Kompleksowy przegląd Snoopreport

Internet jest dziś zupełnie inny niż dwadzieścia lat temu. Dzisiejsi internauci są zawsze na bieżąco, od marketingu i reklamy po utrzymywanie kontaktu z przyjaciółmi i członkami rodziny.

Kompleksowy przegląd Snoopreport

Z nieograniczoną wiedzą przychodzi ciekawość. Warto wiedzieć, co robią inni w Internecie, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Jeśli interesują Cię trudne do znalezienia informacje o aktywności konta na Instagramie, czytaj dalej.

Proste wyszukiwanie w Google spowoduje wyświetlenie dziesiątek stron internetowych obiecujących pokazanie prywatnej aktywności kont na Instagramie innych osób. Jednak wiele z tych witryn składa fałszywe obietnice. Podczas naszych prób znalezienia niezawodnego i renomowanego trackera na Instagramie natknęliśmy się na Snoopreport.

Czytaj dalej, gdy wyjaśniamy, co odkryliśmy.

Co to jest Snoopreport

Snoopreport to usługa online zaprojektowana, aby zapewnić użytkownikom bezproblemowy wgląd w konta na Instagramie. Używany do przeglądania obserwowanych, polubień i aktywności na koncie innej osoby, Snoopreport kompiluje tygodniowy raport z aktywności konta na Instagramie.

Możliwość zobaczenia tych szczegółów jest doskonałym narzędziem dla tych, którzy chcą rozwijać własne konto na Instagramie, mieć oko na swoich konkurentów lub mieć oko na to, co robi ktoś inny. Podczas gdy Instagram ma pewne natywne spostrzeżenia, takie jak pokazywanie, kto obserwuje konto lub liczbę obserwujących, SnoopReport ma na celu pokazanie więcej informacji.

Jeśli podglądanie kont innych użytkowników wydaje Ci się atrakcyjne, naturalne jest zastanawianie się, czy ta usługa rzeczywiście działa. Na szczęście dla Ciebie my też byliśmy ciekawi! Spędziliśmy miesiące śledząc konta na Instagramie za pomocą Snoopreport, aby dostarczyć Ci tę szczegółową recenzję opartą na rzeczywistych ustaleniach.

Jak korzystać z Snoopreport

Korzystanie z Snoopreport jest proste. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać konta, które chcesz monitorować, i uzyskać dostęp do raportów, gdy staną się dostępne.

Oto jak używasz Snoopreport:

  1. Zaloguj się, używając swoich danych logowania.
  2. Pojawi się Twój pulpit nawigacyjny Snoopreport. W górnym kliknij „Dodaj konto”.
  3. Wpisz nazwę użytkownika konta, które chcesz monitorować. Następnie kliknij „Sprawdź”.
  4. Kliknij „Dodaj konto”.
  5. Możesz kupić raporty z przeszłości, klikając tę ​​opcję. Lub poczekaj do podanej daty, aby pobrać nowy raport.
  6. Zobacz polubienia kont, obserwacje itp.

Po dodaniu konta będziesz otrzymywać cotygodniowe raporty. Jak wspomniano powyżej, masz możliwość zakupu raportów z przeszłości. Możesz jednak bezpłatnie przeglądać wcześniejsze raporty, które datują się od momentu dodania konta.

Snoopreport poda datę, kiedy następny raport będzie dostępny. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć jedno z dodanych kont i wyświetlić daty u góry. Tutaj zobaczysz, kiedy będzie dostępny następny raport.

Czy Snoopreport działa?

Na podstawie naszych testów w 2021 r. Snoopreport wyprodukował kluczowe szczegóły, których nie znalibyśmy bez tej usługi. Prześledziliśmy kilka relacji i byliśmy pod wrażeniem ilości szczegółowych informacji, które otrzymaliśmy. Rozbijmy to.

Co pokazuje Snoopreport?

Snoopreport powiedział nam polubionych użytkowników, polubionych kont, interakcji z hashtagami, oraz ulubionych użytkowników. Dało nam to również wgląd w to, jak wyglądały interaktywne konta z innymi użytkownikami Instagrama. Weźmy na przykład Nasę.

Instagram pokazuje nam, że NASa publikuje dość często. Strona ma ponad 64 miliony obserwujących, ale śledzi tylko 73 inne konta. Instagram informuje nas również o użytkownikach, których wspólnie obserwujemy. W tym przykładzie widzimy, że Miley Cyrus, Rock i jeden z naszych osobistych przyjaciół również podążają za Nasą.

Teraz różnica między tym, co pokazuje nam Instagram, a tym, co pokazuje nam Snoopreport, to prywatna aktywność konta. Na przykład, jeśli chcemy wiedzieć, czy inny użytkownik prawdopodobnie będzie nas śledzić, możemy zobaczyć, które konta śledził nasz profil docelowy.

Jeśli zarządzamy podobnym kontem na Instagramie, możemy zobaczyć, z którymi hashtagami i kontami wchodziła Nasa. Pomoże nam to rozwijać własne, podobne konta, jednocześnie poznając naszą konkurencję.

Ogólnie byliśmy pod wrażeniem informacji dostarczonych przez Snoopreport.

Czy Snoopreport jest dokładny?

Na podstawie naszych testów otrzymane raporty dobrze pasowały do ​​aktywności, którą widzieliśmy na Instagramie. Na przykład, śledząc Nike, widzimy, że konto rzadko śledzi lub wchodzi w interakcję z kontami innych użytkowników.

Nike regularnie ma wielu obserwujących i postów. Ale to, czego konto nie robi, to bardzo częste interakcje z innymi użytkownikami. Śledziliśmy konto na Instagramie i porównaliśmy zaobserwowaną aktywność z raportami dostarczonymi przez Snoopreport. Nasz wniosek jest taki, że Snoopreport był na miejscu.

Dzięki raportom od lipca 2021 do sierpnia 2021 widzimy, że Nike często używało tych samych trzech hashtagów, miało jednego ulubionego użytkownika i lubiło tylko dwa inne posty.

Snoopreport pokazuje nam również dokładnie, z jakimi postami konto wchodziło w interakcję. Przesuwając się na sam dół raportu, możemy zobaczyć posty, które cieszyły się największą popularnością na naszym docelowym koncie.

Ogólnie rzecz biorąc, Snoopreport nie tylko dostarczył dokładnych informacji o naszych kontach docelowych, ale także dostarczył bardzo przydatnych informacji o aktywności na kontach.

Jakie typy kont może śledzić Snoopreport?

Snoopreport zapewnia swoim użytkownikom wgląd we wszystkie publicznie dostępne dane. Oznacza to, że możesz łatwo śledzić dowolne konto publiczne. Niezależnie od tego, czy jest to celebryta czy przyjaciel, z pewnością uzyskasz pełny wgląd w aktywność użytkowników, jeśli ich konto jest publiczne.

Nie możesz jednak zobaczyć prywatnych kont ani prywatnych informacji.

Często Zadawane Pytania

Załączyliśmy tę sekcję, aby odpowiedzieć na niektóre z najczęściej zadawanych pytań dotyczących Snoopreport.

Czy to legalne?

Tak! Snoopreport jest całkowicie legalny i dość etyczny. Powodem, dla którego to mówimy, jest informacja, którą otrzymujesz w raportach, która jest publicznie dostępna. Serwis nie udostępnia żadnych danych osobowych o użytkowniku ani aktywności na koncie prywatnym.

Ile to kosztuje?

Snoopreport oferuje trzy plany cenowe, aby zaspokoić potrzeby każdego użytkownika. ten Plan osobisty to tylko 4,99 USD miesięcznie i pozwala użytkownikom śledzić dwa konta. Następnie możesz zasubskrybować Mały biznes plan umożliwia śledzenie dziesięciu kont za 14,99 USD/mies. Wreszcie, plan Professional to tylko 44,99 USD miesięcznie i możesz śledzić 100 kont.