła sporą publiczność, odkąd zaczęła konkurować z usługami takimi jak Netflix i Hulu.

CBS All Access ciągle się wstrzymuje – co robić?

Mając do wyboru ogromną ilość treści, możesz cieszyć się CBS All Access przez tysiące godzin. Ale jak bardzo twoje doświadczenie będzie płynne?

Podczas gdy wielu subskrybentów nie ma żadnych problemów z CBS All Access, niektórzy często napotykają irytujący problem – częste opóźnienia i buforowanie.

Na szczęście możesz dość łatwo rozwiązać ten problem. Ale zanim przejdziemy do rozwiązania, zobaczmy, dlaczego te opóźnienia występują w pierwszej kolejności.

Niepokoi Cię opóźnianie? Nie jesteś jedyny

W 2017 roku, kiedy Star Trek: Odkrycie zadebiutował, użytkownicy CBS All Access nie mogli się doczekać transmisji strumieniowej. Fani flagowej serii serwisu rzucili się na najnowszy odcinek. Niestety nie dla wszystkich było to możliwe.

Jak powiedział jeden z przedstawicieli CBS:

„Niewielka liczba użytkowników CBS All Access miała problemy z buforowaniem zeszłej nocy z powodu problemów technicznych z jednym z naszych partnerów dostarczających. Ściśle z nimi współpracowaliśmy, aby rozwiązać ten problem”.

To mówi nam dwie rzeczy. Po pierwsze, nie jesteś jedynym, który cierpi na problemy z lagami. Po drugie, to nie platforma CBS powoduje problemy z buforowaniem, ale ich sieć dostarczania treści. A jeśli CDN mają problemy techniczne, niewiele możesz z tym zrobić.

Mimo to mogą istnieć inne powody, dla których Twoje treści są wstrzymywane. Na szczęście każdy z nich ma szybką naprawę.

CBS All Access

Sprawdź swoje połączenie z internetem

Najczęstszym powodem wolnego przesyłania strumieniowego jest słabe połączenie internetowe. Różne usługi przesyłania strumieniowego mają różne sposoby radzenia sobie z tym. Niektóre usługi automatycznie obniżają jakość wideo, jeśli połączenie nie jest wystarczająco silne. Inni wstrzymują wideo, dopóki nie zbuforuje się na tyle, aby można było kontynuować.

W każdym razie nie chcesz, aby Twoje ulubione filmy lub programy były wielokrotnie wstrzymywane. Nie chcesz też rozmytej, pikselowanej treści. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jeśli tak się stanie, jest sprawdzenie szybkości Internetu.

Możesz skorzystać z internetowego testu prędkości lub pobrać aplikację, aby sprawdzić, jak szybki jest Twój internet. CBS wymaga prędkości pobierania co najmniej 3 Mb/s, aby zapewnić płynne przesyłanie strumieniowe.

Test prędkości

Jeśli Twoje połączenie jest powyżej tego punktu i nadal napotykasz opóźnienia, zresetuj router i spróbuj ponownie odtworzyć wideo. Jeśli przyczyną buforowania naprawdę jest twoje połączenie, powinno to rozwiązać problem.

Uruchom ponownie usługę

Jeśli masz problemy z CBS All Access, stara dobra metoda ponownego uruchamiania powinna załatwić sprawę. W końcu istnieje powód, dla którego jest to najczęściej zalecana poprawka błędów i problemów z oprogramowaniem. Odświeżając platformę, możesz szybko rozwiązać problemy z przesyłaniem strumieniowym.

Jeśli używasz przeglądarki do strumieniowego przesyłania programów, zamknij ją, klikając czerwony x przycisk. Na komputerze możesz również użyć Alt + F4 skrót, który jest odpowiednikiem Polecenie + Q na Macu.

A jeśli używasz aplikacji na smartfona, upewnij się, że nie działa ona w tle, zanim ją ponownie otworzysz. Na iPhonie X lub nowszym możesz to zrobić, przesuwając palcem w górę od dołu ekranu i zatrzymując się w połowie. Gdy zobaczysz CBS All Access na liście ostatnich aplikacji, przesuń go w górę, aby go zamknąć. Na starszych iPhone'ach możesz uzyskać dostęp do ostatnio używanych aplikacji, dotykając dwukrotnie przycisku Home.

Uruchom ponownie CBS

Jeśli używasz smartfona z Androidem, sposób zamykania aplikacji działających w tle może zależeć od modelu. Na przykład nowe modele Samsung Galaxy mają dedykowaną Ostatnie aplikacje w lewej dolnej części ekranu. Stuknij ikonę, a następnie przesuń aplikację CBS w górę, aby ją zamknąć. Ten sam przycisk na innych urządzeniach z Androidem często wygląda jak kwadrat i możesz użyć fizycznego przycisku domu, jeśli Twój telefon go ma.

Po zamknięciu aplikacji odczekaj kilka chwil, a następnie otwórz ją ponownie. Jeśli problem z buforowaniem był spowodowany problemami na platformie, Twój film powinien odtwarzać się płynnie po ponownym uruchomieniu.

Ciesz się ulubionymi

CBS jest pełen ekscytujących filmów i programów telewizyjnych. Istnieje wiele godzin treści do streamowania, w tym niektóre z najbardziej lubianych seriali na świecie. Wykonując opisane tutaj kroki, powinieneś być w stanie cieszyć się nimi wszystkimi bez irytujących opóźnień.

Dopóki nie ma problemów z siecią dostarczania treści CBS, powyższe metody powinny załatwić sprawę. A jeśli problem jest poza Twoim zasięgiem, zawsze możesz skontaktować się z CBS w celu uzyskania pomocy. Ich zespół pomocy jest aktywny na Twitterze i powinien być w stanie Ci pomóc.

Co więc transmitujesz w CBS All Access? Czy napotykasz jakieś problemy? Śmiało i opublikuj swoje przemyślenia w sekcji komentarzy poniżej.