Jak zmienić królestwa w Rise of Kingdoms

Rise of Kingdoms to popularna mobilna gra strategiczna czasu rzeczywistego (RTS), która pozwala spełnić marzenia o podboju świata. Jeśli lubisz grać w gry strategiczne i chcesz mieć masową rozgrywkę wieloosobową online (MMO), prawdopodobnie Rise of Kingdoms będzie dla Ciebie bardzo przyjemnym. Gra jest całkowicie darmowa do pobrania zarówno na iOS, jak i Androida.

Jak zmienić królestwa w Rise of Kingdoms

Aby gra była interesująca, w Rise of Kingdoms możesz zmieniać królestwa, jeśli masz na to ochotę. W tym artykule dowiesz się wszystkiego o zmienianiu królestw i migracji. Odpowiemy również na niektóre z waszych palących pytań dotyczących RoK.

Jak zmienić królestwa

Każdy nowy gracz zaczyna od poziomu 1 na losowym serwerze. Te serwery dla początkujących są wypełnione innymi nowymi graczami, aby upewnić się, że nie będą Cię wykorzystywać silni gracze. Ponieważ wszyscy wokół ciebie są na podobnym poziomie, możesz awansować w spokojnym tempie.

Jednak zawsze możesz zmienić swoje królestwo, co skutecznie zmienia twój serwer. W Rise of Kingdoms oba odnoszą się do tego samego. Jeśli udało ci się osiągnąć 7 poziom ratusza, możesz użyć przedmiotu Teleport dla początkujących, aby zmienić serwery, o ile spełniasz wymagania. Nie martw się – ponieważ jest całkowicie darmowy, nie musisz wydawać ani grosza na zmianę swojego królestwa.

Czy jestem ograniczony tylko do mojego królestwa?

Nie, nie jesteś ograniczony do swojego pierwotnego królestwa. Z pomocą teleportów dla początkujących możesz łatwo zmieniać królestwa. Osiągając 7 poziom ratusza, otrzymujesz dwa z nich. Pierwotnie, po przekroczeniu poziomu 8, nie można było już zmieniać królestw.

Tak było, dopóki aktualizacja nie wprowadziła stron paszportowych. Teraz pozwalają ci emigrować do dowolnego innego królestwa, o ile spełniasz wymagania. Korzystanie z nich pozwala każdemu zmieniać królestwa, kiedy tylko zechce.

Możesz się więc radować, ponieważ istnieją sposoby, aby zmienić swoje królestwo, kiedy tylko zechcesz. Teleporty dla początkujących są częścią nagród za postępy w grze, co oznacza, że ​​otrzymają je wszyscy. Jeśli chodzi o strony paszportowe, musisz je kupić samodzielnie.

Jakie wymagania powinienem spełnić, aby zmienić królestwa?

Korzystanie z teleportów dla początkujących do zmiany królestw

Aby korzystać z teleportów dla początkujących, należy spełnić pewne wymagania. Nie są tym samym, co strony paszportowe, a jeśli chcesz ich użyć, możesz pominąć tę część. Ale początkujący powinni zwrócić uwagę, ponieważ prawdopodobnie nadal posiadają teleporty dla początkujących.

Wymagania dotyczące zmiany królestwa za pomocą teleportów dla początkujących są następujące:

 • Ratusz musi być na poziomie 7 lub niższym.
 • Wszystkie twoje oddziały muszą być w domu.
 • W twoim mieście nie może być posiłków.
 • Nie możesz być częścią sojuszu.
 • Możesz mieć tylko jedną postać na świecie, do której chcesz się teleportować.

Jeśli uda ci się spełnić te wymagania, możesz użyć Teleportu dla początkujących. Oczywiście, aby skonsumować, musisz mieć co najmniej jeden pod ręką. Wyprowadzenie swoich żołnierzy z walki przed migracją nie powinno być zbyt trudne.

Używanie stron paszportowych do zmiany królestw

Jeśli masz już 8. poziom ratusza, jedynym sposobem na zmianę królestw jest użycie stron paszportowych. Możesz je kupić za walutę w grze lub prawdziwe pieniądze. To pierwsze może zająć trochę czasu, ale przy odrobinie cierpliwości i wytrwałości nadal będziesz w stanie zmieniać królestwa bez zmniejszania wagi portfela.

Aby korzystać ze stron paszportowych, zwróć uwagę na poniższe warunki:

 • Miej ratusz powyżej poziomu 16
 • Miej wystarczająco dużo stron paszportowych
 • Puste kolejki marszowe
 • Zarówno twoje miasto, jak i wojska muszą być wolne od konfliktów
 • Nie masz sojuszu
 • Miej status rozwinięty dla swojego królestwa
 • Twoja moc jest pod limitem mocy imigracyjnej docelowego królestwa
 • Twoje docelowe królestwo musi mieć więcej niż 120 lat i nie może być częścią Kingdom vs. Kingdom (KvK)
 • Jeśli twoje królestwo docelowe jest na poziomie Imperium, mogą akceptować tylko graczy poniżej 25 milionów w sile bojowej, ale raz w miesiącu mogą zaakceptować każdego
 • Możesz mieć tylko jedną postać na świecie, do której chcesz się teleportować

W zależności od rankingu mocy może być konieczne zakupienie większej liczby stron paszportowych w celu imigracji. Kwota jest wprost proporcjonalna, więc im jesteś silniejszy, tym więcej ich potrzebujesz. Bezpłatna metoda uzyskiwania stron paszportowych może zająć dużo czasu, więc zawsze istnieje możliwość zakupu ich w ramach pakietu.

Każda strona paszportowa to 600 000 Indywidualnych Kredytów Sojuszu. Aby je uzupełnić, musisz wydać 100 000 Kredytów Sojuszu. Imigracja powinna być starannie przemyślaną decyzją, dlatego zalecamy usiąść i mocno się zastanowić przed emigracją do innego królestwa.

Pakiet New World kosztuje 4,99 USD i zawiera jedną stronę paszportową. Nie zalecamy kupowania go, chyba że masz dodatkowe pieniądze do wydania lub nie możesz się doczekać. Inne elementy w pakiecie są pomocne, więc nie powinieneś pozwolić, aby strona paszportowa była jedynym powodem zakupu.

W tej sekcji omówimy kroki niezbędne do przeniesienia się do innego królestwa. Najpierw dowiesz się, jak korzystać z teleportów dla początkujących, które gra cię nagradza. Następnie omówimy, jak korzystać ze stron paszportowych.

Jak przenieść się do innego królestwa

Aby użyć teleportów dla początkujących, wykonaj następujące kroki:

 1. Uruchom Rise of Kingdoms.
 2. Przejdź do ekranu głównego.
 3. Pomniejsz tak bardzo, jak to możliwe, ściskając ekran do wewnątrz.
 4. Palcem wybierz kulę ziemską u dołu ekranu.

 5. Wybierz królestwo, do którego chcesz się przenieść.

 6. Następnie musisz wybrać prowincję, w której chcesz się osiedlić.
  • Możesz zobaczyć prowincje przed przeprowadzką, aby pomóc w podjęciu lepszej decyzji.

 7. Wybierz „Teleportuj”, a jeśli spełnisz wszystkie wymagania, gra zostanie zresetowana.

 8. Po zresetowaniu gry znajdziesz się teraz w swoim nowym królestwie.

Ponieważ masz tylko dwa teleporty dla początkujących, możesz to zrobić tylko dwa razy. W obu przypadkach ratusz musi być poniżej poziomu 8. Po wyczerpaniu nędznych zasobów teleportów dla początkujących nadszedł czas, aby w przyszłości przejść do korzystania ze stron paszportowych.

Strony paszportowe mają więcej wymagań do spełnienia, zanim będziesz mógł z nich korzystać, a możesz potrzebować więcej niż jednego. Będziesz musiał kupić wystarczającą ich ilość, zanim będzie możliwa imigracja.

Aby korzystać ze stron paszportowych, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Uruchom Rise of Kingdoms.
 2. Kup wystarczającą liczbę stron paszportowych.
 3. Oddalaj palcami, aż zobaczysz ikonę kuli ziemskiej u dołu ekranu.
 4. Dotknij kuli ziemskiej, aby wyświetlić menu królestw.

 5. Wybierz królestwo, do którego chcesz się przenieść.

 6. Następnie wybierz prowincję, w której chcesz się osiedlić.
  • Możesz zobaczyć prowincje przed przeprowadzką, aby pomóc w podjęciu lepszej decyzji.

 7. Wybierz „Teleportuj”, a jeśli spełnisz wszystkie wymagania, gra zostanie zresetowana.

 8. Po zresetowaniu gry znajdziesz się teraz w swoim nowym królestwie.

Kroki są podobne do korzystania z teleportów dla początkujących, ale zamiast tego będziesz zużywać strony paszportowe. Jeśli nie możesz wyemigrować, musisz upewnić się, że twoje królestwo spełniło wszystkie warunki zmiany królestw.

Rise of Kingdoms nie ma ograniczeń co do tego, ile razy możesz zmieniać królestwa. Dopóki możesz sobie pozwolić na zmianę i spełnienie wymagań, możesz korzystać z tylu stron paszportowych, ile chcesz.

Uzyskiwanie Indywidualnych Kredytów Sojuszu i Kredytów Sojuszu

Obie waluty są kluczowe dla zakupu większej liczby stron paszportowych. Istnieją również inne towary, na które można je wydać, ale wiele innych ofert w sklepie nie jest tego wartych. Strony paszportowe to najlepsza rzecz do kupienia za pomocą Indywidualnych Kredytów Sojuszu (IAC).

Oto najlepsze sposoby na zdobycie indywidualnych kredytów sojuszniczych:

 • Pomóż swojemu sojuszowi maksymalnie 10 000 IAC dziennie.
 • Przekaż darowiznę na rozwój technologii sojuszu za 100 IAC dziennie lub potencjalnie więcej.
 • Buduj struktury dla swojego sojuszu za około 20 000 IAC dziennie.
 • Zdobądź skrzynie od członków kupujących zestawy.
 • Zagraj w Arkę Ozyrysa.
 • Graj w wydarzeniach.

Bycie w sojuszu to sposób na zarabianie Indywidualnych Kredytów Sojuszu. Ale jeśli chcesz wyemigrować, będziesz musiał opuścić swój obecny sojusz.

Zdobywanie kredytów sojuszniczych jest niezbędne do uzupełniania stron paszportowych. Dlatego zalecamy zgromadzenie na nich fortuny. Byłoby najlepiej, gdybyś miał ich również bogactwo do budowy fortec sojuszu, które kosztują 900 000 każda.

Oto jak szybko zdobyć Kredyty Sojuszu:

 1. Dostaniesz trochę, gdy ktoś pomoże sojuszowi.
 2. Członkowie, którzy przekazują darowizny na rozwój technologii, nagradzają Cię Kredytami Sojuszu.
 3. Kiedy budujesz struktury, możesz również zdobyć Kredyty Sojuszu.
 4. Członkowie, którzy kupują skrzynie, przyznają Ci również Kredyty Sojuszu.

Ta waluta jest niezbędna do wzmocnienia twojego sojuszu. Na szczęście, nawet jeśli zostawisz sojusz dla innego, zachowasz swój skarb. Możesz również wydać Kredyty Sojuszu w swoim nowym sojuszu.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jakie są zalety zmiany królestw?

Zmieniając królestwa, możesz napotkać graczy na wyższym poziomie, jeśli wyrosłeś z serwerów na poziomie początkującym. Możesz także zbliżyć się do znajomych, dzięki czemu zabawa z nimi jest znacznie łatwiejsza niż wcześniej. Alternatywnie, doskonałym powodem do zmiany królestw jest granie z graczami o niższym poziomie.

Ile razy mogę zmieniać królestwa?

Możesz to robić tyle razy, ile chcesz, o ile możesz sobie na to pozwolić. Jeśli masz wystarczająco dużo stron paszportowych, możesz często zmieniać swoje królestwo. Ale nie zalecamy zmiany zbyt wcześnie, ponieważ w ten sposób zużyjesz dużo pieniędzy.

Czas na emigrację

Teraz, gdy wiesz, jak zmieniać królestwa obiema metodami, możesz zbliżyć się do przyjaciół lub silnych sojuszników. Zmiana królestwa może być korzystna również pod innymi względami, ale wysokie koszty mogą uniemożliwić częstą imigrację. Tak długo, jak możesz sobie na to pozwolić i kwalifikujesz się, możesz zmienić królestwo na dowolne.

Ile razy zmieniałeś królestwa? Jakie jest twoje ulubione królestwo do grania? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.