Jak zmienić swoje epickie imię (2021)

Epic Games odnotowało eksplozję popularności w ciągu ostatnich kilku lat, przyciągając godne pozazdroszczenia ilości uwagi od czasu popularyzacji swojej przebojowej gry wideo Fortnite. W rezultacie jest teraz więcej aktywnych kont Epic niż kiedykolwiek wcześniej, a więcej aktywnych kont oznacza więcej zmian nazw. Jeśli Ty również chcesz zmienić swoją nazwę wyświetlaną w Epic Games, w tym Fortnite, ten artykuł zawiera jasne instrukcje, jak to zrobić.

Jak zmienić swoje epickie imię (2021)

zweryfikuj adres e-mail

Istnieją pewne ustawienia związane z kontem Epic Games, których nie możesz zmienić, dopóki nie zweryfikujesz swojego adresu e-mail/konta ze względów bezpieczeństwa. Wyświetlana nazwa jest jedną z nich. Sprawdzenie, czy to zweryfikowałeś, czy nie, nie jest trudne:

 1. Przejdź do strony głównej Epic Games.
 2. Jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany, kliknij przycisk „Zaloguj się” w prawym górnym rogu i wpisz swoje dane logowania. Kiedy będziesz gotowy, kliknij „Zaloguj się”.
 3. Po zalogowaniu przycisk „Zaloguj się” zostanie zastąpiony podobnym przyciskiem, tym razem z nazwą Epic jako etykietą. Najedź na nią, aby zobaczyć dodatkowe opcje.

  Epickie gry unoszą się w powietrzu

 4. Wybierz „Konto”.
 5. Spowoduje to przejście bezpośrednio do „Danych osobowych”. Jeśli Twój adres e-mail nie zostanie zweryfikowany, pojawi się powiadomienie z hiperłączem nad nim. Kliknij link, aby poprosić o wiadomość e-mail, z której możesz zweryfikować swoje konto.

  Nie zweryfikowany

 6. Bardzo szybko otrzymasz wiadomość e-mail. Kiedy to zrobisz, otwórz go i kliknij przycisk „Zweryfikuj swój adres e-mail”. Alternatywnie możesz otworzyć link podany tuż pod przyciskiem.

  Zweryfikuj konto Epic

 7. Linki prowadzą do ekranu „dziękuję”. Kliknij „Kontynuuj”.

  Weryfikacja poczty

Zmień wyświetlaną nazwę

Po zweryfikowaniu konta Epic Games możesz bardzo łatwo zmienić nazwę wyświetlaną:

 1. Najedź kursorem na przycisk ze swoją epicką nazwą i kliknij „Konto”. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to najpierw.
 2. Opcja „Wyświetlana nazwa” jest pierwszą na liście. Ponieważ możesz go teraz edytować, zmień go na żądaną nazwę i naciśnij Enter.

  Dane osobowe

 3. Nowe okno z czerwoną obwódką pojawi się tuż pod polem wyboru nazwy wyświetlanej z prośbą o potwierdzenie, że chcesz zmienić nazwę wyświetlaną. Aby to zrobić, ponownie wpisz nową nazwę wyświetlaną w nowym polu tekstowym.

  Wpisz ponownie wyświetlaną nazwę

 4. Jeśli nie przeszkadza Ci brak możliwości zmiany wyświetlanej nazwy w ciągu najbliższych dwóch tygodni, zaznacz to pole.
 5. Kliknij czerwony przycisk „Potwierdź”.

Nazwa użytkownika a nazwa wyświetlana

Wiele dzisiejszych gier wideo umożliwia wyświetlanie nazwy innej niż nazwa użytkownika, co może być źródłem nieporozumień. Epic games jest jednym z mniej mylących studiów gier wideo, jeśli chodzi o to; Twoją nazwą użytkownika do logowania będzie zawsze Twój adres e-mail. Upewnij się, że podczas zmiany nazwy wyświetlanej pamiętaj, że Twój adres e-mail będzie zawsze tym, którego używasz do logowania. Zachowaj ostrożność, ponieważ pola do zmiany nazwy wyświetlanej i adresu e-mail użytkownika znajdują się tuż obok siebie!

Inne ustawienia na Twoim koncie Epic

Kontrola rodzicielska

Jeśli martwisz się o aktywność swojego dziecka w Internecie, rozważ włączenie kontroli rodzicielskiej. Ustawienia kontroli rodzicielskiej znajdują się u dołu zakładki „Ogólne” w ustawieniach konta Epic. Kliknij „Włącz kontrolę rodzicielską”, aby włączyć to ustawienie.

Kontrola rodzicielska

Przy pierwszym włączeniu Epic poprosi o wprowadzenie nowego sześciocyfrowego kodu PIN, który będzie służył jako hasło. Dzięki temu zestawowi opcji możesz uniemożliwić dziecku kupowanie czegokolwiek, co nie jest odpowiednie dla wieku. Pozwala nawet wybrać system oceny, dzięki czemu można wprowadzać ograniczenia na podstawie poziomów oceny.

Zmiana hasła

Jeśli jesteś właścicielem konta Epic i chcesz zmienić hasło, przejdź do zakładki „Hasło i zabezpieczenia” w ustawieniach konta. Wszystko czego potrzebujesz to aktualne hasło i pożądane nowe (dwa razy, aby upewnić się, że nie wpisałeś go źle). Pamiętaj jednak, że istnieją zasady, których należy przestrzegać, które można zobaczyć po prawej stronie.

Zmień hasło

Uwierzytelnianie dwuetapowe

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo swojego konta, możesz je dodatkowo zabezpieczyć za pomocą telefonu lub poczty e-mail. Ustawienie uwierzytelniania dwuskładnikowego można znaleźć w zakładce "Hasło i bezpieczeństwo".

Kliknij „Włącz aplikację Authenticator”, aby zobaczyć dokładnie, jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe, chyba że chcesz to zrobić przez e-mail. Po kliknięciu „Włącz uwierzytelnianie przez e-mail” wyśle ​​​​kod bezpieczeństwa na Twój e-mail, który następnie musisz wprowadzić w polu tekstowym „Kod bezpieczeństwa”.

potwierdzenie email

Gra włączona

Jak widać, zmiana nazwy konta Epic jest bardzo łatwa. Pamiętaj tylko, że nie możesz zmienić swojego hasła z powrotem na starsze, a jeśli chcesz ponownie zmienić nazwę użytkownika, będziesz musiał poczekać co najmniej dwa tygodnie.

Jakie są jedne z najlepszych nazw kont Epic, jakie widziałeś? A co z najzabawniejszymi? Daj nam znać w komentarzach.