Jak zmienić nazwę kręgu w Life360

Kręgi w Life360 są jak grupy na Facebooku. Mają na celu umożliwienie członkom rodziny lub bliskim grupom przyjaciół śledzenia lokalizacji innych osób.

Jak zmienić nazwę kręgu w Life360

Możesz śledzić ludzi, sprawdzać ich, oferować pomoc, a nawet uzyskiwać wskazówki, gdzie są na spotkanie. To powiedziawszy, istnieją pewne podobieństwa między kręgami Life360 a innymi grupami prywatnymi, od tego, jak możesz je nazwać, po sposób zarządzania powiadomieniami i uprawnieniami członków.

Jaką kontrolę masz jako administrator kręgu?

Kiedy tworzysz swój pierwszy krąg w Life360, zasadniczo stajesz się administratorem kręgu. Domyślnie aplikacja sprawi, że ten krąg będzie Twoim kręgiem rodzinnym.

Chociaż początkowo będziesz jedynym członkiem i jedyną osobą na mapie, możesz zacząć wysyłać zaproszenia do ludzi. Możesz dodać tyle, ile chcesz, usunąć osoby, zmienić nazwę kręgu, ustawić promień itp.

Jednak pod względem ogólnej personalizacji Life360 trochę brakuje w porównaniu z innymi podobnymi platformami. Należy również wiedzieć, że istnieją znaczne różnice między korzystaniem z Life360 w przeglądarce, a korzystaniem z aplikacji mobilnej Life360. Jedną z tych różnic jest to, czy możesz zmienić nazwę kręgu po jego utworzeniu.

logo życia

Jak zmienić nazwę kręgu

Jeśli używasz Life360 w przeglądarce, nie będziesz mieć możliwości zmiany nazwy kręgu. Jeśli jednak używasz aplikacji na urządzeniu mobilnym z Androidem lub iPhonie, możesz zmienić nazwę kręgu, o ile masz uprawnienia administratora w tym kręgu. Oto jak:

 1. Przejdź do ustawień.'

 2. Stuknij w „Zarządzanie kręgami”.

 3. Dotknij „Edytuj nazwę kręgu”.

 4. Usuń istniejącą nazwę i wpisz nową. Następnie dotknij „Zapisz” w prawym górnym rogu.

Całkiem proste, prawda?

Co się dzieje po zmianie nazwy kręgu?

Zmiana nastąpi natychmiast dla Ciebie i wszystkich pozostałych członków kręgu. Jednak żadne powiadomienie nie zostanie wysłane do innych członków. Z tego powodu pamiętaj, aby wysłać wiadomość masową, aby wszyscy wiedzieli.

Teraz możesz się zastanawiać, co się stanie, jeśli wyślesz zaproszenie członkowi rodziny lub znajomemu od picia (nie oceniamy!), ale zmieniłeś nazwę kręgu, zanim przyjęli zaproszenie. Krótko mówiąc, nic złego się nie stanie.

przykład kodu

Ten konkretny kod zaproszenia będzie nadal dostępny przez pozostałą część siedmiu dni od jego utworzenia. Kod nadal przekieruje zaproszonych członków do tego kręgu, nawet jeśli nazwa dotychczasowych członków uległa zmianie.

Pomyśl o tym w ten sposób. Kiedy dołączasz do grupy na Facebooku, zazwyczaj wyszukujesz grupę w polu wyszukiwania i klikasz dołącz. Z Life360 jest inaczej. Osoby dołączają za pomocą unikalnych kodów identyfikacyjnych przypisanych do określonych kręgów.

Nazwa kręgu to tylko sposób na określenie kręgu dla jego członków, a nie osób z zewnątrz. Dlatego ma niewielkie znaczenie w programowaniu i filtrowaniu aplikacji.

Czy ktoś inny może zmienić nazwę kręgu?

Tylko osoba z uprawnieniami administratora może wprowadzać jakiekolwiek zmiany w kręgu. Jako twórca kręgu możesz zmienić wiele rzeczy, w tym usunąć innych członków. Możesz nawet usunąć siebie z grupy, rezygnując w ten sposób z uprawnień administratora.

Ale fajną rzeczą, jaką możesz zrobić, to awansować kogoś innego na administratora. Możesz promować jednego lub więcej członków jako administratorów kręgu, aby mogli pomóc Ci w zarządzaniu małą grupą. Powiadomienia o szansach, nazwisko, zapraszanie i wyrzucanie innych osób i tak dalej.

Oto, jak możesz pozwolić komuś innemu martwić się nazwiskami, uprawnieniami, promieniami i alertami:

 1. Zaloguj się do swojego konta Life360.
 2. Stuknij ikonę „Ustawienia”.

 3. Dotknij „Zarządzanie kręgami”.

 4. Znajdź i uzyskaj dostęp do karty „Zmień status administratora”.

 5. Przełącz przełącznik do pozycji włączonej obok osób, którym chcesz przyznać uprawnienia administratora.

 6. Możesz ponownie dotknąć suwaka, aby usunąć uprawnienia administratora.

Jak zmienić swoje zdjęcie profilowe?

Jeśli szukasz sposobów na dalsze spersonalizowanie swojego kręgu, możesz zaktualizować zdjęcie profilowe swojej ikony. Niestety jedną z rzeczy, których nie możesz zmienić, są zdjęcia profilowe innych członków. Ale możesz zmienić swoje.

Oto jak zmienić swoje zdjęcie profilowe w Life360:

 1. Stuknij w tryb Ustawienia, tak jak zrobiliśmy powyżej.
 2. Stuknij w „Konto”.

 3. Stuknij swoje imię u góry.

 4. Stuknij ikonę profilu u góry.

 5. Prześlij żądany obraz ze swojego urządzenia.

Teraz, gdy inni sprawdzają Twoją lokalizację, mogą dotknąć spersonalizowanego obrazu zamiast losowego znacznika koloru.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę zmienić pseudonim innej osoby?

Niestety nie. Ale możesz zmienić swoje (lub wysłać drugiej osobie instrukcje zmiany swoich).

Aby zmienić swoje imię i nazwisko w Life360, postępuj zgodnie z powyższymi instrukcjami, aby zaktualizować swoje zdjęcie profilowe. Ale zamiast stukać w ikonę profilu, dotknij swojego imienia, wpisz nowe i dotknij „Zapisz” u góry.

Czy mogę mieć więcej niż jeden krąg?

Absolutnie! Możesz utworzyć nowy krąg lub dołączyć do kręgu innej osoby. Jeśli otrzymasz kod zaproszenia od innej osoby, po zaakceptowaniu automatycznie dołączysz do jej kręgu.

Czego brakuje w dostosowaniu, nadrabia w użyteczności

Life360 to aplikacja narzędziowa. Nie jest to platforma społecznościowa, która zaleje się zdjęciami, filmami i rozbudowanymi lekcjami życia lub cytatami celebrytów. Jasne, nie można dostosować aplikacji tak, jak większość nowoczesnych aplikacji mobilnych, ale to nie odbiera niczego użyteczności samej aplikacji.

Poza tym zmiana nazwy kręgu jest wystarczająco dobra, abyś wiedział, z kim łączysz się za pomocą narzędzia Circle Switcher. Biorąc pod uwagę wszystkie te informacje, co sądzisz o Life360 jako o aplikacji jako całości? Czy uważasz to za przydatne i responsywne? A może chciałbyś mieć więcej funkcji Snapchatty? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.